Trolanje je tvoja nebuloza za Prijedor. Alija nije u životu bio u Prijedoru niti ga je bolila neka stvar za isti.Fudo387 wrote:To vec nije razgovor, obicno trolanje.DaysleepeR wrote:ništa slađe nema uletiti sa dva - tri posta, i onda gledati kad ih se petorica zaleti da brane Aliju, a svi skupa nemaju cvaju u džepu, a ni ne treba da imaju, nije više socijalizam, mora se narod sam snalazit, a stranka je tu da obezbijedi ambijent
O cvaji u dzepu ovaj put ne bih.
Puno je kume.
Da ga je bolila, naoružao bi narod tamo (s obzirom da je Alija naoružao narod za odbranu) pa Prijedor ne bi pao.
Da je naoružao prijedorčane, ostao bi Prijedor multi-kulti.
