Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#8876 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skafiskafsnjak »

commendatore wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ulje treba da se trosi...sta je problem :D
Kad mi potrosi, ja dodam Floriola - od pomfrita :D
samo nemoj promasit pravu rupu dje da dodas :mrgreen:
Joj suti, jednom sam u ono gdje ide tekucina za stakla ide... show je bio :lol:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#8877 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

skafiskafsnjak wrote:
commendatore wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ulje treba da se trosi...sta je problem :D
Kad mi potrosi, ja dodam Floriola - od pomfrita :D
samo nemoj promasit pravu rupu dje da dodas :mrgreen:
Joj suti, jednom sam u ono gdje ide tekucina za stakla ide... show je bio :lol:
ih suti ja jednom da ga metnem treba me prekorno pogleda vice ne ne - i namjesti ga u cadjavi ror.... bilo mi crnjak gadno al sta cu moro sam nastavit teskom mukom
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#8878 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by skafiskafsnjak »

:lol: :lol: :lol:
nookey
Posts: 1059
Joined: 13/10/2010 21:42

#8879 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nookey »

Ljudi pomozite mi molim vas. :(
Golf 4 je u pitanju, na obje stopke mi pukao dihtung spuzva i ulazi voda nemilice, na lijevoj i jedan saraf fali. Haj kupio bih stopke ali ovo je sve kinesko i svi kazu da su i dihtunzi losi. Moze li se nekako drugacije rijesiti, napraviti dihtung ili kupiti samo dihtung? Negdje sam citao da se zivom gumom to moze rijesiti ali gdje da stavim i kako?
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#8880 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by kabal1337 »

nookey wrote:Ljudi pomozite mi molim vas. :(
Golf 4 je u pitanju, na obje stopke mi pukao dihtung spuzva i ulazi voda nemilice, na lijevoj i jedan saraf fali. Haj kupio bih stopke ali ovo je sve kinesko i svi kazu da su i dihtunzi losi. Moze li se nekako drugacije rijesiti, napraviti dihtung ili kupiti samo dihtung? Negdje sam citao da se zivom gumom to moze rijesiti ali gdje da stavim i kako?
kupis polovno ?
Pa stavis zivu gumu gumu na mjesta gdje ti prolazi voda. Ziva guma se naljepi. To ti je traka od gume koju mozes oblikovati ( na fazon plastelina)..
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8881 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

nookey wrote:Ljudi pomozite mi molim vas. :(
Golf 4 je u pitanju, na obje stopke mi pukao dihtung spuzva i ulazi voda nemilice, na lijevoj i jedan saraf fali. Haj kupio bih stopke ali ovo je sve kinesko i svi kazu da su i dihtunzi losi. Moze li se nekako drugacije rijesiti, napraviti dihtung ili kupiti samo dihtung? Negdje sam citao da se zivom gumom to moze rijesiti ali gdje da stavim i kako?
Trazi po otpadu polovne i pregledaj dihtunge prije kupovine, ako vec neces nove kineske, turske..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#8882 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by supercali »

commendatore wrote:
skafiskafsnjak wrote:
commendatore wrote:
samo nemoj promasit pravu rupu dje da dodas :mrgreen:
Joj suti, jednom sam u ono gdje ide tekucina za stakla ide... show je bio :lol:
ih suti ja jednom da ga metnem treba me prekorno pogleda vice ne ne - i namjesti ga u cadjavi ror.... bilo mi crnjak gadno al sta cu moro sam nastavit teskom mukom
Bar si joj ocistio dpf
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8883 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

commendatore wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ima li neki majstor da radi danas ? Hhehe
ima bitanga, on je na dijeti, ne pije, ne pusi, ne slavi ove vlaske praznike i kreno je u mejtef....
dosta mi je rada za danas...,a slavim samo 1.maj i novu godinu ,mejtef sam davno zavrsio :-D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8884 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

nookey wrote:Ljudi pomozite mi molim vas. :(
Golf 4 je u pitanju, na obje stopke mi pukao dihtung spuzva i ulazi voda nemilice, na lijevoj i jedan saraf fali. Haj kupio bih stopke ali ovo je sve kinesko i svi kazu da su i dihtunzi losi. Moze li se nekako drugacije rijesiti, napraviti dihtung ili kupiti samo dihtung? Negdje sam citao da se zivom gumom to moze rijesiti ali gdje da stavim i kako?
pa napravi onda nove dihtunge od slicnog materijala,bilo je te slicne spuzvice u jysk-u samo ne znam jel takve debljine(prostirka za ladice da se stvari ne kotrljaju unutra),ali na toj stopki sto je puknut saraf sumnjam da ce ti pomoci,jer ako ne stegnes sve sarafe vjerovatno ce zijevnut na tom mjestu...
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#8885 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Me_again »

bitanga_sa_otesa wrote:
commendatore wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ima li neki majstor da radi danas ? Hhehe
ima bitanga, on je na dijeti, ne pije, ne pusi, ne slavi ove vlaske praznike i kreno je u mejtef....
dosta mi je rada za danas...,a slavim samo 1.maj i novu godinu ,mejtef sam davno zavrsio :-D
Profulio sam mejtef igrom slučaja i životnih priča, a Novu i 1. Maj slavim. I rodjendan, uvijek kontam zadnji mi je pa se veselim stalno po zadnji put :-D :-D :-D
Ako si sutra nedefinisan, navrati do mene na "hacijendu", biće fine raje, neke od njh znaš. Lobiram da i Spaho navrati, trenutno je tu u Bosni.
Nazovi !
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8886 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Me_again wrote: Ako si sutra nedefinisan, navrati do mene na "hacijendu", biće fine raje, neke od njh znaš. Lobiram da i Spaho navrati, trenutno je tu u Bosni.
Nazovi !
imam neke goste jbga,sutra sam memeti sain :lol:
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#8887 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Me_again »

bitanga_sa_otesa wrote:
Me_again wrote: Ako si sutra nedefinisan, navrati do mene na "hacijendu", biće fine raje, neke od njh znaš. Lobiram da i Spaho navrati, trenutno je tu u Bosni.
Nazovi !
imam neke goste jbga,sutra sam memeti sain :lol:
Jbg, treba mi Kljaićev riječnik da protumačim šta si mi rekao.
Ali u osnovi sam razumio da si "offline" :lol: :lol: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8888 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Me_again wrote: Jbg, treba mi Kljaićev riječnik da protumačim šta si mi rekao.
Ali u osnovi sam razumio da si "offline" :lol: :lol: :lol:
pao si mi sad u ocima ...ne znas ko je gazda cevabdzinice zeljo???
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#8889 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Me_again »

bitanga_sa_otesa wrote:
Me_again wrote: Jbg, treba mi Kljaićev riječnik da protumačim šta si mi rekao.
Ali u osnovi sam razumio da si "offline" :lol: :lol: :lol:
pao si mi sad u ocima ...ne znas ko je gazda cevabdzinice zeljo???
Mojne mi tih starogradskih hadžija, ko pijavice su. Ispod časti mi je da im pamtim imena.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8890 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol: meni to ime sinonim za rostiljdzija
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#8891 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

bitanga_sa_otesa wrote::lol: :lol: :lol: meni to ime sinonim za rostiljdzija
Oce l bit patliDJan na zaru :mrgreen:
black_noke
Posts: 647
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#8892 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by black_noke »

Zna li neko gdje mogu uraditi varenje auspuha u toku danjasnjeg dana ili sutra? hitno je
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8893 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

commendatore wrote: Oce l bit patliDJan na zaru :mrgreen:
mosa some :D
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#8894 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

bitanga_sa_otesa wrote:
commendatore wrote: Oce l bit patliDJan na zaru :mrgreen:
mosa some :D
oce l vam svirat hamo i soso :lol:

e namcore stari gratuliram - ti si bas udarnik pa uzivaj :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8895 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

jelena karleusa gostuje :lol: :lol:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#8896 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by commendatore »

bitanga_sa_otesa wrote:jelena karleusa gostuje :lol: :lol:
Nemoj da vam je blizu rostilja :lol:
User avatar
Arslan_11
Posts: 6436
Joined: 13/05/2011 21:17

#8897 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Arslan_11 »

Poz mehanicari. Moze li se u scenica 2001 1.6 benzin ubaciti 1.9dti motor iz scenica. Mimo golog motora sta jos.mora ici. Turbina ..?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#8898 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

Jeftinije i jednostavnije prodat tog i kupit dizela..
User avatar
Arslan_11
Posts: 6436
Joined: 13/05/2011 21:17

#8899 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Arslan_11 »

Necu ja to raditi.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#8900 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Zajebi to...

mjenjac, pumpa visokog pritiska, ecu...
Post Reply