Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Od danas, kanali Sport Kluba, su dobili nove nazive i vizuelne identitete. Naime, Sport Klub će se ubuduće zvati SK 1, Sport Klub+ će biti SK 2, dok SK Prime odlazi u istoriju, a na njegovo mesto dolazi SK 3.
Paket Sport Kluba ubuduće će izgledat ovako: SK 1, SK 2, SK 3, SK 4, SK 5, SK 6, SK Golf, SK HD.
van helsing wrote:Meni ovaj logo od SK kao da naginje prema logu od SKY ?
Tapatalk 2
Isto sam to pomislio Pogotovo ovo slovo "S" kako je odradjeno , ali eto dobro je i ovo , onaj stari logo zauzme citav gornji desni cosak ekrana samo im se slabo vidi satnica ispod kad stave recimo iducu tekmu , posto je crvene boje pa je jaka dosta , bas se covjek mora zagledat
Kakav Pink
Sada nakon sportskih kanala(SK), Dječijih (ultra) zabavnih (IQS life), United group ulaže u filmski pa je sada njihova Sinemanija a evo i kreće informativni N1 čija je saradnja sa CNN
Kir Janja wrote:Ima li još neko problema sa EPG-em??
Odjednom ne radi ni na jednom kanalu. Prije kad bi se desilo, resetujem D3 pa se samo "popravi", sad ni to ne pomaže...
I meni nestaje u posljednje vrijeme svako malo! Reset pomogne ali svaki 2. ili 3.! Nadam se da je usljed priprema za uvođenje novih kanala, ali ako nije...
EPG ne radi kako treba vec 2-3 mjeseca,znaci totalna nula! Moras svaki dan resetovati resiver,pa tada EPG bude prisutan "pola dana",i opet isti problem,nestane,resetuj resiver,vrati se,i tako u krug!
StrelacAB80 wrote:EPG ne radi kako treba vec 2-3 mjeseca,znaci totalna nula! Moras svaki dan resetovati resiver,pa tada EPG bude prisutan "pola dana",i opet isti problem,nestane,resetuj resiver,vrati se,i tako u krug!
@all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
StrelacAB80 wrote:EPG ne radi kako treba vec 2-3 mjeseca,znaci totalna nula! Moras svaki dan resetovati resiver,pa tada EPG bude prisutan "pola dana",i opet isti problem,nestane,resetuj resiver,vrati se,i tako u krug!
@all
Nadležni sektor intenzivno radi na otklanjanju problema koji se javlja kod pojedinih STB-ova, molimo vas za strpljenje, rješenje očekujemo do kraja mjeseca.
Da li mozemo ocekivati rjesenje po pitanju titlova (da ne moram nakon svakog iskljucenja STB-a iz utičnice nanovo stimat titlove)?