Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Telemach
Posts: 16888
Joined: 13/10/2010 14:13

#8926 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

mumi80 wrote:
Telemach wrote:
StrelacAB80 wrote:EPG ne radi kako treba vec 2-3 mjeseca,znaci totalna nula! Moras svaki dan resetovati resiver,pa tada EPG bude prisutan "pola dana",i opet isti problem,nestane,resetuj resiver,vrati se,i tako u krug!
@all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
Da li mozemo ocekivati rjesenje po pitanju titlova (da ne moram nakon svakog iskljucenja STB-a iz utičnice nanovo stimat titlove)?
Koji reciever koristite?
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#8927 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

Telemach wrote: @all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
Hmmm, kod mene i jarana isti STB D3 v2.0 on nema nikakvih problema ja imam. Mada mi ništa i ne predstavlja, naučio sam da ne radi al eto nek se zna da nije u funkciji.
Kir Janja
Posts: 46
Joined: 05/07/2013 17:52

#8928 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kir Janja »

Telemach wrote:
mumi80 wrote: Da li mozemo ocekivati rjesenje po pitanju titlova (da ne moram nakon svakog iskljucenja STB-a iz utičnice nanovo stimat titlove)?
Koji reciever koristite?
I kod mene isti problem na D3, od posljednjeg "updatea" se nakon resetovanja moraju jezici ponovo šteliti, i radi dok ih opet ne zaboravi, pa tako onda opet u krug… Prije je radilo, sada ni to više ne radi kako valja.
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8929 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

Telemach wrote:
mumi80 wrote:
Telemach wrote: @all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
Da li mozemo ocekivati rjesenje po pitanju titlova (da ne moram nakon svakog iskljucenja STB-a iz utičnice nanovo stimat titlove)?
Koji reciever koristite?
D3 v2.0

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
User avatar
Cracked
Posts: 798
Joined: 16/05/2012 02:31

#8930 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Cracked »

isto i kod mene d3 v2 cim nestane struje ili ugasim iz uticnice titlove moram ponovo namjestati. haj meni nije problem ali starci stvarno ne znaju sami namjestati
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#8931 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

@Telemach,kako otkazati vaše usluge?
User avatar
avaks
Posts: 5660
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#8932 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avaks »

Cracked wrote:isto i kod mene d3 v2 cim nestane struje ili ugasim iz uticnice titlove moram ponovo namjestati. haj meni nije problem ali starci stvarno ne znaju sami namjestati
Isti problem i kod mene a nebi bilo loše da se to može srediti jednom za sva vremena!
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#8933 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by and »

non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#8934 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

and wrote:non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
Žali im se preko pp na ovaj njihov klix acc, provjereno brže pomažu nego oni na telefonu! :wink:
semir1988
Posts: 230
Joined: 30/12/2012 16:32

#8935 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semir1988 »

and wrote:non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
isti problem..do rutera je nesh :S
ima gresku...
ja cu opet otici da zamijenim..pa da vidim kome ce dosaditi..ili meni da mijenjam..ili njima da nabave ruter kako treba :D
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8936 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

@Telemach da li je rijesen moj slucaj vezano za reklamaciju :?: poslao sam podatke u vas inbox ali povratnu informaciju nisam dobio :roll:
User avatar
Telemach
Posts: 16888
Joined: 13/10/2010 14:13

#8937 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Tiger 033 wrote:@Telemach da li je rijesen moj slucaj vezano za reklamaciju :?: poslao sam podatke u vas inbox ali povratnu informaciju nisam dobio :roll:
Vaši podaci su prosliijeđeni finansijskom sektoru, molimo Vas za strpljenje.
Kada budemo imali povratne informacije bićete obaviješteni.
User avatar
Telemach
Posts: 16888
Joined: 13/10/2010 14:13

#8938 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

kakavdanakneiskustvu wrote:@Telemach,kako otkazati vaše usluge?
Da bi raskinuli ugovor potrebno je da potpišete raskid Ugovora na jednom od naših korisničkih servisa ili raskid ugovora u elektronskoj formi sa skeniranim potpisom i ličnom kartom proslijedite na e-mail [email protected]
User avatar
Telemach
Posts: 16888
Joined: 13/10/2010 14:13

#8939 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

and wrote:non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
Molimo Vas dostavite nam detaljan opis problema i tačne korisničke podatke u inbox, provjerićemo sve što je potrebno.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#8940 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Telemach wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:@Telemach,kako otkazati vaše usluge?
Da bi raskinuli ugovor potrebno je da potpišete raskid Ugovora na jednom od naših korisničkih servisa ili raskid ugovora u elektronskoj formi sa skeniranim potpisom i ličnom kartom proslijedite na e-mail [email protected]


hvala,zašto ne odgovarate na neka druga pitanja?
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2850
Joined: 14/02/2013 14:11

#8941 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Hercegoviina »

kad cu ja biti ponovo ukljucen jer sam danas platio dugove za net?
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#8942 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

Hercegoviina wrote:kad cu ja biti ponovo ukljucen jer sam danas platio dugove za net?
Ako budeš njih čekao, ništa prije 2-3 dana. Otiđi do njih i pokaži im uplatnice i dok dođeš kući, net će bit regulisan.
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2850
Joined: 14/02/2013 14:11

#8943 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Hercegoviina »

doff wrote:
Hercegoviina wrote:kad cu ja biti ponovo ukljucen jer sam danas platio dugove za net?
Ako budeš njih čekao, ništa prije 2-3 dana. Otiđi do njih i pokaži im uplatnice i dok dođeš kući, net će bit regulisan.
radi
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#8944 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by klixo »

and wrote:non stop mi puca konekcija na ruteru.probao 2 rutera,isto.ima li kakve pomoći ili da mijenjam provajdera.do skora sve super radilo.
http://www.youtube.com/watch?v=bmiLeJ9oMM8

Nije do konekcije vec do adaptera na laptopu i win7/viste.

Nerijetko mi je uzasno spor NET u kasnim satima.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8945 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Kanal 6 nova HD televizija u BiH

Kanal 6 dostupan je od danas korisnicima analogne televizije kablovskog operatera Telemach na pordučju Viteza, bivši korisnici Art neta. Ovaj kanal dostupan je umjesto njemačkog RTL-a.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#8946 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Pitarrr82 »

Razvaljuju, analogna nije dobila kvalitetan kanal imaaaaaaaaaa i vise cini mi se :mrgreen:
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#8947 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Joj gluposti kad listam kanale na resiveru i dalje pise sk prime sk,sk+ a ono kad otvoris skroz drugi kanal :-)
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#8948 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

arshavin wrote:Joj gluposti kad listam kanale na resiveru i dalje pise sk prime sk,sk+ a ono kad otvoris skroz drugi kanal :-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To je bas strasno .. Ja ne znam kako ljudi mogu gledati tv uopste sa tom greskom :(
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#8949 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bato99 »

znači TV se ne može gledati kako prekida slika,a internet svakih pola sata proradi u mostaru :evil: znači stvarno ste sramota od firme
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#8950 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

@Telemach,svako malo imam prekid konekcije,šta je u pitanju?
Locked