Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#901 Re: Blokada puteva

Post by skafiskafsnjak »

zenit dozic wrote: Odleprsaj :zzzz:
Tash na klixu, idi na ulicu protestuj s njima.nemaju nista od online podrske
Last edited by skafiskafsnjak on 28/02/2018 23:26, edited 1 time in total.
amrq7u
Posts: 166
Joined: 26/01/2016 20:00
Location: Sarajevo

#902 Re: Blokada puteva

Post by amrq7u »

Cherry-Cherry wrote:
amrq7u wrote:Evo u Vogošći se popravilo stanje, ili su pustili većinu ili je raja otišla na alternativne puteve. Uglavnom ima par autobusa koji već čekaju preko 10h. A gledam puštaju samo hitne slučajeve. Ulogorili su se na petlji. A hladno da se s*ebes.
Misliš da su stvarno počeli puštati? :-D
Pa s obzirom da nema vozila trenutno koliko ih je bilo danas. Sad ima poneko vozilo na cesti.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#903 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

channel10 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.
I koliko je još hiljada takvih što su rat vidjeli kroz prozore iz podruma i slično
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#904 Re: Blokada puteva

Post by Matzan »

It_is_a_Leclerc wrote:Kako sam i cijelu večer tvrdio, zahtjevi ove grupe NISU OSTVARIVI u okvirima zakona.
Onaj ko poništi rješenje o registrovanju udruženja rizikuje sudsku parnicu na ime više miliona.

Policija treba da dejstvuje i uvede red na ulice.

Ne treba poništavati registraciju udruženja.
Neka ih, nek postoje.
Ključno je da ih ne treba finansirati iz budžeta sa bilo kojeg nivoa.
Vrlo brzo bi od njih 1.600 ostalo 16 u vrh glave.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#905 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

undefined007 wrote:
supercali wrote:Koliko ima opstina u Federaciji?
79 :D
Onda bolje da pitam koliko mjesnih zajednica ima u te 79 opstine
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#906 Re: Blokada puteva

Post by piupiu »

General War wrote::thumbup:
Nevjerovatan je bezobrazluk ovih ovdje, uporno im se prica jedna prica a oni vrte svoje pa svoje...toranj se ugrijao od trolanja, do Gusinja se vidi :roll:
Ne znam. Nekako mi je sumnjivo, nevjerovatno to što se od 2014. svaki protest oštro i na prvu prišije FahrU, penzioneri, borci, doktori, Mahir... sve je Fahro, bauk FahrA kruži nad Sarajevom. Pa ako ove jadnike neko podržava, i on je Fahrin. A identična je retorika ko 2014. - 'huligani', 'narkomani', 'Fahrini plaćenici'... I ja sam Fahrin plaćenik. Svaki dan prodjem pored ovih jadnika, nekad popričam s njima. To je sve jad i bijeda. Očajno, bezubo, nikakvo, da ne nabrajam odakle. Šta rade ti ljudi tamo zadnjih 7-8-9 mjeseci? Moguće je da su izmanipulisani, ali je neosporno da su jadni i nikakvi i da tamo sjede mjesecima. Dobro je rek'o JT, ovo je klasna borba, ali preko njihovih ledja.
Last edited by piupiu on 28/02/2018 23:27, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#907 Re: Blokada puteva

Post by insomnia78 »

channel10 wrote: Tri mjeseca u TZ, ostalo u Rajlovcu.
Mozda smo zajedno bili. Bilo zenicana masa sa mnom
Koja to dodje 43-a?
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#908 Re: Blokada puteva

Post by Norm »

zenit dozic wrote:
supercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Apsolutna podrska borcima u borbi protiv ovih uhljeba :thumbup:
Evo hoce fadil da pusti drotove na borce.
E tu mu je i kraj
...je li svako ko ima neki posao, neko auto, ili svaki ucenik i student u autobusu, svi oni vozaci u kamionu uhljebi?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18745
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#909 Re: Blokada puteva

Post by problemnatravunu »

Naslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
Ko su da su, nemaju pravo blokirati i maltretirati gradjane, i uzimati ih za taoce, dakle policija svira qrcu, ne radi svoj posao, to treba rastjerati, odnosno neka njih na cestama, ali protok ljudi mora biti!
Ende!
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#910 Re: Blokada puteva

Post by Jimmy McNulty »

channel10 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.
Možda si ga pomiješao sa nekim bratom jer ima njih 5-6 braće, a on je najstariji. Ratovao od prvog do zadnjeg dana. Ne volim ga ni jajer je ljiga od čovjeka, ali ovo kažem samo da ne bude zabune.
DonieBrasco
Posts: 20068
Joined: 31/08/2016 16:09

#911 Re: Blokada puteva

Post by DonieBrasco »

Ovima iz SDA je sve OK, nema problema.
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#912 Re: Blokada puteva

Post by zenit dozic »

skafiskafsnjak wrote:
zenit dozic wrote: Odleprsaj :zzzz:
Tash na klixu, idi na ulicu protestuj s njima.nemaju nista od online podrske
Idi pa ih rastjeraj
Nema nista od jadikovanja na klixu :thumbup:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#913 Re: Blokada puteva

Post by zoomba »

Drzavu vratiti na fabricke postavke :bih:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#914 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

insomnia78 wrote:
channel10 wrote: Tri mjeseca u TZ, ostalo u Rajlovcu.
Mozda smo zajedno bili. Bilo zenicana masa sa mnom
Koja to dodje 43-a?
Ma nemam pojma :) , davno je to bilo. Zadnja generacija koja je gulila godinu, ako ti to moze pomoci :)
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#915 Re: Blokada puteva

Post by Janjicar »

Haha jeste smijesni s tvrdnjama da iza svega stoji fahro tornjak. Cisto spinovanje...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#916 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Super su nam ove vlasti.

Nit ultimatuma, nit roka, nit konkretnog plana.
Bujrum doćii, eto i nas vama. Hod po jajima da se ne uvrijedi biračko tijelo.

Sreća pa mi nemamo većeg belaja u ovoj državi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#917 Re: Blokada puteva

Post by insomnia78 »

channel10 wrote:
insomnia78 wrote:
channel10 wrote: Tri mjeseca u TZ, ostalo u Rajlovcu.
Mozda smo zajedno bili. Bilo zenicana masa sa mnom
Koja to dodje 43-a?
Ma nemam pojma :) , davno je to bilo. Zadnja generacija koja je gulila godinu, ako ti to moze pomoci :)
Haman da jesmo. Znas Peltu Midhata?
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#918 Re: Blokada puteva

Post by zenit dozic »

Norm wrote:
zenit dozic wrote:
supercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Apsolutna podrska borcima u borbi protiv ovih uhljeba :thumbup:
Evo hoce fadil da pusti drotove na borce.
E tu mu je i kraj
...je li svako ko ima neki posao, neko auto, ili svaki ucenik i student u autobusu, svi oni vozaci u kamionu uhljebi?
Ko god je protiv njih ja uz ove botove.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#919 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

Jimmy McNulty wrote:
channel10 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.
Možda si ga pomiješao sa nekim bratom jer ima njih 5-6 braće, a on je najstariji. Ratovao od prvog do zadnjeg dana. Ne volim ga ni jajer je ljiga od čovjeka, ali ovo kažem samo da ne bude zabune.
Pa ako lice, onda je moguce da sam ga zamijenio, ali ovaj sto je sa mnom bio, isti je ovaj sto je bio danas na tv-u, ko da su ga klonirali. Koliko ima godina ovaj danas sa tv-a?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#920 Re: Blokada puteva

Post by General War »

piupiu wrote:
General War wrote::thumbup:
Nevjerovatan je bezobrazluk ovih ovdje, uporno im se prica jedna prica a oni vrte svoje pa svoje...toranj se ugrijao od trolanja, do Gusinja se vidi :roll:
Ne znam. Nekako mi je sumnjivo, nevjerovatno to što se od 2014. svaki protest oštro i na prvu prišije FahrU, penzioneri, borci, doktori, Mahir... sve je Fahro, bauk FahrA kruži nad Sarajevom. Pa ako ove jadnike neko podržava, i on je Fahrin. A identična je retorika ko 2014. - 'huligani', 'narkomani', 'Fahrini plaćenici'... I ja sam Fahrin plaćenik. Svaki dan prodjem pored ovih jadnika, nekad popričam s njima. To je sve jad i bijeda. Očajno, bezubo, nikakvo, da ne nabrajam odakle. Šta rade ti ljudi tamo zadnjih 7-8-9 mjeseci? Moguće je da su izmanipulisani, ali je neosporno da su jadni i nikakvi i da tamo sjede mjesecima. Dobro je rek'o JT, ovo je klasna borba, ali preko njihovih ledja.
Razlog sto sam rekao je ono sto sam povezao sa onim clankom oko hapsenja Bibija i navodnog pokusaja atentata na Fahra od prosle sedmice, sto nije problem osim podatka oko ocitog naloga nekome od nekoga za izdavanje licne karte CIPSA...pa se tu spominju razni likovi iz SDA...e ovo mi lici na
brze bolje kontriranje i pokazivanje ko koga ima. a ja se slazem sa JT-em isto, to je jasno kao dan.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#921 Re: Blokada puteva

Post by tandmand »

mali Ninja wrote:ne razumijem, ako se borac nije snasao za 20 godina poslije rata, otisao vani, isl, onda nek ceka da mu drzava dadne komad hljeba...
Ima mnoštvo ljudi koji nisu za snalaženja, kojima treba uređena država, stabilno društvo i ekonomija, gdje će oni preuzeti ulogu poslušnika i nešto u svom životu ostvariti. Tako su mnogi naši na zapadu "iznenadili" kada su se našli u takvom okruženju. Ti ljudi nisu problem zato što nisu kompaktibilni sa korupcijom, nepotizmom, laktanjem, prevarama laganjem ..... Problem su oni koji su se kao prihvatili posla da prave državu, uređuju društvo, kao i oni koji su se prihvatili toga da budu moralni i vjerski autoriteti a imaju ne nikakav učinak, nego sasvim suprotan. Daj im givikt, pokvariti će ga.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#922 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Ovaj za koordinaciju sere bas
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#923 Re: Blokada puteva

Post by Jimmy McNulty »

channel10 wrote: Pa ako lice, onda je moguce da sam ga zamijenio, ali ovaj sto je sa mnom bio, isti je ovaj sto je bio danas na tv-u, ko da su ga klonirali. Koliko ima godina ovaj danas sa tv-a?
45-50, ne znam u bobu.
Znam da je sa mojim komšijom i rođakom bio u jedinici, a isto su godište.
Komšto tad imao 20 ja msm.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#924 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

insomnia78 wrote:
channel10 wrote:
insomnia78 wrote: Tri mjeseca u TZ, ostalo u Rajlovcu.
Mozda smo zajedno bili. Bilo zenicana masa sa mnom
Koja to dodje 43-a?
Ma nemam pojma :) , davno je to bilo. Zadnja generacija koja je gulila godinu, ako ti to moze pomoci :)
Haman da jesmo. Znas Peltu Midhata?
Znam jednog Peltu, ali on je sifra ziva. Kleca na jednu nogu.
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#925 Re: Blokada puteva

Post by mali Ninja »

sad šošon češe jaja i gleda N1 ko i mi :D
Locked