hahahaha tako je BRAVOO'zone wrote:Gdje ćeš usvojiti prijedlog za povečanje kazni kad te direktno to kačihrasno38 wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/vlada-fb ... ook+status
odlicnoda se zna ko je na strani kriminalaca!!!!
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- hrasno38
- Posts: 34074
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#9051 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- zli_hordas
- Posts: 1275
- Joined: 27/05/2010 08:58
#9052 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja bih predlozio ubistvo minimalna kazna 20 godina.
Pokusaj ubistva 15 godina minimum pa bujrum komsija.
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
Pokusaj ubistva 15 godina minimum pa bujrum komsija.
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9053 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161118151
Sarajevo: Tri osobe povrijeđene u saobraćajnoj nesreći na Stupu
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#9054 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nema mjesta u zatvorimazli_hordas wrote:Ja bih predlozio ubistvo minimalna kazna 20 godina.
Pokusaj ubistva 15 godina minimum pa bujrum komsija.
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
jedino da se privatizuju zatvori i da se boravak u njima naplacuje kroz rad zatvorenika
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#9055 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hali gali halid wrote:Manijaci napravili belaj, ali ja sam cuo da ih je ugazila murija...
to se podrazumijeva
- Streptokok
- Posts: 3459
- Joined: 27/10/2014 08:18
#9056 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Tako je. Pa ce onda opet biti jao nedime sta nam ovo rade.zli_hordas wrote:Ja
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9057 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
smrdim/vijest/podignuta-o ... ima-223237
kad ovako nesto procitas jedina kazna bi bila mucenje
kad ovako nesto procitas jedina kazna bi bila mucenje
zli_hordas wrote:Ja bih predlozio ubistvo minimalna kazna 20 godina.
Pokusaj ubistva 15 godina minimum pa bujrum komsija.
Nelegalno posjedovanje vatrenog oruzja minimum 5 godina.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#9058 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nije istina. dovodi ga nezavisni odbor...JThomas wrote:a politika ga dovodi, pa...
-
peepeep
- Posts: 940
- Joined: 10/10/2016 12:04
#9059 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Što se ismijah, oni tokmaci što su sa PREDUMIŠLJAJEM ubili onu curu i onda otišli piti i bančiti sada traže da im se smanji kazna jer su bili u alkoholiziranom stanju... oj Sibiru, što te nema. 
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9060 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Code: Select all
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/sarajevo-minibus-sletio-s-puta-osam-osoba-povrijedjeno/161119011#1Code: Select all
http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crna-hronika/nakon-udesa-gras-ovog-minibusa-u-kakvom-su-stanju-povrijedeni/245081Code: Select all
http://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-gras-a-porucuju-iz-pogona-izlaze-tehnicki-ispravna-vozila-nesrece-se-desavaju/161119014- zli_hordas
- Posts: 1275
- Joined: 27/05/2010 08:58
#9061 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Za gore samo zicara kombi je gore lutrija svakako.Valja se zimi spustiti odozgo ni Bojan Krizaj ne dobro proso.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9062 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Četiri osobe su teže povrijeđene u nesreći koja se jutros dogodila u sarajevskom naselju Hrid kada je minibus Kantonalnog javnog komunalnog preduzeća (KJKP) GRAS sletio s ceste i udario u poslovni objekat i parkirani automobil. U nesreći je povrijeđeno ukupno osam osoba, od toga dvije lakše, a dvije su puštene na kućno liječenje. Među povrijeđenima je i vozač minibusa.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9064 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kad Omar otvori dušu ispade pravo zanimljiv članak za pročitati
http://www.radiosarajevo.ba/metromahala ... lic/245066
Al definitivno najbolji dio
http://www.radiosarajevo.ba/metromahala ... lic/245066
Al definitivno najbolji dio
Oblačim se onako kako volim, a u sudovima se oblačim onako kako treba. I hvala Bogu da postoji toga da ne moram da oblačim sakoe i odijela. Ali jednom, na početku karijere kada sam ušao sa nekim Romima u sudnicu, a bio je parnični postupak i nisam imao togu, sutkinja je pitala ko je ovdje od vas advokat.
-
novosib
- Posts: 135
- Joined: 26/07/2012 18:57
#9065 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nakon prepirke u autima dobra marisana ispred Argelinija na Malti na sred glavne džade. Prebiše čikice ekipu kockastih glava
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9066 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Hmmmm da nije @Dozer izašao bez žene
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#9068 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:Hmmmm da nije @Dozer izašao bez žene
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#9069 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pravda za teleće glavuše, nije dosta što su ih sad specovi počeli gaziti nego i neke čikice
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#9070 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Naljutice se Dozer na O'Zone-a, ipak on nije čikica

- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9071 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zigson wrote:Naljutice se Dozer na O'Zone-a, ipak on nije čikica![]()
Nikad se nije izjasnio o godinama a nije ni @novosib napisao kakve su bile čikice. Možda su kockoglavi bili po 20-30 a čikice recimo po 40-50 godinaDozer wrote:A, da neko ne pomisli da sam ja nekakav kabadahija, siledzija ili problematican na bilo koji nacin - fakat nisam. Iskreno. A, i prestar sam za to.
U zivotu nikoga prvi nikad nisam takao, a i ono sto sam se pobio je vazda bilo radi nekoga drugog, ili radi kojekakvih nadobudnih majmuna sto ne znaju procijeniti kad je dosta gluposti, pa kad skontaju da verbalno ne mogu, a zavara ih moj pomirljivi ton, onda bi nesto fizickom silom![]()
Inace sam za na ranu privit'
Ako me se ne dira. Ili u nesto ili nekoga mog. Tad ne valjam, ali bas nikako, jbg....
- Truba
- Posts: 93789
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9072 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jednom rukom dvojicu
drugom rukom trojicu
drugom rukom trojicu
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9074 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jutros na prilazu kruznom na Stupu sa autoputa, malo prije rampe za Pofalice, Dacia Duster cini mi se, ko limenka Cole, policija, nigdje nista o tome 
- nadžak
- Posts: 2307
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#9075 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
JBt koja tragedijamuha_sa wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/409 ... ndora.html
Džaba ti svi oni sposobni i voljni ljudi iz Policije, Tužilaštva, Suda i drugih službi, kad ti ovi mega-krimosi sa vrha sve raskopaju.
