Ovog jednog sam kontaktirao i kaze da ima materijal

Izgleda da je prethodni vlanik/ca bio/la smetljar
Moderators: _BataZiv_0809, anex

hahbitanga_sa_otesa wrote:odakle ti dvica frajeru ???
probaj ,prsni negdje maloThrottle wrote:![]()
![]()
Nisam to znao
Maja gume , po mogucnosti continental da dobihes 3 god garancijeAverus wrote:Gdje ću kupiti gume?
Kad ima previše ponude, čo'ek ne zna za šta da se odluči
Amare, imas dobrih tepiha u plavom oku, lamperu, penny plus, ponuda dovra, cijene jos bolje. A dobro je sto imas raznih dezena, od baklava, pa sve do mickey mouse.amar1994 wrote:Da li kupiti ovako cijeli tapacirung https://www.olx.ba/artikal/23528375/tepih-za-golf-2/, pa odsjeci da tapetar(ako ga nadjem
) pukne fleku na ovo sranje
![]()
![]()
![]()
Ovog jednog sam kontaktirao i kaze da ima materijal![]()
Izgleda da je prethodni vlanik/ca bio/la smetljar![]()
, jer sam pratio svoju lijevu nogu i nisam ja poderao 100%
![]()
konektovan wrote:Amare, imas dobrih tepiha u plavom oku, lamperu, penny plus, ponuda dovra, cijene jos bolje. A dobro je sto imas raznih dezena, od baklava, pa sve do mickey mouse.amar1994 wrote:Da li kupiti ovako cijeli tapacirung https://www.olx.ba/artikal/23528375/tepih-za-golf-2/, pa odsjeci da tapetar(ako ga nadjem
) pukne fleku na ovo sranje
![]()
![]()
![]()
Ovog jednog sam kontaktirao i kaze da ima materijal![]()
Izgleda da je prethodni vlanik/ca bio/la smetljar![]()
, jer sam pratio svoju lijevu nogu i nisam ja poderao 100%
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

ako ga ne nadjem , heftarica i lagano , samo ne znam kojom bi municijomkonektovan wrote:Ih, ovaj je pun pogodak, samo tapetara naci i bice ko zuca.
Pa Amare ovo su plavi i smeđi, a kod tebe je koliko vidim crni...osim ako ne lišVo šarenoamar1994 wrote:Da li kupiti ovako cijeli tapacirung https://www.olx.ba/artikal/23528375/tepih-za-golf-2/, pa odsjeci da tapetar
ma naravno da ne bi sareno , ovo sam naveo ko primjer , nac crni odsjec komad i stavit530i wrote:Pa Amare ovo su plavi i smeđi, a kod tebe je koliko vidim crni...osim ako ne lišVo šarenoamar1994 wrote:Da li kupiti ovako cijeli tapacirung https://www.olx.ba/artikal/23528375/tepih-za-golf-2/, pa odsjeci da tapetar
Radi mislim do 14:00Leon16v wrote:Zna li neko slučajno da li sutra tj. subotom radi Reno shop na Grbavici, pošto je sad i kasno da zovem
HvalaO'zone wrote:Radi mislim do 14:00Leon16v wrote:Zna li neko slučajno da li sutra tj. subotom radi Reno shop na Grbavici, pošto je sad i kasno da zovem
Mene je neko navratio, ali to je besmisleno, taj uradi isto kao bilo ko drugi. Dakle, otići gdje je najbliže i najjeftinije.Averus wrote: Pitanje: Je li neko radio špuru kod Neškovića? Jel' sve ok to ili da idem negdje drugo?
ne idite kod tih smecara,prijateljski savjet,pojma nemaju i nece da rade....walk_M-A-N wrote:Mene je neko navratio, ali to je besmisleno, taj uradi isto kao bilo ko drugi. Dakle, otići gdje je najbliže i najjeftinije.Averus wrote: Pitanje: Je li neko radio špuru kod Neškovića? Jel' sve ok to ili da idem negdje drugo?
Meni je Nešković najbliži, a naplaćuje 15KMwalk_M-A-N wrote:Mene je neko navratio, ali to je besmisleno, taj uradi isto kao bilo ko drugi. Dakle, otići gdje je najbliže i najjeftinije.Averus wrote: Pitanje: Je li neko radio špuru kod Neškovića? Jel' sve ok to ili da idem negdje drugo?
daj prijedlog, blizu Dobrinje, Aerodroma, Mojmila...bitanga_sa_otesa wrote:ne idite kod tih smecara,prijateljski savjet,pojma nemaju i nece da rade....