Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8751 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#8752 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?Hafis wrote:Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako.
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#8753 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ah, sta te to cudi. Juzni Srbi su pokupili sve manire svojih sumskih gospodara.sumirprimus wrote:Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?Hafis wrote:Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8754 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ma vidis da bi se on najradije nekako kutariso svojih predakasumirprimus wrote:Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?Hafis wrote:Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8755 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ne tvrdim to golube, ali da su fascinirani njima i da da ih vole više od bilo koje druge nacije, to je neosporno.sumirprimus wrote:Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?Hafis wrote:Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako.
Tolika udruženja bošnjačko-turskog prijateljstva, proslave obljetnica kojekavih ''zajedničkih'' bitki, imenovanje kulturnih ustanova, navijanje u sportu, gnjurac Bakir, izjave Cerića...
Jebo ti srpsko-htvatsku ljubav u BiH prema ovoj ekstazi. Previše indikativno.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8756 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
znaći, Turci smoHafis wrote:Ne tvrdim to golube, ali da su fascinirani njima i da da ih vole više od bilo koje druge nacije, to je neosporno.sumirprimus wrote: Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako.
Tolika udruženja bošnjačko-turskog prijateljstva, proslave obljetnica kojekavih ''zajedničkih'' bitki, imenovanje kulturnih ustanova, navijanje u sportu, gnjurac Bakir, izjave Cerića...
Jebo ti srpsko-htvatsku ljubav u BiH prema ovoj ekstazi. Previše indikativno.
statistićki 100%
- pici
- Posts: 46409
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8757 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
krv nije vodaHafis wrote: Tko je rekao da su njihove pare mrske. Pa ima ovakvih fotosa koliko ti duša hoće. O tome i govorim.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8758 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Šta smeta. I mi smo južni Srbi.Alfons Kauders wrote:znaći, Turci smoHafis wrote:Ne tvrdim to golube, ali da su fascinirani njima i da da ih vole više od bilo koje druge nacije, to je neosporno.sumirprimus wrote: Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako.
Tolika udruženja bošnjačko-turskog prijateljstva, proslave obljetnica kojekavih ''zajedničkih'' bitki, imenovanje kulturnih ustanova, navijanje u sportu, gnjurac Bakir, izjave Cerića...
Jebo ti srpsko-htvatsku ljubav u BiH prema ovoj ekstazi. Previše indikativno.![]()
statistićki 100%
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#8759 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Smeta im to sto su juzni srbi a ne sto umjesto koncerta podrske hrvatima i biskupu Komarici u rs oni prave koncert podrske osudenim ratnim zlocincima! Kako nisi juzni srbin onda?
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#8760 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nije problem sto afise sebe stavljas u taj kos, nego sto Bosnjaka povezujes s turcima...glupo do bola.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8761 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ne kazem da smeta, vec uzivam u plodovima rada SDA propagandista. Ja svo vrijeme kontam to oni rade da se uvuku Brki, a zapravo... Dobro su to osmislili.Hafis wrote:Šta smeta. I mi smo južni Srbi.Alfons Kauders wrote: znaći, Turci smo![]()
statistićki 100%
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#8762 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
HNS -u nije problem dati podrsku koncertu osudenim ratnim zlocincima a jeste biskupu Komarici. 
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8763 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Eh, još kad bi ti skonto.GeeTnT wrote:Nije problem sto afise sebe stavljas u taj kos, nego sto Bosnjaka povezujes s turcima...glupo do bola.
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#8764 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Upoznao sam vise turaka u svom zivotu, mnogo vise nego sto kamenjar ima hrvata....vjeruj mi, Bosnjaci i Turci, razlika je drasticna.Hafis wrote:Eh, još kad bi ti skonto.GeeTnT wrote:Nije problem sto afise sebe stavljas u taj kos, nego sto Bosnjaka povezujes s turcima...glupo do bola.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8765 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Šta ima veze. I Hrvati su se nekada uvlačili Austrijancima. Evo ti slučaja Bana Jelačića. Ali kad su dobili državu, onda je i to prestalo. Austrija, kurac palac k'o i ostale države.Alfons Kauders wrote:Ne kazem da smeta, vec uzivam u plodovima rada SDA propagandista. Ja svo vrijeme kontam to oni rade da se uvuku Brki, a zapravo... Dobro su to osmislili.Hafis wrote:Šta smeta. I mi smo južni Srbi.Alfons Kauders wrote: znaći, Turci smo![]()
statistićki 100%
Ali ovo ovdje što se sad dešava. Jebo ti stockholmski sindrom. Zamisli da u Alžiru svako selo ima udruženje francusko-alžirskog prijateljstva. Ili da se motaju francuskim zastavama kada igra francuska repka...pa onda u kolonama vozila trubeći kroz grad. Hajte molim vas.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#8766 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ne kmechi, vec se pomiri s cinjenicom da bi se isto moglo napisati i za Austrougarsku i za Jugoslaviju.Hafis wrote: Šta ima veze. I Hrvati su se nekada uvlačili Austrijancima. Evo ti slučaja Bana Jelačića. Ali kad su dobili državu, onda je i to prestalo. Austrija, kurac palac k'o i ostale države.
Ali ovo ovdje što se sad dešava. Jebo ti stockholmski sindrom. Zamisli da u Alžiru svako selo ima udruženje francusko-alžirskog prijateljstva. Ili da se motaju francuskim zastavama kada igra francuska repka...pa onda u kolonama vozila trubeći kroz grad. Hajte molim vas.
Nije to "Stockholmski sindrom" doktore, vec nostalgija, dobrim dijelom opravdana. Iza Turske, Austrije i Juge ostade svasta, a iza vas ce sve to sto su oni napravili ostati prazno.
I jel, Hrvati Austrija kurac palac ko i ostale drzave? Jebi me ako znam Hrvata koji sutra ne bi potpisao da se vrati Austrougarska. Doduse, kad malo bolje razmislim, i Bosnjaci bi, svi sem vehabija (koje de facto i nisu Bosnjaci)
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8767 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Sve je to fino, samo ti ja govorim kako je sada. A i kako će biti sutra.Alfons Kauders wrote:Ne kmechi, vec se pomiri s cinjenicom da bi se isto moglo napisati i za Austrougarsku i za Jugoslaviju.Hafis wrote: Šta ima veze. I Hrvati su se nekada uvlačili Austrijancima. Evo ti slučaja Bana Jelačića. Ali kad su dobili državu, onda je i to prestalo. Austrija, kurac palac k'o i ostale države.
Ali ovo ovdje što se sad dešava. Jebo ti stockholmski sindrom. Zamisli da u Alžiru svako selo ima udruženje francusko-alžirskog prijateljstva. Ili da se motaju francuskim zastavama kada igra francuska repka...pa onda u kolonama vozila trubeći kroz grad. Hajte molim vas.Zato jer smo tad barem bili dio necega i napredovali smo, a danas smo cmar svijeta.
Nije to "Stockholmski sindrom" doktore, vec nostalgija, dobrim dijelom opravdana. Iza Turske, Austrije i Juge ostade svasta, a iza vas ce sve to sto su oni napravili ostati prazno.
I jel, Hrvati Austrija kurac palac ko i ostale drzave? Jebi me ako znam Hrvata koji sutra ne bi potpisao da se vrati Austrougarska. Doduse, kad malo bolje razmislim, i Bosnjaci bi, svi sem vehabija (koje de facto i nisu Bosnjaci)
Ne znam u stvari i gdje je problem? Svak' ima svoje.

- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8768 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Mozda im ne treba zamiriti....oni su izgleda izgubili svaku vezu sa realnoscu ili su postali gori od prekodrinskih predaka i idolaBHCluster wrote:Smeta im to sto su juzni srbi a ne sto umjesto koncerta podrske hrvatima i biskupu Komarici u rs oni prave koncert podrske osudenim ratnim zlocincima! Kako nisi juzni srbin onda?
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8769 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
https://www.klix.ba/magazin/muzika/bend ... /170611065
Kao što rekoh. Nestalo sultana, pa doš'o red i na ovog No III.
Šta ti misliš @spreca, onako iz tvog istočnobosanskog intelektualnog promišljanja
?
Kao što rekoh. Nestalo sultana, pa doš'o red i na ovog No III.
Šta ti misliš @spreca, onako iz tvog istočnobosanskog intelektualnog promišljanja
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#8770 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma trebali su nazvati Cirilo III .....sam domace ...ali da se juzni susjedi nebi bunili da im opet nekog biramo i diramo i majriziramo, momci se odlucili za Selima III
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#8771 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Jako,jakoAlfons Kauders wrote:Ali vidis, taj NATO odnos je dvostran. Moze se desiti i da neki hrvatski ili bosanski general/pukovnik komanduje turskim brigadama u Iraku, Siriji ili Ukrajini.Hafis wrote:Aaa, golemo.spreca wrote:Eno ti predsjenica samo sto nije skinula gace da je onaj brko iz Turske navuce ko debelu carapu....nisi ni svjestan da ces uskoro u NATO u kako to susjed (Alfonso Kauders)rece po komandnoj odgovornosti nazivati selam i za svecane prilike nositi fes na glavi
Što je još hodža prić'o? Hoče li se svi kjafiri vratiti u din?
Taj rad:
iako sam daleko od turkofila otomani su nam konkretnom slucaju valjali,Krajina nije bila dio bosanskog kraljevstva sve do njihovog osvajanja
- pici
- Posts: 46409
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8772 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
krv nije voda, kako tecno, britko, jasno allal mu vera
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#8773 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:Tko je rekao da su njihove pare mrske. Pa ima ovakvih fotosa koliko ti duša hoće. O tome i govorim.Vizionar 1985 wrote:
Sto. Njihove pare nisu mrske a oni jesu. Ne kontam. Sta su losiji od nekih drugih. Rusa itd.
http://www.oldschool-samp.com/slike/ima ... kezast.jpg
Pa ovo kulturna manifestacija. Ko ona djeca sto pjevaju po Turskoj tradicionalne pjesme. Bila djeca i iz Hrvatske na toj manifestaciji u Turskoj.
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#8774 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ne mogu se sjetit sta su radila djeca. Sta tacno. Davno bilo. Dal kolo dal pjevanje ili i jedno i drugo. Moguce oboje.Vizionar 1985 wrote:Hafis wrote: Tko je rekao da su njihove pare mrske. Pa ima ovakvih fotosa koliko ti duša hoće. O tome i govorim.
http://www.oldschool-samp.com/slike/ima ... kezast.jpg![]()
Pa ovo kulturna manifestacija. Ko ona djeca sto pjevaju po Turskoj tradicionalne pjesme. Bila djeca i iz Hrvatske na toj manifestaciji u Turskoj.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#8775 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Normala, ta neće za Franju Josipa, il' ne dao bog kralja Tvrtka...tko bi im došao na koncerAt.spreca wrote:Ma trebali su nazvati Cirilo III .....sam domace ...ali da se juzni susjedi nebi bunili da im opet nekog biramo i diramo i majriziramo, momci se odlucili za Selima III

