Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Norm wrote:...e o ovome ja pricam...
Al' ga uslika, aferim...
Tu je vazda stacionirana neka trulja, a i ispred nje je haman pa privatni dio trotoara rezervisan samo za Audija i nekog Kia terenca. Džaba parking ispred solitera i podzemna garaža...
Norm wrote:...e o ovome ja pricam...
Al' ga uslika, aferim...
Tu je vazda stacionirana neka trulja, a i ispred nje je haman pa privatni dio trotoara rezervisan samo za Audija i nekog Kia terenca. Džaba parking ispred solitera i podzemna garaža...
Kia sportage i A7
Jednom sam vidio kakva macka vozi taj A7
Ako te zateknu dnevna ti je 10 maraka, ako ne nikom ništa.
A ovo ostalo stvarno ne znam, znam da je gore na Carini kod Hamzića bila ta radnja pa je ili zatvorena ili premještena. Za marku dobiješ punu kesu skoro onih larvi. Ribo-opreme imaš i na pijaci dosta.
kamen spoticanja wrote:Ja opet moram na ceste...
fontana kosta 220 hiljada maraka
...plus troskovi odrzavanja...
Zalizani htio fontanu od nekakvog klincevog materijala koji se mora drzati na temperaturi iznad 18 stepeni...zato su razapeli sator...pare nisu problem
Ma ne znam šta bih rekao, jeli trebalo ili ne, jeli skupo ili nije, dobro je da imamo nešto lijepo u svakom slučaju.
Zanimalo me ima li toga po svijetu kad ono ima itekako.
Pogledajte ovo:
nadžak wrote:Ma ne znam šta bih rekao, jeli trebalo ili ne, jeli skupo ili nije, dobro je da imamo nešto lijepo u svakom slučaju.
Zanimalo me ima li toga po svijetu kad ono ima itekako.
Pogledajte ovo:
Hebo vas patak izvođački, juče sam imao situaciju, koja se hvala Bogu završila komično a započela je drugačije. Juče ujutro u 07:45 parkirao dole na parking kod hotela Internacional ( sišao sa bulevara lijevo i pravo tamo na onaj parking ispred sjeverne tribine stadiona).
Poslije podne, nakon posla, krenem kući kad ne možeš ni lijevo ni desno! Desno prema lameli bilo zatvoreno odmah na raskrnici a lijevo zatvoreno prije skretanja u ulicu Fra Grge Martića ( pored Čarlija).
I ništa...vratim se odale sam krenuo da pitam one radnike na parkingu pored stadiona i skontamo da se može trotoarom prema kružnom do Lamele.
Ponisko auto pa sam pipao preko onih ivičnjaka i sišao gore na novo odvajanje za hitnu pomoć. Kontam kurty nemoj da te tražim po gradu. Stid me bilo onog naroda što se zatekao na trotoaru. Ko bi im objasnio da nisam lokalni kabadahija i siledžija. Ide lola sa crnim audijem po trotoaru, baš ga briga, oslobodio Zenicu. .
cenecimoveocino wrote:Bolje da je asfaltirao puteve za okolna sela vec sto dize fontanu.
Nemoj više sela tita ti, na svakog načelnika prije ovoga bilo je i drvlje i kamenje što se ne ulaže u grad nego samo na sela.
Na kraju krajeva vidiš da se sela napuštaju i dobijamo nove građane. Sa starim navikama doduše al hajd, nije tema današanje emisije.
Nešto kontam, a možda si samo bio sarkastičan ili?
Hebo vas patak izvođački, juče sam imao situaciju, koja se hvala Bogu završila komično a započela je drugačije. Juče ujutro u 07:45 parkirao dole na parking kod hotela Internacional ( sišao sa bulevara lijevo i pravo tamo na onaj parking ispred sjeverne tribine stadiona).
Poslije podne, nakon posla, krenem kući kad ne možeš ni lijevo ni desno! Desno prema lameli bilo zatvoreno odmah na raskrnici a lijevo zatvoreno prije skretanja u ulicu Fra Grge Martića ( pored Čarlija).
I ništa...vratim se odale sam krenuo da pitam one radnike na parkingu pored stadiona i skontamo da se može trotoarom prema kružnom do Lamele.
Ponisko auto pa sam pipao preko onih ivičnjaka i sišao gore na novo odvajanje za hitnu pomoć. Kontam kurty nemoj da te tražim po gradu. Stid me bilo onog naroda što se zatekao na trotoaru. Ko bi im objasnio da nisam lokalni kabadahija i siledžija. Ide lola sa crnim audijem po trotoaru, baš ga briga, oslobodio Zenicu. .
A odakle ti za Audi
P.S. Citam komentar na "Zenica stare slike i pricice" , na fotku fontane lik napisa: 20 godina zivim u njemackoj, vi ulazete u fontane a necete u hrvatska i srpska sela oko zenice.
Ovim rijecima otprilike, ne pitaj me kakve veze ima sto on zivi u njemackoj
Bogami mi nezgodno bilo, kad god sam naišao na nekoga mahnem mu kroz šajbu, ono u smislu, hebi ga izvini, nemam kuda drugo
A fakat kad ljudi vide crnog audija malo se drugačije ponašaju.
kamen spoticanja wrote:
Manje vise...sbb jedino nepoznanica...ali kod njih je rasulo
Ko ce biti ispred SDA? DF?
Zeleni trenutno pominju 5-6 imena...neka prepoznajes i po fontanama
mandarinci pominju sesirdzuju i malog doktora
Uz crvene ide bombasticno fantasticno ime...cuo si vjerovatno
kamen spoticanja wrote:
Manje vise...sbb jedino nepoznanica...ali kod njih je rasulo
Ko ce biti ispred SDA? DF?
Zeleni trenutno pominju 5-6 imena...neka prepoznajes i po fontanama
mandarinci pominju sesirdzuju i malog doktora
Uz crvene ide bombasticno fantasticno ime...cuo si vjerovatno
de ba kamen imena sunce... ima nas koji slabije fatamo trenutnu spiku i likove po carsiji...