Njemacka policija se zali da je tesko saradjivati sa policijom u Zenici.jubix wrote:http://www.klix.ba/vijesti/svijet/njema ... /160330148
Sugrađani u operaciji "Blitzkrieg".
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#8901 Re: Zeničani
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#8902 Re: Zeničani
Freamon Lester wrote:Njemacka policija se zali da je tesko saradjivati sa policijom u Zenici.jubix wrote:http://www.klix.ba/vijesti/svijet/njema ... /160330148
Sugrađani u operaciji "Blitzkrieg".
U ovoj drzavi ce na kraju ostati samo SDA/HDZ/SNSD uhljebi i ovi krimosi koje ce potjerati iz EU nazad u Bosnu.
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8904 Re: Zeničani
Dupli 
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8905 Re: Zeničani
To se na nekog furas?_BataZiv_0809 wrote:Dupli
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#8907 Re: Zeničani
Ha jasko, vidi ovdje linija....
ono se valjda ucili tek 

Cuj obucava, pa crkvicani idu k'o instruktori goreNavodno se radi o organizovanoj bandi koja regrutuje mlade ljude iz Zenice i obučava ih da postanu profesionalni lopovi.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8908 Re: Zeničani
Cije je to bijelo auto?
- BlackCaviar
- Posts: 1156
- Joined: 05/06/2010 16:36
#8909 Re: Zeničani
Pa od one zenske koju smo vec ranije spomenuli, tacnije njenog cojka. Ona vozi kiu sportage i bude parkirana odmah ispred audija. Parking poluprazan al njih dvoje su uvijek na trotoaru tu 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#8910 Re: Zeničani
Dobra je ta plava.BlackCaviar wrote:Pa od one zenske koju smo vec ranije spomenuli, tacnije njenog cojka. Ona vozi kiu sportage i bude parkirana odmah ispred audija. Parking poluprazan al njih dvoje su uvijek na trotoaru tu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8911 Re: Zeničani
Kada su informacije o picicima, samo fotografije priznajem. Inace vracam podnesak kao nepotpun 
- BlackCaviar
- Posts: 1156
- Joined: 05/06/2010 16:36
#8912 Re: Zeničani
Hahahah vidim za plavku mnogi znaju, bato samo uzivo od slike nea nista vjeruj partijaneru et
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#8913 Re: Zeničani
Ima nje na FB-u, ali sam joj zaboravio ime. 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#8914 Re: Zeničani
Pa brate, sto bas nasoj temi da omanesPartijaner wrote:Ima nje na FB-u, ali sam joj zaboravio ime.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8915 Re: Zeničani
Haj dobro sjetices se drug Partijana, zamantalo se covjeku u glavi od silnih picica.
Nego ko su to dvoje, sta su, pa mogu bez straha parkirati na trotoar?
Nego ko su to dvoje, sta su, pa mogu bez straha parkirati na trotoar?
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#8916 Re: Zeničani
Omaklo se phillie.


- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#8917 Re: Zeničani
A7 i Kia Sportage ispred solitera na Odmutu vazda,al da Bata vidi zenskuBlackCaviar wrote:Pa od one zenske koju smo vec ranije spomenuli, tacnije njenog cojka. Ona vozi kiu sportage i bude parkirana odmah ispred audija. Parking poluprazan al njih dvoje su uvijek na trotoaru tu
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#8918 Re: Zeničani
Što ne prijavite nadležnim službama umjesto forumskom pučanstvu? 
-
Ci-Nick
- Posts: 6887
- Joined: 15/03/2015 17:38
#8919 Re: Zeničani
Tu stanardno parkiraju pojedinci na trotoaru, u blizini kružnog bude parkiran audi 6 tu je često bilo parkirano auto od mesara Halilovića, dok nije izgorjelo. Možda je i taj audi njegov. Ima ih još bar četiri ili pet. Ne znam jel policija slijepa ili po zakonu ne smije pisati kaznu za nepropisno parkiranje ako je automobil vrijedan više od 20.000 KM. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8920 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Cije je to bijelo auto?
ko god da je čini mi se da je dobio p. nalog juce
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#8921 Re: Zeničani
Gdje se u Zenici može kvalitetno printati slika na majicu? S obzirom da sam rekao kvalitetno, znači da isključujem Džunglu.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#8922 Re: Zeničani
Jesi li probao sa B-Panel-om?ExNihilo wrote:Gdje se u Zenici može kvalitetno printati slika na majicu? S obzirom da sam rekao kvalitetno, znači da isključujem Džunglu.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#8923 Re: Zeničani
Nisam, kontaktirat ću ih.Warashii wrote:Jesi li probao sa B-Panel-om?ExNihilo wrote:Gdje se u Zenici može kvalitetno printati slika na majicu? S obzirom da sam rekao kvalitetno, znači da isključujem Džunglu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8924 Re: Zeničani
Kakav je Chip studio
I ja sam bas neki dan radio print na majice
I ja sam bas neki dan radio print na majice
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#8925 Re: Zeničani
Gdje, šta, kako? U rajvoSa?_BataZiv_0809 wrote:Kakav je Chip studio![]()
I ja sam bas neki dan radio print na majice

