Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8751 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#8752 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by sumirprimus »

Hafis wrote:Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako. :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#8753 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

sumirprimus wrote:
Hafis wrote:Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako. :thumbup:
Ah, sta te to cudi. Juzni Srbi su pokupili sve manire svojih sumskih gospodara.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8754 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

sumirprimus wrote:
Hafis wrote:Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako. :thumbup:
ma vidis da bi se on najradije nekako kutariso svojih predaka :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8755 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

sumirprimus wrote:
Hafis wrote:Samo sjeverni ogranak. Matica nije subjekt priče.
Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako. :thumbup:
Ne tvrdim to golube, ali da su fascinirani njima i da da ih vole više od bilo koje druge nacije, to je neosporno.
Tolika udruženja bošnjačko-turskog prijateljstva, proslave obljetnica kojekavih ''zajedničkih'' bitki, imenovanje kulturnih ustanova, navijanje u sportu, gnjurac Bakir, izjave Cerića...
Jebo ti srpsko-htvatsku ljubav u BiH prema ovoj ekstazi. Previše indikativno.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8756 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
sumirprimus wrote: Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako. :thumbup:
Ne tvrdim to golube, ali da su fascinirani njima i da da ih vole više od bilo koje druge nacije, to je neosporno.
Tolika udruženja bošnjačko-turskog prijateljstva, proslave obljetnica kojekavih ''zajedničkih'' bitki, imenovanje kulturnih ustanova, navijanje u sportu, gnjurac Bakir, izjave Cerića...
Jebo ti srpsko-htvatsku ljubav u BiH prema ovoj ekstazi. Previše indikativno.
znaći, Turci smo :)

statistićki 100%
User avatar
pici
Posts: 46409
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8757 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Hafis wrote: Tko je rekao da su njihove pare mrske. Pa ima ovakvih fotosa koliko ti duša hoće. O tome i govorim.
Image
krv nije voda :bih:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8758 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
sumirprimus wrote: Hoces da kazes da su bosnjaci turci? Ili sto bi mladic rekao poturice?
Slobodno gukni golube.kazne nema svakako. :thumbup:
Ne tvrdim to golube, ali da su fascinirani njima i da da ih vole više od bilo koje druge nacije, to je neosporno.
Tolika udruženja bošnjačko-turskog prijateljstva, proslave obljetnica kojekavih ''zajedničkih'' bitki, imenovanje kulturnih ustanova, navijanje u sportu, gnjurac Bakir, izjave Cerića...
Jebo ti srpsko-htvatsku ljubav u BiH prema ovoj ekstazi. Previše indikativno.
znaći, Turci smo :)

statistićki 100%
Šta smeta. I mi smo južni Srbi.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8759 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Smeta im to sto su juzni srbi a ne sto umjesto koncerta podrske hrvatima i biskupu Komarici u rs oni prave koncert podrske osudenim ratnim zlocincima! Kako nisi juzni srbin onda?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#8760 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

Nije problem sto afise sebe stavljas u taj kos, nego sto Bosnjaka povezujes s turcima...glupo do bola.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8761 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: znaći, Turci smo :)

statistićki 100%
Šta smeta. I mi smo južni Srbi.
Ne kazem da smeta, vec uzivam u plodovima rada SDA propagandista. Ja svo vrijeme kontam to oni rade da se uvuku Brki, a zapravo... Dobro su to osmislili. :)
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#8762 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

HNS -u nije problem dati podrsku koncertu osudenim ratnim zlocincima a jeste biskupu Komarici. :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8763 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

GeeTnT wrote:Nije problem sto afise sebe stavljas u taj kos, nego sto Bosnjaka povezujes s turcima...glupo do bola.
Eh, još kad bi ti skonto.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#8764 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by GeeTnT »

Hafis wrote:
GeeTnT wrote:Nije problem sto afise sebe stavljas u taj kos, nego sto Bosnjaka povezujes s turcima...glupo do bola.
Eh, još kad bi ti skonto.
Upoznao sam vise turaka u svom zivotu, mnogo vise nego sto kamenjar ima hrvata....vjeruj mi, Bosnjaci i Turci, razlika je drasticna.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8765 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote: znaći, Turci smo :)

statistićki 100%
Šta smeta. I mi smo južni Srbi.
Ne kazem da smeta, vec uzivam u plodovima rada SDA propagandista. Ja svo vrijeme kontam to oni rade da se uvuku Brki, a zapravo... Dobro su to osmislili. :)
Šta ima veze. I Hrvati su se nekada uvlačili Austrijancima. Evo ti slučaja Bana Jelačića. Ali kad su dobili državu, onda je i to prestalo. Austrija, kurac palac k'o i ostale države.
Ali ovo ovdje što se sad dešava. Jebo ti stockholmski sindrom. Zamisli da u Alžiru svako selo ima udruženje francusko-alžirskog prijateljstva. Ili da se motaju francuskim zastavama kada igra francuska repka...pa onda u kolonama vozila trubeći kroz grad. Hajte molim vas.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8766 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote: Šta ima veze. I Hrvati su se nekada uvlačili Austrijancima. Evo ti slučaja Bana Jelačića. Ali kad su dobili državu, onda je i to prestalo. Austrija, kurac palac k'o i ostale države.
Ali ovo ovdje što se sad dešava. Jebo ti stockholmski sindrom. Zamisli da u Alžiru svako selo ima udruženje francusko-alžirskog prijateljstva. Ili da se motaju francuskim zastavama kada igra francuska repka...pa onda u kolonama vozila trubeći kroz grad. Hajte molim vas.
Ne kmechi, vec se pomiri s cinjenicom da bi se isto moglo napisati i za Austrougarsku i za Jugoslaviju. :) Zato jer smo tad barem bili dio necega i napredovali smo, a danas smo cmar svijeta.

Nije to "Stockholmski sindrom" doktore, vec nostalgija, dobrim dijelom opravdana. Iza Turske, Austrije i Juge ostade svasta, a iza vas ce sve to sto su oni napravili ostati prazno.

I jel, Hrvati Austrija kurac palac ko i ostale drzave? Jebi me ako znam Hrvata koji sutra ne bi potpisao da se vrati Austrougarska. Doduse, kad malo bolje razmislim, i Bosnjaci bi, svi sem vehabija (koje de facto i nisu Bosnjaci)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8767 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Šta ima veze. I Hrvati su se nekada uvlačili Austrijancima. Evo ti slučaja Bana Jelačića. Ali kad su dobili državu, onda je i to prestalo. Austrija, kurac palac k'o i ostale države.
Ali ovo ovdje što se sad dešava. Jebo ti stockholmski sindrom. Zamisli da u Alžiru svako selo ima udruženje francusko-alžirskog prijateljstva. Ili da se motaju francuskim zastavama kada igra francuska repka...pa onda u kolonama vozila trubeći kroz grad. Hajte molim vas.
Ne kmechi, vec se pomiri s cinjenicom da bi se isto moglo napisati i za Austrougarsku i za Jugoslaviju. :) Zato jer smo tad barem bili dio necega i napredovali smo, a danas smo cmar svijeta.

Nije to "Stockholmski sindrom" doktore, vec nostalgija, dobrim dijelom opravdana. Iza Turske, Austrije i Juge ostade svasta, a iza vas ce sve to sto su oni napravili ostati prazno.

I jel, Hrvati Austrija kurac palac ko i ostale drzave? Jebi me ako znam Hrvata koji sutra ne bi potpisao da se vrati Austrougarska. Doduse, kad malo bolje razmislim, i Bosnjaci bi, svi sem vehabija (koje de facto i nisu Bosnjaci)
Sve je to fino, samo ti ja govorim kako je sada. A i kako će biti sutra.
Ne znam u stvari i gdje je problem? Svak' ima svoje.

Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8768 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

BHCluster wrote:Smeta im to sto su juzni srbi a ne sto umjesto koncerta podrske hrvatima i biskupu Komarici u rs oni prave koncert podrske osudenim ratnim zlocincima! Kako nisi juzni srbin onda?
Mozda im ne treba zamiriti....oni su izgleda izgubili svaku vezu sa realnoscu ili su postali gori od prekodrinskih predaka i idola
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8769 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

https://www.klix.ba/magazin/muzika/bend ... /170611065

Kao što rekoh. Nestalo sultana, pa doš'o red i na ovog No III.
Šta ti misliš @spreca, onako iz tvog istočnobosanskog intelektualnog promišljanja :) ?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8770 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Ma trebali su nazvati Cirilo III .....sam domace ...ali da se juzni susjedi nebi bunili da im opet nekog biramo i diramo i majriziramo, momci se odlucili za Selima III
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8771 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
spreca wrote:Eno ti predsjenica samo sto nije skinula gace da je onaj brko iz Turske navuce ko debelu carapu....nisi ni svjestan da ces uskoro u NATO u kako to susjed (Alfonso Kauders)rece po komandnoj odgovornosti nazivati selam i za svecane prilike nositi fes na glavi
Aaa, golemo.
Što je još hodža prić'o? Hoče li se svi kjafiri vratiti u din?
Ali vidis, taj NATO odnos je dvostran. Moze se desiti i da neki hrvatski ili bosanski general/pukovnik komanduje turskim brigadama u Iraku, Siriji ili Ukrajini.

Taj rad:

Jako,jako :)

iako sam daleko od turkofila otomani su nam konkretnom slucaju valjali,Krajina nije bila dio bosanskog kraljevstva sve do njihovog osvajanja
User avatar
pici
Posts: 46409
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8772 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »



krv nije voda, kako tecno, britko, jasno allal mu vera :thumbup: :bih:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28466
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#8773 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

Hafis wrote:
Vizionar 1985 wrote:
Sto. Njihove pare nisu mrske a oni jesu. Ne kontam. Sta su losiji od nekih drugih. Rusa itd.
Tko je rekao da su njihove pare mrske. Pa ima ovakvih fotosa koliko ti duša hoće. O tome i govorim.
http://www.oldschool-samp.com/slike/ima ... kezast.jpg
:lol:

Pa ovo kulturna manifestacija. Ko ona djeca sto pjevaju po Turskoj tradicionalne pjesme. Bila djeca i iz Hrvatske na toj manifestaciji u Turskoj.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28466
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#8774 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
Hafis wrote: Tko je rekao da su njihove pare mrske. Pa ima ovakvih fotosa koliko ti duša hoće. O tome i govorim.
http://www.oldschool-samp.com/slike/ima ... kezast.jpg
:lol:

Pa ovo kulturna manifestacija. Ko ona djeca sto pjevaju po Turskoj tradicionalne pjesme. Bila djeca i iz Hrvatske na toj manifestaciji u Turskoj.
Ne mogu se sjetit sta su radila djeca. Sta tacno. Davno bilo. Dal kolo dal pjevanje ili i jedno i drugo. Moguce oboje.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8775 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

spreca wrote:Ma trebali su nazvati Cirilo III .....sam domace ...ali da se juzni susjedi nebi bunili da im opet nekog biramo i diramo i majriziramo, momci se odlucili za Selima III
Normala, ta neće za Franju Josipa, il' ne dao bog kralja Tvrtka...tko bi im došao na koncerAt.
Post Reply