Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8876 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Daklem, idemo u spasavanje redova Adolfa Topica. :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8877 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

trebal promicateljima radne snage preko ljeta ev ja sam na raspolaganju, tucam kamen deset udaraca u po minute :bih:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8878 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
ne volim tamnopute :)
Rasista!
to nema veze sa rasizom, vec sa svijdanjem necega , kao sto imas najdrazi izbor boje ociju ili kose, pa tako svako od nas ima izbor boje koze :-D
Diskriminises radi boje necije koze i to tebi nije rasizam?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8879 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:trebal promicateljima radne snage preko ljeta ev ja sam na raspolaganju, tucam kamen deset udaraca u po minute :bih:
Bi li šamarao kavade da pocrvene? 5 feninga po kavadi. Ako imaš dobru tehniku ruku, mogao bi strpati u padže 50 KM svaki dan. Bila bi i halal meza nakon što opuca top akšamile.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8880 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:trebal promicateljima radne snage preko ljeta ev ja sam na raspolaganju, tucam kamen deset udaraca u po minute :bih:
Bi li šamarao kavade da pocrvene? 5 feninga po kavadi. Ako imaš dobru tehniku ruku, mogao bi strpati u padže 50 KM svaki dan. Bila bi i halal meza nakon što opuca top akšamile.
a ne znam kako ce turisti u medjugorju reagovat vide mene plavkastog su plavim okama i putena tena kako sHamaram kavade il tucam kamenje za prodaju ukazanja gospe a oko mene menadjeri crnomanjasti su belim soknicama i leptir masHnicama... bojim se sjebat cu vam turizam :mrgreen:
Last edited by pici on 13/06/2017 14:23, edited 1 time in total.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8881 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake :lol: ....sta li ce reci Don Cirilo :lol: :lol: ....nosioci Oropizma :lol: :lol:
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovaca :-) tako vam je isto zao Bosanjaka u RS :izet:

znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS :D
Naravno da je zao.....ali skutora juznih mi nije zao.....oni bi najradije da nas otjeraju u tursku ali nemaju muda.Ljubav je uzajemna :mrgreen:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili ne ;-) pa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja :)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8882 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

pici wrote:
Hafis wrote:
pici wrote:trebal promicateljima radne snage preko ljeta ev ja sam na raspolaganju, tucam kamen deset udaraca u po minute :bih:
Bi li šamarao kavade da pocrvene? 5 feninga po kavadi. Ako imaš dobru tehniku ruku, mogao bi strpati u padže 50 KM svaki dan. Bila bi i halal meza nakon što opuca top akšamile.
a ne znam kako ce turisti u medjugorju reagovat vide mene plavkastog su plavim okama i putena tena kako sHamaram kavade il tucam kamenje za prodaju ukazanja gospe a oko mene menadjeri crnomanjasti su belim soknicama i leptim masHnicama... bojim se sjebat cu vam turizam :mrgreen:
Turisti su u nas extra klasa, Europljani, nisu to oni feudalni delegati iz UAE ili Kuvajta što dolaze na ilidžu. Ovi naši veoma dobro znaju što je dominantno-recesivno nasljeđivanje u genetici i razumjet će problematiku.
Recimo, evo ti primjer našeg Moheta Žuće, nema pljavljeg insana na dunjaluku, a nije naš u stvari :) .
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8883 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote:
Rasista!
to nema veze sa rasizom, vec sa svijdanjem necega , kao sto imas najdrazi izbor boje ociju ili kose, pa tako svako od nas ima izbor boje koze :-D
Diskriminises radi boje necije koze i to tebi nije rasizam?
nije, jer kako bi nazvao "diskirinaciju" na osnovu boje kose ili boje ociju :-D tad bi sve trebalo da se podrazumijeva kao diskirminacija, visina i tezina osoba i sl. :D :-)

diskiinacija i rasizma se drugacije prakticiraju :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8884 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili ne ;-) pa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja :)
Tebi ako je zao ti placi...manje ces piskiti a i mozes ih povuci.....tamo u ameriku
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8885 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:[

tebi nije zao Bosanjaka Hercegovaca :-) tako vam je isto zao Bosanjaka u RS :izet:

znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS :D
Naravno da je zao.....ali skutora juznih mi nije zao.....oni bi najradije da nas otjeraju u tursku ali nemaju muda.Ljubav je uzajemna :mrgreen:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili ne ;-) pa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja :)
Mala, samo se ti igraj s tim Cazanovom. Kada ti spremi selfi u inbox, ni hodžin ti zapis pomoć neće.
Jesi li nabavila tregere u preventivne svrhe?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8886 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili ne ;-) pa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja :)
Tebi ako je zao ti placi...manje ces piskiti a i mozes ih povuci.....tamo u ameriku
zasto u ameriku, predaleko je :D Rusija je bliza :D
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8887 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote: Turisti su u nas extra klasa, Europljani, nisu to oni feudalni delegati iz UAE ili Kuvajta što dolaze na ilidžu. Ovi naši veoma dobro znaju što je dominantno-recesivno nasljeđivanje u genetici i razumjet će problematiku.
Recimo, evo ti primjer našeg Moheta Žuće, nema pljavljeg insana na dunjaluku, a nije naš u stvari :) .
a dali bi ovi feudalci dobre pare za kamenje od mejrem samo ih treba uputiti al nadoce oni svakako kupuju juzno od mostara gudure kazu koze vole ercegovacku travu pa daju taj cuveni kozji sir... bizMis i turizam, jebo ove gey europejce kupi koji kamen i ikonu i nazad ovi bi ostali i sleperima odvozili u pustinju i tamo podigli i crkvu i dzamiju da bi im i jeruzalem pozavidjeo... samo sabur imate zaliHa :mrgreen:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8888 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

Hafis wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote: Naravno da je zao.....ali skutora juznih mi nije zao.....oni bi najradije da nas otjeraju u tursku ali nemaju muda.Ljubav je uzajemna :mrgreen:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili ne ;-) pa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja :)
Mala, samo se ti igraj s tim Cazanovom. Kada ti spremi selfi u inbox, ni hodžin ti zapis pomoć neće.
Jesi li nabavila tregere u preventivne svrhe?
ma Spreca prica isto kao vecina prosjecnog stanovnistva, mrez jedni druge i to se danas javno kaze, u sred' BiH, a ne iksljucivo foruma :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8889 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
lako je tebi blebetati kako i koliko ti je nekoga zao ili ne ;-) pa nije ni cudo da drzava ne funkcionira, pravo zahvajuci ovcama iz torova nivo razmmisljanja :)
Tebi ako je zao ti placi...manje ces piskiti a i mozes ih povuci.....tamo u ameriku
zasto u ameriku, predaleko je :D Rusija je bliza :D
ja ih ne zalim :mrgreen:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8890 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
to nema veze sa rasizom, vec sa svijdanjem necega , kao sto imas najdrazi izbor boje ociju ili kose, pa tako svako od nas ima izbor boje koze :-D
Diskriminises radi boje necije koze i to tebi nije rasizam?
nije, jer kako bi nazvao "diskirinaciju" na osnovu boje kose ili boje ociju :-D tad bi sve trebalo da se podrazumijeva kao diskirminacija, visina i tezina osoba i sl. :D :-)

diskiinacija i rasizma se drugacije prakticiraju :)
Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#8891 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by wonkaw »

pici wrote:
Hafis wrote: Turisti su u nas extra klasa, Europljani, nisu to oni feudalni delegati iz UAE ili Kuvajta što dolaze na ilidžu. Ovi naši veoma dobro znaju što je dominantno-recesivno nasljeđivanje u genetici i razumjet će problematiku.
Recimo, evo ti primjer našeg Moheta Žuće, nema pljavljeg insana na dunjaluku, a nije naš u stvari :) .
a dali bi ovi feudalci dobre pare za kamenje od mejrem samo ih treba uputiti al nadoce oni svakako kupuju juzno od mostara gudure kazu koze vole ercegovacku travu pa daju taj cuveni kozji sir... bizMis i turizam, jebo ove gey europejce kupi koji kamen i ikonu i nazad ovi bi ostali i sleperima odvozili u pustinju i tamo podigli i crkvu i dzamiju da bi im i jeruzalem pozavidjeo... samo sabur imate zaliHa :mrgreen:
Ovi juzni srbi su isto kaladonci. Kaladonci sebe smatraju krscanima koji imaju zelju da vladaju Irakom. Izlobirali lazima dva rata protiv sopstvene drzave. Izgledom izgledaju isto kao i svi drugi arapi a kurce se da su superiorniji. Sve do jednom....

11-06-2017 U.S. Immigration and Customs Enforcement - ICE

Nearly 40 people were taken into custody Sunday morning by ICE in Detroit to be deported back to Iraq.

There was a very wide ICE sweep of Iraqi Chaldeans and Christians living in the Detroit Metro area.

ICE released a statement regarding the arrests:

“As a result of recent negotiations between the U.S. and Iraq, Iraq has recently agreed to accept a number of Iraqi nationals subject to orders of removal. As part of ICE’s efforts to process the backlog of these individuals, the agency recently arrested a number of Iraqi nationals, all of whom had criminal convictions for crimes including homicide, rape, aggravated assault, kidnapping, burglary, drug trafficking, robbery, sex assault, weapons violations and other offenses.”

http://detroit.cbslocal.com/2017/06/11/ ... o-detroit/
Last edited by wonkaw on 13/06/2017 15:57, edited 1 time in total.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8892 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote: Diskriminises radi boje necije koze i to tebi nije rasizam?
nije, jer kako bi nazvao "diskirinaciju" na osnovu boje kose ili boje ociju :-D tad bi sve trebalo da se podrazumijeva kao diskirminacija, visina i tezina osoba i sl. :D :-)

diskiinacija i rasizma se drugacije prakticiraju :)
Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.
ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski termin :) moja stav nema veze sa diskiminacijom :-D
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#8893 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by wonkaw »

Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
nije, jer kako bi nazvao "diskirinaciju" na osnovu boje kose ili boje ociju :-D tad bi sve trebalo da se podrazumijeva kao diskirminacija, visina i tezina osoba i sl. :D :-)

diskiinacija i rasizma se drugacije prakticiraju :)
Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.
ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski termin :) moja stav nema veze sa diskiminacijom :-D
problem je sto si se izrazila kao rasista... ti si napisala da "ne volim tamnopute" sto je rasizam, da si napisala da ti se osobe tamnije puti ne svidzaju da s njima budes u nekoj vezi je drugi par opanaka... a diskriminacija nije samo rasna, vec pod definicijom diskriminacije stoji the unjust or prejudicial treatment of different categories of people or things, especially on the grounds of race, age, or sex... to sto je ofarbano se podrazumjeva i boja koze, odnosno fizicki izgled i fizicke sposobnosti/nesposobnosti...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8894 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

wonkaw wrote:[
Ovi juzni srbi su isto kaladonci. Kaladonci sebe smatraju krscanima koji imaju zelju da vladaju Irakom. Izlobirali lazima dva rata protiv sopstvene drzave. Izgledom izgledaju isto kao i svi drugi arapi a kurce se da su superiorniji. Sve do jednom....

11-06-2017 U.S. Immigration and Customs Enforcement - ICE

Nearly 40 people were taken into custody Sunday morning by ICE in Detroit to be deported back to Iraq.

There was a very wide ICE sweep of Iraqi Chaldeans and Christians living in the Detroit Metro area.

ICE released a statement regarding the arrests:

“As a result of recent negotiations between the U.S. and Iraq, Iraq has recently agreed to accept a number of Iraqi nationals subject to orders of removal. As part of ICE’s efforts to process the backlog of these individuals, the agency recently arrested a number of Iraqi nationals, all of whom had criminal convictions for crimes including homicide, rape, aggravated assault, kidnapping, burglary, drug trafficking, robbery, sex assault, weapons violations and other offenses.”

http://detroit.cbslocal.com/2017/06/11/ ... o-detroit/
Aha. Veoma interesantno.
Tata može li sad jedan psihološki profil sjevernih Turaka. I oni su interesantni likovi, pretpostavljam.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8895 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

wonkaw wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote: Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.
ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski termin :) moja stav nema veze sa diskiminacijom :-D
problem je sto si se izrazila kao rasista... ti si napisala da "ne volim tamnopute" sto je rasizam, da si napisala da ti se osobe tamnije puti ne svidzaju da s njima budes u nekoj vezi je drugi par opanaka... a diskriminacija nije samo rasna, vec pod definicijom diskriminacije stoji the unjust or prejudicial treatment of different categories of people or things, especially on the grounds of race, age, or sex... to sto je ofarbano se podrazumjeva i boja koze, odnosno fizicki izgled i fizicke sposobnosti/nesposobnosti...
nisi u pravu ,jer je konverzaija pocle znatno ranije, i zna se vrlo dobro da nije vezana za diskirminaciju niti je tekla u smijeru diskrkiminaije :-D
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8896 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote: Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.
ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski termin :) moja stav nema veze sa diskiminacijom :-D
Gdje ti vidis filozofiju, ako nekoga diskriminiras zbog boje koze to je rasizam ma kako god ti to pokusala oprati.
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#8897 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Znaci Hafis nam je imigrant? I to iz Slavonije. A toliko price o kavadi, pastrmki iz Neretve, kamenu, vrelim hercegovackim nocima.
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#8898 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by wonkaw »

Hafis wrote:
wonkaw wrote:[
Ovi juzni srbi su isto kaladonci. Kaladonci sebe smatraju krscanima koji imaju zelju da vladaju Irakom. Izlobirali lazima dva rata protiv sopstvene drzave. Izgledom izgledaju isto kao i svi drugi arapi a kurce se da su superiorniji. Sve do jednom....

11-06-2017 U.S. Immigration and Customs Enforcement - ICE

Nearly 40 people were taken into custody Sunday morning by ICE in Detroit to be deported back to Iraq.

There was a very wide ICE sweep of Iraqi Chaldeans and Christians living in the Detroit Metro area.

ICE released a statement regarding the arrests:

“As a result of recent negotiations between the U.S. and Iraq, Iraq has recently agreed to accept a number of Iraqi nationals subject to orders of removal. As part of ICE’s efforts to process the backlog of these individuals, the agency recently arrested a number of Iraqi nationals, all of whom had criminal convictions for crimes including homicide, rape, aggravated assault, kidnapping, burglary, drug trafficking, robbery, sex assault, weapons violations and other offenses.”

http://detroit.cbslocal.com/2017/06/11/ ... o-detroit/
Aha. Veoma interesantno.
Tata može li sad jedan psihološki profil sjevernih Turaka. I oni su interesantni likovi, pretpostavljam.
pa to ste udruzeno sa paljanskim srbima definisali vec davno: "genetski otpad neobicnih kontura lica, inace krezav i preplanule koze, koji siluju koze a ciji je nacionalni sport sjedeca odbojka u prasini".
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#8899 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by wonkaw »

wonkaw wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote: Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.
ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski termin :) moja stav nema veze sa diskiminacijom :-D
problem je sto si se izrazila kao rasista... ti si napisala da "ne volim tamnopute" sto je rasizam, da si napisala da ti se osobe tamnije puti ne svidzaju da s njima budes u nekoj vezi je drugi par opanaka... a diskriminacija nije samo rasna, vec pod definicijom diskriminacije stoji the unjust or prejudicial treatment of different categories of people or things, especially on the grounds of race, age, or sex... to sto je ofarbano se podrazumjeva i boja koze, odnosno fizicki izgled i fizicke sposobnosti/nesposobnosti...
Connaisseur Karlin wrote:nisi u pravu ,jer je konverzaija pocle znatno ranije, i zna se vrlo dobro da nije vezana za diskirminaciju niti je tekla u smijeru diskrkiminaije :-D
znam, konverzacija je pocela 31-01-2016 i tolerise se na ovom forumu i poslije 8821 postinga
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8900 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
BHCluster wrote: Rijec je o boji koze ne kose, auta, kuce... Zato i jeste rasizam.
ne filozofiraj, jer boja koze boja kose boja ociju visina tezina su u istoj kaetgoriji fizickog izgleda, a rasizam je politcki termin za dikriminaciju rase, a rasa je politcki termin , na bioloski termin :) moja stav nema veze sa diskiminacijom :-D
Gdje ti vidis filozofiju, ako nekoga diskriminiras zbog boje koze to je rasizam ma kako god ti to pokusala oprati.
rasa je socijalni termin, ne bioloski, ne postoje biloske rase :)

ne razumiem, kako samm diskiminirala na osovu boje kaze, ako sma rekla da mi se ne dopada tamnouti ten , mozda neko ne voli ten azijskih naroda, i sad bi trebalo radi takve izjave reci da je diskriminacija :-) :lol:

udaljili smo se sa teme, a na kojoj upravo vecina vas prakticira etnicku diskiminaciju :)
Post Reply