UPDATE: Uradio sam špuru. Malo duža priča slijedi:
Otišao u
Savu - Moram napomenuti da radnici tamo imaju veoma lijep odnos, vrlo su kulturni i profesionalni, a dovoljno ležerni da čovjek može biti opušten. Nažalost nisam uradio špuru tu, jer im je dan popunjen. Doslovno 50 auta u koloni stoji i čeka servis/špuru isl.
Krenuo u Blažuj kod
Ferhatovića, ali se predomislih jer bih pobudalio da sam tamo došao na istu situaciju
Zatim pokušam u
Guma M, kod njih isto gužva, ali biće špura za 30 minuta slobodna, pa da dođem.
Imao sam planova u gradu, pa mi je bilo mrsko čekati i tih 30 minuta, pa sam svratio u
Makbel. Odmah došao na red i uradili mi špuru, isprintali papir i naplatili, pazi sad -
0.25KM za svaku
vezicu koju sam kupio

Da ne pričam da je momak koji radi špuru raspoložen kao da ga je neko bičem natjerao na posao.
Elem, iz nekog inata mi nije bilo mrsko dati 2KM za 8 vezica, samo da gledam kako on preko k**** veže ratkape
Vozim tako evo već četvrti dan, prešao sam nekih 50-100km i auto je pravo kao strijela. Veoma sam zadovoljan.
Djevojka na kasi je bila veoma profesionalna i prijatna za razgovor, sa velikim osmijehom na licu.