Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9002 Re: Pitamo Mehanicare ?
covjek mora da iskopcava pa ukopcava

- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9003 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pasu, sta ti je smijesno????junior3 wrote:
Da vidis scene kad palim, pa na brzinu izletim iz auta da ga iskopcam.
@Amare
Taj senzor su navodno ispitali u servisu, kazu da nije do njega, ali haj ga znaj. Isto za egr, odgovor ovlastenog glasi, nismo sigurni je li radi ili ne radi.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9004 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prodaj ti to jarane, sa iskopcanim ili ukopcanim MAF-om, ali prodaj.
Last edited by NediM17 on 07/05/2017 17:08, edited 1 time in total.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9005 Re: Pitamo Mehanicare ?
konektovan wrote:
@Amare
Taj senzor su navodno ispitali u servisu, kazu da nije do njega, ali haj ga znaj. Isto za egr, odgovor ovlastenog glasi, nismo sigurni je li radi ili ne radi.![]()
Ma jebo ovlasteni , ja da sam isao , auto bi na otpadu zavrsilo sigurno
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#9006 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja se opet divim konektovanom kad to može tako vozit, mene bi to pojelo.
Il' bi ga popravi ili prodao.
Il' bi ga popravi ili prodao.
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9007 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sto bi prodao, auto tip top, samo dimi?!NediM17 wrote:Prodaj ti to jarane, sa iskopcanim ili ukopcanim MAF-om, ali prodaj.
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9008 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jucer sam te se sjetio. Ja na semaforu kod studentskih domova, a ispred bengalj 520 d, ajkula, pusi u leru ssmo tako, a meni srce k'o Kilimandzaro.junior3 wrote:Ja se opet divim konektovanom kad to može tako vozit, mene bi to pojelo.![]()
Il' bi ga popravi ili prodao.
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#9009 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma joj, slabo koje auto ne puši, samo se ne obraća pažnja toliko.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9011 Re: Pitamo Mehanicare ?
jasta radi...ne voze svi poluraspadajuce smece...junior3 wrote:![]()
Ma joj, slabo koje auto ne puši, samo se ne obraća pažnja toliko.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9012 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:jasta radi...ne voze svi poluraspadajuce smece...junior3 wrote:![]()
Ma joj, slabo koje auto ne puši, samo se ne obraća pažnja toliko.
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#9013 Re: Pitamo Mehanicare ?
Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima. 
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#9014 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hoće to kad vozite kontejnere na točkovima malo većim 
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9015 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma bitno je da upali redovno, iz treceg puta, iz prve k'o od sale.bleee_sa wrote:Hoće to kad vozite kontejnere na točkovima malo većim
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#9016 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma samo nek se kotrlja, pa makar i nizbrdo 
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9017 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koji dizlo nema dima???? Mozda nema na paljenju, ali u voznji, kod manjeg pritiskanja pspucice gasa, svaki baci malo magije.junior3 wrote:Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima.
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#9018 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pogotovo g4 tdi uz bradinu kad ga gurne iz 4. u 3., zadnji trap legne a iz njega bugija ko da je toplana 
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#9019 Re: Pitamo Mehanicare ?
Onaj kome ne fali vazduhakonektovan wrote:Koji dizlo nema dima???? Mozda nema na paljenju, ali u voznji, kod manjeg pritiskanja pspucice gasa, svaki baci malo magije.junior3 wrote:Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima.
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#9020 Re: Pitamo Mehanicare ?
Baš tako.konektovan wrote:Koji dizlo nema dima???? Mozda nema na paljenju, ali u voznji, kod manjeg pritiskanja pspucice gasa, svaki baci malo magije.junior3 wrote:Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima.
Mene ipak audi tješi, nema dim ni najmanje, ali dobro benzinac je.
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9021 Re: Pitamo Mehanicare ?
junior3 wrote:Baš tako.konektovan wrote:Koji dizlo nema dima???? Mozda nema na paljenju, ali u voznji, kod manjeg pritiskanja pspucice gasa, svaki baci malo magije.junior3 wrote:Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima.![]()
Mene ipak audi tješi, nema dim ni najmanje.
Ti vraga, pa da to nisi kupil kakog jaudija?! Nisam u toku?!
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#9022 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima već par mjeseci, ma nije neki, ni plin ne može u njega. 
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9023 Re: Pitamo Mehanicare ?
junior3 wrote:Ima već par mjeseci, ma nije neki, ni plin ne može u njega.
Pih, neki fsi, zato i nema dima pasu jedan.
Cestitam, da te posluzi ABD u zdravlju i rahatluku,
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#9024 Re: Pitamo Mehanicare ?
Može, može samo junior nema para da ga ugradi 
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#9025 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dali neko zna orijentaciono, cijenu glavnog kočionog cilindra za VW Passat B5, 1997 TDI. Samo novo me interesuje, oglasi polovne robe ništa. Glava u torbi. 
