SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#9001 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

čovječe, nakon toliko vremena, Vahid odlazi. Jel moguće!?
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nezavisn ... /161117015
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#9002 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Logovan wrote:

Code: Select all

http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/422184/Prilikom-sprovodjenja-Delimustafica--Udri-po-glavi-sinko-ko-god-je
Udri, udri. :izet:
Stara je u pravu....samo po lusteru...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9003 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

The BEN10 wrote:čovječe, nakon toliko vremena, Vahid odlazi. Jel moguće!?
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nezavisn ... /161117015
To je još uvijek samo prijedlog. Dok ga se ne vidi sa kartonskim kutijom ispred kancelarije ništa nije gotovo
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9004 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Kad su Izu Spahovića pustili? Sad ga vidjoh u Kovačićima
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#9005 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kafanski_covjek »

svaki dan ga vidim (ima i mjesec sigurno) na tranzitu kako trci od zadnjeg tunela pa prema Bistriku
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9006 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

O'zone wrote:Kad su Izu Spahovića pustili? Sad ga vidjoh u Kovačićima
Jel u kafani gdje inace sjedi?
Nije on ni bio nesto mnogo u zatvoru osim one ludacke pucnjave po ulici
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9007 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

kafanski_covjek wrote:svaki dan ga vidim (ima i mjesec sigurno) na tranzitu kako trci od zadnjeg tunela pa prema Bistriku
Skida holesterol hahahha
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9008 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

vješalica wrote:
O'zone wrote:Kad su Izu Spahovića pustili? Sad ga vidjoh u Kovačićima
Jel u kafani gdje inace sjedi?
Nije on ni bio nesto mnogo u zatvoru osim one ludacke pucnjave po ulici
Ma jok kafana je zatvorena. A fakat nisam znao da je izašao.....
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9009 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

A dobro si tu je second hand roba
Izo je izasao davno...ali je sin se preselio u zatvor
User avatar
Truba
Posts: 93805
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9010 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

http://www.avaz.ba/clanak/262577/teska- ... ola-u-krvi

dobra je elvisa al može đusvodke popit
splinter
Posts: 8705
Joined: 08/10/2011 12:28

#9011 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161117135
I juče je nešto drmnulo, svaki dan po jedna nobična eksplozija :-)
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9012 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by salik79 »

Maloprije prolazim pored Budnjinih hotela, u onom dijelu sto je u izgradnji, gdje je mrkli mrak, stoji novi Ford Transit, tamnosive boje, pun mladjahnih specijalaca, spremnih k'o NATO. Svjetla upaljena, njih 4-5 vani, postrojili dvojicu (najvjerovatnije narkomana) klosara/kokosara, u onim duksevima i jaknama, i poceli ih prevaspitavat'. Strogo policijski. Ovaj jedan se poceo nesto kofrcit, odmah "pljas". Dok ih ovaj jedan prevaspitava, dvojica-trojica stoje sa strane, a jedan sa lampom pretrazuje okolinu. Uglavnom, dok sam se udaljavao cuo sam jos par puta ono "pljas". Ovim putem, ako nas citaju, zelim poselamiti gospodu policajce i pruziti im punu podrsku u izvrsavanju njihove plemenite misije! :mrgreen: :thumbup: :bih:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#9013 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

Prije par mjeseci su na Vojničkom masakr počinili,isto specijalna.
Dvojica narkomana bježala jednog su stigli i vidio sam sta su mu uradili,kasnije sam čuo da i drugi nije daleko odmakao.

Ovaj prvi bez svijesti,al ubiše hljeb u njemu.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9014 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Jel'vo nitroglicerin počeli ostavljati ispred kuća

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161117135
User avatar
Truba
Posts: 93805
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9015 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

ja govorim da je nešto gruhnulo
vidio sam po guganima sto su poletjeli

jos nam samo ludi kemicar fali u gradu
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#9016 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Ma ne mogu da vjerujem da se neko sa time bavi. To je nestabilno do pickematerine... Relativno lako ga je napraviti, ali tesko manipulisati. Do sad bi negdje laboratorija dreknula.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9017 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

možda je neki obračun asistenata odsjeka hemije sa pmfa

ma ne bi me ništa čudilo u teheranu, ljetos ili ono ljeto prije toga su zaleđene bombe ostavljali pred kućama

danas na internetu možeš pronaći svašta..
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#9018 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bullet Tooth Tony »

Seljacina je zafrljacila u grmlje .... (plasticnu posudu)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9020 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9021 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Ovo nije ni smješno :roll:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#9022 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

salik79 wrote:Maloprije prolazim pored Budnjinih hotela, u onom dijelu sto je u izgradnji, gdje je mrkli mrak, stoji novi Ford Transit, tamnosive boje, pun mladjahnih specijalaca, spremnih k'o NATO. Svjetla upaljena, njih 4-5 vani, postrojili dvojicu (najvjerovatnije narkomana) klosara/kokosara, u onim duksevima i jaknama, i poceli ih prevaspitavat'. Strogo policijski. Ovaj jedan se poceo nesto kofrcit, odmah "pljas". Dok ih ovaj jedan prevaspitava, dvojica-trojica stoje sa strane, a jedan sa lampom pretrazuje okolinu. Uglavnom, dok sam se udaljavao cuo sam jos par puta ono "pljas". Ovim putem, ako nas citaju, zelim poselamiti gospodu policajce i pruziti im punu podrsku u izvrsavanju njihove plemenite misije! :mrgreen: :thumbup: :bih:
a reci ti nama sta si ti radio tu u to vrijeme :evil: :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#9023 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

O'zone wrote:Ovo nije ni smješno :roll:
Ma kako ba nije. Comedy noir.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9024 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

drugi profil wrote:
O'zone wrote:Ovo nije ni smješno :roll:
Ma kako ba nije. Comedy noir.
Mislio sam na prijavu nestanka osobe 1999 a objavu 2016. Ne mogu ni da se nasmijem tolikoj.....nešto......
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#9025 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

O'zone wrote:
drugi profil wrote:
O'zone wrote:Ovo nije ni smješno :roll:
Ma kako ba nije. Comedy noir.
Mislio sam na prijavu nestanka osobe 1999 a objavu 2016. Ne mogu ni da se nasmijem tolikoj.....nešto......
debilizam teški
nevjerovatno
Post Reply