Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#8901 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gidra »

đasvi mi se ovaj rebranding, odličan logo :thumbup:

Sportklub
Image

Sportklub+
Image

SKPrime
Image

SKPremium
Image
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#8902 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by brazzo19 »

Ribrending :D Ko da su "gazdu" iz Bitangi i Princeza angazovali :D
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#8903 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by neki »

kakav im je to hd, trava ko da u fukushimi igraju
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#8904 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

neki wrote:kakav im je to hd, trava ko da u fukushimi igraju
Ma to na telki vjerovatno backlight i contrast zakucani na 100% pa zato ovako "šljašti"?! :mrgreen:
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#8905 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by brazzo19 »

Vala baš su nekakve ...

:D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#8906 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kinaski »

neki wrote:kakav im je to hd, trava ko da u fukushimi igraju
Slika beton , trava grmi ne zali se :D
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#8907 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gidra »

Maharadza wrote:
neki wrote:kakav im je to hd, trava ko da u fukushimi igraju
Ma to na telki vjerovatno backlight i contrast zakucani na 100% pa zato ovako "šljašti"?! :mrgreen:
upravo, volim svijetlu sliku od tmurne me glava zaboli :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#8908 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kinaski »

Code: Select all

Od danas, kanali Sport Kluba, su dobili nove nazive i vizuelne identitete. Naime, Sport Klub će se ubuduće zvati SK 1, Sport Klub+ će biti SK 2, dok SK Prime odlazi u istoriju, a na njegovo mesto dolazi SK 3. 

Paket Sport Kluba ubuduće će izgledat ovako: SK 1, SK 2, SK 3, SK 4, SK 5, SK 6, SK Golf, SK HD.
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8909 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Meni ovaj logo od SK kao da naginje prema logu od SKY ?


Tapatalk 2
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#8910 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by brazzo19 »

van helsing wrote:Meni ovaj logo od SK kao da naginje prema logu od SKY ?


Tapatalk 2
Isto sam to pomislio ;-) :thumbup: Pogotovo ovo slovo "S" kako je odradjeno , ali eto dobro je i ovo , onaj stari logo zauzme citav gornji desni cosak ekrana :D samo im se slabo vidi satnica ispod kad stave recimo iducu tekmu , posto je crvene boje pa je jaka dosta , bas se covjek mora zagledat :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8911 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

Kakav Pink
Sada nakon sportskih kanala(SK), Dječijih (ultra) zabavnih (IQS life), United group ulaže u filmski pa je sada njihova Sinemanija a evo i kreće informativni N1 čija je saradnja sa CNN :thumbup:
User avatar
prototype
Posts: 81
Joined: 23/06/2009 09:09

#8912 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by prototype »

Zna li se mozda vec ko ce kupiti Telemach, posto se prodaje?


Sent using Tapatalk.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#8913 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by un1ted »

prototype wrote:Zna li se mozda vec ko ce kupiti Telemach, posto se prodaje?


Sent using Tapatalk.
Nemam pojma, pogledaj na piku.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8914 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Sta je ovo umjesto "Klasika" na MMDS-u "HRT1" sad imamo dva samo je ovaj u 4:3 formatu :-)
Kir Janja
Posts: 46
Joined: 05/07/2013 17:52

#8915 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kir Janja »

Ima li još neko problema sa EPG-em??

Odjednom ne radi ni na jednom kanalu. Prije kad bi se desilo, resetujem D3 pa se samo "popravi", sad ni to ne pomaže...
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#8916 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Kir Janja wrote:Ima li još neko problema sa EPG-em??

Odjednom ne radi ni na jednom kanalu. Prije kad bi se desilo, resetujem D3 pa se samo "popravi", sad ni to ne pomaže...
I meni nestaje u posljednje vrijeme svako malo! Reset pomogne ali svaki 2. ili 3.! Nadam se da je usljed priprema za uvođenje novih kanala, ali ako nije... :evil:
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#8917 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

Evo da se i ja stupasim za EPG, al već dugo handri. Sad bio kod komšije, on nema nikakvih problema ccc
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#8918 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van Basten »

ja sam se prestao i sekirati i oslanjati na taj epg... njesra. btw, ne radi trenutno
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#8919 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by R9.. »

Morel Telemach u tuzli
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#8920 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by un1ted »

NeMore.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#8921 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Kir Janja wrote:Ima li još neko problema sa EPG-em??

Odjednom ne radi ni na jednom kanalu. Prije kad bi se desilo, resetujem D3 pa se samo "popravi", sad ni to ne pomaže...



kod mene malo radi pa malo ne radi
User avatar
StrelacAB80
Posts: 91
Joined: 18/05/2013 01:56

#8922 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StrelacAB80 »

EPG ne radi kako treba vec 2-3 mjeseca,znaci totalna nula! Moras svaki dan resetovati resiver,pa tada EPG bude prisutan "pola dana",i opet isti problem,nestane,resetuj resiver,vrati se,i tako u krug!
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#8923 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by R9.. »

un1ted wrote:NeMore.
Bash je to sjebada, konto sam se presaltat sa telekoma :sax:
User avatar
Telemach
Posts: 16888
Joined: 13/10/2010 14:13

#8924 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

StrelacAB80 wrote:EPG ne radi kako treba vec 2-3 mjeseca,znaci totalna nula! Moras svaki dan resetovati resiver,pa tada EPG bude prisutan "pola dana",i opet isti problem,nestane,resetuj resiver,vrati se,i tako u krug!
@all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8925 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

Telemach wrote:
StrelacAB80 wrote:EPG ne radi kako treba vec 2-3 mjeseca,znaci totalna nula! Moras svaki dan resetovati resiver,pa tada EPG bude prisutan "pola dana",i opet isti problem,nestane,resetuj resiver,vrati se,i tako u krug!
@all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
Da li mozemo ocekivati rjesenje po pitanju titlova (da ne moram nakon svakog iskljucenja STB-a iz utičnice nanovo stimat titlove)?
Locked