Tako je, upload brzine su stvarno lose, pogotovo kada trebam uploadovati "teze" klipove na youtubeun1ted wrote:Uvijek smo trazili veci uploadSa downloadom smo svi zadovoljni.
Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
Mehemed
- Posts: 6192
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#8976 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#8977 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Seedanje torrenata na prajvet trekerima, upload na skydrive, youtube, facebook whateva, za backupe. Džaba ti 100Mb download kad se par uređaja nakači na istu konekciju (a malo nas je sa laptopima i smartphoneima na wifi danasagent_zero wrote:Hebo vas upload, koji će vam?
Meni je skroz ok, bolje da porade na kanalima u osnovnom paketu analogne i digitale i da poprave sliku. A vi o nakom uploadu kuknjavite
Za kanale se apsolutno slažem mada mi tv nije prioritetna jer samo sport pratim (ako i to ne zamijeni d3go).
U glavnom trebamo što više da sugerišemo ako uopšte ima fajde od toga. Ja da sam u mogućnosti davno bih mijenjao providera jer se kod nas samo tako može uticati ali izemđu dva zla ja sam odabrao manje (ovo drugo je telekom koji nećemo da imenujemo naravno)
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#8978 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
HOĆEMO VEĆI UPLOAD
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8979 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
I DOWNLOAD!bato99 wrote:HOĆEMO VEĆI UPLOAD
Šta je?
-
Mehemed
- Posts: 6192
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8982 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ja sam netom zadovoljan,mislim na brzinu,da nam hoće uvesti nove kanale,na analognu,ali daj bože
-
lelooo
- Posts: 253
- Joined: 11/05/2010 17:56
#8983 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Onako mi svejedno, ali gdje je to bolje? U sloveniji?van helsing wrote:Ma nije samo telemach,inace internet provajderi nam daju brzine na kaskicu.
Jbt,kao da ne mozemo vidjeti brzine i ponude u susjedstvu/komsiluku.
Da ne spominjem druge zemlje.
U hrv i srb je katastrofa internet ponuda... Tcom jos broji promet, a bug se hvalio vdslom od ovako 30 Mb ko da je ne znam ti sta, članak iz juna...
Sent from my ST18i using Tapatalk 2
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#8984 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Tcom ima monopol, zato im i jeste tako... Da nije Telemacha i kod nas bi se još uvijek pratio promet a BH telecom još uvijek stoji iz toga da prosječnom korisniku ne treba više od 2Mb dl pardon DO (sa naglaskom na ovo do) 5Mb 
Nego ne vidim neki razlog da se ne povećaju brzine uploada jer su fakat loše u odnosu na download.
10/2, 18/2.5, 24/3 bi fakat bilo super ako ne i više...
Koristi li iko od vas koji ste zadovoljni dropbox, skydrive, torrente, youtube, facebook? Pa zar nije bolje kada nešto uploaduješ za minutu umjesto pet a da ne govorim o većim fajlovima. Pa da se video klip uploaduje treba sat vremena a recimo da je to 15-20 minuta fakat znači!
Treba novih kanala i to je sigurno, pogotovo HD i naravno analogna koja je u krajnju ruku loša. Pa još nemaju zamjenu za Premier League HD i ESPN!
Nego ne vidim neki razlog da se ne povećaju brzine uploada jer su fakat loše u odnosu na download.
10/2, 18/2.5, 24/3 bi fakat bilo super ako ne i više...
Koristi li iko od vas koji ste zadovoljni dropbox, skydrive, torrente, youtube, facebook? Pa zar nije bolje kada nešto uploaduješ za minutu umjesto pet a da ne govorim o većim fajlovima. Pa da se video klip uploaduje treba sat vremena a recimo da je to 15-20 minuta fakat znači!
Treba novih kanala i to je sigurno, pogotovo HD i naravno analogna koja je u krajnju ruku loša. Pa još nemaju zamjenu za Premier League HD i ESPN!
-
Mehemed
- Posts: 6192
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#8985 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A mozes misliti kako je kada jedan video uploadujes vise od 24h (negdje oko 29h).... Muke zive, samo sam molio Boga da ne nestane konekcije i struje...avaks wrote: Koristi li iko od vas koji ste zadovoljni dropbox, skydrive, torrente, youtube, facebook? Pa zar nije bolje kada nešto uploaduješ za minutu umjesto pet a da ne govorim o većim fajlovima. Pa da se video klip uploaduje treba sat vremena a recimo da je to 15-20 minuta fakat znači!
-
dragonz
- Posts: 2351
- Joined: 20/09/2008 13:12
#8986 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Čujem kako su se u telemachu zajebali sa ovim novim direktorom koji je protivno volji šefova iz Beograda potrošio milion i nešto za proširenje mreže prema Međugorju za samo par hiljada stalno naseljenih stanovnika iako je ovo mjesto poznato kao raj za ne plačanje turističke takse za oko milion turista koji ga godišnje posjete.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#8987 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Je li vam radi net? Sinoc nestade
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
-
dowydyenya
- Posts: 929
- Joined: 27/01/2010 11:40
#8989 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Vec par dana veoma otezan promet zasto ?
-
Mehemed
- Posts: 6192
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#8990 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Meni radi, nije sinoc nestajalo, bio sam online do 1hun1ted wrote:Je li vam radi net? Sinoc nestade
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#8991 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
E dobri moj ,,Telemaše" i gospodo iz Telemaha, molim bih da mi lijepo odgovorite koga VI lazete, ili ipak ne !!!
DAKLE, NA VAŠOJ STRANICI JASNO STOJI DA JE U "DUO MIX" PAKETU, NA KOJEM SAM I JA, UKLJUČEN "Basic Linux web hosting paket (1200MB prostora)".
Kako da dobijem FTP i ostale PODATKE???!?!?!?!?!??!?!?!
DAKLE, NA VAŠOJ STRANICI JASNO STOJI DA JE U "DUO MIX" PAKETU, NA KOJEM SAM I JA, UKLJUČEN "Basic Linux web hosting paket (1200MB prostora)".
Kako da dobijem FTP i ostale PODATKE???!?!?!?!?!??!?!?!
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8992 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@telemach: Do kada ću morati resetovati resiver svaki put da bi dobio epg??? Ugasim ga normalno preko daljinskog, ponovo upalim idući dan i boom - epg kaže 'nema informacija' i moram ga čupati iz utičnice da bi se ponovo
učitalo a što traje poprilično na ovome v2 resiveru. FIX IT!!!
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
učitalo a što traje poprilično na ovome v2 resiveru. FIX IT!!!
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
Last edited by Maharadza on 03/10/2013 20:50, edited 1 time in total.
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#8993 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ma brate vidiš da su pali k... za uši...nikakve nove ponude kanala ni povećanja brzine..ono pravo su se opustili može im bitiMaharadza wrote:I DOWNLOAD!bato99 wrote:HOĆEMO VEĆI UPLOAD![]()
Šta je?Uvijek tražite više nego što želite i trebate, jer ako dobijete i pola toga, niste nezadovoljni!
kukaj brate
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#8994 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne samo da ne unapredjuju ponudu nego istu unazadjuju. Ukinuli su dva jaka sportska kanala bez adekvatne zamjene:evil:
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#8995 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Djevojka koja je živjela prije u stanu gdje sad živim je plaćala čitav paket, a koristila je samo internet.
Dolazili su da nam priključe kablovsku, ali su rekli da za resiver fali neki kabl, da li je njihova obaveza bila da sve to donesu u paketu kad njoj i isporučen taj resiver ili ja trebam nabavljati te neke kablove?
Ne znam da li da tražim među papirima ime i prezime tehničara koji je to obavljao i da prijavim to ili?
Dolazili su da nam priključe kablovsku, ali su rekli da za resiver fali neki kabl, da li je njihova obaveza bila da sve to donesu u paketu kad njoj i isporučen taj resiver ili ja trebam nabavljati te neke kablove?
Ne znam da li da tražim među papirima ime i prezime tehničara koji je to obavljao i da prijavim to ili?
- Telemach
- Posts: 16888
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8996 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Molimo Vas dostavite nam tačne korisničke i adresne podatke u inbox, kako bismo provjerili i odgovorili na adekvatan način.Mutivoda wrote:Djevojka koja je živjela prije u stanu gdje sad živim je plaćala čitav paket, a koristila je samo internet.
Dolazili su da nam priključe kablovsku, ali su rekli da za resiver fali neki kabl, da li je njihova obaveza bila da sve to donesu u paketu kad njoj i isporučen taj resiver ili ja trebam nabavljati te neke kablove?
Ne znam da li da tražim među papirima ime i prezime tehničara koji je to obavljao i da prijavim to ili?
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8997 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma cekaju da se promijeni vlasnik,pa da pocnu sa novitetima. Sadasnji vlasnik ne zeli nikakva nova ulaganja.
Tapatalk 2
Tapatalk 2
-
j00k3r
- Posts: 206
- Joined: 22/07/2012 18:27
#8998 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Zahvaljujem na crnoj slici HRT 2, istekao mi je ugovor ********************************************************************
pozdrav, sretno i ugodno se ugasili! 
// tapatalked
// tapatalked
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#8999 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Telemach wrote:Molimo Vas dostavite nam tačne korisničke i adresne podatke u inbox, kako bismo provjerili i odgovorili na adekvatan način.Mutivoda wrote:Djevojka koja je živjela prije u stanu gdje sad živim je plaćala čitav paket, a koristila je samo internet.
Dolazili su da nam priključe kablovsku, ali su rekli da za resiver fali neki kabl, da li je njihova obaveza bila da sve to donesu u paketu kad njoj i isporučen taj resiver ili ja trebam nabavljati te neke kablove?
Ne znam da li da tražim među papirima ime i prezime tehničara koji je to obavljao i da prijavim to ili?
HVALA VAM ŠTO STE SE OGLUŠILI NA MOJE PITANJE ! STOKO !!!
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#9000 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
+1NediM17 wrote:Telemach wrote:Molimo Vas dostavite nam tačne korisničke i adresne podatke u inbox, kako bismo provjerili i odgovorili na adekvatan način.Mutivoda wrote:Djevojka koja je živjela prije u stanu gdje sad živim je plaćala čitav paket, a koristila je samo internet.
Dolazili su da nam priključe kablovsku, ali su rekli da za resiver fali neki kabl, da li je njihova obaveza bila da sve to donesu u paketu kad njoj i isporučen taj resiver ili ja trebam nabavljati te neke kablove?
Ne znam da li da tražim među papirima ime i prezime tehničara koji je to obavljao i da prijavim to ili?
HVALA VAM ŠTO STE SE OGLUŠILI NA MOJE PITANJE ! STOKO !!!


