Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#9001 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by junior3 »

:D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9002 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

covjek mora da iskopcava pa ukopcava :D :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9003 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

junior3 wrote::D
Pasu, sta ti je smijesno???? :D

Da vidis scene kad palim, pa na brzinu izletim iz auta da ga iskopcam. :lol: Malo testiram maf, mekse, ljepse radi, nema onaj metslni zvuk kad je hladan. U ovlastenom mi rekose da je u potpunosti mrtav, a meni nije jasno, kako se ove stvari desavaju kad ga iskopcam, odnosno ukopcsm ako je mrtav??????

@Amare
Taj senzor su navodno ispitali u servisu, kazu da nije do njega, ali haj ga znaj. Isto za egr, odgovor ovlastenog glasi, nismo sigurni je li radi ili ne radi. :shock: :lol:
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#9004 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Prodaj ti to jarane, sa iskopcanim ili ukopcanim MAF-om, ali prodaj.
Last edited by NediM17 on 07/05/2017 17:08, edited 1 time in total.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9005 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

konektovan wrote:
@Amare
Taj senzor su navodno ispitali u servisu, kazu da nije do njega, ali haj ga znaj. Isto za egr, odgovor ovlastenog glasi, nismo sigurni je li radi ili ne radi. :shock: :lol:
:lol: :lol:

Ma jebo ovlasteni , ja da sam isao , auto bi na otpadu zavrsilo sigurno :-) :run:
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#9006 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by junior3 »

Ja se opet divim konektovanom kad to može tako vozit, mene bi to pojelo. :mrgreen:
Il' bi ga popravi ili prodao. :evil:
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9007 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

NediM17 wrote:Prodaj ti to jarane, sa iskopcanim ili ukopcanim MAF-om, ali prodaj.
Sto bi prodao, auto tip top, samo dimi?! :D :D :D :D
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9008 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

junior3 wrote:Ja se opet divim konektovanom kad to može tako vozit, mene bi to pojelo. :mrgreen:
Il' bi ga popravi ili prodao. :evil:
Jucer sam te se sjetio. Ja na semaforu kod studentskih domova, a ispred bengalj 520 d, ajkula, pusi u leru ssmo tako, a meni srce k'o Kilimandzaro. :D :lol: :lol: :lol:
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#9009 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by junior3 »

:lol:
Ma joj, slabo koje auto ne puši, samo se ne obraća pažnja toliko. :mrgreen:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#9010 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Ned071 »

:mrgreen: Tjesite se...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9011 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

junior3 wrote::lol:
Ma joj, slabo koje auto ne puši, samo se ne obraća pažnja toliko. :mrgreen:
jasta radi...ne voze svi poluraspadajuce smece...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9012 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
junior3 wrote::lol:
Ma joj, slabo koje auto ne puši, samo se ne obraća pažnja toliko. :mrgreen:
jasta radi...ne voze svi poluraspadajuce smece...
:) :thumbup:
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#9013 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by junior3 »

Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima. :mrgreen:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#9014 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bleee_sa »

Hoće to kad vozite kontejnere na točkovima malo većim :D
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9015 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

bleee_sa wrote:Hoće to kad vozite kontejnere na točkovima malo većim :D
Ma bitno je da upali redovno, iz treceg puta, iz prve k'o od sale. :D :D :D
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#9016 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bleee_sa »

Ma samo nek se kotrlja, pa makar i nizbrdo :D
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9017 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

junior3 wrote:Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima. :mrgreen:
Koji dizlo nema dima???? Mozda nema na paljenju, ali u voznji, kod manjeg pritiskanja pspucice gasa, svaki baci malo magije. :D
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#9018 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bleee_sa »

Pogotovo g4 tdi uz bradinu kad ga gurne iz 4. u 3., zadnji trap legne a iz njega bugija ko da je toplana :lol:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#9019 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bleee_sa »

konektovan wrote:
junior3 wrote:Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima. :mrgreen:
Koji dizlo nema dima???? Mozda nema na paljenju, ali u voznji, kod manjeg pritiskanja pspucice gasa, svaki baci malo magije. :D
Onaj kome ne fali vazduha :D
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#9020 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by junior3 »

konektovan wrote:
junior3 wrote:Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima. :mrgreen:
Koji dizlo nema dima???? Mozda nema na paljenju, ali u voznji, kod manjeg pritiskanja pspucice gasa, svaki baci malo magije. :D
Baš tako. :mrgreen:
Mene ipak audi tješi, nema dim ni najmanje, ali dobro benzinac je. :D
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9021 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

junior3 wrote:
konektovan wrote:
junior3 wrote:Za bmwa se ne smijem zakleti, ali za audi smijem da ne nema trun dima. :mrgreen:
Koji dizlo nema dima???? Mozda nema na paljenju, ali u voznji, kod manjeg pritiskanja pspucice gasa, svaki baci malo magije. :D
Baš tako. :mrgreen:
Mene ipak audi tješi, nema dim ni najmanje. :D

Ti vraga, pa da to nisi kupil kakog jaudija?! Nisam u toku?! :D :D :D :D
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#9022 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by junior3 »

Ima već par mjeseci, ma nije neki, ni plin ne može u njega. :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9023 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

junior3 wrote:Ima već par mjeseci, ma nije neki, ni plin ne može u njega. :lol:

Pih, neki fsi, zato i nema dima pasu jedan. :D :D

Cestitam, da te posluzi ABD u zdravlju i rahatluku, :thumbup:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#9024 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bleee_sa »

Može, može samo junior nema para da ga ugradi :D
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3689
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Horoskop: sarajevski seljak
Contact:

#9025 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by suad-sarajevo »

Dali neko zna orijentaciono, cijenu glavnog kočionog cilindra za VW Passat B5, 1997 TDI. Samo novo me interesuje, oglasi polovne robe ništa. Glava u torbi. :D
Post Reply