FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#88076 Re: FK Željezničar

Post by Slo Burner »

User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#88077 Re: FK Željezničar

Post by Slo Burner »

Meni se generalno ovo jako svidja
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#88078 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

mozda bude neki pozitivan sok. ostaje da se vidi. al tesko da ove nase balerine tek tako mogu da se sokiraju. treba ih malo pritisnuti da rade i trce
nekkem
Posts: 169
Joined: 01/10/2014 03:00

#88079 Re: FK Željezničar

Post by nekkem »

Charuga wrote: 06/11/2023 12:05
hareSLO wrote: 06/11/2023 12:03
Didier wrote: 06/11/2023 11:47

To nije istina.

Jedini koji nije dao gol je Mulalić, Amar je dao mnogo golova u karijeri.
https://www.playmakerstats.com/player/amar-osim/345392
Bezveze si guglao, ne valja ti izvor.
Evo i video dokaz.
https://www.youtube.com/watch?v=zla6-rn7uGs
Sjecam se dobro ove utakmice pa mi ova tvrdnja bas zapela za oko.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#88080 Re: FK Željezničar

Post by teskeredzic_22 »

hareSLO wrote: 06/11/2023 11:31 vratite amara osima, jedinog fudbalera koji u svojoj igračkoj karijeri nije postigao nijedan gol.
Gol Čeliku u zadnjoj minuti za 3-2 je drugi najdraži nakon gola na Zubandan.
Nama nekima.
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#88081 Re: AMAR OSIM

Post by muha_sa »

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... can-905794

Željezničar je posljednjih dana ostao bez trenera i predsjednika, a za sutra je najavio vanrednu "pressicu"

FK Željezničar ima iza sebe jako turbulentan period, u kojem je došlo do sporazumnog raskida saradnje sa trenerom Nerminom Bašićem, ali i odlaska dosadašnjeg predsjednika Edisa Kovačevića.

Mnogo je neriješenih pitanja u klubu, a Željezničar je za sutra u 11 sati najavio vanrednu konferenciju za medije. Klub nije precizirao koji je povod, ali je vrlo izvjesno da se radi o imenovanju novog trenera.

To bi trebao biti arapski stručnjak Abdulhakeem Al-Tuwaijri, kojem će to biti prvi samostalni angažman u karijeri.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#88082 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Amar lopovcina nikad vise... hvala za titule, ali ne hvala
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#88083 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Saudijac Abdulhakeem Al-Tuwaijri zvanično je postao novi šef stručnog štaba!

Da se ne bi petljali sa punim imenom, kažu možete ga zvati Hakim ... 8-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#88084 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

Dobro dosao Abdul Hake :thumbup:
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#88085 Re: FK Željezničar

Post by hilmija frlj »

Charuga wrote: 07/11/2023 11:06 Saudijac Abdulhakeem Al-Tuwaijri zvanično je postao novi šef stručnog štaba!

Da se ne bi petljali sa punim imenom, kažu možete ga zvati Hakim ... 8-)
Na bosanskom je to Hašim
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#88086 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

hilmija frlj wrote: 07/11/2023 11:29
Charuga wrote: 07/11/2023 11:06 Saudijac Abdulhakeem Al-Tuwaijri zvanično je postao novi šef stručnog štaba!

Da se ne bi petljali sa punim imenom, kažu možete ga zvati Hakim ... 8-)
Na bosanskom je to Hašim
Da je iz Turske bio bi Hašimaga ... :mrgreen:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#88087 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

malo smo fulali redoslijed dovodjenja. kod nas prvo dosao saudijac igrac, pa saudijac trener. a ostali prvo vlasnike saudijce ganjaju. :zzzz: :mrgreen:
User avatar
pezzar
Posts: 1063
Joined: 14/07/2009 13:16

#88088 Re: FK Željezničar

Post by pezzar »

Bar će utakmice počinjati bismillom. :D
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6556
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#88089 Re: FK Željezničar

Post by Tvrtko II Kotromanić »

kondicioni trener novi
haj bas da vidim hoce li ih moci oduciti od shishe :D

Hakime hairli :thumbup:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#88090 Re: FK Željezničar

Post by kakotakonikako »

nekkem wrote: 06/11/2023 16:42
Charuga wrote: 06/11/2023 12:05
Bezveze si guglao, ne valja ti izvor.
Evo i video dokaz.
https://www.youtube.com/watch?v=zla6-rn7uGs
Sjecam se dobro ove utakmice pa mi ova tvrdnja bas zapela za oko.
Ja loseg terena.

Sretno novom treneru !
BiBi911
Posts: 5330
Joined: 09/12/2018 17:47

#88091 Re: FK Željezničar

Post by BiBi911 »

splinter wrote: 06/11/2023 10:54
Chmoljo wrote: 06/11/2023 10:50
BiBi911 wrote: 06/11/2023 10:41 DoGodine ide promjena imena, zabrane alkohola u Stadions I 5km okolo.

Sory morao sam
al krmetinu ne možemo zabraniti, jer predsjednik saveza ne bi mogao prisustvovati utakmicama.
Ne treba ništa zabranjivati da se Sanja Vlaisavljević ne bi naljutila :-D
Ona je vec ljuta, da ne kazem dalje
daario naharis
Posts: 1065
Joined: 17/06/2015 19:42

#88092 Re: FK Željezničar

Post by daario naharis »

Moze link za tekmu? Hvala
Tromblon
Posts: 2790
Joined: 18/01/2015 19:37

#88093 Re: FK Željezničar

Post by Tromblon »

Sto ovo bhliga ne daje stream?
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#88094 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

Ovo Bolje ne gledati
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#88095 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

jbg, bod smo imali dok Muftic ne zajeba sa svojim egzibicijama :roll:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#88096 Re: FK Željezničar

Post by agnostic_front »

Egzibicija ili ne, faul je cist bio, i krivac se zna.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#88097 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

faul, ne faul. ono se moralo ili izbiti ili ufatiti kako treba. neko bi mozda i svirao faul. al igras kod krmadi sa govnetom od sudije na terenu. pa sta ocekivati. steta opet sto smo se vratili i bili na korak od boda. valjda bude bolje sljedecu
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#88098 Re: FK Željezničar

Post by hilmija frlj »

4 utakmica koju gubimo u 90+
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6556
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#88099 Re: FK Željezničar

Post by Tvrtko II Kotromanić »

jbga Mufticu
iskreno 50/50 je meni faul, a vjerujem da bi njegomir svirao da se ovo desilo na drugoj strani

hvala Bogu sad ide pauza, da vidimo moze li sta novo da se uigra i spremi za ovih nekoliko jos utakmica

a na zimu, remont :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#88100 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Zijanili nepravdom ali je cinjenica da je Zeljo citavu utakmicu bio ravnopravan protivnik i dobro igrao protiv lidera na tabeli. Odbrana je najveci probelm pocevsi od malesnog golmana do prestarih stopera.
Post Reply