Blokada puteva
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#876 Re: Blokada puteva
Koliko vidim u golubinju prije ukljucenja u press auta se polako krecu kao da se kolona probila?
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#877 Re: Blokada puteva
a nisu uračunate organizacije iz pi si. Ispade da je u bih ratovalo ljudi ko u desantu na normandijusupercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#878 Re: Blokada puteva
Misliš da su stvarno počeli puštati?amrq7u wrote:Evo u Vogošći se popravilo stanje, ili su pustili većinu ili je raja otišla na alternativne puteve. Uglavnom ima par autobusa koji već čekaju preko 10h. A gledam puštaju samo hitne slučajeve. Ulogorili su se na petlji. A hladno da se s*ebes.
-
zoomba
- Posts: 44810
- Joined: 19/12/2013 14:11
#879 Re: Blokada puteva
I bolji je prenos svega na n1 nego ftv..
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#880 Re: Blokada puteva
Koliko ima opstina u Federaciji?
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#881 Re: Blokada puteva
Apsolutna podrska borcima u borbi protiv ovih uhljebasupercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Evo hoce fadil da pusti drotove na borce.
E tu mu je i kraj
- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#882 Re: Blokada puteva
MOLIM BOGA SAMO DA NE PADNE KRV VEČERAS!
MOŽDA JE BAŠ TO NEKOME CILJ!
KAKVI SU TO BORCI AKO SU UZROKOVALI DA OBIČNA DJECA, STARIJI, PATE NA VEOMA NISKIM TEMPERATURAMA!?
NEKA DJECA IZ ŠKOLE JOŠ NISU DOŠLA SVOJIM KUĆAMA PREMRZLA!
ZAR JE TO BORAC KOJI UGROŽAVA ŽIVOTE NEVINIH LJUDI?
OVO JE POTEZ PROTIV BIH!
MOŽDA JE BAŠ TO NEKOME CILJ!
KAKVI SU TO BORCI AKO SU UZROKOVALI DA OBIČNA DJECA, STARIJI, PATE NA VEOMA NISKIM TEMPERATURAMA!?
NEKA DJECA IZ ŠKOLE JOŠ NISU DOŠLA SVOJIM KUĆAMA PREMRZLA!
ZAR JE TO BORAC KOJI UGROŽAVA ŽIVOTE NEVINIH LJUDI?
OVO JE POTEZ PROTIV BIH!
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#883 Re: Blokada puteva
Kako sam i cijelu večer tvrdio, zahtjevi ove grupe NISU OSTVARIVI u okvirima zakona.
Onaj ko poništi rješenje o registrovanju udruženja rizikuje sudsku parnicu na ime više miliona.
Policija treba da dejstvuje i uvede red na ulice.
Onaj ko poništi rješenje o registrovanju udruženja rizikuje sudsku parnicu na ime više miliona.
Policija treba da dejstvuje i uvede red na ulice.
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#884 Re: Blokada puteva
79 ipak ili nesto oko te brojke.supercali wrote:Koliko ima opstina u Federaciji?
Last edited by dobar osjecaj on 28/02/2018 23:23, edited 1 time in total.
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#885 Re: Blokada puteva
bogoljub wrote:MOLIM BOGA SAMO DA NE PADNE KRV VEČERAS!
MOŽDA JE BAŠ TO NEKOME CILJ!
KAKVI SU TO BORCI AKO SU UZROKOVALI DA OBIČNA DJECA, STARIJI, PATE NA VEOMA NISKIM TEMPERATURAMA!?
NEKA DJECA IZ ŠKOLE JOŠ NISU DOŠLA SVOJIM KUĆAMA PREMRZLA!
ZAR JE TO BORAC KOJI UGROŽAVA ŽIVOTE NEVINIH LJUDI?
OVO JE POTEZ PROTIV BIH!
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#886 Re: Blokada puteva
79supercali wrote:Koliko ima opstina u Federaciji?
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#887 Re: Blokada puteva
Evo čak Dilfaš prijeti da će ih policijom rastjerivat
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#888 Re: Blokada puteva
Pa nek blokiraju Fadilovu kucu, Fadilov posao i slicno.zenit dozic wrote:Apsolutna podrska borcima u borbi protiv ovih uhljebasupercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt![]()
Evo hoce fadil da pusti drotove na borce.
E tu mu je i kraj
Idioti obicni bez mozga, realno
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#889 Re: Blokada puteva
Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#890 Re: Blokada puteva
It_is_a_Leclerc wrote:Kako sam i cijelu večer tvrdio, zahtjevi ove grupe NISU OSTVARIVI u okvirima zakona.
Onaj ko poništi rješenje o registrovanju udruženja rizikuje sudsku parnicu na ime više miliona.
Policija treba da dejstvuje i uvede red na ulice.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#891 Re: Blokada puteva
koliko dana ovaj misliti cekati da zovne organe?
9 mjeseci neko bez sefa kampuje pred vladom
nenajvljeni, bez predstavnika -
i ovi ih jos nesto bendaju
neka im samo zatraze vojne knjizice
9 mjeseci neko bez sefa kampuje pred vladom
nenajvljeni, bez predstavnika -
neka im samo zatraze vojne knjizice
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#892 Re: Blokada puteva
Svašta reko a ništa rekao nije.
A evo Bukarević samo potencira koliko se love izdvaja za njih.
Na kraju će ih sve ukinuti
A evo Bukarević samo potencira koliko se love izdvaja za njih.
Na kraju će ih sve ukinuti
-
Dzematlija
- Posts: 602
- Joined: 29/04/2015 12:06
#893 Re: Blokada puteva
Ma nek se više tornjaju i ti borci. Preko 20 godina je prošlo od rata, koliko im vremena treba da se snađu?
OK, invalidi i šehidske porodice, al šta sa ostalima - ko će to finansirati više, mladih je sve manje u zemlji!?!?
OK, invalidi i šehidske porodice, al šta sa ostalima - ko će to finansirati više, mladih je sve manje u zemlji!?!?
Last edited by Dzematlija on 28/02/2018 23:24, edited 1 time in total.
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#894 Re: Blokada puteva
Odleprsajskafiskafsnjak wrote:Pa nek blokiraju Fadilovu kucu, Fadilov posao i slicno.zenit dozic wrote:Apsolutna podrska borcima u borbi protiv ovih uhljebasupercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt![]()
Evo hoce fadil da pusti drotove na borce.
E tu mu je i kraj
Idioti obicni bez mozga, realno
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#895 Re: Blokada puteva
Dje si sluzio. Jel u Tz?channel10 wrote:Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
-
DonieBrasco
- Posts: 20063
- Joined: 31/08/2016 16:09
#896 Re: Blokada puteva
Generalno ovo je nista kakve proteste građani treba da naprave. Pa kome je jos dobro u Federaciji sem SDA izbjeglica i clanova na buđutu i grbaci građana ?
Do kada vise ljudi dragi, zar ne zelite promjene.
A sto se tice ovih boraca ovo je cirkus, vise se ne zna ni koliko ih je.
Do kada vise ljudi dragi, zar ne zelite promjene.
A sto se tice ovih boraca ovo je cirkus, vise se ne zna ni koliko ih je.
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#897 Re: Blokada puteva
Unervozili se ovi "borci" u Ze. Spremaju se ovi izgleda da rastjeraju.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#898 Re: Blokada puteva
Evo podijelih 3.5 miliona koliko ima bih na 1600 znaci svaka organizacija ima oko 2200 clanovadobar osjecaj wrote:79 ipak ili nesto oko te brojke.supercali wrote:Koliko ima opstina u Federaciji?
A jos oduzmi oko milion iz rs pa to je svaki kvart svako selo ima organizaciju predsjednika zamjenika i sl
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#899 Re: Blokada puteva
Tri mjeseca u TZ, ostalo u Rajlovcu.insomnia78 wrote:Dje si sluzio. Jel u Tz?channel10 wrote:Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#900 Re: Blokada puteva
Dzematlija wrote:Ma nek se više tornjaju i ti borci. Preko 20 godina je prošlo od rata, koliko im vremena treba da se snađu?
OK, invalidi i šehidske porodice, al šta sa ostalima - ko će to nahranit!?!?
nik ti je vrh
