weredsf
O tome ja pricam, neko ko izjednaci SDA, HDZ i SDS trazi Bakirov odlazak, to znaci nije moglo ni uz pomoc JNA, ne znam na osnovu cega sada gajite nade u to..
Za razliku od 92 mi sada imamo "malo" vise cijevi za vas...

eeeeeee tugo moja pa Jedan SDA ovac ne zna ni pusku napuniti . Ne zna ni sa tespihom rukovati a kamoli sa oruzjem . Koliko me pamcenje sluzi zarobili smo na Bistriku te 92 god rakete zemlja zemlja zemlja zark ( na papirima pisalo da kaminoni prevoze banane ) i alija to uredno vrati kukanjcu . Nemoj sebi da laskas . Cetnici i JNA nikad nisu trazili odlazak Bakira i alije i SDA . Imali su oni Aliju u rukama pa ga pustili . Za Bakira nisu znali ni da postoji kao sto nisu znali ni za jednog SDA ovca koji su iz Zagreba Ljubaljane Beca tipkali stranacko smece hefticnjak zvni ,, ljiljan ,, i kupili lovu od doncija . Cetnici i JNA su se upravo plasili onih na koje bi ti sada pucao . Bosanaca i Hercegovaca , bivskih Titovih pionira skolovanih , pametnih , hrabrih , casnih , postenih , oni koji vole Bosnu , oni koji su spremni poginuti za cjelovitu BiH .
Cetnici i JNA su se plasili bosanskih patriota , ljudi koji se bore za Republiku Bosnu i Hercegovinu , zemlju gradjana , jednakopravnih gradjana , multikulturnu i mulietnicku Bosnu i Hercegovinu koja pociva na temeljima ljudskih sloboda i zagraniranih svih prava . Cetnici i JNA su trazili od Dragana Vikica da napusti Sarajevoi sa porodicom da cu mu dati pare i srediti ugodan i lagodan zivot gdje god hoce od Australije do Kanade . Eto koga su se oni plasili . Vikica . Covjeka koji zna napuniti pistolj i pogoditi metu sa svojim specijalcima . nisu se cetnici plasili Bakira koji u trezoru banke skriva prkno niti Dzemaludina Latica koji iz Ljubljane pise eseje protiv mjesanih brakova dok Bosna gori . Cetnici ustase i JNA nisu trazili nikad smjenu Alije i SDA nego su trazili smjenu Sefera Halilovica koju je alija i ispunio . Cetnici su se plasili Bogica B , Jove Divjaka , Mustafe Hajrulahovica Talijana , Arfia Pasalica , Kapetana Hajre , Stjepana Sibera , Izeta Nanica ( sve Titova skola ) Nijaza Durakovica ...eto koga su se plasili a alija i SDA

Da nas nije branio mozda alija behmen i Hasan Cengic ( takve neprijatelje bi svaki agresor pozelio ) . dakle nemoj sebi laskati da je cetnicima i JNA SDA bila trn u oku . Oni su bili koalicioni partner Sa SDS i HDZ i danas su takodje . Jos nesto . Posto vec prijetis da i ja tebi kazem . SDA je jos za vrijeme rata isla u obracun sa ljudima koji su zastupali ideju jedne i jedine i nedjeljive i zajednicke i multi kulti pa pripazi , mozda smo i mi partizani nesto naucili odnosno izvukli lekciju iz 92 96 . Bolje bi vam bilo da se konacno okanite corava posla o tri tora i tri naroda i tri bandita koji sakriveni iza nacionalnih zavjesa i vjerskih zidova zavadjuju truju i dijele samo da bi mogli vladati i krasti .To vam je prijateljski savjet . Koliko ste bijedni i mizerni zorno pokazuje cinjenica ( kada vam se prostru dokazi o kolaboraciji i suradnji sa neprjateljima vi oplete po Titu i komunizmu ) Nadam se da ce oktobarski izbori pokazati da SDA treba da ide na smetljiste istorije u septicku odakle je i dosao . Kada srusimo jednu nogu tronoscu ta ce stolica propasti samo ako je pogledas . Bez SDA , srpske i hrvatske ( neprijateljske i separatiscke ) stranke nemaju nikakve sanse . Kada se karadjicevim i dodinim i covinim i matinim vampirima obustavi dotok krvi oni ce se samo pretvoriti u pepeo . cetnici i ustase su potpuno bespomocne bestije da bi unistile BiH . Osim ako im neko ne pomaze sa bosnjacke strane . bilo ko . ne samo SDA . i SDP je pokazao da je smece .
ps Alija I kaze na jednom mjestu
citat ,, Srbi i Hrvati ne zele Bosnu a Bosne nema bez Hrvata i Srba . Zakljucak izvedite sami .
a sada gledaj sta kaze Akademik Esad Durakovic neki dan
,,Bosne nema bez Bosnjaka niti ima Bosnjaka bez Bosne ,, kraj citata . pa prosudite sami sta je istina . Oni koji ne vide dalje od mindera odmah da kazem da je Alijina teza cista laz i glupost . Teska laz i glupost . To je samo igvor za ono sto su dogovarali na svojim sijelima a linkova ima pretek . Smrt Fasizmu Sloboda Narodu