Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8876 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Daklem, idemo u spasavanje redova Adolfa Topica. 
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8877 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
trebal promicateljima radne snage preko ljeta ev ja sam na raspolaganju, tucam kamen deset udaraca u po minute 
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#8878 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Diskriminises radi boje necije koze i to tebi nije rasizam?Connaisseur Karlin wrote:to nema veze sa rasizom, vec sa svijdanjem necega , kao sto imas najdrazi izbor boje ociju ili kose, pa tako svako od nas ima izbor boje kozeBHCluster wrote:Rasista!Connaisseur Karlin wrote:
ne volim tamnopute
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8879 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Bi li šamarao kavade da pocrvene? 5 feninga po kavadi. Ako imaš dobru tehniku ruku, mogao bi strpati u padže 50 KM svaki dan. Bila bi i halal meza nakon što opuca top akšamile.pici wrote:trebal promicateljima radne snage preko ljeta ev ja sam na raspolaganju, tucam kamen deset udaraca u po minute
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8880 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
a ne znam kako ce turisti u medjugorju reagovat vide mene plavkastog su plavim okama i putena tena kako sHamaram kavade il tucam kamenje za prodaju ukazanja gospe a oko mene menadjeri crnomanjasti su belim soknicama i leptir masHnicama... bojim se sjebat cu vam turizamHafis wrote:Bi li šamarao kavade da pocrvene? 5 feninga po kavadi. Ako imaš dobru tehniku ruku, mogao bi strpati u padže 50 KM svaki dan. Bila bi i halal meza nakon što opuca top akšamile.pici wrote:trebal promicateljima radne snage preko ljeta ev ja sam na raspolaganju, tucam kamen deset udaraca u po minute
Last edited by pici on 13/06/2017 14:23, edited 1 time in total.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8881 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili nespreca wrote:Naravno da je zao.....ali skutora juznih mi nije zao.....oni bi najradije da nas otjeraju u tursku ali nemaju muda.Ljubav je uzajemnaConnaisseur Karlin wrote:tebi nije zao Bosanjaka Hercegovacaspreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake....sta li ce reci Don Cirilo
![]()
....nosioci Oropizma
![]()
![]()
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063tako vam je isto zao Bosanjaka u RS
![]()
znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8882 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Turisti su u nas extra klasa, Europljani, nisu to oni feudalni delegati iz UAE ili Kuvajta što dolaze na ilidžu. Ovi naši veoma dobro znaju što je dominantno-recesivno nasljeđivanje u genetici i razumjet će problematiku.pici wrote:a ne znam kako ce turisti u medjugorju reagovat vide mene plavkastog su plavim okama i putena tena kako sHamaram kavade il tucam kamenje za prodaju ukazanja gospe a oko mene menadjeri crnomanjasti su belim soknicama i leptim masHnicama... bojim se sjebat cu vam turizamHafis wrote:Bi li šamarao kavade da pocrvene? 5 feninga po kavadi. Ako imaš dobru tehniku ruku, mogao bi strpati u padže 50 KM svaki dan. Bila bi i halal meza nakon što opuca top akšamile.pici wrote:trebal promicateljima radne snage preko ljeta ev ja sam na raspolaganju, tucam kamen deset udaraca u po minute
Recimo, evo ti primjer našeg Moheta Žuće, nema pljavljeg insana na dunjaluku, a nije naš u stvari
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8883 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
nije, jer kako bi nazvao "diskirinaciju" na osnovu boje kose ili boje ocijuBHCluster wrote:Diskriminises radi boje necije koze i to tebi nije rasizam?Connaisseur Karlin wrote:to nema veze sa rasizom, vec sa svijdanjem necega , kao sto imas najdrazi izbor boje ociju ili kose, pa tako svako od nas ima izbor boje kozeBHCluster wrote:
Rasista!
diskiinacija i rasizma se drugacije prakticiraju
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8884 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Tebi ako je zao ti placi...manje ces piskiti a i mozes ih povuci.....tamo u amerikuConnaisseur Karlin wrote:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili nepa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8885 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Mala, samo se ti igraj s tim Cazanovom. Kada ti spremi selfi u inbox, ni hodžin ti zapis pomoć neće.Connaisseur Karlin wrote:lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili nespreca wrote:Naravno da je zao.....ali skutora juznih mi nije zao.....oni bi najradije da nas otjeraju u tursku ali nemaju muda.Ljubav je uzajemnaConnaisseur Karlin wrote:[
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovacatako vam je isto zao Bosanjaka u RS
![]()
znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RSpa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja
Jesi li nabavila tregere u preventivne svrhe?
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8886 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
zasto u ameriku, predaleko jespreca wrote:Tebi ako je zao ti placi...manje ces piskiti a i mozes ih povuci.....tamo u amerikuConnaisseur Karlin wrote:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili nepa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8887 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
a dali bi ovi feudalci dobre pare za kamenje od mejrem samo ih treba uputiti al nadoce oni svakako kupuju juzno od mostara gudure kazu koze vole ercegovacku travu pa daju taj cuveni kozji sir... bizMis i turizam, jebo ove gey europejce kupi koji kamen i ikonu i nazad ovi bi ostali i sleperima odvozili u pustinju i tamo podigli i crkvu i dzamiju da bi im i jeruzalem pozavidjeo... samo sabur imate zaliHaHafis wrote: Turisti su u nas extra klasa, Europljani, nisu to oni feudalni delegati iz UAE ili Kuvajta što dolaze na ilidžu. Ovi naši veoma dobro znaju što je dominantno-recesivno nasljeđivanje u genetici i razumjet će problematiku.
Recimo, evo ti primjer našeg Moheta Žuće, nema pljavljeg insana na dunjaluku, a nije naš u stvari.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8888 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ma Spreca prica isto kao vecina prosjecnog stanovnistva, mrez jedni druge i to se danas javno kaze, u sred' BiH, a ne iksljucivo forumaHafis wrote:Mala, samo se ti igraj s tim Cazanovom. Kada ti spremi selfi u inbox, ni hodžin ti zapis pomoć neće.Connaisseur Karlin wrote:lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili nespreca wrote: Naravno da je zao.....ali skutora juznih mi nije zao.....oni bi najradije da nas otjeraju u tursku ali nemaju muda.Ljubav je uzajemnapa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja
Jesi li nabavila tregere u preventivne svrhe?
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8889 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ja ih ne zalimConnaisseur Karlin wrote:zasto u ameriku, predaleko jespreca wrote:Tebi ako je zao ti placi...manje ces piskiti a i mozes ih povuci.....tamo u amerikuConnaisseur Karlin wrote:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili nepa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja
Rusija je bliza
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#8890 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.Connaisseur Karlin wrote:nije, jer kako bi nazvao "diskirinaciju" na osnovu boje kose ili boje ocijuBHCluster wrote:Diskriminises radi boje necije koze i to tebi nije rasizam?Connaisseur Karlin wrote:
to nema veze sa rasizom, vec sa svijdanjem necega , kao sto imas najdrazi izbor boje ociju ili kose, pa tako svako od nas ima izbor boje kozetad bi sve trebalo da se podrazumijeva kao diskirminacija, visina i tezina osoba i sl.
![]()
![]()
diskiinacija i rasizma se drugacije prakticiraju
- wonkaw
- Posts: 505
- Joined: 14/07/2015 18:19
- Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
- Contact:
#8891 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ovi juzni srbi su isto kaladonci. Kaladonci sebe smatraju krscanima koji imaju zelju da vladaju Irakom. Izlobirali lazima dva rata protiv sopstvene drzave. Izgledom izgledaju isto kao i svi drugi arapi a kurce se da su superiorniji. Sve do jednom....pici wrote:a dali bi ovi feudalci dobre pare za kamenje od mejrem samo ih treba uputiti al nadoce oni svakako kupuju juzno od mostara gudure kazu koze vole ercegovacku travu pa daju taj cuveni kozji sir... bizMis i turizam, jebo ove gey europejce kupi koji kamen i ikonu i nazad ovi bi ostali i sleperima odvozili u pustinju i tamo podigli i crkvu i dzamiju da bi im i jeruzalem pozavidjeo... samo sabur imate zaliHaHafis wrote: Turisti su u nas extra klasa, Europljani, nisu to oni feudalni delegati iz UAE ili Kuvajta što dolaze na ilidžu. Ovi naši veoma dobro znaju što je dominantno-recesivno nasljeđivanje u genetici i razumjet će problematiku.
Recimo, evo ti primjer našeg Moheta Žuće, nema pljavljeg insana na dunjaluku, a nije naš u stvari.
11-06-2017 U.S. Immigration and Customs Enforcement - ICE
Nearly 40 people were taken into custody Sunday morning by ICE in Detroit to be deported back to Iraq.
There was a very wide ICE sweep of Iraqi Chaldeans and Christians living in the Detroit Metro area.
ICE released a statement regarding the arrests:
“As a result of recent negotiations between the U.S. and Iraq, Iraq has recently agreed to accept a number of Iraqi nationals subject to orders of removal. As part of ICE’s efforts to process the backlog of these individuals, the agency recently arrested a number of Iraqi nationals, all of whom had criminal convictions for crimes including homicide, rape, aggravated assault, kidnapping, burglary, drug trafficking, robbery, sex assault, weapons violations and other offenses.”
http://detroit.cbslocal.com/2017/06/11/ ... o-detroit/
Last edited by wonkaw on 13/06/2017 15:57, edited 1 time in total.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8892 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski terminBHCluster wrote:Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.Connaisseur Karlin wrote:nije, jer kako bi nazvao "diskirinaciju" na osnovu boje kose ili boje ocijuBHCluster wrote: Diskriminises radi boje necije koze i to tebi nije rasizam?tad bi sve trebalo da se podrazumijeva kao diskirminacija, visina i tezina osoba i sl.
![]()
![]()
diskiinacija i rasizma se drugacije prakticiraju
- wonkaw
- Posts: 505
- Joined: 14/07/2015 18:19
- Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
- Contact:
#8893 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
problem je sto si se izrazila kao rasista... ti si napisala da "ne volim tamnopute" sto je rasizam, da si napisala da ti se osobe tamnije puti ne svidzaju da s njima budes u nekoj vezi je drugi par opanaka... a diskriminacija nije samo rasna, vec pod definicijom diskriminacije stoji the unjust or prejudicial treatment of different categories of people or things, especially on the grounds of race, age, or sex... to sto je ofarbano se podrazumjeva i boja koze, odnosno fizicki izgled i fizicke sposobnosti/nesposobnosti...Connaisseur Karlin wrote:ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski terminBHCluster wrote:Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.Connaisseur Karlin wrote:
nije, jer kako bi nazvao "diskirinaciju" na osnovu boje kose ili boje ocijutad bi sve trebalo da se podrazumijeva kao diskirminacija, visina i tezina osoba i sl.
![]()
![]()
diskiinacija i rasizma se drugacije prakticirajumoja stav nema veze sa diskiminacijom
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8894 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Aha. Veoma interesantno.wonkaw wrote:[
Ovi juzni srbi su isto kaladonci. Kaladonci sebe smatraju krscanima koji imaju zelju da vladaju Irakom. Izlobirali lazima dva rata protiv sopstvene drzave. Izgledom izgledaju isto kao i svi drugi arapi a kurce se da su superiorniji. Sve do jednom....
11-06-2017 U.S. Immigration and Customs Enforcement - ICE
Nearly 40 people were taken into custody Sunday morning by ICE in Detroit to be deported back to Iraq.
There was a very wide ICE sweep of Iraqi Chaldeans and Christians living in the Detroit Metro area.
ICE released a statement regarding the arrests:
“As a result of recent negotiations between the U.S. and Iraq, Iraq has recently agreed to accept a number of Iraqi nationals subject to orders of removal. As part of ICE’s efforts to process the backlog of these individuals, the agency recently arrested a number of Iraqi nationals, all of whom had criminal convictions for crimes including homicide, rape, aggravated assault, kidnapping, burglary, drug trafficking, robbery, sex assault, weapons violations and other offenses.”
http://detroit.cbslocal.com/2017/06/11/ ... o-detroit/
Tata može li sad jedan psihološki profil sjevernih Turaka. I oni su interesantni likovi, pretpostavljam.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8895 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
nisi u pravu ,jer je konverzaija pocle znatno ranije, i zna se vrlo dobro da nije vezana za diskirminaciju niti je tekla u smijeru diskrkiminaijewonkaw wrote:problem je sto si se izrazila kao rasista... ti si napisala da "ne volim tamnopute" sto je rasizam, da si napisala da ti se osobe tamnije puti ne svidzaju da s njima budes u nekoj vezi je drugi par opanaka... a diskriminacija nije samo rasna, vec pod definicijom diskriminacije stoji the unjust or prejudicial treatment of different categories of people or things, especially on the grounds of race, age, or sex... to sto je ofarbano se podrazumjeva i boja koze, odnosno fizicki izgled i fizicke sposobnosti/nesposobnosti...Connaisseur Karlin wrote:ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski terminBHCluster wrote: Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.moja stav nema veze sa diskiminacijom
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#8896 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Gdje ti vidis filozofiju, ako nekoga diskriminiras zbog boje koze to je rasizam ma kako god ti to pokusala oprati.Connaisseur Karlin wrote:ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski terminBHCluster wrote: Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.moja stav nema veze sa diskiminacijom
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#8897 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Znaci Hafis nam je imigrant? I to iz Slavonije. A toliko price o kavadi, pastrmki iz Neretve, kamenu, vrelim hercegovackim nocima.
- wonkaw
- Posts: 505
- Joined: 14/07/2015 18:19
- Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
- Contact:
#8898 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
pa to ste udruzeno sa paljanskim srbima definisali vec davno: "genetski otpad neobicnih kontura lica, inace krezav i preplanule koze, koji siluju koze a ciji je nacionalni sport sjedeca odbojka u prasini".Hafis wrote:Aha. Veoma interesantno.wonkaw wrote:[
Ovi juzni srbi su isto kaladonci. Kaladonci sebe smatraju krscanima koji imaju zelju da vladaju Irakom. Izlobirali lazima dva rata protiv sopstvene drzave. Izgledom izgledaju isto kao i svi drugi arapi a kurce se da su superiorniji. Sve do jednom....
11-06-2017 U.S. Immigration and Customs Enforcement - ICE
Nearly 40 people were taken into custody Sunday morning by ICE in Detroit to be deported back to Iraq.
There was a very wide ICE sweep of Iraqi Chaldeans and Christians living in the Detroit Metro area.
ICE released a statement regarding the arrests:
“As a result of recent negotiations between the U.S. and Iraq, Iraq has recently agreed to accept a number of Iraqi nationals subject to orders of removal. As part of ICE’s efforts to process the backlog of these individuals, the agency recently arrested a number of Iraqi nationals, all of whom had criminal convictions for crimes including homicide, rape, aggravated assault, kidnapping, burglary, drug trafficking, robbery, sex assault, weapons violations and other offenses.”
http://detroit.cbslocal.com/2017/06/11/ ... o-detroit/
Tata može li sad jedan psihološki profil sjevernih Turaka. I oni su interesantni likovi, pretpostavljam.
- wonkaw
- Posts: 505
- Joined: 14/07/2015 18:19
- Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
- Contact:
#8899 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
wonkaw wrote:problem je sto si se izrazila kao rasista... ti si napisala da "ne volim tamnopute" sto je rasizam, da si napisala da ti se osobe tamnije puti ne svidzaju da s njima budes u nekoj vezi je drugi par opanaka... a diskriminacija nije samo rasna, vec pod definicijom diskriminacije stoji the unjust or prejudicial treatment of different categories of people or things, especially on the grounds of race, age, or sex... to sto je ofarbano se podrazumjeva i boja koze, odnosno fizicki izgled i fizicke sposobnosti/nesposobnosti...Connaisseur Karlin wrote:ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski terminBHCluster wrote: Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.moja stav nema veze sa diskiminacijom
znam, konverzacija je pocela 31-01-2016 i tolerise se na ovom forumu i poslije 8821 postingaConnaisseur Karlin wrote:nisi u pravu ,jer je konverzaija pocle znatno ranije, i zna se vrlo dobro da nije vezana za diskirminaciju niti je tekla u smijeru diskrkiminaije
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8900 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
rasa je socijalni termin, ne bioloski, ne postoje biloske raseBHCluster wrote:Gdje ti vidis filozofiju, ako nekoga diskriminiras zbog boje koze to je rasizam ma kako god ti to pokusala oprati.Connaisseur Karlin wrote:ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski terminBHCluster wrote: Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.moja stav nema veze sa diskiminacijom
ne razumiem, kako samm diskiminirala na osovu boje kaze, ako sma rekla da mi se ne dopada tamnouti ten , mozda neko ne voli ten azijskih naroda, i sad bi trebalo radi takve izjave reci da je diskriminacija
udaljili smo se sa teme, a na kojoj upravo vecina vas prakticira etnicku diskiminaciju
