Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
rizibizi
Posts: 1973
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#8926 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Ne kontam fakat sto to nesto kao kriju. Placao racun i reko kad ce u paket moci dvije pretplate na mobitel (ne pada mi na pamet da prelazim na pola ili svi ili niko), kaze meni lik sa saltera eto u pregovorima smo s upravom trebalo bi biti ali ne znamo kada :D e sad jel se skupe ovi sa saltera pa idu pregovarati u ime korisnika ili uprava pregovara sama sa sobom nisam ga bas najbolje skontao ali dok se to ne rjesi meni nisu interesantni sto se mobilne telefonije tice.
User avatar
Grof
Posts: 594
Joined: 24/02/2002 00:00

#8927 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Grof »

Za mene će LoL završiti onog momenta čim nas stare korisnike budu izjednačili s novim. Pa eto, ako im mi nismo bitni onda - adios! :run:
User avatar
semirsar
Posts: 9031
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8928 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Grof wrote:Za mene će LoL završiti onog momenta čim nas stare korisnike budu izjednačili s novim. Pa eto, ako im mi nismo bitni onda - adios! :run:
Sta ba?! Pa ako si vec potpis'o ugovor na neki LOGO paket tad si vec izjednacen sa novim korisnicima. A ako nisi potpis'o, e tad si degradiran k'o neko sasvim suvisan, mislim, trpit ce te do 15 decembra, tako kazu, ali to ne znaci da ces dobiti nove kanale kao novi korisnici, a o necemu vise mo's samo sanjat'. To "stari korisnik" mo's okaciti macku o rep, dobar si samo ako potpises na minimalno 12 mjeseci.
Cini mi se, miscini cu im ja na crnu listu, jer hi handrim, ovdeka... Ma sta cu kad sam taki :lol: ne dam nikom pardona ma da si i LOL :evil:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8929 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

A I telemach isti rac.u ako si novi korisnik sve ti nude stare ko šiša, izgleda svima ista politika tako svejedno mi I ako ostanem na LOL-u I poslije 15 decembra jbg prirasli mi srcu :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8930 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Ja vala nikakvih emocija nemam prema LOL-u, isto kao što nisam imao ni prema BHT kad sam napuštao MojaTV. Ko 15. decembra ponudi najbolji paket, taj će dobiti moj novac. Kraj priče!
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#8931 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by al-em »

Na hd stbu imam hrvatske sportklubove, a na obicnom amino stb srpske.
Primjetih.
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8932 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

al-em wrote:Na hd stbu imam hrvatske sportklubove, a na obicnom amino stb srpske.
Primjetih.
Ja koliko upratih nekad ranije (nisam kući, pa ne mogu provjeriti), SK2 i SK3 u "audio" postavkama možeš namjestiti na HRV, SRB ili SLO, a SK1 samo SRB.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8933 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Dzontra_Volta wrote:
al-em wrote:Na hd stbu imam hrvatske sportklubove, a na obicnom amino stb srpske.
Primjetih.
Ja koliko upratih nekad ranije (nisam kući, pa ne mogu provjeriti), SK2 i SK3 u "audio" postavkama možeš namjestiti na HRV, SRB ili SLO, a SK1 samo SRB.
Tako je a audio mijenjas na zeleno dugme na daljinskom i mozes mijenjati na SK 2, SK 3 i Golf.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8934 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Eno CMC u test kanalu!?!?!? + još jedan.

MTV wrote:
Dzontra_Volta wrote:
al-em wrote:Na hd stbu imam hrvatske sportklubove, a na obicnom amino stb srpske.
Primjetih.
Ja koliko upratih nekad ranije (nisam kući, pa ne mogu provjeriti), SK2 i SK3 u "audio" postavkama možeš namjestiti na HRV, SRB ili SLO, a SK1 samo SRB.
Tako je a audio mijenjas na zeleno dugme na daljinskom i mozes mijenjati na SK 2, SK 3 i Golf.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8935 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sakazulu wrote:Eno CMC u test kanalu!?!?!? + još jedan..
Dje?
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8936 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

MTV wrote:
Sakazulu wrote:Eno CMC u test kanalu!?!?!? + još jedan..
Dje?

Vrati se od broja jedan unatrag, označeni su 907 i 903 Sportska TV i CMC... uz naziv piše Test!
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8937 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sakazulu wrote:
MTV wrote:
Sakazulu wrote:Eno CMC u test kanalu!?!?!? + još jedan..
Dje?

Vrati se od broja jedan unatrag, označeni su 907 i 903 Sportska TV i CMC... uz naziv piše Test!
Nema nista, prevrtio sam svih 197 koji kod mene imaju. Stari sam paket.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8938 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Prije toga neki se firmware pokrenuo... možda je to razlog!
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8939 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Meni se nista nije pojavilo od tog firmware.
Ajd fino izgleda da ce vratit jedan od ukinutih kanala. Ima jos njih za povratak!

Edit: Da nepocnu ko moja TV sa testnim kanalima samo odredjenim korisnicima. A medju tim kanalima svega.

PS. Ako neko cita iz lol-a mogu li meni ta dva kanala kao saki?
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8940 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

šššššššš da ih opet ne ukinu :run:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8941 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Nema!
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8942 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Nešto ja sakazulu nekad ne vjerujem zna on tako nekad bombicu zavrnuti :-D :-D . Da sam kući i ja bih provjerio
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8943 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:Nešto ja sakazulu nekad ne vjerujem zna on tako nekad bombicu zavrnuti :-D :-D . Da sam kući i ja bih provjerio
I ja mislim da je neka bombica kasnije cu sve iskljucit pa da vidim imal ista.

Znam da test kanale HS tako stavlja al odkad lol?

Edit: Zelim sliku kao dokaz!
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8944 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV rekoh ti ja da je Sakazulu jedna bombica :) :) . ne javlja se vise, ni slike ni tona od njega :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8945 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

A ja budala se ponadao :lol:
User avatar
semirsar
Posts: 9031
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8946 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Ja upravo gledam CMC :mrgreen:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8947 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Gdje? Na telamachu!?
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#8948 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Ja resetovah, ali kanala nema. Pošto sam stari korisnik, za svoje pare više nemam šta imaju drugi. Dok sam bio korisnik sarajevskog LoL-a imao sam sve potrebne kanale, sad na ovom SR LoL-u ko me j* ... moje je da plaćam i šutim, a ne da se pitam što nemam sve što i novi(ji) korisnici imaju ... pa ja!
Jbš ovo ... neka ih još malo, pa da se gonim dalje, al' da mi je kakav sarajevski operater. Sarajevo je jedini glavni grad neke države u kome telekomunikacije drže strane firme. Sve rečeno ...
:bih:
User avatar
semirsar
Posts: 9031
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8949 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

MTV wrote:Gdje? Na telamachu!?
Ja ba. D3 :mrgreen:
Nece nam ga LOL vratit' a nit' cemo novih kanala dobijati, sto smo primali primali smo, sad samo suti i placaj dok jos imas to sto imas.
Novi vlasnik, nova polikita. Nadam se, iskreno se nadam da grijesim, al' ... vidjecemo.
User avatar
semirsar
Posts: 9031
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8950 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Praetorious wrote:Ja resetovah, ali kanala nema. Pošto sam stari korisnik, za svoje pare više nemam šta imaju drugi. Dok sam bio korisnik sarajevskog LoL-a imao sam sve potrebne kanale, sad na ovom SR LoL-u ko me j* ... moje je da plaćam i šutim, a ne da se pitam što nemam sve što i novi(ji) korisnici imaju ... pa ja!
Jbš ovo ... neka ih još malo, pa da se gonim dalje, al' da mi je kakav sarajevski operater. Sarajevo je jedini glavni grad neke države u kome telekomunikacije drže strane firme. Sve rečeno ...
:bih:
Dobit' ces ga tek ako sam pocnes radit na tom planu, ev' ja bih ti bio prvi pretplatnik, al' da mi u startu das godinu gratis, OK?! :mrgreen:
Post Reply