Logosoft
Moderator: Benq
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#8926 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ne kontam fakat sto to nesto kao kriju. Placao racun i reko kad ce u paket moci dvije pretplate na mobitel (ne pada mi na pamet da prelazim na pola ili svi ili niko), kaze meni lik sa saltera eto u pregovorima smo s upravom trebalo bi biti ali ne znamo kada
e sad jel se skupe ovi sa saltera pa idu pregovarati u ime korisnika ili uprava pregovara sama sa sobom nisam ga bas najbolje skontao ali dok se to ne rjesi meni nisu interesantni sto se mobilne telefonije tice.
- Grof
- Posts: 594
- Joined: 24/02/2002 00:00
#8927 Re: Logosoft ALL ABOUT
Za mene će LoL završiti onog momenta čim nas stare korisnike budu izjednačili s novim. Pa eto, ako im mi nismo bitni onda - adios! 
- semirsar
- Posts: 9031
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8928 Re: Logosoft ALL ABOUT
Sta ba?! Pa ako si vec potpis'o ugovor na neki LOGO paket tad si vec izjednacen sa novim korisnicima. A ako nisi potpis'o, e tad si degradiran k'o neko sasvim suvisan, mislim, trpit ce te do 15 decembra, tako kazu, ali to ne znaci da ces dobiti nove kanale kao novi korisnici, a o necemu vise mo's samo sanjat'. To "stari korisnik" mo's okaciti macku o rep, dobar si samo ako potpises na minimalno 12 mjeseci.Grof wrote:Za mene će LoL završiti onog momenta čim nas stare korisnike budu izjednačili s novim. Pa eto, ako im mi nismo bitni onda - adios!
Cini mi se, miscini cu im ja na crnu listu, jer hi handrim, ovdeka... Ma sta cu kad sam taki
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8929 Re: Logosoft ALL ABOUT
A I telemach isti rac.u ako si novi korisnik sve ti nude stare ko šiša, izgleda svima ista politika tako svejedno mi I ako ostanem na LOL-u I poslije 15 decembra jbg prirasli mi srcu

-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8930 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja vala nikakvih emocija nemam prema LOL-u, isto kao što nisam imao ni prema BHT kad sam napuštao MojaTV. Ko 15. decembra ponudi najbolji paket, taj će dobiti moj novac. Kraj priče!
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#8931 Re: Logosoft ALL ABOUT
Na hd stbu imam hrvatske sportklubove, a na obicnom amino stb srpske.
Primjetih.
Primjetih.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8932 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja koliko upratih nekad ranije (nisam kući, pa ne mogu provjeriti), SK2 i SK3 u "audio" postavkama možeš namjestiti na HRV, SRB ili SLO, a SK1 samo SRB.al-em wrote:Na hd stbu imam hrvatske sportklubove, a na obicnom amino stb srpske.
Primjetih.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8933 Re: Logosoft ALL ABOUT
Tako je a audio mijenjas na zeleno dugme na daljinskom i mozes mijenjati na SK 2, SK 3 i Golf.Dzontra_Volta wrote:Ja koliko upratih nekad ranije (nisam kući, pa ne mogu provjeriti), SK2 i SK3 u "audio" postavkama možeš namjestiti na HRV, SRB ili SLO, a SK1 samo SRB.al-em wrote:Na hd stbu imam hrvatske sportklubove, a na obicnom amino stb srpske.
Primjetih.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8934 Re: Logosoft ALL ABOUT
Eno CMC u test kanalu!?!?!? + još jedan.
MTV wrote:Tako je a audio mijenjas na zeleno dugme na daljinskom i mozes mijenjati na SK 2, SK 3 i Golf.Dzontra_Volta wrote:Ja koliko upratih nekad ranije (nisam kući, pa ne mogu provjeriti), SK2 i SK3 u "audio" postavkama možeš namjestiti na HRV, SRB ili SLO, a SK1 samo SRB.al-em wrote:Na hd stbu imam hrvatske sportklubove, a na obicnom amino stb srpske.
Primjetih.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8935 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dje?Sakazulu wrote:Eno CMC u test kanalu!?!?!? + još jedan..
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8936 Re: Logosoft ALL ABOUT
MTV wrote:Dje?Sakazulu wrote:Eno CMC u test kanalu!?!?!? + još jedan..
Vrati se od broja jedan unatrag, označeni su 907 i 903 Sportska TV i CMC... uz naziv piše Test!
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8937 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nema nista, prevrtio sam svih 197 koji kod mene imaju. Stari sam paket.Sakazulu wrote:MTV wrote:Dje?Sakazulu wrote:Eno CMC u test kanalu!?!?!? + još jedan..
Vrati se od broja jedan unatrag, označeni su 907 i 903 Sportska TV i CMC... uz naziv piše Test!
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8938 Re: Logosoft ALL ABOUT
Prije toga neki se firmware pokrenuo... možda je to razlog!
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8939 Re: Logosoft ALL ABOUT
Meni se nista nije pojavilo od tog firmware.
Ajd fino izgleda da ce vratit jedan od ukinutih kanala. Ima jos njih za povratak!
Edit: Da nepocnu ko moja TV sa testnim kanalima samo odredjenim korisnicima. A medju tim kanalima svega.
PS. Ako neko cita iz lol-a mogu li meni ta dva kanala kao saki?
Ajd fino izgleda da ce vratit jedan od ukinutih kanala. Ima jos njih za povratak!
Edit: Da nepocnu ko moja TV sa testnim kanalima samo odredjenim korisnicima. A medju tim kanalima svega.
PS. Ako neko cita iz lol-a mogu li meni ta dva kanala kao saki?
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8940 Re: Logosoft ALL ABOUT
šššššššš da ih opet ne ukinu 
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8942 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nešto ja sakazulu nekad ne vjerujem zna on tako nekad bombicu zavrnuti
. Da sam kući i ja bih provjerio
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8943 Re: Logosoft ALL ABOUT
I ja mislim da je neka bombica kasnije cu sve iskljucit pa da vidim imal ista.afannedim wrote:Nešto ja sakazulu nekad ne vjerujem zna on tako nekad bombicu zavrnuti![]()
. Da sam kući i ja bih provjerio
Znam da test kanale HS tako stavlja al odkad lol?
Edit: Zelim sliku kao dokaz!
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8944 Re: Logosoft ALL ABOUT
MTV rekoh ti ja da je Sakazulu jedna bombica
. ne javlja se vise, ni slike ni tona od njega

- semirsar
- Posts: 9031
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8946 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja upravo gledam CMC 
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#8948 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja resetovah, ali kanala nema. Pošto sam stari korisnik, za svoje pare više nemam šta imaju drugi. Dok sam bio korisnik sarajevskog LoL-a imao sam sve potrebne kanale, sad na ovom SR LoL-u ko me j* ... moje je da plaćam i šutim, a ne da se pitam što nemam sve što i novi(ji) korisnici imaju ... pa ja!
Jbš ovo ... neka ih još malo, pa da se gonim dalje, al' da mi je kakav sarajevski operater. Sarajevo je jedini glavni grad neke države u kome telekomunikacije drže strane firme. Sve rečeno ...

Jbš ovo ... neka ih još malo, pa da se gonim dalje, al' da mi je kakav sarajevski operater. Sarajevo je jedini glavni grad neke države u kome telekomunikacije drže strane firme. Sve rečeno ...
- semirsar
- Posts: 9031
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8949 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja ba. D3MTV wrote:Gdje? Na telamachu!?
Nece nam ga LOL vratit' a nit' cemo novih kanala dobijati, sto smo primali primali smo, sad samo suti i placaj dok jos imas to sto imas.
Novi vlasnik, nova polikita. Nadam se, iskreno se nadam da grijesim, al' ... vidjecemo.
- semirsar
- Posts: 9031
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8950 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dobit' ces ga tek ako sam pocnes radit na tom planu, ev' ja bih ti bio prvi pretplatnik, al' da mi u startu das godinu gratis, OK?!Praetorious wrote:Ja resetovah, ali kanala nema. Pošto sam stari korisnik, za svoje pare više nemam šta imaju drugi. Dok sam bio korisnik sarajevskog LoL-a imao sam sve potrebne kanale, sad na ovom SR LoL-u ko me j* ... moje je da plaćam i šutim, a ne da se pitam što nemam sve što i novi(ji) korisnici imaju ... pa ja!
Jbš ovo ... neka ih još malo, pa da se gonim dalje, al' da mi je kakav sarajevski operater. Sarajevo je jedini glavni grad neke države u kome telekomunikacije drže strane firme. Sve rečeno ...
