Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8976 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8977 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

spreca wrote:
wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
hahahahha :thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8978 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

"Dodik i Čović u Banjoj Luci: Želimo čiste odnose između dva naroda i dvije stranke"

znaci bez kurtona nista ili samo bratsko pusenje...nista guzhenje
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#8979 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

spreca wrote:
wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
:thumbup:

iz genocidnog brloga nista novo...

dogovorili se da nastave po starom(blokade)...
Dejton dok se boje ne rastope... :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8980 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Maraschino wrote:
spreca wrote:
wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
:thumbup:

iz genocidnog brloga nista novo...

dogovorili se da nastave po starom(blokade)...
Dejton dok se boje ne rastope... :D
Jos uvijek je na djelu dogovor Zlobo i zvaljavi Vranjo kao i Pisopija i Govno Susak.....samo dokad ovako?......dok nekom ne pukne film
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8981 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Ovdije uvijek jedno te isto: av av av av av..pa onda vau vau vau vau vau...ili obrnutim redoslijedom :)

Morat ću vam sklepati kakvu prašinarsku brošuru da malo obogatite vokabular...djeca vas čitaju :)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8982 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca wrote:
wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
Mogao bi kad je već na ruci održati usput jedan koncert i za brojne hrvatske povratnike u Kakanj i Bugojno
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8983 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Majorizacijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8984 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Hafis wrote:
spreca wrote:
wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
Mogao bi kad je već na ruci održati usput jedan koncert i za brojne hrvatske povratnike u Kakanj i Bugojno
Moze i u vecinskom 'rvatskom 'agu
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#8985 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by wonkaw »

spreca wrote:
wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
zamisli Tomson i baja mali knindza u duetu
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8986 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

wonkaw wrote:
spreca wrote:
wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
zamisli Tomson i baja mali knindza u duetu
nemoj dvaputa reci...svasta moze da bude
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8987 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Hafis wrote:
spreca wrote:
wonkaw wrote:
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
Vjerovatno su danas dogovorili da Tomson odrzi koncert i u Banaj luci za mnogobrojne hrvatske povratnike u evropski genocidluk
Mogao bi kad je već na ruci održati usput jedan koncert i za brojne hrvatske povratnike u Kakanj i Bugojno
Samo nako svega sta se desavalo opet Kakanj i Bugojno imaju vise hrvata nego citava tzv "rs" a Covic Dodiku is pakasa ne izlazi.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8988 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

BHCluster wrote: Samo nako svega sta se desavalo opet Kakanj i Bugojno imaju vise hrvata nego citava tzv "rs" a Covic Dodiku is pakasa ne izlazi.
Isto tako ni dotur ne izlazi iz Cirilove pecine.........dzaba ti to njemu pricas kad je to sve na isti kaLuf
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#8989 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Kako je zabavno gledati brak izmedju sumnjaka i juznih srba. Sta bi Poglavnik reko na to da izadje iz groba na 5 minuta?
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8990 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Mostar dobio službeni suvenir
Image
A krsta ni na vidiku. :lol: I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili. :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8991 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Av av av :zzzz:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#8992 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

Hafis wrote:Av av av :zzzz:
Dzaba .... karavani prodjose..
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8993 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

GeeTnT wrote:
Hafis wrote:Av av av :zzzz:
Dzaba .... karavani prodjose..
Hajd' ti to ovim prašinarima objasni.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8994 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:nasHla krpa zakrpu... bratsvo i jedinstvo :mrgreen:
Upravo tako. Zvali su i Bakira na ručak, ali ih odjeb'o. Ka'e, voli više tursko govno nego vlašku pitu.

ne znam ja sHa misli bakir nisam mu haver al ko muslimanu mu je sigurno draze turkisH govno neg kaurska tortilja...jebiga valjda to tako ide :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#8995 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

Hafis wrote:Av av av :zzzz:
k'nozi :D
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#8996 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

BHCluster wrote:Mostar dobio službeni suvenir
Image
A krsta ni na vidiku. :lol: I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili. :lol:

Eto ti ga na privjesku, zar ne vidis slovo " T " koje to nije. Imas katolicki krst, to vecina raje ne primjeti. To se jos za vrijeme Juge poturalo tako muslimanima, pravoslavci su slovo T pisali malo drugacije. Doduse nalazi se na privjesku na kanafi :D


Evo ti sad kako se slovo T pravilno pise, pa mozes porediti ;-)


Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8997 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Maraschino wrote:
Hafis wrote:Av av av :zzzz:
k'nozi :D
pas koji laje ne ujeda..samo ruku lize
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8998 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

kockakockica wrote:
BHCluster wrote:Mostar dobio službeni suvenir
Image
A krsta ni na vidiku. :lol: I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili. :lol:

Eto ti ga na privjesku, zar ne vidis slovo " T " koje to nije. Imas katolicki krst, to vecina raje ne primjeti. To se jos za vrijeme Juge poturalo tako muslimanima, pravoslavci su slovo T pisali malo drugacije. Doduse nalazi se na privjesku na kanafi :D
Tau križ (lat. Crux Commissa).
Franjevački križ Sv Franje.
Nigdje veze...od slova t i križ ispade.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#8999 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Hafis wrote:
kockakockica wrote:
BHCluster wrote:Mostar dobio službeni suvenir
Image
A krsta ni na vidiku. :lol: I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili. :lol:

Eto ti ga na privjesku, zar ne vidis slovo " T " koje to nije. Imas katolicki krst, to vecina raje ne primjeti. To se jos za vrijeme Juge poturalo tako muslimanima, pravoslavci su slovo T pisali malo drugacije. Doduse nalazi se na privjesku na kanafi :D


Evo ti sad kako se slovo T pravilno pise, pa mozes porediti ;-)


Image
Tau križ (lat. Crux Commissa).
Franjevački križ Sv Franje

Sve izmisljotine. Raznorazni stilizovani krst i krizevi, prvo kao simbol patnje, a kasnije podjela istocne i zapadne crkve, te daljeg cijepanja crkve na mnoge pravce kao sto su protestantizam i ostali.

Nema uporista u prirodi, te je nastao kao praktican predmet zbog polozaja ruku i nogu osobe koja je osudjena na raspece. Prvo i jeste licio na slovo T, pa je kasnije dobio i razne duzine gore i dole. Prvo prihvacen od onih koji su i koristili dvije daske u tom polozaju za mucenje i ubijanje ljudi, daske koje se danas tumace kao krst/kriz
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9000 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

BHCluster wrote:Mostar dobio službeni suvenir
Image
A krsta ni na vidiku. :lol: I kaze chuchak dolaze turisti u Mostar radi onoga sto su AU izgradili. :lol:
naravno da doticno slovo t na privjesku nije kriz :-D Zasto bi bilo :lol: ako bi tako rezonovali , slovo T je zastupjeno u mnogim abecedama, a isto nema nikakvo krscansko znacenje u pisanim rijecima, to samo moze pasti na pamet osobama sa bogatom mastom :-D
Post Reply