da nisi malo pretjero kume Sa co2 + mikro +makro i eto ti belaja...taj tvoj problem rjesi UV-c lampa. ja je nemam a rado bih ti posudio. promjeni svu vodu zacikliraj ponovo nema ti druge ili...uradi sam wrote:Super,,,![]()
Kod mene hafarija u aqv. napala me nekakva alga, 40% bilja mi je unisteno... zamracivao sam akv. na 5 dana i stanje se popravilo ali evo opet...
Morat cu uzeti nesto protiv alge...
http://www.youtube.com/watch?v=-IGv3YR91Eo :
Voda izgleda potpuno isto kao na ovom snimku, dzaba zamracivanje, skroz se izbistri al posle par sati opet pocinje mucenje, ribice su skroz zdrave i potpuno normalno se ponasaju ali svo bilje ode u PM ostalo ga je 30% od onog svega sto sam imao... Izgleda da UV stvarno ne gine...
Daj mi na P.M. gdje ima UV i cijenu... pozzzz


