Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#8851 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

Connaisseur Karlin wrote:
LBVIEW wrote:

Jes' to ti, Blanka. :kiss:
mozda :D :lol: :kiss:
A nisam ni garav, no mozda ti bas takve trazis. :sad:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8852 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

LBVIEW wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
LBVIEW wrote:

Jes' to ti, Blanka. :kiss:
mozda :D :lol: :kiss:
A nisam ni garav, no mozda ti bas takve trazis. :sad:
ne volim tamnopute :)
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#8853 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

Connaisseur Karlin wrote: ne volim tamnopute :)
:kiss:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8854 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

LBVIEW wrote:
Connaisseur Karlin wrote: ne volim tamnopute :)
:kiss:
:kiss:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8855 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Connaisseur Karlin wrote:
ne volim tamnopute :)
Rasista!
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8856 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

BHCluster wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
ne volim tamnopute :)
Rasista!
to nema veze sa rasizom, vec sa svijdanjem necega , kao sto imas najdrazi izbor boje ociju ili kose, pa tako svako od nas ima izbor boje koze :-D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8857 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake :lol: ....sta li ce reci Don Cirilo :lol: :lol: ....nosioci Oropizma :lol: :lol:
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8858 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake :lol: ....sta li ce reci Don Cirilo :lol: :lol: ....nosioci Oropizma :lol: :lol:
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovaca :-) tako vam je isto zao Bosanjaka u RS :izet:

znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8859 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake :lol: ....sta li ce reci Don Cirilo :lol: :lol: ....nosioci Oropizma :lol: :lol:
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovaca :-) tako vam je isto zao Bosanjaka u RS :izet:

znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS :D
Ma nije ti on toliko širokih obzora. Njemu je najbitnije da mu se kakva solidnog zubala dokopati. Ne zna ti on ni šta je smilje, a ne još kako to ulje izgleda.
Samo, kad se kum @spreca dotjera, nagledat' ćeš se njegovih selfija u inboxu. Trebat će ti neki jači tregeri :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8860 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

Hafis wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake :lol: ....sta li ce reci Don Cirilo :lol: :lol: ....nosioci Oropizma :lol: :lol:
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovaca :-) tako vam je isto zao Bosanjaka u RS :izet:

znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS :D
Ma nije ti on toliko širokih obzora. Njemu je najbitnije da mu se kakva solidnog zubala dokopati. Ne zna ti on ni šta je smilje, a ne još kako to ulje izgleda.
Samo, kad se kum @spreca dotjera, nagledat' ćeš se njegovih selfija u inboxu. Trebat će ti neki jači tregeri :D
ma njemu je majka Rusija :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#8861 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Hafis wrote:
Connaisseur Karlin wrote: pa kazemm ono sto znam, a ne onno sto ne znam :-D znaci, ako u mojoj knjizi ne pise takva ifomracija, ne mogu potrvditi obratno, zato ne razumijem, zasto ti ili sprca,a i mnogo bosanjak insistirate na tome da je svaka osoba na Balkanu u sebi ima turski gen, ne kuzim, sto zelite potici sa takvvom pricom :lol:
Čuj šta? Pa bude im lakše kada se tješe da nisu jedini.
Nije to, mislim da vam nabijaju na nos pravo prve bracne noci.
Hoce reci, svi ste Turci porijeklom bar sa pradedine strane, dok ne dokazete suprotno.
Ti si Hafise isti Tarkan iz Indjirlika, obojica k'o da ste u auspuhu spavali.
:D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#8862 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Connaisseur Karlin »

Fudo387 wrote:
Hafis wrote:
Connaisseur Karlin wrote: pa kazemm ono sto znam, a ne onno sto ne znam :-D znaci, ako u mojoj knjizi ne pise takva ifomracija, ne mogu potrvditi obratno, zato ne razumijem, zasto ti ili sprca,a i mnogo bosanjak insistirate na tome da je svaka osoba na Balkanu u sebi ima turski gen, ne kuzim, sto zelite potici sa takvvom pricom :lol:
Čuj šta? Pa bude im lakše kada se tješe da nisu jedini.
Nije to, mislim da vam nabijaju na nos pravo prve bracne noci.
Hoce reci, svi ste Turci porijeklom bar sa pradedine strane, dok ne dokazete suprotno.
Ti si Hafise isti Tarkan iz Indjirlika, obojica k'o da ste u auspuhu spavali.
:D
gdje su Turci prosli, tu je ostala turska krv :D sto cemo sad :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8863 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake :lol: ....sta li ce reci Don Cirilo :lol: :lol: ....nosioci Oropizma :lol: :lol:
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovaca :-) tako vam je isto zao Bosanjaka u RS :izet:

znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS :D
Naravno da je zao.....ali skutora juznih mi nije zao.....oni bi najradije da nas otjeraju u tursku ali nemaju muda.Ljubav je uzajemna :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8864 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Hafis wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake :lol: ....sta li ce reci Don Cirilo :lol: :lol: ....nosioci Oropizma :lol: :lol:
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovaca :-) tako vam je isto zao Bosanjaka u RS :izet:

znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS :D
Ma nije ti on toliko širokih obzora. Njemu je najbitnije da mu se kakva solidnog zubala dokopati. Ne zna ti on ni šta je smilje, a ne još kako to ulje izgleda.
Samo, kad se kum @spreca dotjera, nagledat' ćeš se njegovih selfija u inboxu. Trebat će ti neki jači tregeri :D
To ti do'ture iz iskustva znas kako gace spadaju....kad ti je rodjendan da ti posaljem par tregera, sta se iz brda valja svakako ce ti trebati.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8865 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

spreca wrote:
Hafis wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovaca :-) tako vam je isto zao Bosanjaka u RS :izet:

znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS :D
Ma nije ti on toliko širokih obzora. Njemu je najbitnije da mu se kakva solidnog zubala dokopati. Ne zna ti on ni šta je smilje, a ne još kako to ulje izgleda.
Samo, kad se kum @spreca dotjera, nagledat' ćeš se njegovih selfija u inboxu. Trebat će ti neki jači tregeri :D
To ti do'ture iz iskustva znas kako gace spadaju....kad ti je rodjendan da ti posaljem par tregera, sta se iz brda valja svakako ce ti trebati.
Ponesem mu ja kad opet budem u Mostaru.

Doktore, petak planiraj klopu oko pola dva, eventualno dva.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8866 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote:
Ponesem mu ja kad opet budem u Mostaru.


Doktore, petak planiraj klopu oko pola dva, eventualno dva.
Ovo ti nije trebalo....pobjece taj uopste iz Mostara .....to im je taktika :lol: :lol: ...otiso na sluzbeni put u Siroki :lol: :lol:...mogo si mu sriktat kakvu sa Sicke Petlje nek umoci ..sevap je ukoliko je onaj sto umace... :lol: :lol: :lol:
Last edited by spreca on 13/06/2017 10:35, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8867 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

spreca wrote:
Alfons Kauders wrote:
Ponesem mu ja kad opet budem u Mostaru.


Doktore, petak planiraj klopu oko pola dva, eventualno dva.
Ovo ti nije trebalo....pobjece taj uopste iz Mostara .....to im je taktika :lol: :lol: ...otiso na sluzbeni put u Siroki :lol: :lol:
Onda vala more svaki petak na dzumu u Blagaj, dok ne zavrsim posao, tamo negdje krajem oktobra.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8868 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote:
spreca wrote:
Alfons Kauders wrote:
Ponesem mu ja kad opet budem u Mostaru.


Doktore, petak planiraj klopu oko pola dva, eventualno dva.
Ovo ti nije trebalo....pobjece taj uopste iz Mostara .....to im je taktika :lol: :lol: ...otiso na sluzbeni put u Siroki :lol: :lol:
Onda vala more svaki petak na dzumu u Blagaj, dok ne zavrsim posao, tamo negdje krajem oktobra.
meShcini da je on na dobrom putu.....vidio i on da od medjugorja nema nista a arapi ce ionako sve okupirati.....ipak je on malo od onik intiligentnijih kamenjaraca :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8869 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

spreca wrote: meShcini da je on na dobrom putu.....vidio i on da od medjugorja nema nista a arapi ce ionako sve okupirati.....ipak je on malo od onik intiligentnijih kamenjaraca :mrgreen:
Mozda zato sto je Slavonac?

Uostalom, imigranti se i trebaju prilagoditi i asimilirati. Pohvalno! :thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8870 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote:
spreca wrote: meShcini da je on na dobrom putu.....vidio i on da od medjugorja nema nista a arapi ce ionako sve okupirati.....ipak je on malo od onik intiligentnijih kamenjaraca :mrgreen:

Mozda zato sto je Slavonac?


Uostalom, imigranti se i trebaju prilagoditi i asimilirati. Pohvalno! :thumbup:
Ako je Slavonac mogo bi se iz njeg istesati covjek .....ukoliko ga oni skutori nisu dibidus izvitoperili
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#8871 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by arzuhal »

@Bosanski_Bukvalista

Srbi kad se napiju misle da su Rusi.
Bošnjaci kad popiju misle da su Turci
Samo Hrvati misle da su Hrvati.



:lol: :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8872 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

arzuhal wrote:@Bosanski_Bukvalista

Srbi kad se napiju misle da su Rusi.
Bošnjaci kad popiju misle da su Turci
Samo Hrvati misle da su Hrvati.



:lol: :mrgreen:
:thumbup: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8873 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

spreca wrote:
Alfons Kauders wrote:
spreca wrote: meShcini da je on na dobrom putu.....vidio i on da od medjugorja nema nista a arapi ce ionako sve okupirati.....ipak je on malo od onik intiligentnijih kamenjaraca :mrgreen:

Mozda zato sto je Slavonac?


Uostalom, imigranti se i trebaju prilagoditi i asimilirati. Pohvalno! :thumbup:
Ako je Slavonac mogo bi se iz njeg istesati covjek .....ukoliko ga oni skutori nisu dibidus izvitoperili
Ja jos nisam odustao od njega.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8874 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

arzuhal wrote:@Bosanski_Bukvalista

Srbi kad se napiju misle da su Rusi.
Bošnjaci kad popiju misle da su Turci
Samo Hrvati misle da su Hrvati.



:lol: :mrgreen:
:thumbup: :lol: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8875 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Alfons Kauders wrote: Ja jos nisam odustao od njega.
Ma i ja sam da se ga spasava , dok nije kasno....jer ako ga oni pokvare skroz, nema te mase da ga posle izravnas i od njeg napravis nesto nalik na insana ...zato ne treba gubiti vrijijeme, ipak ima on Slavonske krvi
Post Reply