FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#88077 Re: FK Željezničar
Meni se generalno ovo jako svidja
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#88078 Re: FK Željezničar
mozda bude neki pozitivan sok. ostaje da se vidi. al tesko da ove nase balerine tek tako mogu da se sokiraju. treba ih malo pritisnuti da rade i trce
-
nekkem
- Posts: 169
- Joined: 01/10/2014 03:00
#88079 Re: FK Željezničar
Evo i video dokaz.
https://www.youtube.com/watch?v=zla6-rn7uGs
Sjecam se dobro ove utakmice pa mi ova tvrdnja bas zapela za oko.
- teskeredzic_22
- Posts: 25328
- Joined: 12/07/2021 15:41
- Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
- Grijem se na: Toplane
- Vozim: Peugeot
- Contact:
- muha_sa
- Posts: 140422
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#88081 Re: AMAR OSIM
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... can-905794
Željezničar je posljednjih dana ostao bez trenera i predsjednika, a za sutra je najavio vanrednu "pressicu"
FK Željezničar ima iza sebe jako turbulentan period, u kojem je došlo do sporazumnog raskida saradnje sa trenerom Nerminom Bašićem, ali i odlaska dosadašnjeg predsjednika Edisa Kovačevića.
Mnogo je neriješenih pitanja u klubu, a Željezničar je za sutra u 11 sati najavio vanrednu konferenciju za medije. Klub nije precizirao koji je povod, ali je vrlo izvjesno da se radi o imenovanju novog trenera.
To bi trebao biti arapski stručnjak Abdulhakeem Al-Tuwaijri, kojem će to biti prvi samostalni angažman u karijeri.
Željezničar je posljednjih dana ostao bez trenera i predsjednika, a za sutra je najavio vanrednu "pressicu"
FK Željezničar ima iza sebe jako turbulentan period, u kojem je došlo do sporazumnog raskida saradnje sa trenerom Nerminom Bašićem, ali i odlaska dosadašnjeg predsjednika Edisa Kovačevića.
Mnogo je neriješenih pitanja u klubu, a Željezničar je za sutra u 11 sati najavio vanrednu konferenciju za medije. Klub nije precizirao koji je povod, ali je vrlo izvjesno da se radi o imenovanju novog trenera.
To bi trebao biti arapski stručnjak Abdulhakeem Al-Tuwaijri, kojem će to biti prvi samostalni angažman u karijeri.
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#88082 Re: FK Željezničar
Amar lopovcina nikad vise... hvala za titule, ali ne hvala
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#88083 Re: FK Željezničar
Saudijac Abdulhakeem Al-Tuwaijri zvanično je postao novi šef stručnog štaba!
Da se ne bi petljali sa punim imenom, kažu možete ga zvati Hakim ...
Da se ne bi petljali sa punim imenom, kažu možete ga zvati Hakim ...
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#88084 Re: FK Željezničar
Dobro dosao Abdul Hake 
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#88086 Re: FK Željezničar
Da je iz Turske bio bi Hašimaga ...
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#88087 Re: FK Željezničar
malo smo fulali redoslijed dovodjenja. kod nas prvo dosao saudijac igrac, pa saudijac trener. a ostali prvo vlasnike saudijce ganjaju.

- pezzar
- Posts: 1063
- Joined: 14/07/2009 13:16
#88088 Re: FK Željezničar
Bar će utakmice počinjati bismillom. 
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6556
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#88089 Re: FK Željezničar
kondicioni trener novi
haj bas da vidim hoce li ih moci oduciti od shishe
Hakime hairli
haj bas da vidim hoce li ih moci oduciti od shishe
Hakime hairli
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#88090 Re: FK Željezničar
Ja loseg terena.nekkem wrote: ↑06/11/2023 16:42Evo i video dokaz.
https://www.youtube.com/watch?v=zla6-rn7uGs
Sjecam se dobro ove utakmice pa mi ova tvrdnja bas zapela za oko.
Sretno novom treneru !
-
BiBi911
- Posts: 5330
- Joined: 09/12/2018 17:47
#88091 Re: FK Željezničar
-
daario naharis
- Posts: 1065
- Joined: 17/06/2015 19:42
#88092 Re: FK Željezničar
Moze link za tekmu? Hvala
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#88093 Re: FK Željezničar
Sto ovo bhliga ne daje stream?
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#88094 Re: FK Željezničar
Ovo Bolje ne gledati
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#88095 Re: FK Željezničar
jbg, bod smo imali dok Muftic ne zajeba sa svojim egzibicijama 
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#88096 Re: FK Željezničar
Egzibicija ili ne, faul je cist bio, i krivac se zna.
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#88097 Re: FK Željezničar
faul, ne faul. ono se moralo ili izbiti ili ufatiti kako treba. neko bi mozda i svirao faul. al igras kod krmadi sa govnetom od sudije na terenu. pa sta ocekivati. steta opet sto smo se vratili i bili na korak od boda. valjda bude bolje sljedecu
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#88098 Re: FK Željezničar
4 utakmica koju gubimo u 90+
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6556
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#88099 Re: FK Željezničar
jbga Mufticu
iskreno 50/50 je meni faul, a vjerujem da bi njegomir svirao da se ovo desilo na drugoj strani
hvala Bogu sad ide pauza, da vidimo moze li sta novo da se uigra i spremi za ovih nekoliko jos utakmica
a na zimu, remont
iskreno 50/50 je meni faul, a vjerujem da bi njegomir svirao da se ovo desilo na drugoj strani
hvala Bogu sad ide pauza, da vidimo moze li sta novo da se uigra i spremi za ovih nekoliko jos utakmica
a na zimu, remont
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#88100 Re: FK Željezničar
Zijanili nepravdom ali je cinjenica da je Zeljo citavu utakmicu bio ravnopravan protivnik i dobro igrao protiv lidera na tabeli. Odbrana je najveci probelm pocevsi od malesnog golmana do prestarih stopera.
