Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#876 Re: Blokada puteva

Post by Freamon Lester »

Koliko vidim u golubinju prije ukljucenja u press auta se polako krecu kao da se kolona probila?
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#877 Re: Blokada puteva

Post by zrakomlat »

supercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
a nisu uračunate organizacije iz pi si. Ispade da je u bih ratovalo ljudi ko u desantu na normandiju
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#878 Re: Blokada puteva

Post by Cherry-Cherry »

amrq7u wrote:Evo u Vogošći se popravilo stanje, ili su pustili većinu ili je raja otišla na alternativne puteve. Uglavnom ima par autobusa koji već čekaju preko 10h. A gledam puštaju samo hitne slučajeve. Ulogorili su se na petlji. A hladno da se s*ebes.
Misliš da su stvarno počeli puštati? :-D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#879 Re: Blokada puteva

Post by zoomba »

I bolji je prenos svega na n1 nego ftv..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#880 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Koliko ima opstina u Federaciji?
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#881 Re: Blokada puteva

Post by zenit dozic »

supercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Apsolutna podrska borcima u borbi protiv ovih uhljeba :thumbup:
Evo hoce fadil da pusti drotove na borce.
E tu mu je i kraj
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#882 Re: Blokada puteva

Post by bogoljub »

MOLIM BOGA SAMO DA NE PADNE KRV VEČERAS!
MOŽDA JE BAŠ TO NEKOME CILJ!
KAKVI SU TO BORCI AKO SU UZROKOVALI DA OBIČNA DJECA, STARIJI, PATE NA VEOMA NISKIM TEMPERATURAMA!?
NEKA DJECA IZ ŠKOLE JOŠ NISU DOŠLA SVOJIM KUĆAMA PREMRZLA!
ZAR JE TO BORAC KOJI UGROŽAVA ŽIVOTE NEVINIH LJUDI?
OVO JE POTEZ PROTIV BIH!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#883 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Kako sam i cijelu večer tvrdio, zahtjevi ove grupe NISU OSTVARIVI u okvirima zakona.
Onaj ko poništi rješenje o registrovanju udruženja rizikuje sudsku parnicu na ime više miliona.

Policija treba da dejstvuje i uvede red na ulice.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#884 Re: Blokada puteva

Post by dobar osjecaj »

supercali wrote:Koliko ima opstina u Federaciji?
79 ipak ili nesto oko te brojke.
Last edited by dobar osjecaj on 28/02/2018 23:23, edited 1 time in total.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#885 Re: Blokada puteva

Post by zrakomlat »

bogoljub wrote:MOLIM BOGA SAMO DA NE PADNE KRV VEČERAS!
MOŽDA JE BAŠ TO NEKOME CILJ!
KAKVI SU TO BORCI AKO SU UZROKOVALI DA OBIČNA DJECA, STARIJI, PATE NA VEOMA NISKIM TEMPERATURAMA!?
NEKA DJECA IZ ŠKOLE JOŠ NISU DOŠLA SVOJIM KUĆAMA PREMRZLA!
ZAR JE TO BORAC KOJI UGROŽAVA ŽIVOTE NEVINIH LJUDI?
OVO JE POTEZ PROTIV BIH!
:thumbup:
User avatar
undefined007
Posts: 1087
Joined: 13/05/2014 16:37

#886 Re: Blokada puteva

Post by undefined007 »

supercali wrote:Koliko ima opstina u Federaciji?
79 :D
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#887 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

Evo čak Dilfaš prijeti da će ih policijom rastjerivat
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#888 Re: Blokada puteva

Post by skafiskafsnjak »

zenit dozic wrote:
supercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Apsolutna podrska borcima u borbi protiv ovih uhljeba :thumbup:
Evo hoce fadil da pusti drotove na borce.
E tu mu je i kraj
Pa nek blokiraju Fadilovu kucu, Fadilov posao i slicno.
Idioti obicni bez mozga, realno
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#889 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#890 Re: Blokada puteva

Post by zenit dozic »

It_is_a_Leclerc wrote:Kako sam i cijelu večer tvrdio, zahtjevi ove grupe NISU OSTVARIVI u okvirima zakona.
Onaj ko poništi rješenje o registrovanju udruženja rizikuje sudsku parnicu na ime više miliona.

Policija treba da dejstvuje i uvede red na ulice.
:mrgreen:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#891 Re: Blokada puteva

Post by uglavnomja »

koliko dana ovaj misliti cekati da zovne organe?

9 mjeseci neko bez sefa kampuje pred vladom

nenajvljeni, bez predstavnika - :-) i ovi ih jos nesto bendaju

neka im samo zatraze vojne knjizice
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#892 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

Svašta reko a ništa rekao nije.

A evo Bukarević samo potencira koliko se love izdvaja za njih.

Na kraju će ih sve ukinuti
Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#893 Re: Blokada puteva

Post by Dzematlija »

Ma nek se više tornjaju i ti borci. Preko 20 godina je prošlo od rata, koliko im vremena treba da se snađu?
OK, invalidi i šehidske porodice, al šta sa ostalima - ko će to finansirati više, mladih je sve manje u zemlji!?!?
Last edited by Dzematlija on 28/02/2018 23:24, edited 1 time in total.
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#894 Re: Blokada puteva

Post by zenit dozic »

skafiskafsnjak wrote:
zenit dozic wrote:
supercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Apsolutna podrska borcima u borbi protiv ovih uhljeba :thumbup:
Evo hoce fadil da pusti drotove na borce.
E tu mu je i kraj
Pa nek blokiraju Fadilovu kucu, Fadilov posao i slicno.
Idioti obicni bez mozga, realno
Odleprsaj :zzzz:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#895 Re: Blokada puteva

Post by insomnia78 »

channel10 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.
Dje si sluzio. Jel u Tz?
DonieBrasco
Posts: 20063
Joined: 31/08/2016 16:09

#896 Re: Blokada puteva

Post by DonieBrasco »

Generalno ovo je nista kakve proteste građani treba da naprave. Pa kome je jos dobro u Federaciji sem SDA izbjeglica i clanova na buđutu i grbaci građana ?

Do kada vise ljudi dragi, zar ne zelite promjene.

A sto se tice ovih boraca ovo je cirkus, vise se ne zna ni koliko ih je.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#897 Re: Blokada puteva

Post by Casual's »

Unervozili se ovi "borci" u Ze. Spremaju se ovi izgleda da rastjeraju.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#898 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

dobar osjecaj wrote:
supercali wrote:Koliko ima opstina u Federaciji?
79 ipak ili nesto oko te brojke.
Evo podijelih 3.5 miliona koliko ima bih na 1600 znaci svaka organizacija ima oko 2200 clanova
A jos oduzmi oko milion iz rs pa to je svaki kvart svako selo ima organizaciju predsjednika zamjenika i sl
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#899 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

insomnia78 wrote:
channel10 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
Gledam danas na Zenici jednog od protestanata i prepoznam lika. Bio sa mnom u vojsci neke 97-98. A sad ko neki im vodja. Dzimi ga zna jer je iz Tetova i to bas sa kraja Tesanjske ulice. Cini mi se da je Kubat. Eh sad otkud on da je borac, a sluzio vojsku 97-98.
Dje si sluzio. Jel u Tz?
Tri mjeseca u TZ, ostalo u Rajlovcu.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#900 Re: Blokada puteva

Post by zrakomlat »

Dzematlija wrote:Ma nek se više tornjaju i ti borci. Preko 20 godina je prošlo od rata, koliko im vremena treba da se snađu?
OK, invalidi i šehidske porodice, al šta sa ostalima - ko će to nahranit!?!?
:thumbup:

nik ti je vrh :lol: :thumbup:
Locked