SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#9001 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
čovječe, nakon toliko vremena, Vahid odlazi. Jel moguće!?
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nezavisn ... /161117015
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nezavisn ... /161117015
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#9002 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Stara je u pravu....samo po lusteru...Logovan wrote:Udri, udri.Code: Select all
http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/422184/Prilikom-sprovodjenja-Delimustafica--Udri-po-glavi-sinko-ko-god-je
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9003 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To je još uvijek samo prijedlog. Dok ga se ne vidi sa kartonskim kutijom ispred kancelarije ništa nije gotovoThe BEN10 wrote:čovječe, nakon toliko vremena, Vahid odlazi. Jel moguće!?
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nezavisn ... /161117015
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9004 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kad su Izu Spahovića pustili? Sad ga vidjoh u Kovačićima
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#9005 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
svaki dan ga vidim (ima i mjesec sigurno) na tranzitu kako trci od zadnjeg tunela pa prema Bistriku
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9006 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel u kafani gdje inace sjedi?O'zone wrote:Kad su Izu Spahovića pustili? Sad ga vidjoh u Kovačićima
Nije on ni bio nesto mnogo u zatvoru osim one ludacke pucnjave po ulici
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9007 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Skida holesterol hahahhakafanski_covjek wrote:svaki dan ga vidim (ima i mjesec sigurno) na tranzitu kako trci od zadnjeg tunela pa prema Bistriku
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9008 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma jok kafana je zatvorena. A fakat nisam znao da je izašao.....vješalica wrote:Jel u kafani gdje inace sjedi?O'zone wrote:Kad su Izu Spahovića pustili? Sad ga vidjoh u Kovačićima
Nije on ni bio nesto mnogo u zatvoru osim one ludacke pucnjave po ulici
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#9009 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A dobro si tu je second hand roba
Izo je izasao davno...ali je sin se preselio u zatvor
Izo je izasao davno...ali je sin se preselio u zatvor
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
-
splinter
- Posts: 8705
- Joined: 08/10/2011 12:28
#9011 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161117135
I juče je nešto drmnulo, svaki dan po jedna nobična eksplozija
I juče je nešto drmnulo, svaki dan po jedna nobična eksplozija
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9012 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Maloprije prolazim pored Budnjinih hotela, u onom dijelu sto je u izgradnji, gdje je mrkli mrak, stoji novi Ford Transit, tamnosive boje, pun mladjahnih specijalaca, spremnih k'o NATO. Svjetla upaljena, njih 4-5 vani, postrojili dvojicu (najvjerovatnije narkomana) klosara/kokosara, u onim duksevima i jaknama, i poceli ih prevaspitavat'. Strogo policijski. Ovaj jedan se poceo nesto kofrcit, odmah "pljas". Dok ih ovaj jedan prevaspitava, dvojica-trojica stoje sa strane, a jedan sa lampom pretrazuje okolinu. Uglavnom, dok sam se udaljavao cuo sam jos par puta ono "pljas". Ovim putem, ako nas citaju, zelim poselamiti gospodu policajce i pruziti im punu podrsku u izvrsavanju njihove plemenite misije!

- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#9013 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prije par mjeseci su na Vojničkom masakr počinili,isto specijalna.
Dvojica narkomana bježala jednog su stigli i vidio sam sta su mu uradili,kasnije sam čuo da i drugi nije daleko odmakao.
Ovaj prvi bez svijesti,al ubiše hljeb u njemu.
Dvojica narkomana bježala jednog su stigli i vidio sam sta su mu uradili,kasnije sam čuo da i drugi nije daleko odmakao.
Ovaj prvi bez svijesti,al ubiše hljeb u njemu.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9014 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel'vo nitroglicerin počeli ostavljati ispred kuća
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161117135
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161117135
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9015 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja govorim da je nešto gruhnulo
vidio sam po guganima sto su poletjeli
jos nam samo ludi kemicar fali u gradu
vidio sam po guganima sto su poletjeli
jos nam samo ludi kemicar fali u gradu
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#9016 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma ne mogu da vjerujem da se neko sa time bavi. To je nestabilno do pickematerine... Relativno lako ga je napraviti, ali tesko manipulisati. Do sad bi negdje laboratorija dreknula.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#9017 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
možda je neki obračun asistenata odsjeka hemije sa pmfa
ma ne bi me ništa čudilo u teheranu, ljetos ili ono ljeto prije toga su zaleđene bombe ostavljali pred kućama
danas na internetu možeš pronaći svašta..
ma ne bi me ništa čudilo u teheranu, ljetos ili ono ljeto prije toga su zaleđene bombe ostavljali pred kućama
danas na internetu možeš pronaći svašta..
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#9018 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Seljacina je zafrljacila u grmlje .... (plasticnu posudu)
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9021 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovo nije ni smješno 
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#9022 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a reci ti nama sta si ti radio tu u to vrijemesalik79 wrote:Maloprije prolazim pored Budnjinih hotela, u onom dijelu sto je u izgradnji, gdje je mrkli mrak, stoji novi Ford Transit, tamnosive boje, pun mladjahnih specijalaca, spremnih k'o NATO. Svjetla upaljena, njih 4-5 vani, postrojili dvojicu (najvjerovatnije narkomana) klosara/kokosara, u onim duksevima i jaknama, i poceli ih prevaspitavat'. Strogo policijski. Ovaj jedan se poceo nesto kofrcit, odmah "pljas". Dok ih ovaj jedan prevaspitava, dvojica-trojica stoje sa strane, a jedan sa lampom pretrazuje okolinu. Uglavnom, dok sam se udaljavao cuo sam jos par puta ono "pljas". Ovim putem, ako nas citaju, zelim poselamiti gospodu policajce i pruziti im punu podrsku u izvrsavanju njihove plemenite misije!![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#9023 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma kako ba nije. Comedy noir.O'zone wrote:Ovo nije ni smješno
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9024 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mislio sam na prijavu nestanka osobe 1999 a objavu 2016. Ne mogu ni da se nasmijem tolikoj.....nešto......drugi profil wrote:Ma kako ba nije. Comedy noir.O'zone wrote:Ovo nije ni smješno
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#9025 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
debilizam teškiO'zone wrote:Mislio sam na prijavu nestanka osobe 1999 a objavu 2016. Ne mogu ni da se nasmijem tolikoj.....nešto......drugi profil wrote:Ma kako ba nije. Comedy noir.O'zone wrote:Ovo nije ni smješno
nevjerovatno

