SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 34074
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#9051 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

O'zone wrote:
hrasno38 wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/vlada-fb ... ook+status

odlicno :thumbup: da se zna ko je na strani kriminalaca!!!!
Gdje ćeš usvojiti prijedlog za povečanje kazni kad te direktno to kači :wink:
hahahaha tako je BRAVO :thumbup:
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#9052 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zli_hordas »

Ja bih predlozio ubistvo minimalna kazna 20 godina.
Pokusaj ubistva 15 godina minimum pa bujrum komsija.
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9053 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161118151
Sarajevo: Tri osobe povrijeđene u saobraćajnoj nesreći na Stupu
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#9054 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

zli_hordas wrote:Ja bih predlozio ubistvo minimalna kazna 20 godina.
Pokusaj ubistva 15 godina minimum pa bujrum komsija.
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
nema mjesta u zatvorima
jedino da se privatizuju zatvori i da se boravak u njima naplacuje kroz rad zatvorenika :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#9055 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kakavdanakneiskustvu »

hali gali halid wrote:Manijaci napravili belaj, ali ja sam cuo da ih je ugazila murija...

to se podrazumijeva
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#9056 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Streptokok »

zli_hordas wrote:Ja
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
Tako je. Pa ce onda opet biti jao nedime sta nam ovo rade.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9057 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

smrdim/vijest/podignuta-o ... ima-223237


kad ovako nesto procitas jedina kazna bi bila mucenje

zli_hordas wrote:Ja bih predlozio ubistvo minimalna kazna 20 godina.
Pokusaj ubistva 15 godina minimum pa bujrum komsija.
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9058 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

JThomas wrote:a politika ga dovodi, pa...
nije istina. dovodi ga nezavisni odbor...



:oops:
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#9059 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by peepeep »

Što se ismijah, oni tokmaci što su sa PREDUMIŠLJAJEM ubili onu curu i onda otišli piti i bančiti sada traže da im se smanji kazna jer su bili u alkoholiziranom stanju... oj Sibiru, što te nema. :(
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9060 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Code: Select all

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/sarajevo-minibus-sletio-s-puta-osam-osoba-povrijedjeno/161119011#1
Jao :shock: :shock: Pravo čudo je što niko nije mrtav, a sekunda je falila da padne par ljudi izgubi živote.

Code: Select all

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crna-hronika/nakon-udesa-gras-ovog-minibusa-u-kakvom-su-stanju-povrijedeni/245081
Također, mještani su rekli da je isti ovaj kombi zbog kvara kočnica jučer stajao u ovoj ulici

Code: Select all

http://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-gras-a-porucuju-iz-pogona-izlaze-tehnicki-ispravna-vozila-nesrece-se-desavaju/161119014
Ma ja ba, nesreće se dešavaju svuda u svijetu. :zid: Kakvo bolesno razmišljanje. Svako vozilo u saobraćaju je ispravno, iz pogona izlaze ispravni... :roll: Kako nam samo lažu u oči. Žalosno, majke mi.
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#9061 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zli_hordas »

Za gore samo zicara kombi je gore lutrija svakako.Valja se zimi spustiti odozgo ni Bojan Krizaj ne dobro proso.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9062 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Četiri osobe su teže povrijeđene u nesreći koja se jutros dogodila u sarajevskom naselju Hrid kada je minibus Kantonalnog javnog komunalnog preduzeća (KJKP) GRAS sletio s ceste i udario u poslovni objekat i parkirani automobil. U nesreći je povrijeđeno ukupno osam osoba, od toga dvije lakše, a dvije su puštene na kućno liječenje. Među povrijeđenima je i vozač minibusa.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9064 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Kad Omar otvori dušu ispade pravo zanimljiv članak za pročitati

http://www.radiosarajevo.ba/metromahala ... lic/245066

Al definitivno najbolji dio
Oblačim se onako kako volim, a u sudovima se oblačim onako kako treba. I hvala Bogu da postoji toga da ne moram da oblačim sakoe i odijela. Ali jednom, na početku karijere kada sam ušao sa nekim Romima u sudnicu, a bio je parnični postupak i nisam imao togu, sutkinja je pitala ko je ovdje od vas advokat.
novosib
Posts: 135
Joined: 26/07/2012 18:57

#9065 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by novosib »

Nakon prepirke u autima dobra marisana ispred Argelinija na Malti na sred glavne džade. Prebiše čikice ekipu kockastih glava
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9066 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Hmmmm da nije @Dozer izašao bez žene
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#9067 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by direstraits0078 »

:lol: Dobar.
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#9068 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

O'zone wrote:Hmmmm da nije @Dozer izašao bez žene
:lol: :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9069 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

:lol: :lol: :lol:

pravda za teleće glavuše, nije dosta što su ih sad specovi počeli gaziti nego i neke čikice :mrgreen:
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#9070 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

Naljutice se Dozer na O'Zone-a, ipak on nije čikica :lol: :lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9071 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

zigson wrote:Naljutice se Dozer na O'Zone-a, ipak on nije čikica :lol: :lol:
Dozer wrote:A, da neko ne pomisli da sam ja nekakav kabadahija, siledzija ili problematican na bilo koji nacin - fakat nisam. Iskreno. A, i prestar sam za to.
U zivotu nikoga prvi nikad nisam takao, a i ono sto sam se pobio je vazda bilo radi nekoga drugog, ili radi kojekakvih nadobudnih majmuna sto ne znaju procijeniti kad je dosta gluposti, pa kad skontaju da verbalno ne mogu, a zavara ih moj pomirljivi ton, onda bi nesto fizickom silom :roll:

Inace sam za na ranu privit' :D
Ako me se ne dira. Ili u nesto ili nekoga mog. Tad ne valjam, ali bas nikako, jbg....
Nikad se nije izjasnio o godinama a nije ni @novosib napisao kakve su bile čikice. Možda su kockoglavi bili po 20-30 a čikice recimo po 40-50 godina
User avatar
Truba
Posts: 93789
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9072 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

jednom rukom dvojicu
drugom rukom trojicu :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9074 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Jutros na prilazu kruznom na Stupu sa autoputa, malo prije rampe za Pofalice, Dacia Duster cini mi se, ko limenka Cole, policija, nigdje nista o tome :?
User avatar
nadžak
Posts: 2307
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#9075 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nadžak »

JBt koja tragedija :shock:

Džaba ti svi oni sposobni i voljni ljudi iz Policije, Tužilaštva, Suda i drugih službi, kad ti ovi mega-krimosi sa vrha sve raskopaju.
Post Reply