SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#8776 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

ovo treba na temu izvrno ga je lola
User avatar
Edin H.
Posts: 53612
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8777 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Edin H. »

jao_situacije wrote:
ovo treba na temu izvrno ga je lola
Prije ce biti da nisu popravili/provjerili sine.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#8778 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

Edin H. wrote:
jao_situacije wrote:
ovo treba na temu izvrno ga je lola
Prije ce biti da nisu popravili/provjerili sine.
može biti svašta ne bi bilo prvi put da je mašinovođa pjan, a može biti i da nema šarafa
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#8780 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bumerangss »

mirzet87sa wrote:
Black swan wrote:slastičarnica?
Ma jok, turizam
Nismo svi te srece da zivimo na piramidi sunca ili u Medjugorju :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8781 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

bitanga_sa_otesa wrote:e fala ti majstore :D zadnjih dana sam skupio 7 lajkova ...bicu ko ona 7 jegera :lol: :lol:
Ih, jesi vidio Besima....otkako je postao popularan :mrgreen: samo ukucas Besim na fb, odmah on :lol: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8782 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

Tomahawk11 wrote: Ih, jesi vidio Besima....otkako je postao popularan :mrgreen: samo ukucas Besim na fb, odmah on :lol: :lol:
fali meni jos 32.500 maraka kazni da ga stignem :-D
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8784 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Samo hapsi. :izet: :skoljka:
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#8785 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Sve je to Trump pogurao.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#8786 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by basicm »

Pa vrijeme je staviti zimske tockove :)


Poslato s brzoglasa koristeci Tapatalk!
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8787 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Alfons Kauders »

insaneinthebrain wrote:A sto su se digli :zzzz:
Apse sve redom :oops:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/velika-p ... /161111021
Apse sve redom

I pustaju sve redom :D
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#8788 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sodom1 »

Upravo, nema Niko da je osudjen i to adekvatno.
Malo prestave za glupu raju :thumbup:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#8789 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sizifinho »

e nek ste mi vi mudraci, skuzili sistem a svi ostali glupa raja :D

dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.

E to je prava crna hronika
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#8790 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ovo je velika riba, baš, baš velika. a koliko je realno da stvarno bude osuđen, imajući u vidu da najvjerovatnije zna više i od bakira o prljavštinama...vjerovatno nimalo.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8791 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Alfons Kauders »

JThomas wrote:ovo je velika riba, baš, baš velika. a koliko je realno da stvarno bude osuđen, imajući u vidu da najvjerovatnije zna više i od bakira o prljavštinama...vjerovatno nimalo.
Moja kvota je 1:6,432,577 :D Osim ako se Hrvatska ne bude pitala. :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8792 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

MickeyPierce wrote:
sizifinho wrote:e nek ste mi vi mudraci, skuzili sistem a svi ostali glupa raja :D

dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.

E to je prava crna hronika
prvo skupis dokaze pa fatas veliku ribu ... kod nas još niko nije osuđen za privredni kriminal ... bilo je hapsenja pa onda i pustanja ... Fahru hapsili pa će ih lik sad hladno tužit za naknadu 100 vrsta štete i stavit u pađe bar milion. Radeljaš isto, pustice ga za koji dan pa će lik opet tuzit drzavu i uzet lovu ... od ovih sto nas godinama handre jedino su gori ovi iz tuzilastva što se igraju s nasim parama ... a ne znaju optuznice pismene sastaviti .
šipak ne znaju :-) završili u travniku prestižni i na daleko cuveni faks a magistrirali na još prestižnijem u Širokom
User avatar
muha_sa
Posts: 140446
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8793 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#8794 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sodom1 »

MickeyPierce wrote:
sizifinho wrote:e nek ste mi vi mudraci, skuzili sistem a svi ostali glupa raja :D

dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.

E to je prava crna hronika
prvo skupis dokaze pa fatas veliku ribu ... kod nas još niko nije osuđen za privredni kriminal ... bilo je hapsenja pa onda i pustanja ... Fahru hapsili pa će ih lik sad hladno tužit za naknadu 100 vrsta štete i stavit u pađe bar milion. Radeljaš isto, pustice ga za koji dan pa će lik opet tuzit drzavu i uzet lovu ... od ovih sto nas godinama handre jedino su gori ovi iz tuzilastva što se igraju s nasim parama ... a ne znaju optuznice pismene sastaviti .
:thumbup: :thumbup:
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#8795 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Horcrux »

MickeyPierce wrote:
sizifinho wrote:e nek ste mi vi mudraci, skuzili sistem a svi ostali glupa raja :D

dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.

E to je prava crna hronika
prvo skupis dokaze pa fatas veliku ribu ... kod nas još niko nije osuđen za privredni kriminal ... bilo je hapsenja pa onda i pustanja ... Fahru hapsili pa će ih lik sad hladno tužit za naknadu 100 vrsta štete i stavit u pađe bar milion. Radeljaš isto, pustice ga za koji dan pa će lik opet tuzit drzavu i uzet lovu ... od ovih sto nas godinama handre jedino su gori ovi iz tuzilastva što se igraju s nasim parama ... a ne znaju optuznice pismene sastaviti .
Zar ne bi trebali gradjani izvrsiti pritisak na tuzilastvo da izbaci spisak tuzioca i njihove "performance"? Pod performance mislim nesto mjerljivo, iz cega mozes zakljuciti jesu li tuzoci dobri ili losi, nesto kao izgubljni slucajevi, slabe presude, nagodbe, nemam ti pojma sta vec. Nakon toga trazit smjenu svih tuzioca sa slabim "performancama". Eto jedna jasna ideja sa jasnim ciljem i rezultatima, ali jok. Lakse traziti smjene nacelnika, gradonacelnika, komesara, nemam ti pojama cega...
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#8796 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

bumerangss wrote:
mirzet87sa wrote:
Black swan wrote:slastičarnica?
Ma jok, turizam
Nismo svi te srece da zivimo na piramidi sunca ili u Medjugorju :D
Sarajevo
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#8797 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moja tetka »

Velika hapšenja po BiH i Sarajevu, aktivirali se čuvari reda mira Ustava i zakona :bih:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#8798 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

Ma da. Inace kod nas samo anketa na anketu pa sastanci sa kojekakvim vijecima gradjana....pa onda na osnovu toga kroje zakone, pravila, smjene....
Ma jednom rjecju demokratija na djelu koja cvjeta.

Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#8799 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

"Ma nema ništa od toga". Standardna rečenica pametnog bosanca dok ispija kafu i vadi još jednu Drinu iz kutije.
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8800 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

moja tetka wrote:Velika hapšenja po BiH i Sarajevu, aktivirali se čuvari reda mira Ustava i zakona :bih:
Samo nek' ovako nastave. :thumbup: Hapsiti redovno, pretresati prostorije redovno.
Post Reply