A nisam ni garav, no mozda ti bas takve trazis.Connaisseur Karlin wrote:mozdaLBVIEW wrote:
Jes' to ti, Blanka.![]()
![]()
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#8851 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8852 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ne volim tamnoputeLBVIEW wrote:A nisam ni garav, no mozda ti bas takve trazis.Connaisseur Karlin wrote:mozdaLBVIEW wrote:
Jes' to ti, Blanka.![]()
![]()
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#8853 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Connaisseur Karlin wrote: ne volim tamnopute
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8854 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
LBVIEW wrote:Connaisseur Karlin wrote: ne volim tamnopute
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#8855 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Rasista!Connaisseur Karlin wrote:
ne volim tamnopute
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8856 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
to nema veze sa rasizom, vec sa svijdanjem necega , kao sto imas najdrazi izbor boje ociju ili kose, pa tako svako od nas ima izbor boje kozeBHCluster wrote:Rasista!Connaisseur Karlin wrote:
ne volim tamnopute
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8857 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake
....sta li ce reci Don Cirilo
....nosioci Oropizma
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8858 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovacaspreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake....sta li ce reci Don Cirilo
![]()
....nosioci Oropizma
![]()
![]()
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063
znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8859 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma nije ti on toliko širokih obzora. Njemu je najbitnije da mu se kakva solidnog zubala dokopati. Ne zna ti on ni šta je smilje, a ne još kako to ulje izgleda.Connaisseur Karlin wrote:tebi nije zao Bosanjaka Hercegovacaspreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake....sta li ce reci Don Cirilo
![]()
....nosioci Oropizma
![]()
![]()
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063tako vam je isto zao Bosanjaka u RS
![]()
znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS
Samo, kad se kum @spreca dotjera, nagledat' ćeš se njegovih selfija u inboxu. Trebat će ti neki jači tregeri
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8860 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ma njemu je majka RusijaHafis wrote:Ma nije ti on toliko širokih obzora. Njemu je najbitnije da mu se kakva solidnog zubala dokopati. Ne zna ti on ni šta je smilje, a ne još kako to ulje izgleda.Connaisseur Karlin wrote:tebi nije zao Bosanjaka Hercegovacaspreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake....sta li ce reci Don Cirilo
![]()
....nosioci Oropizma
![]()
![]()
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063tako vam je isto zao Bosanjaka u RS
![]()
znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS
Samo, kad se kum @spreca dotjera, nagledat' ćeš se njegovih selfija u inboxu. Trebat će ti neki jači tregeri
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#8861 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nije to, mislim da vam nabijaju na nos pravo prve bracne noci.Hafis wrote:Čuj šta? Pa bude im lakše kada se tješe da nisu jedini.Connaisseur Karlin wrote: pa kazemm ono sto znam, a ne onno sto ne znamznaci, ako u mojoj knjizi ne pise takva ifomracija, ne mogu potrvditi obratno, zato ne razumijem, zasto ti ili sprca,a i mnogo bosanjak insistirate na tome da je svaka osoba na Balkanu u sebi ima turski gen, ne kuzim, sto zelite potici sa takvvom pricom
Hoce reci, svi ste Turci porijeklom bar sa pradedine strane, dok ne dokazete suprotno.
Ti si Hafise isti Tarkan iz Indjirlika, obojica k'o da ste u auspuhu spavali.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#8862 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
gdje su Turci prosli, tu je ostala turska krvFudo387 wrote:Nije to, mislim da vam nabijaju na nos pravo prve bracne noci.Hafis wrote:Čuj šta? Pa bude im lakše kada se tješe da nisu jedini.Connaisseur Karlin wrote: pa kazemm ono sto znam, a ne onno sto ne znamznaci, ako u mojoj knjizi ne pise takva ifomracija, ne mogu potrvditi obratno, zato ne razumijem, zasto ti ili sprca,a i mnogo bosanjak insistirate na tome da je svaka osoba na Balkanu u sebi ima turski gen, ne kuzim, sto zelite potici sa takvvom pricom
Hoce reci, svi ste Turci porijeklom bar sa pradedine strane, dok ne dokazete suprotno.
Ti si Hafise isti Tarkan iz Indjirlika, obojica k'o da ste u auspuhu spavali.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8863 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Naravno da je zao.....ali skutora juznih mi nije zao.....oni bi najradije da nas otjeraju u tursku ali nemaju muda.Ljubav je uzajemnaConnaisseur Karlin wrote:tebi nije zao Bosanjaka Hercegovacaspreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake....sta li ce reci Don Cirilo
![]()
....nosioci Oropizma
![]()
![]()
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063tako vam je isto zao Bosanjaka u RS
![]()
znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8864 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
To ti do'ture iz iskustva znas kako gace spadaju....kad ti je rodjendan da ti posaljem par tregera, sta se iz brda valja svakako ce ti trebati.Hafis wrote:Ma nije ti on toliko širokih obzora. Njemu je najbitnije da mu se kakva solidnog zubala dokopati. Ne zna ti on ni šta je smilje, a ne još kako to ulje izgleda.Connaisseur Karlin wrote:tebi nije zao Bosanjaka Hercegovacaspreca wrote:Izgleda da se nadvija jos jedna bijeda nad one juznjake....sta li ce reci Don Cirilo
![]()
....nosioci Oropizma
![]()
![]()
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pro ... /170612063tako vam je isto zao Bosanjaka u RS
![]()
znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS
Samo, kad se kum @spreca dotjera, nagledat' ćeš se njegovih selfija u inboxu. Trebat će ti neki jači tregeri
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8865 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ponesem mu ja kad opet budem u Mostaru.spreca wrote:To ti do'ture iz iskustva znas kako gace spadaju....kad ti je rodjendan da ti posaljem par tregera, sta se iz brda valja svakako ce ti trebati.Hafis wrote:Ma nije ti on toliko širokih obzora. Njemu je najbitnije da mu se kakva solidnog zubala dokopati. Ne zna ti on ni šta je smilje, a ne još kako to ulje izgleda.Connaisseur Karlin wrote:
tebi nije zao Bosanjaka Hercegovacatako vam je isto zao Bosanjaka u RS
![]()
znaci, najvaznije je kako dobro zive Bosanjci izmejdu Hrecegovine i RS
Samo, kad se kum @spreca dotjera, nagledat' ćeš se njegovih selfija u inboxu. Trebat će ti neki jači tregeri
Doktore, petak planiraj klopu oko pola dva, eventualno dva.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8866 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ovo ti nije trebalo....pobjece taj uopste iz Mostara .....to im je taktikaAlfons Kauders wrote:
Ponesem mu ja kad opet budem u Mostaru.
Doktore, petak planiraj klopu oko pola dva, eventualno dva.
Last edited by spreca on 13/06/2017 10:35, edited 1 time in total.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8867 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Onda vala more svaki petak na dzumu u Blagaj, dok ne zavrsim posao, tamo negdje krajem oktobra.spreca wrote:Ovo ti nije trebalo....pobjece taj uopste iz Mostara .....to im je taktikaAlfons Kauders wrote:
Ponesem mu ja kad opet budem u Mostaru.
Doktore, petak planiraj klopu oko pola dva, eventualno dva.![]()
...otiso na sluzbeni put u Siroki
![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8868 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
meShcini da je on na dobrom putu.....vidio i on da od medjugorja nema nista a arapi ce ionako sve okupirati.....ipak je on malo od onik intiligentnijih kamenjaracaAlfons Kauders wrote:Onda vala more svaki petak na dzumu u Blagaj, dok ne zavrsim posao, tamo negdje krajem oktobra.spreca wrote:Ovo ti nije trebalo....pobjece taj uopste iz Mostara .....to im je taktikaAlfons Kauders wrote:
Ponesem mu ja kad opet budem u Mostaru.
Doktore, petak planiraj klopu oko pola dva, eventualno dva.![]()
...otiso na sluzbeni put u Siroki
![]()
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8869 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Mozda zato sto je Slavonac?spreca wrote: meShcini da je on na dobrom putu.....vidio i on da od medjugorja nema nista a arapi ce ionako sve okupirati.....ipak je on malo od onik intiligentnijih kamenjaraca
Uostalom, imigranti se i trebaju prilagoditi i asimilirati. Pohvalno!
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8870 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ako je Slavonac mogo bi se iz njeg istesati covjek .....ukoliko ga oni skutori nisu dibidus izvitoperiliAlfons Kauders wrote:spreca wrote: meShcini da je on na dobrom putu.....vidio i on da od medjugorja nema nista a arapi ce ionako sve okupirati.....ipak je on malo od onik intiligentnijih kamenjaraca
Mozda zato sto je Slavonac?
Uostalom, imigranti se i trebaju prilagoditi i asimilirati. Pohvalno!
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#8871 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
@Bosanski_Bukvalista
Srbi kad se napiju misle da su Rusi.
Bošnjaci kad popiju misle da su Turci
Samo Hrvati misle da su Hrvati.

Srbi kad se napiju misle da su Rusi.
Bošnjaci kad popiju misle da su Turci
Samo Hrvati misle da su Hrvati.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8872 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
arzuhal wrote:@Bosanski_Bukvalista
Srbi kad se napiju misle da su Rusi.
Bošnjaci kad popiju misle da su Turci
Samo Hrvati misle da su Hrvati.
![]()
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8873 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ja jos nisam odustao od njega.spreca wrote:Ako je Slavonac mogo bi se iz njeg istesati covjek .....ukoliko ga oni skutori nisu dibidus izvitoperiliAlfons Kauders wrote:spreca wrote: meShcini da je on na dobrom putu.....vidio i on da od medjugorja nema nista a arapi ce ionako sve okupirati.....ipak je on malo od onik intiligentnijih kamenjaraca
Mozda zato sto je Slavonac?
Uostalom, imigranti se i trebaju prilagoditi i asimilirati. Pohvalno!
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8874 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
arzuhal wrote:@Bosanski_Bukvalista
Srbi kad se napiju misle da su Rusi.
Bošnjaci kad popiju misle da su Turci
Samo Hrvati misle da su Hrvati.
![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8875 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma i ja sam da se ga spasava , dok nije kasno....jer ako ga oni pokvare skroz, nema te mase da ga posle izravnas i od njeg napravis nesto nalik na insana ...zato ne treba gubiti vrijijeme, ipak ima on Slavonske krviAlfons Kauders wrote: Ja jos nisam odustao od njega.
