Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8976 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#8977 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
hahahahhaspreca wrote:Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8978 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
"Dodik i Čović u Banjoj Luci: Želimo čiste odnose između dva naroda i dvije stranke"
znaci bez kurtona nista ili samo bratsko pusenje...nista guzhenje
znaci bez kurtona nista ili samo bratsko pusenje...nista guzhenje
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#8979 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
spreca wrote:Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
iz genocidnog brloga nista novo...
dogovorili se da nastave po starom(blokade)...
Dejton dok se boje ne rastope...
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8980 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jos uvijek je na djelu dogovor Zlobo i zvaljavi Vranjo kao i Pisopija i Govno Susak.....samo dokad ovako?......dok nekom ne pukne filmMaraschino wrote:spreca wrote:Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....![]()
iz genocidnog brloga nista novo...
dogovorili se da nastave po starom(blokade)...
Dejton dok se boje ne rastope...
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8981 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ovdije uvijek jedno te isto: av av av av av..pa onda vau vau vau vau vau...ili obrnutim redoslijedom
Morat ću vam sklepati kakvu prašinarsku brošuru da malo obogatite vokabular...djeca vas čitaju
Morat ću vam sklepati kakvu prašinarsku brošuru da malo obogatite vokabular...djeca vas čitaju
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8982 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Mogao bi kad je već na ruci održati usput jedan koncert i za brojne hrvatske povratnike u Kakanj i Bugojnospreca wrote:Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8983 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Majorizacijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8984 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Moze i u vecinskom 'rvatskom 'aguHafis wrote:Mogao bi kad je već na ruci održati usput jedan koncert i za brojne hrvatske povratnike u Kakanj i Bugojnospreca wrote:Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
- wonkaw
- Posts: 505
- Joined: 14/07/2015 18:19
- Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
- Contact:
#8985 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
zamisli Tomson i baja mali knindza u duetuspreca wrote:Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8986 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
nemoj dvaputa reci...svasta moze da budewonkaw wrote:zamisli Tomson i baja mali knindza u duetuspreca wrote:Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#8987 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Samo nako svega sta se desavalo opet Kakanj i Bugojno imaju vise hrvata nego citava tzv "rs" a Covic Dodiku is pakasa ne izlazi.Hafis wrote:Mogao bi kad je već na ruci održati usput jedan koncert i za brojne hrvatske povratnike u Kakanj i Bugojnospreca wrote:Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidlukwonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8988 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Isto tako ni dotur ne izlazi iz Cirilove pecine.........dzaba ti to njemu pricas kad je to sve na isti kaLufBHCluster wrote: Samo nako svega sta se desavalo opet Kakanj i Bugojno imaju vise hrvata nego citava tzv "rs" a Covic Dodiku is pakasa ne izlazi.
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#8989 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Kako je zabavno gledati brak izmedju sumnjaka i juznih srba. Sta bi Poglavnik reko na to da izadje iz groba na 5 minuta?
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#8990 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Mostar dobio službeni suvenir

A krsta ni na vidiku.
I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili. 
A krsta ni na vidiku.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#8992 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Dzaba .... karavani prodjose..Hafis wrote:Av av av
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8993 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hajd' ti to ovim prašinarima objasni.GeeTnT wrote:Dzaba .... karavani prodjose..Hafis wrote:Av av av
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8994 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:Upravo tako. Zvali su i Bakira na ručak, ali ih odjeb'o. Ka'e, voli više tursko govno nego vlašku pitu.pici wrote:nasHla krpa zakrpu... bratsvo i jedinstvo
ne znam ja sHa misli bakir nisam mu haver al ko muslimanu mu je sigurno draze turkisH govno neg kaurska tortilja...jebiga valjda to tako ide
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#8995 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
k'noziHafis wrote:Av av av
-
kockakockica
- Posts: 1706
- Joined: 25/01/2017 14:47
#8996 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
BHCluster wrote:Mostar dobio službeni suvenir
A krsta ni na vidiku.I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili.
Eto ti ga na privjesku, zar ne vidis slovo " T " koje to nije. Imas katolicki krst, to vecina raje ne primjeti. To se jos za vrijeme Juge poturalo tako muslimanima, pravoslavci su slovo T pisali malo drugacije. Doduse nalazi se na privjesku na kanafi
Evo ti sad kako se slovo T pravilno pise, pa mozes porediti

- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8997 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
pas koji laje ne ujeda..samo ruku lizeMaraschino wrote:k'noziHafis wrote:Av av av
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8998 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Tau križ (lat. Crux Commissa).kockakockica wrote:BHCluster wrote:Mostar dobio službeni suvenir
A krsta ni na vidiku.I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili.
Eto ti ga na privjesku, zar ne vidis slovo " T " koje to nije. Imas katolicki krst, to vecina raje ne primjeti. To se jos za vrijeme Juge poturalo tako muslimanima, pravoslavci su slovo T pisali malo drugacije. Doduse nalazi se na privjesku na kanafi![]()
Franjevački križ Sv Franje.
Nigdje veze...od slova t i križ ispade.
-
kockakockica
- Posts: 1706
- Joined: 25/01/2017 14:47
#8999 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:Tau križ (lat. Crux Commissa).kockakockica wrote:BHCluster wrote:Mostar dobio službeni suvenir
A krsta ni na vidiku.I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili.
Eto ti ga na privjesku, zar ne vidis slovo " T " koje to nije. Imas katolicki krst, to vecina raje ne primjeti. To se jos za vrijeme Juge poturalo tako muslimanima, pravoslavci su slovo T pisali malo drugacije. Doduse nalazi se na privjesku na kanafi![]()
Evo ti sad kako se slovo T pravilno pise, pa mozes porediti![]()
Franjevački križ Sv Franje
Sve izmisljotine. Raznorazni stilizovani krst i krizevi, prvo kao simbol patnje, a kasnije podjela istocne i zapadne crkve, te daljeg cijepanja crkve na mnoge pravce kao sto su protestantizam i ostali.
Nema uporista u prirodi, te je nastao kao praktican predmet zbog polozaja ruku i nogu osobe koja je osudjena na raspece. Prvo i jeste licio na slovo T, pa je kasnije dobio i razne duzine gore i dole. Prvo prihvacen od onih koji su i koristili dvije daske u tom polozaju za mucenje i ubijanje ljudi, daske koje se danas tumace kao krst/kriz
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9000 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
naravno da doticno slovo t na privjesku nije krizBHCluster wrote:Mostar dobio službeni suvenir
A krsta ni na vidiku.I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili.
