Koji reciever koristite?mumi80 wrote:Da li mozemo ocekivati rjesenje po pitanju titlova (da ne moram nakon svakog iskljucenja STB-a iz utičnice nanovo stimat titlove)?Telemach wrote:@allStrelacAB80 wrote:EPG ne radi kako treba vec 2-3 mjeseca,znaci totalna nula! Moras svaki dan resetovati resiver,pa tada EPG bude prisutan "pola dana",i opet isti problem,nestane,resetuj resiver,vrati se,i tako u krug!
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- Telemach
- Posts: 16888
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8926 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#8927 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hmmm, kod mene i jarana isti STB D3 v2.0 on nema nikakvih problema ja imam. Mada mi ništa i ne predstavlja, naučio sam da ne radi al eto nek se zna da nije u funkciji.Telemach wrote: @all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
-
Kir Janja
- Posts: 46
- Joined: 05/07/2013 17:52
#8928 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
I kod mene isti problem na D3, od posljednjeg "updatea" se nakon resetovanja moraju jezici ponovo šteliti, i radi dok ih opet ne zaboravi, pa tako onda opet u krug… Prije je radilo, sada ni to više ne radi kako valja.Telemach wrote:Koji reciever koristite?mumi80 wrote: Da li mozemo ocekivati rjesenje po pitanju titlova (da ne moram nakon svakog iskljucenja STB-a iz utičnice nanovo stimat titlove)?
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#8929 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
D3 v2.0Telemach wrote:Koji reciever koristite?mumi80 wrote:Da li mozemo ocekivati rjesenje po pitanju titlova (da ne moram nakon svakog iskljucenja STB-a iz utičnice nanovo stimat titlove)?Telemach wrote: @all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
- Cracked
- Posts: 798
- Joined: 16/05/2012 02:31
#8930 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
isto i kod mene d3 v2 cim nestane struje ili ugasim iz uticnice titlove moram ponovo namjestati. haj meni nije problem ali starci stvarno ne znaju sami namjestati
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8931 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@Telemach,kako otkazati vaše usluge?
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#8932 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Isti problem i kod mene a nebi bilo loše da se to može srediti jednom za sva vremena!Cracked wrote:isto i kod mene d3 v2 cim nestane struje ili ugasim iz uticnice titlove moram ponovo namjestati. haj meni nije problem ali starci stvarno ne znaju sami namjestati
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#8933 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8934 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Žali im se preko pp na ovaj njihov klix acc, provjereno brže pomažu nego oni na telefonu!and wrote:non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
-
semir1988
- Posts: 230
- Joined: 30/12/2012 16:32
#8935 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
isti problem..do rutera je nesh :Sand wrote:non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
ima gresku...
ja cu opet otici da zamijenim..pa da vidim kome ce dosaditi..ili meni da mijenjam..ili njima da nabave ruter kako treba
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8936 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@Telemach da li je rijesen moj slucaj vezano za reklamaciju
poslao sam podatke u vas inbox ali povratnu informaciju nisam dobio 
- Telemach
- Posts: 16888
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8937 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Vaši podaci su prosliijeđeni finansijskom sektoru, molimo Vas za strpljenje.Tiger 033 wrote:@Telemach da li je rijesen moj slucaj vezano za reklamacijuposlao sam podatke u vas inbox ali povratnu informaciju nisam dobio
Kada budemo imali povratne informacije bićete obaviješteni.
- Telemach
- Posts: 16888
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8938 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Da bi raskinuli ugovor potrebno je da potpišete raskid Ugovora na jednom od naših korisničkih servisa ili raskid ugovora u elektronskoj formi sa skeniranim potpisom i ličnom kartom proslijedite na e-mail [email protected]kakavdanakneiskustvu wrote:@Telemach,kako otkazati vaše usluge?
- Telemach
- Posts: 16888
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8939 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Molimo Vas dostavite nam detaljan opis problema i tačne korisničke podatke u inbox, provjerićemo sve što je potrebno.and wrote:non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8940 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Telemach wrote:Da bi raskinuli ugovor potrebno je da potpišete raskid Ugovora na jednom od naših korisničkih servisa ili raskid ugovora u elektronskoj formi sa skeniranim potpisom i ličnom kartom proslijedite na e-mail [email protected]kakavdanakneiskustvu wrote:@Telemach,kako otkazati vaše usluge?
hvala,zašto ne odgovarate na neka druga pitanja?
- Hercegoviina
- Posts: 2850
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8941 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kad cu ja biti ponovo ukljucen jer sam danas platio dugove za net?
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#8942 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ako budeš njih čekao, ništa prije 2-3 dana. Otiđi do njih i pokaži im uplatnice i dok dođeš kući, net će bit regulisan.Hercegoviina wrote:kad cu ja biti ponovo ukljucen jer sam danas platio dugove za net?
- Hercegoviina
- Posts: 2850
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8943 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
radidoff wrote:Ako budeš njih čekao, ništa prije 2-3 dana. Otiđi do njih i pokaži im uplatnice i dok dođeš kući, net će bit regulisan.Hercegoviina wrote:kad cu ja biti ponovo ukljucen jer sam danas platio dugove za net?
-
klixo
- Posts: 2020
- Joined: 09/07/2012 03:28
#8944 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
http://www.youtube.com/watch?v=bmiLeJ9oMM8and wrote:non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
Nije do konekcije vec do adaptera na laptopu i win7/viste.
Nerijetko mi je uzasno spor NET u kasnim satima.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8945 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kanal 6 nova HD televizija u BiH
Kanal 6 dostupan je od danas korisnicima analogne televizije kablovskog operatera Telemach na pordučju Viteza, bivši korisnici Art neta. Ovaj kanal dostupan je umjesto njemačkog RTL-a.
Kanal 6 dostupan je od danas korisnicima analogne televizije kablovskog operatera Telemach na pordučju Viteza, bivši korisnici Art neta. Ovaj kanal dostupan je umjesto njemačkog RTL-a.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#8946 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Razvaljuju, analogna nije dobila kvalitetan kanal imaaaaaaaaaa i vise cini mi se 
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#8947 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Joj gluposti kad listam kanale na resiveru i dalje pise sk prime sk,sk+ a ono kad otvoris skroz drugi kanal 
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8948 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
arshavin wrote:Joj gluposti kad listam kanale na resiveru i dalje pise sk prime sk,sk+ a ono kad otvoris skroz drugi kanal
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#8949 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
znači TV se ne može gledati kako prekida slika,a internet svakih pola sata proradi u mostaru
znači stvarno ste sramota od firme
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8950 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@Telemach,svako malo imam prekid konekcije,šta je u pitanju?
