pirmin wrote:Za mene najjaca akcija Hordi je ona kad su zaustavljeni oni debili koji su upalili baklje, reakcija
za svaku pohvalu.![]()
Nema labavo!
Ako je dogovor nema pirotehnike - ispostuj ga!
Pohvale i od mene,rad-red-disciplina-kultura,uzor regiona...

