Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#901 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

pirmin wrote:Za mene najjaca akcija Hordi je ona kad su zaustavljeni oni debili koji su upalili baklje, reakcija
za svaku pohvalu. :thumbup: :thumbup: Nema labavo!
Ako je dogovor nema pirotehnike - ispostuj ga!

Pohvale i od mene,rad-red-disciplina-kultura,uzor regiona... :thumbup:
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#902 Re: Horde Zla

Post by bordo_boy »

Upaljene su 2 na sjeveru, i bar jedna na istoku. Kod drugog i trećeg gola, neke su letile i na atletsku stazu. Dobro je da osuđujemo takve pojedince, da se baklje u najkraćem roku gase. Stvarno se ne isplati klubu nikako. Sve što zaradi na ulaznice, dadne na kazne...

Kod papira i koreografije, dosta raje je totalno nezainteresovano. Ja sam petoricu oko sebe zamolio da podignu papir. Na kraju sam ja držao dva bijela, jedan u lijevoj, drugi u desnoj ruci... :)
User avatar
Saraj`vo
Posts: 139
Joined: 09/05/2012 13:15
Location: ...do zadnjeg dana, života mog.

#903 Re: Horde Zla

Post by Saraj`vo »

Gori hala !

User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#904 Re: Horde Zla

Post by Zatamnjena stakla »

bordo_boy wrote:Upaljene su 2 na sjeveru, i bar jedna na istoku. Kod drugog i trećeg gola, neke su letile i na atletsku stazu. Dobro je da osuđujemo takve pojedince, da se baklje u najkraćem roku gase. Stvarno se ne isplati klubu nikako. Sve što zaradi na ulaznice, dadne na kazne...

Kod papira i koreografije, dosta raje je totalno nezainteresovano. Ja sam petoricu oko sebe zamolio da podignu papir. Na kraju sam ja držao dva bijela, jedan u lijevoj, drugi u desnoj ruci... :)
Levati ba, ********************* :lol:
Last edited by -LIBERO- on 30/07/2012 17:53, edited 1 time in total.
Reason: Bez psovanja.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#905 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#906 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Horde Zla: Sarajevo-Levski (drugi dio)


User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#907 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Ko ti je radio? :D
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#908 Re: Horde Zla

Post by R2D2_SA »

A što noge ne brijes :-D . Svala čast kralju :thumbup: :thumbup: :thumbup: dugo u zdravlju i rahatluku nosio :thumbup:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#909 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

A gdje bojler :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#910 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Obuca9 wrote:A gdje bojler :D
:D Provokator.

@leškarenje, svidja mi se "tetka" ;-) ..vuce mi malo na old skul, sto je jako dobro. Jedino mi malo ljiljan u grbu...mogao ga je malo bolje odraditi, sve drugo :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#911 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Al' nek je tu opet plava boja. :roll: :oops:

Svaka čast, dobra je tetovaža pravo ali opet ona šugava boja kvari utisak. :mrgreen:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#912 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

zlo87 wrote:Al' nek je tu opet plava boja. :roll: :oops:

Svaka čast, dobra je tetovaža pravo ali opet ona šugava boja kvari utisak. :mrgreen:
A gdje ti vidiš plavo :)
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#913 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Obuca9 wrote:
zlo87 wrote:Al' nek je tu opet plava boja. :roll: :oops:

Svaka čast, dobra je tetovaža pravo ali opet ona šugava boja kvari utisak. :mrgreen:
A gdje ti vidiš plavo :)
Pa iza noge :D svijetlo plava boja.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#914 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

leškarenje wrote:Ovo ti je BIJELI papir :D
Garant si njime pokrio nesto plavo :D
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#915 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

rashtiman wrote:
leškarenje wrote:Ovo ti je BIJELI papir :D
Garant si njime pokrio nesto plavo :D
Ženinu torbu, sto posto :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#916 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Obuca9 wrote:
rashtiman wrote:
leškarenje wrote:Ovo ti je BIJELI papir :D
Garant si njime pokrio nesto plavo :D
Ženinu torbu, sto posto :D
Ja mislim da mu je trosjed plav :D
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#917 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

leškarenje wrote:Ovo ti je BIJELI papir :D
E čuj bijeli papir :-) :D Kod mene je svijetlo-plava boja. :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#918 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

U četvrtak prije utakmice ( na štandu ispred stadiona ) i na poluvremenu utakmice ( na sjevernoj tribini ) vršit će se prodaja :


Majice "HORDE ZLA" 15 KM

Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#919 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

Obuca9 wrote:
rashtiman wrote:
leškarenje wrote:Ovo ti je BIJELI papir :D
Garant si njime pokrio nesto plavo :D
Ženinu torbu, sto posto :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#920 Re: Horde Zla

Post by fosil »

Dobra, dobra...u zdravlju i rahatluku nosio.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#921 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

na onaj svijet sa njom neš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#922 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Kemal Malovčić wrote:na onaj svijet sa njom neš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: idolu
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#923 Re: Horde Zla

Post by The 51st State »

de ba, sta ste se raskokodakali, libero loma ba.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#924 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Polazak za Podgoricu je u 06:00 u cetvrtak 09.08. sa parkinga ispred stadiona "Asim Ferhatovic Hase". Uplate pocinju od danas 03.08. u 09:00 u agenciji "Everest Travel" i primat ce se do srijede 08.08. do 12:00. Molimo vas da uz uplatu od 37 KM donesete i kopiju licne karte/pasosa zbog osiguranja.

Povratak za Sarajevo je poslije utakmice u Podgorici sa ocekivanim dolaskom oko 06:00 u petak 10.08.

Za one koji ne znaju,agencija "Everest Travel" se nalazi u ulici Sime Milutinovica 3,kod hotela Evopa (ulica gdje se nalazi kafic ORT). Radno vrijeme ce biti produzeno od 09:00 do 19:00,a u subotu od 10:00 do 16:00.

NAPRAVIMO BORDO LUDILO U PODGORICI!!!!!
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#925 Re: Horde Zla

Post by MightyMatch »

zlo87 wrote:Al' nek je tu opet plava boja. :roll: :oops:

Svaka čast, dobra je tetovaža pravo ali opet ona šugava boja kvari utisak. :mrgreen:
Cuj to pa avatar ti naginje na plavu :-)
Post Reply