Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8951 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:ko i hercegovacka banka imate nemate :mrgreen:
Nemate ni vi bosanske banke.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8952 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:ko i hercegovacka banka imate nemate :mrgreen:
Nemate ni vi bosanske banke.
ima vakufska :bih:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8953 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8954 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Image
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8955 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

Sarajevo prsti sa abnormlanim brojem banaka :D a to je znak posovnog uspjeha sjevernog dijela Federacije :? :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8956 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Image
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#8957 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:
Obi Wan Bosnian wrote:Znači turisti posjećuju Mostar zbog onoga što je AU napravila a ne zbog onoga što su osmanlije napravile? Interesantno :|
Eto ti nekako premjesti Stari most u Kalesiju ili Živinice, pa ćeš tek onda vidjeti turista
E s kim ja raspravljam.
Pa tako objasni, date ceo svet razume...
@Obi: A-U napravila Neretvu
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8958 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Hafis wrote: Kakav ba Istanbul. Da nije nastao na temeljima Konstantinopola i vizantijskog casrstva, to bi ti u turističkom smislu bila samo malo veća Kalesija, kao što su i svi ostali gradovi u Anadoliji.
De Allaha ti prestani se provaljivati ... stvarno si se poceo provaljivati sa nekim tezama
bluesjunior
Posts: 734
Joined: 21/05/2014 11:14

#8959 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bluesjunior »

ma 'ta će istanbul.... :-)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8960 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Doktore, eto mene sutra, planiraj klopu oko 1400.

Ne kuhaj, smiri se, sve cemo uljudno raspraviti, dok nam drugi budu kuhali.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8961 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:Doktore, eto mene sutra, planiraj klopu oko 1400.

Ne kuhaj, smiri se, sve cemo uljudno raspraviti, dok nam drugi budu kuhali.
plati mu rucak :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8962 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

mO k3 wrote:
Alfons Kauders wrote:Doktore, eto mene sutra, planiraj klopu oko 1400.

Ne kuhaj, smiri se, sve cemo uljudno raspraviti, dok nam drugi budu kuhali.
plati mu rucak :)
To sam zaboravio fakat...

Doktore ako ti je bed radi love, ja castim. Nije frka, drugi put ces.
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#8963 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

Onaj koji bude častio taj je pobjedio u višegodišnjoj raspravi o ekonomiji Tuzle i Mostara :lol:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8964 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

onom kojem ercegovac plati rucak ja ga vodim mjesec dana na teletinu i pivo :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8965 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

cuo sam da je neko vidio hafiza u internet klubu u mostaru :shock:
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#8966 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by dudlov »

pici wrote:onom kojem ercegovac plati rucak ja ga vodim mjesec dana na teletinu i pivo :mrgreen:
:lol:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#8967 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bh.tornjak »

ksze Covke....ako ne prodje plan A....imamo rezervni plan B....pa plan C....D,E,F......plan X....plan Y...
i na kraju se u svojoj nemoci vratio starom jatu i starom ahbabu....u nadi da mu ovaj pripomogne...



"Dodik i Čović u Banjoj Luci: Želimo čiste odnose između dva naroda i dvije stranke"
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8968 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

"Dodik i Čović u Banjoj Luci: Želimo čiste odnose između dva naroda i dvije stranke"


ima baba sERA da crkne od posla iza ove dvojce :mrgreen:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#8969 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by tandmand »

samo da se podsetimo :D
Davor Ivo Stier: Izborni zakon BiH se mora riješiti do lipnja
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#8970 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Pamti pa vrati .....
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#8971 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Kako se doktor, akademik i jebac-presretac kultueno ispario kad treba na rucak. Ko biva ne moze se sjetiti gdje je auto parkiro od svih obaveza. :)
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#8972 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by wonkaw »

pici wrote:"Dodik i Čović u Banjoj Luci: Želimo čiste odnose između dva naroda i dvije stranke"


ima baba sERA da crkne od posla iza ove dvojce :mrgreen:
Što se tiče primjedbi srpskih ministara u vezi s Krivičnim zakonom BiH, Čović je rekao da BiH treba cjelovita reforma i kada je riječ o ovom zakonu, ali mogu kazati, u ime onih koji predstavljaju HDZ u Vijeću ministara, da nijedno od zakonskih rješenja upravo zbog pomanjkanja parlamentarnih većina neće moći proći Vijeće ministara BiH, kroz ruke hrvatskih predstavnika u tom Vijeću ministara.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-i ... /170616059
HDZ na braniku ers i fasista, ponovo, i sigurno ne zadnji put....
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8973 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

nasHla krpa zakrpu... bratsvo i jedinstvo :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8974 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Point. wrote:Kako se doktor, akademik i jebac-presretac kultueno ispario kad treba na rucak. Ko biva ne moze se sjetiti gdje je auto parkiro od svih obaveza. :)
Evo me taman s trpanja :)

Gdje mi je onaj strućnjak makroekonom iz te famozne Tuzle da ga najedem. Valjda ne posti...Tuzla je to, Europa...kakva religija i folovi.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8975 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:nasHla krpa zakrpu... bratsvo i jedinstvo :mrgreen:
Upravo tako. Zvali su i Bakira na ručak, ali ih odjeb'o. Ka'e, voli više tursko govno nego vlašku pitu.
Post Reply