Ma da vamo, nije skupo 4 KM na svijetlu majicu.ExNihilo wrote:Gdje, šta, kako? U rajvoSa?_BataZiv_0809 wrote:Kakav je Chip studio![]()
I ja sam bas neki dan radio print na majice
Sad dumam kako se to pere, da ne sjebem odmah
Inace imao sam majicu iz onog FISovog tiska, Josip Broz Dobar Skroz, print je izdrzao godinama, ali mi okracala majica
Fazon je da ako ti kupujes majicu da bude sto kvalitetnija, pamucna, jer to ide u printer i onda pod presu i temperaturu od 170 celzijevaca.
Ovi u FISu su super, ali im je velika guzva i duze se ceka. Nedavno sam pitao jer sam mislio kod njih ovo raditi.
Chip studio je, koliko znam po cuvenju, sasma solidan.

