Didžej je naša Maja Nikolić, kontraš. Ali i on se ušutio otkako je došla Vendi_nevermind_ wrote:Gdje li je @didžej da je jos malo glorifikujeVenomousV wrote:sindi fkt nije normalna
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#901 Re: Veliki Brat 2013
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#902 Re: Veliki Brat 2013
Uros ce smotati i Sorku.
Jes' bilde covjek. Ovo samo da se izreklamira.
Jes' bilde covjek. Ovo samo da se izreklamira.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#903 Re: Veliki Brat 2013
Ma neeece...ima i on dEvojku (danas je opet ponovio u ispovEdaonici), a i ona deckadusa_raskopuša wrote:Uros ce smotati i Sorku.![]()
Jes' bilde covjek. Ovo samo da se izreklamira.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#904 Re: Veliki Brat 2013
Kakve to veze ima i sa cim? 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#905 Re: Veliki Brat 2013
Mislis, jedno ne iskljucuje drugodusa_raskopuša wrote:Kakve to veze ima i sa cim?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#906 Re: Veliki Brat 2013
Dabome.
Vid' Milica kako tapka po mraku.
Vid' Milica kako tapka po mraku.
- Mate Simmons
- Posts: 1204
- Joined: 20/02/2013 19:21
- Location: Negdje gdje sam sam..
#907 Re: AW: Veliki Brat 2013
^ Velika mama
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#908 Re: Veliki Brat 2013
Ava mi je svakim danom sve odvratnija, kao i onaj njen zubati, Sindi je pravi sajko, totalno nesigurna u sebe a ovamo nešto glumi.
Da bogdo hoće Ekrema izbacit iz farme pa ga ovamo dovedu, to bi malo rasčistilo situaciju.
Vendi do pobjede!
Da bogdo hoće Ekrema izbacit iz farme pa ga ovamo dovedu, to bi malo rasčistilo situaciju.
Vendi do pobjede!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#909 Re: Veliki Brat 2013
Evo Vendi zavodi Velikog brata u ispovjedaonici, kaze ne zeli da caska s VB, to je glupost, hoce da osjeti VB

- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#910 Re: Veliki Brat 2013
Kad karakteri stradaju, gaće same spadaju... 
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#911 Re: Veliki Brat 2013
meni zacrne kad je vb_nevermind_ wrote:Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#912 Re: Veliki Brat 2013
E ona je garantovano nastala od zivotinja... peksaAmbrozija wrote:Jao:
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#913 Re: Veliki Brat 2013
kaze vendeta da joj uki lici na ovog diva
um caruje snaga klade valja
um caruje snaga klade valja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#914 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
šta bi?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#915 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:_nevermind_ wrote:Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
šta bi?
Citaj, bolan vec je odgovorio
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#918 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:_nevermind_ wrote:Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
šta bi?
Citaj, bolan vec je odgovorio![]()
ja upitao a kasnije vidim odgovor,jbg
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#919 Re: Veliki Brat 2013
Je li ko skontao šta ćelavac priča ovoj dvojici?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#920 Re: Veliki Brat 2013
odgovoriLAAmbrozija wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:_nevermind_ wrote:Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
šta bi?
Citaj, bolan vec je odgovorio![]()
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#921 Re: Veliki Brat 2013
Jok ja, niti kontam sta pricaju ovi u sobi na krevetuklavirdžija wrote:Je li ko skontao šta ćelavac priča ovoj dvojici?
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#922 Re: Veliki Brat 2013
Valjda nešto oko ćelavčevog odlaska, ne znam zašto._nevermind_ wrote:Jok ja, niti kontam sta pricaju ovi u sobi na krevetuklavirdžija wrote:Je li ko skontao šta ćelavac priča ovoj dvojici?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#923 Re: Veliki Brat 2013
Joooj ovog Topa .... brate, brate, brate, bracika, brate, bracika
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#924 Re: Veliki Brat 2013
I meni je privlačan VB_nevermind_ wrote:Evo Vendi zavodi Velikog brata u ispovjedaonici, kaze ne zeli da caska s VB, to je glupost, hoce da osjeti VB![]()
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#925 Re: Veliki Brat 2013
dje online pratite ?D:
