Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#876 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Horor intervju sa izbačenom ukućankom VB

Vesna de Vinča: Jelena Karleuša će Srbiji doći glave!
Vesna de Vinča je sinoć u razgovoru sa novinarima beogradskih redakcija, nakon što je napustila kuću Velikog brata, prevazišla sebe. Sve one fantastične misli koje smo imali priliku da čujemo prilikom njenog predstavljanja publici na ulasku u šou, Vesna je sada razvila do neslućenih dimenzija. Za početak je izjavila da se vraća pravom Velikom bratu, onom „koji od nas pravi robove i jeftinu radnu snagu“ ali sudeći po sreći na njenom licu taj opasni robovlasnik koji živi u glavi prve dame Miss Yu kompanije nije ništa u odnosu na Vesnu Vukelić Vendi. Vendi je ipak stvarna, prisutna opasnost, nikakav produkt teorija zavere, tako da je Vesna de Vinča imala mnogo sreće što je klisnula u pravom trenutku.

„Žao mi je što niste imali priliku da vidite taj radikalni post pred kamerama“ nastavila je, a onda preporučila novinarima zeolit koji čisti organizam od teških metala. Potom je usledila još jedna tirada pravdanja zašto je uopšte ušla u šou. Na prvom mestu, ona je novinar istraživač, a ne egzibicionista ili socijalno ugrožena osoba. Ušla je, zapravo, da proveri da li su njena dosadašnja razmišljanja o Velikom bratu tačna. Tada sam se prvi put umešao.

I, da li su tačna?

Naravno da su tačna, to je jedna vrsta eksperimenta koji je monstruozan. Preko rijaliti šou programa se vaspitava i trenira nacija, priprema se za jedan mentalni holokaust i mentalni koncentracioni logor koji nam je tu blizu. Mi smo samo jedan mali narod kome se sve to sprema.

Čekajte, rijaliti programi lansirani su na Zapadu, među narodima koji nisu mali. Da li se njima dogodio taj holokaust?

Da, da, oni su nesvesno upali u te vode. Devedeset posto hrane u Americi je genetski modifikovano i to se može videti po izgledu tih ljudi. Oni su puni, debeli...

Možete li da pojasnite vezu između rijaliti programa i genetski modifikovane hrane?

Videćete vi, vrlo uskoro, šta je od onoga što sam pričala o pravom Velikom bratu, o novom svetskom poretku, uopšte pušteno na B92.

Pušteno je mnogo toga, nemojte da napadate televiziju jer vam to kliše nalaže, sve su se vaše ideje čule...

Ne! Ja sam ušla u rijaliti šou verujući da je tu reč o danonoćnom snimnju, praćenju i puštanju u etar. To nije tačno, tu se vrši jedna vrsta izbora, selekcije...

Vesna de Vinča je potom nekoliko minuta govorila o Vendi i sudskom sporu koji vodi protiv nje izrazivši zabrinutost kako će ukućani izaći na kraj „sa tom vrstom agresije“. Kada sam je pitao kako se prethodnih dana nosila sa agresijom Maje Nikolić rekla je da se Maja mnogo promenila i da postaje sve bolja. („Očigledno je njeno pomeranje ka ideji dobra i suzdržavanja!“) Ova tvrdnja verovatno ima veze sa tim što su se njih dve sinoć našle na istoj strani kada je Vendi ušla u kuću. Potom smo saznali da Vesna planira „mali, intimni rijaliti“ na svom brodu gde će ugostiti sve ukućane, osim Vendi naravno, jer je počela da ih doživljava „kao rod“. Negirala je da je ušla u rijaliti da bi svoju kompaniju izvukla iz loše finansijske situacije ali nije opovrgla da je ta situacija teška i da „naše lepotice, ambasadori lepote“ zaslužuju najobolje.

Da ste ostali u kući kako biste komunicirali sa Vendi?

Nikako. Ona je izjvila da moju glavu, moje kikice treba da razvlače svinje po Africi. Uvredila je, nažalost, pokojnog pukovnika Gadafija, ali videćemo kako će to proći kod njegovih pristalica i naslednika. To što je ona ušla u ovaj program potvrđuje suštinu rijalitija a suština je u tome da se izbriše razlika između dobra i zla, istine i laži. Suština je u brisanju tradicionalnih vrednosti i uništavanju svega što Srbija jeste.

Izvinite, ali moram da vas pitam kako je onda moglo da se dogodi da ta divna, tradicionalna zemlja toliko gleda programe ovog tipa, da ih čini najgeldanijim televizijskim sadržajem?

Da vam kažem, nijedna zemlja nije tradicionalna. Ja sam čitala, kad sam radila doktorat, francuske filozofe koji kažu da se ceo svet nalazi između tri sistema – tradicionalnog, modernog i postmodernog. U tradicionalnom sistemu nema nikakvih problema sa identitetom. Sve se uloge znaju - majka, otac, muško, žensko... U modernom društvu kriza identiteta buja, cveta. Žene se pitaju da li da budu majke ili da budu business woman, muškarci se preispituju...

Čekajte, ali vi ste prva „business woman“, ni vi niste tradicionalni?

Ja sam najmlađa, najmodernija i najtradicionalnija osoba u ovom gradu.

Zanima me taj vaš post. Sav taj religijski kič, pošćenje pred kamerama, samoreklamerstvo. Da li je to potrebno ljudima koji su istinski religiozni?

Ja sam iz duboko humanih razloga ušla u javni post. Inače, to godinama radim. (Sledi priča o duhovnim radostima i obuzdavanju životinje u telu „koja hoće da jede“ i o tome da je post oporavio njenu štitnu žlezdu sa kojom ima problema „još od ratišta“)

Na pitanje o doktoratu, Vesna de Vinča je izjavila da joj je doktorska teza pomogla da novinarima objasni postmoderno vreme u kome „haraju Karleuše, Vendi, Madone i Lejdi Gage. Prevedite par tekstova koje peva Lejdi Gaga da vidite na šta to liči. One hoću da nam oduzmu identitet, nama starijima ne mogu, ali mogu našoj deci. Karleuša je jako interesantna ličnost i nije čudo što je gej populacija uzima za svog ambasadora. Ja sam bila veoma zainteresovana da vidim ko popuni 10 000 mesta na Karleušinom koncertu i znate šta sam videla? Videla sam 10 000 malih Karleuša.“

Na pitanje novinara da li zna da Jelena Karleuša priprema koncert na Ušću, Vesna je rekla da će to budnim okom pratiti pravi Veliki brat, aludirajući na to da je ova pevačica svojevrsna instalacija Novog svetskog poretka. „Po tome se vidi koliko smo popucali“, zaključila je.

Sad bi bilo lepo da nam objasnite šta ne valja kod Karleuše, šta je po vašem mišljenju sporno?

Ima toga mnogo. Mogli bismo o tome čitav sat da pričamo.

Jel' vam Ceca dobra za identitet?

Ceca je nešto drugo. Ona ima jednu boju koja se zove patriotska, boju koju Karleuša nema. I da vam dodam da još jednom tako srećno uzdahnete, drago mi je što sam se prvi put pojavila na B92, posle ratišta. Na B92 je u to vreme, a provela sam samo 15 dana u Kninu i dva dana u Vukovaru, emitovano kao da sam ja deset godina provela tamo a nijedan moj izveštaj nije opovrgnut. Nije dokazano da je bilo koji moj izveštaj bio sporan ili lažan. Mnogo mi je drago što sam se posle toliko godina pojavila na toj televiziji u jednom ovakvom rijaliti šou.

Novinari prelaze preko ovoga i pitaju je za Vasu Nestorovića, koji je sa njom sarađivao, i to kako je doživela njegovu porno karijeru. Usledila je priča o „putu iskušenja“ koji očekuje svakog čoveka.

„Ja nisam ljubitelj tog načina napretka. Mnogo sam o tome pričala sa Bobanom Stojanovićem, gej aktivistom i lobistom. Inače, imam divne prijatelje gejeve, baš divne ljude, čak najbliže prijatelje. Nije u njima problem. Problem je u aktivizmu, u tim gej paradama. Taj način pokazivanja seksualne orijentacije nije svojstven ni normalnim ljudima.“

Da li to znači da su vaši, kako ste rekli, najbliži prijatelji, nenormalni?

Hvatate me za reč, to mi se jako dopada. Rekla sam da imam dobre prijaltelje, da ih mnogo volim i poštujem...

Ali su nenormalni?

Ja sam hrišćanka gospodine, u Bibliji ne postoje dva Adama ili dve Eve...

Ta argumentacija je tragična, a Biblija je referentna samo za hrišćanske vernike koji, moram da vas obavestim, nisu sami i jedini na svetu...

Svaka vama čast.

Na kraju, pominjem samo zato što je ilustrativno i u skladu sa svime što je rekla u ovom intervjuu, favoriti Vesne de Vinče su Uroš, Slavko i Dragutin Topić.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#877 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Not My Idea wrote:Ne pratim toliko koliko vi,
ali po vasim komentarima tamo pola cetnika, jbte. lol


dovragaismajlijiisve.


ona Maja Nikolic nije normalna. Bas bezobrazna zena. Kako veceras u zivom programu kaze da su je molili da udje. To sigurno i jest tacno, ali te se stvari ne govore.
I vidjela sam da je haman Avi govorila nesto da je ljepsa od Natase Bekvalac. lol. wtf?

onoj Sindi se u ocima vidi da je jako pokvarena i prava hinja.

a ušlagiranu ne mogu ni komentarisat.



labović je branitelj lika i djela karadžića,dakle neko ko je četnik,vesna je bila ratni reporter RTS,teško da je to mogla biti a da nije huškala na rat
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#878 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

KnuckleHead wrote:

lolol koji kraljevi od 2 i 50 su najludji :D


:thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#879 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ambrozija wrote:
Anes90 wrote:Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
A sta je Milic? :D



bosanac
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#880 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

kako se ava brzo zaljubljuje,sad je u krilu jednog od blizanaca
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#881 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Evo ih sada u duelu s krmećim uvcetima i bijelim bubrezima :lol:
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#882 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

kakavdanakneiskustvu wrote:kako se ava brzo zaljubljuje,sad je u krilu jednog od blizanaca
gdje sad gledaš?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#883 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Eluveitie wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kako se ava brzo zaljubljuje,sad je u krilu jednog od blizanaca
gdje sad gledaš?


b92
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#884 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

klavirdžija wrote:Evo ih sada u duelu s krmećim uvcetima i bijelim bubrezima :lol:


je li samo topić mora jesti?
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#885 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

kakavdanakneiskustvu wrote:
klavirdžija wrote:Evo ih sada u duelu s krmećim uvcetima i bijelim bubrezima :lol:


je li samo topić mora jesti?
Ne, mora i Ava i blizanci
Ali Topic je na tajnom zadatku i jedino njegovo 'jelo' nije stvarno meso (nego cini mi se kesen pire i hljeb), tako da je on morao da odglumi ono gadjenje :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#886 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

_nevermind_ wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
klavirdžija wrote:Evo ih sada u duelu s krmećim uvcetima i bijelim bubrezima :lol:


je li samo topić mora jesti?
Ne, mora i Ava i blizanci
Ali Topic je na tajnom zadatku i jedino njegovo 'jelo' nije stvarno meso (nego cini mi se kesen pire i hljeb), tako da je on morao da odglumi ono gadjenje :D

:mrgreen:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#887 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

klavirdžija wrote:Evo ih sada u duelu s krmećim uvcetima i bijelim bubrezima :lol:
Image
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#888 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Sta se to izdesavalo, ba? :roll:

Bas slusah Milica jucer haman kad je prao sudje i prica, i tacno mi nekako prica njegova baca na pricu bosanca. :lol: Kad sastavi JE i BE, mene suze hoce da obliju. Sinoc bio prikaz cijelog dana, dok su Soraja i on bili jos u onoj sobici, eh, i sad pricala je neka, ne znam koja, haman Maja i neku rijec je izgovorila brzo, a trebala je malo da je otegne, jO kad je on osuo s psovkama. :lol:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#889 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#890 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

:?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#891 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Sad tek vidim da ova Sindi ni'e normalna. :-)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#892 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Sta se desava na b92?

Sto Sindi nije normalna? Mislim znam da nije, ali sto ovaj put :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#893 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

_nevermind_ wrote:Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
Eh prekidose uzivo prenos, sad ide pregled dana.
Uglavnom opet su dobili zadatak, ovaj put su tri zene trebale da udju u prostoriju punu miseva u kojoj je mrkli mrak i da nadju tri kljuca. Dobrovoljci - Vendi, Ava i Maja N.
Top je, prije toga, usao sam i k'o fol nasao prvi kljuc, ali sa upaljenim svjetlom i misevima zatvorenim u kutijama (sto naravno ostali ukucani ne znaju, jer on ima spec. zadatak).
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#894 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

_nevermind_ wrote:
_nevermind_ wrote:Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
Eh prekidose uzivo prenos, sad ide pregled dana.
Uglavnom opet su dobili zadatak, ovaj put su tri zene trebale da udju u prostoriju punu miseva u kojoj je mrkli mrak i da nadju tri kljuca. Dobrovoljci - Vendi, Ava i Maja N.
Top je, prije toga, usao sam i k'o fol nasao prvi kljuc, ali sa upaljenim svjetlom i misevima zatvorenim u kutijama (sto naravno ostali ukucani ne znaju, jer on ima spec. zadatak).
Joj, ja reko poklali se :D
Ali upravu si, fuj :-?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#895 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Ambrozija wrote:Sta se desava na b92?

Sto Sindi nije normalna? Mislim znam da nije, ali sto ovaj put :D

Ja ne'am b92. :angry: Siroma'. :|


Gledam na bn-u pregled 9. dana. Sindi, jer se ponasa nenormalno. Nisam nesto bila upucena u njihovu svadju i nisam znala ko laze. Sad vidim da Sindi nju stalno proganja s recenicom 'skini mi se s vrata'. Kesla se nekako ludjacki i ponasa se ludjacki. :lol:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#896 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ambrozija wrote:
_nevermind_ wrote:
_nevermind_ wrote:Jaoooo uzasaaaaa...fuj fuj fuj
Gleda li iko uzivo B92??
Eh prekidose uzivo prenos, sad ide pregled dana.
Uglavnom opet su dobili zadatak, ovaj put su tri zene trebale da udju u prostoriju punu miseva u kojoj je mrkli mrak i da nadju tri kljuca. Dobrovoljci - Vendi, Ava i Maja N.
Top je, prije toga, usao sam i k'o fol nasao prvi kljuc, ali sa upaljenim svjetlom i misevima zatvorenim u kutijama (sto naravno ostali ukucani ne znaju, jer on ima spec. zadatak).
Joj, ja reko poklali se :D
Ali upravu si, fuj :-?
Ma vidjeces, bice garant sutra u pregledu dana...
A da je bio pokolj, bio je, ali pacova :D :D (malo karikiram, priznajem :P )
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#897 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

sindi fkt nije normalna :-)
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#898 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

VenomousV wrote:sindi fkt nije normalna :-)
Gdje li je @didžej da je jos malo glorifikuje :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#899 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Ova Ava nije samo tuka nego je fakat i prefrigana, nema se šta žaliti. Nagovara "svog" blizanca da kao zavede Soraju, da fol napakosti zubatom. Fuj!
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#900 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Jao:

Locked