SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#8826 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

12-15 ubistava godisnje.....to je zanemarivo i vrlo dobro tako da kazem.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#8827 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nema me tamo »

Naravno da jest.

Sarajevo je sigurica grad.
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#8828 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Sarajevo suplje ko svicarski sir, sa svih strana hajduci dolaze i jos lakse odlaze.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#8829 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by AmirBaa »

karanana wrote:12-15 ubistava godisnje.....to je zanemarivo i vrlo dobro tako da kazem.
zavisi kako se gleda na to...hoce se u tih 12-15 recimo ubrajati i smrt studentica ili one djevojke negdje kod hadzica sto je onaj pjani lola usmrtio, mozda smrt dzenana memica...? mani se suplje
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#8830 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

delllboy79 wrote:Kriminalci ratni i poratni a i prijeratni.

Delimustafic osnovo seve a istovremeno njegov kum organizovo batka na grbavici.


https://www.bhdani.ba/portal/arhiva-67- ... 4308.shtml



http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... v_id=55920

essssooo ih je sve otkucao ko seljačina
biće još tu svega vjerujem valjalo je knjižiti nekretnine i ostalo....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8831 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#8832 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

bitanga_sa_otesa wrote:http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... utu/244114
sta li ce pjesak na autoputu ? :shock:
Ovaj vozač ne smije biti osuđen a država (JP autoceste) mora da mu plati štetu.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#8833 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

bitanga_sa_otesa wrote:http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... utu/244114
sta li ce pjesak na autoputu ? :shock:
prelazila preko ceste jer blizu kuća itd...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8834 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

vješalica wrote: prelazila preko ceste jer blizu kuća itd...
mozda na sijelo kod komsinice?probila ogradu sama ili je neko pomogao?
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#8835 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Matijevic_Vlado »

A mozda isla sa druge strane da dopuni acc, da moze izaci. Jebo im slovenac mater, ko da sve po njegovom projektu rade, od uskih naplatnih do toga da nemas gdje kratko stati ako trebas dopuniti.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#8836 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

bitanga_sa_otesa wrote:
vješalica wrote: prelazila preko ceste jer blizu kuća itd...
mozda na sijelo kod komsinice?probila ogradu sama ili je neko pomogao?
tu gdje je ona bila hodala nema ograde
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#8837 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

pješak na autoputu :bih:


koja smo mi vukojebina, najbolje da nacrtaju pješaki prelaz
Amko80
Posts: 195
Joined: 20/01/2005 09:29

#8838 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Amko80 »

Na ovu se vijest juče nije obraćala pažnja http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... +novine%29
Moguće da je mahalska priča, ali čuo sam da je uhapšen Vikić, u vezi zabrobljenih vojnika u velikom parku. Bilo bi mi drago da ovo neko demantuje...
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#8839 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Amko80 wrote:Na ovu se vijest juče nije obraćala pažnja http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... +novine%29
Moguće da je mahalska priča, ali čuo sam da je uhapšen Vikić, u vezi zabrobljenih vojnika u velikom parku. Bilo bi mi drago da ovo neko demantuje...
Ne vjerujem ali nikad ne reci nikad.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#8841 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by salik79 »

KvaziExpert wrote:Kod kucica je 80 60 40 :run:
Da je isao brze raznio bi je, a ne nanio teske tjelesne povrede koje nisu opasne po zivot.
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#8842 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Radar71 »

"Tom prilikom je, nezvanično saznajemo, poginula ženska osoba nakon što se automobilom udarila u betonski zid."
Kako ovo
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8843 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

karanana wrote:12-15 ubistava godisnje.....to je zanemarivo i vrlo dobro tako da kazem.
Ma sjajno, pa i briljantno, tako da kazem. :D
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#8844 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Radar71 wrote:
"Tom prilikom je, nezvanično saznajemo, poginula ženska osoba nakon što se automobilom udarila u betonski zid."
Kako ovo
100% sam siguran da je udarila u onaj betonski špic na pravcu iz Sarajeva na račvanju prema Vlakovu i Jošanici. Nema nikakve zaštite u vidu odbojnika, čisti beton, crna tačka 100%. Ondje mora biti neka odbojna zaštita u vidu guma, plastičnih ublaživača udara i sl.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#8845 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SkyLimit »

Alisa Mutap nije jedina koja je izgubila momka: I starijoj sestri Aldijani momak ubijen 2007. godine

Sličnosti između slučajeva Memić i Šabanović

"Teško podnosim smrt Dženana Memića i dosta me nekih stvari podsjećana smrt moga sina. Ja sada preživljavam sve ono što sam proživjela kada je moj sin ubijen. Grubost prema njegovim roditeljima, misterije, odnos Tužilaštva isti kao što su bili prema meni. Ja sam klečala, ja sam molila. Mene je čak tužilac Seno slagao, rekao je 'Ja imam djecu, znam kako vam je', da bih ja poslije saznala da se on nikada nije ženio niti imao djecu", govori Suada Šabanović.

Suada Šabanović kaže kako vidi cijeli svoj slučaj kroz slučaj 'Dženan Memić', jer su i oni tada 2007. godine organizovali okupljanja, proteste, borili se za istinu, ali svuda nailazili na zid.


http://source.ba/clanak/Crnahronika/421 ... 007-godine
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#8846 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

Eto objašnjenja za labuda
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#8847 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Danas retard sa restauriranim Land Roverom, mat tamna vojna boja, oversized pneumatici, odlično izgleda...uvaljivanja, gasanja, prestrojavanje preko 3 trake odjednom, a špica, na kraju kod RTV doma iz srednje trake skrenu lijevo prema Švrakinom. Opet došao loš heroin u grad?
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8848 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Naslovnica wrote:Danas retard sa restauriranim Land Roverom, mat tamna vojna boja, oversized pneumatici, odlično izgleda...uvaljivanja, gasanja, prestrojavanje preko 3 trake odjednom, a špica, na kraju kod RTV doma iz srednje trake skrenu lijevo prema Švrakinom. Opet došao loš heroin u grad?
Novi "Sefić". :oops:
suspect_zero
Posts: 27995
Joined: 11/10/2008 21:45

#8849 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by suspect_zero »

SkyLimit wrote:
Alisa Mutap nije jedina koja je izgubila momka: I starijoj sestri Aldijani momak ubijen 2007. godine

Sličnosti između slučajeva Memić i Šabanović

"Teško podnosim smrt Dženana Memića i dosta me nekih stvari podsjećana smrt moga sina. Ja sada preživljavam sve ono što sam proživjela kada je moj sin ubijen. Grubost prema njegovim roditeljima, misterije, odnos Tužilaštva isti kao što su bili prema meni. Ja sam klečala, ja sam molila. Mene je čak tužilac Seno slagao, rekao je 'Ja imam djecu, znam kako vam je', da bih ja poslije saznala da se on nikada nije ženio niti imao djecu", govori Suada Šabanović.

Suada Šabanović kaže kako vidi cijeli svoj slučaj kroz slučaj 'Dženan Memić', jer su i oni tada 2007. godine organizovali okupljanja, proteste, borili se za istinu, ali svuda nailazili na zid.


http://source.ba/clanak/Crnahronika/421 ... 007-godine
Nova kletva ''dabogda ti Mutapuša nevjesta bila'' :oops:
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#8850 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

MOSALJOZE wrote:Eto objašnjenja za labuda
ako mislis tri sestre tri lesa
znao sam to nego mi cudno bilo
Post Reply