ovo treba na temu izvrno ga je lola
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#8776 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Edin H.
- Posts: 53612
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#8777 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prije ce biti da nisu popravili/provjerili sine.jao_situacije wrote:ovo treba na temu izvrno ga je lola
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#8778 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
može biti svašta ne bi bilo prvi put da je mašinovođa pjan, a može biti i da nema šarafaEdin H. wrote:Prije ce biti da nisu popravili/provjerili sine.jao_situacije wrote:ovo treba na temu izvrno ga je lola
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#8780 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nismo svi te srece da zivimo na piramidi sunca ili u Medjugorjumirzet87sa wrote:Ma jok, turizamBlack swan wrote:slastičarnica?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#8781 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ih, jesi vidio Besima....otkako je postao popularanbitanga_sa_otesa wrote:e fala ti majstorezadnjih dana sam skupio 7 lajkova ...bicu ko ona 7 jegera
![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#8782 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
fali meni jos 32.500 maraka kazni da ga stignemTomahawk11 wrote: Ih, jesi vidio Besima....otkako je postao popularansamo ukucas Besim na fb, odmah on
![]()
- insaneinthebrain
- Posts: 25528
- Joined: 12/08/2013 12:51
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8784 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Samo hapsi.

-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#8785 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sve je to Trump pogurao.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#8786 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa vrijeme je staviti zimske tockove
Poslato s brzoglasa koristeci Tapatalk!
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8787 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Apse sve redominsaneinthebrain wrote:A sto su se digli![]()
Apse sve redom![]()
http://www.klix.ba/vijesti/bih/velika-p ... /161111021
I pustaju sve redom
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#8788 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Upravo, nema Niko da je osudjen i to adekvatno.
Malo prestave za glupu raju
Malo prestave za glupu raju
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#8789 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
e nek ste mi vi mudraci, skuzili sistem a svi ostali glupa raja 
dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.
E to je prava crna hronika
dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.
E to je prava crna hronika
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#8790 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ovo je velika riba, baš, baš velika. a koliko je realno da stvarno bude osuđen, imajući u vidu da najvjerovatnije zna više i od bakira o prljavštinama...vjerovatno nimalo.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8791 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Moja kvota je 1:6,432,577JThomas wrote:ovo je velika riba, baš, baš velika. a koliko je realno da stvarno bude osuđen, imajući u vidu da najvjerovatnije zna više i od bakira o prljavštinama...vjerovatno nimalo.
- muha_sa
- Posts: 140446
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#8792 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
šipak ne znajuMickeyPierce wrote:prvo skupis dokaze pa fatas veliku ribu ... kod nas još niko nije osuđen za privredni kriminal ... bilo je hapsenja pa onda i pustanja ... Fahru hapsili pa će ih lik sad hladno tužit za naknadu 100 vrsta štete i stavit u pađe bar milion. Radeljaš isto, pustice ga za koji dan pa će lik opet tuzit drzavu i uzet lovu ... od ovih sto nas godinama handre jedino su gori ovi iz tuzilastva što se igraju s nasim parama ... a ne znaju optuznice pismene sastaviti .sizifinho wrote:e nek ste mi vi mudraci, skuzili sistem a svi ostali glupa raja
dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.
E to je prava crna hronika
- muha_sa
- Posts: 140446
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#8794 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
MickeyPierce wrote:prvo skupis dokaze pa fatas veliku ribu ... kod nas još niko nije osuđen za privredni kriminal ... bilo je hapsenja pa onda i pustanja ... Fahru hapsili pa će ih lik sad hladno tužit za naknadu 100 vrsta štete i stavit u pađe bar milion. Radeljaš isto, pustice ga za koji dan pa će lik opet tuzit drzavu i uzet lovu ... od ovih sto nas godinama handre jedino su gori ovi iz tuzilastva što se igraju s nasim parama ... a ne znaju optuznice pismene sastaviti .sizifinho wrote:e nek ste mi vi mudraci, skuzili sistem a svi ostali glupa raja
dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.
E to je prava crna hronika
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
#8795 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zar ne bi trebali gradjani izvrsiti pritisak na tuzilastvo da izbaci spisak tuzioca i njihove "performance"? Pod performance mislim nesto mjerljivo, iz cega mozes zakljuciti jesu li tuzoci dobri ili losi, nesto kao izgubljni slucajevi, slabe presude, nagodbe, nemam ti pojma sta vec. Nakon toga trazit smjenu svih tuzioca sa slabim "performancama". Eto jedna jasna ideja sa jasnim ciljem i rezultatima, ali jok. Lakse traziti smjene nacelnika, gradonacelnika, komesara, nemam ti pojama cega...MickeyPierce wrote:prvo skupis dokaze pa fatas veliku ribu ... kod nas još niko nije osuđen za privredni kriminal ... bilo je hapsenja pa onda i pustanja ... Fahru hapsili pa će ih lik sad hladno tužit za naknadu 100 vrsta štete i stavit u pađe bar milion. Radeljaš isto, pustice ga za koji dan pa će lik opet tuzit drzavu i uzet lovu ... od ovih sto nas godinama handre jedino su gori ovi iz tuzilastva što se igraju s nasim parama ... a ne znaju optuznice pismene sastaviti .sizifinho wrote:e nek ste mi vi mudraci, skuzili sistem a svi ostali glupa raja
dok je vakog razmisljanja, bice i vune... Sve dok ima nekih sto misle da su pametniji/mudriji/ ili po bilo cemu drugom bolji/iznad ostalih.
E to je prava crna hronika
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8796 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sarajevobumerangss wrote:Nismo svi te srece da zivimo na piramidi sunca ili u Medjugorjumirzet87sa wrote:Ma jok, turizamBlack swan wrote:slastičarnica?
-
moja tetka
- Posts: 262
- Joined: 27/11/2015 23:31
#8797 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Velika hapšenja po BiH i Sarajevu, aktivirali se čuvari reda mira Ustava i zakona 
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#8798 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma da. Inace kod nas samo anketa na anketu pa sastanci sa kojekakvim vijecima gradjana....pa onda na osnovu toga kroje zakone, pravila, smjene....
Ma jednom rjecju demokratija na djelu koja cvjeta.
Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk
Ma jednom rjecju demokratija na djelu koja cvjeta.
Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#8799 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
"Ma nema ništa od toga". Standardna rečenica pametnog bosanca dok ispija kafu i vadi još jednu Drinu iz kutije.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8800 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Samo nek' ovako nastave.moja tetka wrote:Velika hapšenja po BiH i Sarajevu, aktivirali se čuvari reda mira Ustava i zakona
