Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8752 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hercegoviina wrote:kakav RAK? zasto se ne zamracuje na teritoriji gdje su hrvati vecina? ovo je politicko pitanje .un1ted wrote:Zasto ovo adresirate na telemach (ili bilo kojeg drugog provajdera) !? Obrati se RAK-u s upitom...Hercegoviina wrote:hoce li se zamracivati utakmica hrvatske u 13 sati?
ako hoce da trazim selameta.
grobari napaceni
zato što u tim gradovima ljudi gledaju hrt zemaljskim putem,vjerovatno nelegalno,a kao kad se može hrt gledati zemaljskim putem onda nisu kabl. operatori zatamniti određene programe
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8753 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Telemach wrote:Hvala što se interesujete za naše usluge, ukoliko budemo dostupni na području Goražda kao i do sada, sve zainteresirane korisnike ćemo blagovremeno informisati.burekodsira wrote:kad ćete stići u Goražde
kako na ovo pitanje odgovaraju a na neka škakljivija nikad ne odgovaraju
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8754 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
"NovaTV zabranila reemitovanje u BiH"
11.09.2013
Najgledanija hrvatska televizija Nova TV danas je uputila službeni dopis na adrese bh. kablovskih operatera i nadležnih regulatornih agencija u BiH sa sadržajem Upozorenja odnosno Zabrane daljnjeg reemitiranja programa Nove TV (kanali Nova TV i Doma TV) unutar televizijskih programa kablovskih operatera na telekomunikacijskom teritoriju Bosne i Hercegovine kao i teritoriju Republike Hrvatske.
"Ovim dopisom Vas pozivamo da hitno, ODMAH, učinite sve što je potrebno kako bi se program Nove TV prestao reemitirati unutar TV programa kabelskih operatera na teritoriju BiH.
Ističemo da niti autorska prava niti bilo koja druga srodna prava za program Nove TV nije na bilo koji način prenijet, niti je Nova TV d.d., niti davatelj licenci programskih sadržaja od kojih se sastoji program Nove TV, nisu opunomoćili AGICOU kao niti bilo koju drugu udrugu registriranu za kolektivno prikupljanje autorskih prava da ista štiti na području BiH, kao ni na bilo kojem drugom teritoriju.
Ujedno Vam želimo pojasniti kako ne postoji zakonska niti bilo koja druga pretpostavka temeljem koje bi bilo koja udruga za kolektivno zastupanje autora i drugih nositelja prava intelektualnog vlasništva, mogla legitimno tvrditi da je temeljem samog zakona ovlaštena dozvoliti retransmisiju TV programa bilo kojeg nakladnika na području BiH.
Bilo koje drugačije tumačenje dovelo bi do apsurda, odnosno do situacije u kojoj bi bilo koji TV nakladnik bilo gdje u svijetu mogao steći prava emitiranja/reemitiranja određenog TV sadržaja, koji će se, bez obzira na teritorijalno ograničenje, u sustavu kabla reemitirati na nekom drugom ili drugim područjima i na taj način onemogućiti korištenje ekskluzivnih prava emitiranja i postizanje komercijalnog učinka kako nositelju prava tako i drugom TV nakladniku kojem je dozvoljeno emitiranje na teritoriju reemitiranje.
Skrećemo Vam pažnju da smo u TV program Nove TV utrošili zaista znatna materijalna sredstva te je ovakvim postupkom, reemitiranjem programa Nove TV u programima kabelskih operatera koji se emitiraju na telekomunikacijsom teritoriju BiH, dovedeno u pitanje, kako povrat navedene investicije tako i zarada od prihoda od oglašavanja i emitiranja našeg ekskluzivnog partnera na teritoriju BiH.
Stoga ponavaljamo kako se program Nove TV na ovaj način, reemitiranjem u programu kabelskih operatera BiH, reemitira i u programu kabelskih operatera na teritoriju RH, koji reemitiraju program kabelskih operatera BiH, pa Vas pozivamo da takvo emitiranje programa onemogućite pod prijetnjom naknade pretrpljene štete.
Slijedom navedenog, reemitiranjem programa Nove TV (u kojima su sadržani naši sadržaji) nanosite štetu kako nama tako i našem eventualnom ekskluzivnom partneru za područje BiH te Vas zadnji puta upozoravamo da ćemo protiv Vas i svih kabelskih operatera na teritoriju BiH, zajedno sa svim vlasnicima licenci, pred nadležnim sudom pokrenuti postupak radi nadoknade štete.
Očekujemo Vašu obavijest i odgovarajuće dokaze o tome da ste onemogućili daljnju retransimisiju našeg programa na području BiH, a time i na teritoriju RH u mjeri u kojoj takva retransimisija krši naša prava", navodi se u upozorenju Nove TV.
Upozorenje odnosno zabrana je poslana na slejdeće adrese: Udruženje medijske industrije Sarajevo, Institut za itelektualno valsništvo Banjaluka, Institut za intelektualno vlasništvo Sarajevo, Regulatorna agencija za komunikacije BiH, Asocijacija kabelskih operatera, ART Company d.o.o. Kiseljak, Alvatel d.o.o. Zenica, Telemach d.o.o. Sarajevo, Hayat TV, Elta Kabel Doboj, Digitel Telekom Gradačac, Telekabel Zenica, KG-1 Goražde, Bojanić d.o.o. Jajce, KATV EGE Doboj-Jug, Telenet d.o.o. Zavidovići, CATV MV Novi Travnik, Telrad Bijeljina, Dom kulture Žepče, Elting d.o.o. Pale, Dom kulture Maglaj, Kompanija Elins Panić- Kep Brčko, Satelit d.o.o. Sarajevo, Ortak d.o.o Šipovo, Terc Trade Company d.o.o Prnjavor, Elta MT Srebrenik, Vi-Net Visoko, NTV Amna Tešanj, KA Elektronik Hadžići, EL-ĐEMO Sanski Most, KT Sara Drvar, Srijena Herc Ljubinje, Eling Inžinjering Teslić, Teing Prozor Rama, Netkom Banjaluka, El-Sat Novi Grad, CATV Sat Brod, Dalekovod Bihać, Miss Net Bihać, Varoš Žepče, KATV Zavidovići, ASK-KTV Ilidža, Telefon Komerc Lukavac, Koming-Pro Gradiška, VKT-net Bugojno i Cabel Net Velika Kladuša.
Treba istaći da na listi nema niti jednog IPTV operatera u BiH te nekoliko drugih kablovskih operatera.
11.09.2013
Najgledanija hrvatska televizija Nova TV danas je uputila službeni dopis na adrese bh. kablovskih operatera i nadležnih regulatornih agencija u BiH sa sadržajem Upozorenja odnosno Zabrane daljnjeg reemitiranja programa Nove TV (kanali Nova TV i Doma TV) unutar televizijskih programa kablovskih operatera na telekomunikacijskom teritoriju Bosne i Hercegovine kao i teritoriju Republike Hrvatske.
"Ovim dopisom Vas pozivamo da hitno, ODMAH, učinite sve što je potrebno kako bi se program Nove TV prestao reemitirati unutar TV programa kabelskih operatera na teritoriju BiH.
Ističemo da niti autorska prava niti bilo koja druga srodna prava za program Nove TV nije na bilo koji način prenijet, niti je Nova TV d.d., niti davatelj licenci programskih sadržaja od kojih se sastoji program Nove TV, nisu opunomoćili AGICOU kao niti bilo koju drugu udrugu registriranu za kolektivno prikupljanje autorskih prava da ista štiti na području BiH, kao ni na bilo kojem drugom teritoriju.
Ujedno Vam želimo pojasniti kako ne postoji zakonska niti bilo koja druga pretpostavka temeljem koje bi bilo koja udruga za kolektivno zastupanje autora i drugih nositelja prava intelektualnog vlasništva, mogla legitimno tvrditi da je temeljem samog zakona ovlaštena dozvoliti retransmisiju TV programa bilo kojeg nakladnika na području BiH.
Bilo koje drugačije tumačenje dovelo bi do apsurda, odnosno do situacije u kojoj bi bilo koji TV nakladnik bilo gdje u svijetu mogao steći prava emitiranja/reemitiranja određenog TV sadržaja, koji će se, bez obzira na teritorijalno ograničenje, u sustavu kabla reemitirati na nekom drugom ili drugim područjima i na taj način onemogućiti korištenje ekskluzivnih prava emitiranja i postizanje komercijalnog učinka kako nositelju prava tako i drugom TV nakladniku kojem je dozvoljeno emitiranje na teritoriju reemitiranje.
Skrećemo Vam pažnju da smo u TV program Nove TV utrošili zaista znatna materijalna sredstva te je ovakvim postupkom, reemitiranjem programa Nove TV u programima kabelskih operatera koji se emitiraju na telekomunikacijsom teritoriju BiH, dovedeno u pitanje, kako povrat navedene investicije tako i zarada od prihoda od oglašavanja i emitiranja našeg ekskluzivnog partnera na teritoriju BiH.
Stoga ponavaljamo kako se program Nove TV na ovaj način, reemitiranjem u programu kabelskih operatera BiH, reemitira i u programu kabelskih operatera na teritoriju RH, koji reemitiraju program kabelskih operatera BiH, pa Vas pozivamo da takvo emitiranje programa onemogućite pod prijetnjom naknade pretrpljene štete.
Slijedom navedenog, reemitiranjem programa Nove TV (u kojima su sadržani naši sadržaji) nanosite štetu kako nama tako i našem eventualnom ekskluzivnom partneru za područje BiH te Vas zadnji puta upozoravamo da ćemo protiv Vas i svih kabelskih operatera na teritoriju BiH, zajedno sa svim vlasnicima licenci, pred nadležnim sudom pokrenuti postupak radi nadoknade štete.
Očekujemo Vašu obavijest i odgovarajuće dokaze o tome da ste onemogućili daljnju retransimisiju našeg programa na području BiH, a time i na teritoriju RH u mjeri u kojoj takva retransimisija krši naša prava", navodi se u upozorenju Nove TV.
Upozorenje odnosno zabrana je poslana na slejdeće adrese: Udruženje medijske industrije Sarajevo, Institut za itelektualno valsništvo Banjaluka, Institut za intelektualno vlasništvo Sarajevo, Regulatorna agencija za komunikacije BiH, Asocijacija kabelskih operatera, ART Company d.o.o. Kiseljak, Alvatel d.o.o. Zenica, Telemach d.o.o. Sarajevo, Hayat TV, Elta Kabel Doboj, Digitel Telekom Gradačac, Telekabel Zenica, KG-1 Goražde, Bojanić d.o.o. Jajce, KATV EGE Doboj-Jug, Telenet d.o.o. Zavidovići, CATV MV Novi Travnik, Telrad Bijeljina, Dom kulture Žepče, Elting d.o.o. Pale, Dom kulture Maglaj, Kompanija Elins Panić- Kep Brčko, Satelit d.o.o. Sarajevo, Ortak d.o.o Šipovo, Terc Trade Company d.o.o Prnjavor, Elta MT Srebrenik, Vi-Net Visoko, NTV Amna Tešanj, KA Elektronik Hadžići, EL-ĐEMO Sanski Most, KT Sara Drvar, Srijena Herc Ljubinje, Eling Inžinjering Teslić, Teing Prozor Rama, Netkom Banjaluka, El-Sat Novi Grad, CATV Sat Brod, Dalekovod Bihać, Miss Net Bihać, Varoš Žepče, KATV Zavidovići, ASK-KTV Ilidža, Telefon Komerc Lukavac, Koming-Pro Gradiška, VKT-net Bugojno i Cabel Net Velika Kladuša.
Treba istaći da na listi nema niti jednog IPTV operatera u BiH te nekoliko drugih kablovskih operatera.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8755 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Tiger 033 wrote:"NovaTV zabranila reemitovanje u BiH"
11.09.2013
Najgledanija hrvatska televizija Nova TV danas je uputila službeni dopis na adrese bh. kablovskih operatera i nadležnih regulatornih agencija u BiH sa sadržajem Upozorenja odnosno Zabrane daljnjeg reemitiranja programa Nove TV (kanali Nova TV i Doma TV) unutar televizijskih programa kablovskih operatera na telekomunikacijskom teritoriju Bosne i Hercegovine kao i teritoriju Republike Hrvatske.
"Ovim dopisom Vas pozivamo da hitno, ODMAH, učinite sve što je potrebno kako bi se program Nove TV prestao reemitirati unutar TV programa kabelskih operatera na teritoriju BiH.
Ističemo da niti autorska prava niti bilo koja druga srodna prava za program Nove TV nije na bilo koji način prenijet, niti je Nova TV d.d., niti davatelj licenci programskih sadržaja od kojih se sastoji program Nove TV, nisu opunomoćili AGICOU kao niti bilo koju drugu udrugu registriranu za kolektivno prikupljanje autorskih prava da ista štiti na području BiH, kao ni na bilo kojem drugom teritoriju.
Ujedno Vam želimo pojasniti kako ne postoji zakonska niti bilo koja druga pretpostavka temeljem koje bi bilo koja udruga za kolektivno zastupanje autora i drugih nositelja prava intelektualnog vlasništva, mogla legitimno tvrditi da je temeljem samog zakona ovlaštena dozvoliti retransmisiju TV programa bilo kojeg nakladnika na području BiH.
Bilo koje drugačije tumačenje dovelo bi do apsurda, odnosno do situacije u kojoj bi bilo koji TV nakladnik bilo gdje u svijetu mogao steći prava emitiranja/reemitiranja određenog TV sadržaja, koji će se, bez obzira na teritorijalno ograničenje, u sustavu kabla reemitirati na nekom drugom ili drugim područjima i na taj način onemogućiti korištenje ekskluzivnih prava emitiranja i postizanje komercijalnog učinka kako nositelju prava tako i drugom TV nakladniku kojem je dozvoljeno emitiranje na teritoriju reemitiranje.
Skrećemo Vam pažnju da smo u TV program Nove TV utrošili zaista znatna materijalna sredstva te je ovakvim postupkom, reemitiranjem programa Nove TV u programima kabelskih operatera koji se emitiraju na telekomunikacijsom teritoriju BiH, dovedeno u pitanje, kako povrat navedene investicije tako i zarada od prihoda od oglašavanja i emitiranja našeg ekskluzivnog partnera na teritoriju BiH.
Stoga ponavaljamo kako se program Nove TV na ovaj način, reemitiranjem u programu kabelskih operatera BiH, reemitira i u programu kabelskih operatera na teritoriju RH, koji reemitiraju program kabelskih operatera BiH, pa Vas pozivamo da takvo emitiranje programa onemogućite pod prijetnjom naknade pretrpljene štete.
Slijedom navedenog, reemitiranjem programa Nove TV (u kojima su sadržani naši sadržaji) nanosite štetu kako nama tako i našem eventualnom ekskluzivnom partneru za područje BiH te Vas zadnji puta upozoravamo da ćemo protiv Vas i svih kabelskih operatera na teritoriju BiH, zajedno sa svim vlasnicima licenci, pred nadležnim sudom pokrenuti postupak radi nadoknade štete.
Očekujemo Vašu obavijest i odgovarajuće dokaze o tome da ste onemogućili daljnju retransimisiju našeg programa na području BiH, a time i na teritoriju RH u mjeri u kojoj takva retransimisija krši naša prava", navodi se u upozorenju Nove TV.
Upozorenje odnosno zabrana je poslana na slejdeće adrese: Udruženje medijske industrije Sarajevo, Institut za itelektualno valsništvo Banjaluka, Institut za intelektualno vlasništvo Sarajevo, Regulatorna agencija za komunikacije BiH, Asocijacija kabelskih operatera, ART Company d.o.o. Kiseljak, Alvatel d.o.o. Zenica, Telemach d.o.o. Sarajevo, Hayat TV, Elta Kabel Doboj, Digitel Telekom Gradačac, Telekabel Zenica, KG-1 Goražde, Bojanić d.o.o. Jajce, KATV EGE Doboj-Jug, Telenet d.o.o. Zavidovići, CATV MV Novi Travnik, Telrad Bijeljina, Dom kulture Žepče, Elting d.o.o. Pale, Dom kulture Maglaj, Kompanija Elins Panić- Kep Brčko, Satelit d.o.o. Sarajevo, Ortak d.o.o Šipovo, Terc Trade Company d.o.o Prnjavor, Elta MT Srebrenik, Vi-Net Visoko, NTV Amna Tešanj, KA Elektronik Hadžići, EL-ĐEMO Sanski Most, KT Sara Drvar, Srijena Herc Ljubinje, Eling Inžinjering Teslić, Teing Prozor Rama, Netkom Banjaluka, El-Sat Novi Grad, CATV Sat Brod, Dalekovod Bihać, Miss Net Bihać, Varoš Žepče, KATV Zavidovići, ASK-KTV Ilidža, Telefon Komerc Lukavac, Koming-Pro Gradiška, VKT-net Bugojno i Cabel Net Velika Kladuša.
Treba istaći da na listi nema niti jednog IPTV operatera u BiH te nekoliko drugih kablovskih operatera.
šta je alvatel d.o.o. zenica?
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8756 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kakavdanakneiskustvu wrote:šta je alvatel d.o.o. zenica?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8757 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Tiger 033 wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:šta je alvatel d.o.o. zenica?Ja sam znao za ovo...unazad par mjeseci sam pisao o ovome
do duse na temi "BHTelekom All About"
o novoj tv?
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8758 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
DAkakavdanakneiskustvu wrote:o novoj tv?
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8759 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Koju put se već ovako dopisuju i traže.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8760 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma nosi ih vise u 3PM svake druge godine ista pricaafannedim wrote:Koju put se već ovako dopisuju i traže.
Ali NE kontam sta ima sa ovim Hayat TV,Dom kulture Žepče,Dom kulture Maglaj,NTV Amna Tešanj itd...
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#8761 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
satro europejci,KARINA i to velika.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8762 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Tako je, nego neka je više ukinu zajedno s HRT-ovima i umjesto njih ubace RTV Cazin, webcam sa bjelašnice kao i taj dom kulture u maglaju koji možda ima kakvih dobrih snimaka sa svirki?!Tiger 033 wrote:Ma nosi ih vise u 3PM svake druge godine ista pricaafannedim wrote:Koju put se već ovako dopisuju i traže.ili je Nova ili HRT
![]()
Ali NE kontam sta ima sa ovim Hayat TV,Dom kulture Žepče,Dom kulture Maglaj,NTV Amna Tešanj itd...![]()
![]()
![]()
Šalu na stranu, bezobrazluk teški ali što je najgore, i ako je ukinu čisto sumnjam da će ovi naši operateri pronaći i ubaciti adekvatnu zamjenu u progr. šemu! Isto kao što nisu ubacili zamjene za Premier League i ESPN America!
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8763 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Meni ovo opet izgleda nekako cudno, kakav je spisak Operatera ovo kao sala neka ispade, jos objavio teve.baTiger 033 wrote:Ma nosi ih vise u 3PM svake druge godine ista pricaafannedim wrote:Koju put se već ovako dopisuju i traže.ili je Nova ili HRT
![]()
Ali NE kontam sta ima sa ovim Hayat TV,Dom kulture Žepče,Dom kulture Maglaj,NTV Amna Tešanj itd...![]()
![]()
![]()
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#8764 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa zato što su i to operateri, samo u sklopu tih domova, mada mislim da oni sa onom ELTA Kabel, ili kako već, surađuju.Tiger 033 wrote:Ma nosi ih vise u 3PM svake druge godine ista pricaafannedim wrote:Koju put se već ovako dopisuju i traže.ili je Nova ili HRT
![]()
Ali NE kontam sta ima sa ovim Hayat TV,Dom kulture Žepče,Dom kulture Maglaj,NTV Amna Tešanj itd...![]()
![]()
![]()
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#8765 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kako zemaljskim putem kada signal ide kroz kablovski sistem???????????????????????????????kakavdanakneiskustvu wrote:Hercegoviina wrote:kakav RAK? zasto se ne zamracuje na teritoriji gdje su hrvati vecina? ovo je politicko pitanje .un1ted wrote:
Zasto ovo adresirate na telemach (ili bilo kojeg drugog provajdera) !? Obrati se RAK-u s upitom...
zato što u tim gradovima ljudi gledaju hrt zemaljskim putem,vjerovatno nelegalno,a kao kad se može hrt gledati zemaljskim putem onda nisu kabl. operatori zatamniti određene programe
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#8766 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nek u Duo i Trio pakete ubace koji HD kanal. Mislim nek im to bude među novitetima u budućnosti
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#8767 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
vrijeme im je da nam ubace koji novi kanal...za američke sportove nemamo nijedan..sramota 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8768 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kako zemaljskim putem kada signal ide kroz kablovski sistem???????????????????????????????[/quote]kakavdanakneiskustvu wrote:Hercegoviina wrote:kakav RAK? zasto se ne zamracuje na teritoriji gdje su hrvati vecina? ovo je politicko pitanje .un1ted wrote:
Zasto ovo adresirate na telemach (ili bilo kojeg drugog provajdera) !? Obrati se RAK-u s upitom...
zato što u tim gradovima ljudi gledaju hrt zemaljskim putem,vjerovatno nelegalno,a kao kad se može hrt gledati zemaljskim putem onda nisu kabl. operatori zatamniti određene programe
mogu i zemaljskim putem gledati hrt,kontaš,običnom antenom mogu hvatati signal hrt,ne treba im kablovska tv da bi gledali taj kanal
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8769 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Tamo dje i nejma zemaljskog pokrivanja ima kablovskog pod krinkom kako postoji zemaljsko, tako da se ne foliramo. Kao sto im ovdje trazite odgovore isto trazite cak i vise, svakodnevno, na nji'ovom forumcetu. Sto vise se pise na sve strane to ce se slika o njima samima siriti na sve strane dunjaluka i guglja... Pa da vidimo sta ce im ignorantski odnos prema korisnicima donijeti u buducnosti.
- Dactyl
- Posts: 68
- Joined: 04/12/2010 15:53
- Location: Vandals' Kingdom
#8770 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pozdrav. Meni evo već 2 mjeseca ne radi Fight Channel i VH1 Adria, imam Trio paket tj. startni tv paket i koliko znam Fight Channel i VH1 se ubrajaju u isti?
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#8771 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kakavdanakneiskustvu wrote:kako zemaljskim putem kada signal ide kroz kablovski sistem???????????????????????????????kakavdanakneiskustvu wrote:Hercegoviina wrote:
kakav RAK? zasto se ne zamracuje na teritoriji gdje su hrvati vecina? ovo je politicko pitanje .
zato što u tim gradovima ljudi gledaju hrt zemaljskim putem,vjerovatno nelegalno,a kao kad se može hrt gledati zemaljskim putem onda nisu kabl. operatori zatamniti određene programe
mogu i zemaljskim putem gledati hrt,kontaš,običnom antenom mogu hvatati signal hrt,ne treba im kablovska tv da bi gledali taj kanal[/quote]
a zasto onda ide kroz kablovski sistem onda taj signal, nemoj mjesati kruske i jabuke
a da ne govorim o dijelovima BiH gdje i nema zemaljskog signala pa opet ima HRT 2 bez zatamljivanja.
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#8772 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ubacujte koji britanski ili američki kanal jazavci 
- Hercegoviina
- Posts: 2850
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8773 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
bato99 wrote:ubacujte koji britanski ili američki kanal jazavci
jasta ce, to se placa.
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8774 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ja opet pitam po ko zna koji put ali nikad mi niko ne odgovori
KOJI KANAL HOCETE DA MIJENJA ESPN ?
KOJI KANAL HOCETE DA MIJENJA ESPN ?
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#8775 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
morel Arena šefeMustang1 wrote:Ja opet pitam po ko zna koji put ali nikad mi niko ne odgovori![]()
KOJI KANAL HOCETE DA MIJENJA ESPN ?
Naravno zahebavam se
