Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#8727 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
imam problem na d3go..učita lijepo sliku i nakon 10 sekundi slika nestane i tek kad pređem mišem po gornjem uglu vrati se
ima li iko da mu se ovo dešava?
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8728 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa dobro, ipak su oni "patrioti" tako da ih ništa drugo i ne treba zanimati osim "domaćih" kanala a najbolji primjer imamo u PINK paketu!Tiger 033 wrote:Samo trazite tj. qrcite se pa ce vam/nam poceti ubacivati kanale k'o BHtelekom tipa "RTVSlon,NTV Amna,RTV HIT Brčko,SMART TV Tešanj" itd... oni su i danas uspjeli IZNENADITIsvoje pretplatnike (MojaTV) novim kanalom "RTV Cazin"
![]()
ljudi su ŠOKIRANI od uzbuđenja
Koji browser koristiš? Probaj i na IE i na Chrome (meni na chrome radi odlično)! Jesi probao reinstall onoga njihovog dodatka?!bato99 wrote:imam problem na d3go..učita lijepo sliku i nakon 10 sekundi slika nestane i tek kad pređem mišem po gornjem uglu vrati seima li iko da mu se ovo dešava?
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#8729 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@maharadza
ma sve sam probo...samo slika zacrni i dok mišem ne pomjerim ne vraća se...e tuge ove
ma sve sam probo...samo slika zacrni i dok mišem ne pomjerim ne vraća se...e tuge ove
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#8730 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Samo da prijavim da je ovaj Cisco 4682 HD D3 smece. Korektan je on sto se slike tice, 720p, nije hrdjavo, ton kad pojacas kraja na 90% kanala krci, EPG nekada radi, nekada ne. Sve to manje-vise, nije lose, ali ono sto me iritira, i od cega hocu da poludim je sljedece. Npr. kad sa D3 koji je na HDMI 1 na televizoru prebacujem na HDMI 2 na kojem mi je sat. risiver, D3 prima komande od daljinskog TV-a, mijenja kanale, ulazi u meni, isto tako prima komande i od daljinskog sat. risivera, od daljinskog od pojacala, ma strasno. Zbog tih stvari je u mom slucaju D3 skoro negledljiv, kad hocu da pojacam na TV-u, on ulazi u meni, krene po nekim postavkama itd.
Sto se tice modema Cisco EPC3925 i on je smece svoje klase. Uredu, korektan je net, korektan je i ping, medjutim makar dva puta mjesecno se modem bukvalno zakuje, dakle ne mogu pristupiti ni lokalnoj adresi 192.168.0.1, interneta nema. Onda moram raditi restart modema pomocu onog nekog zavucenog dugmica, cackalicom, i nakon toga sve proradi (belaj mi je jer sam sve "zavukao i utegao", pa mi je onda pravi posao uraditi taj restart). Osim toga, status LAN mreze koji pokazuje je nigdje veze, popunjeni su mi LAN portovi 1,2,3, a on uvijek pokazuje da su aktivna sva cetiri porta, kao i port TEL 2 u kojem nema nista.
Toliko od mene.
Sto se tice modema Cisco EPC3925 i on je smece svoje klase. Uredu, korektan je net, korektan je i ping, medjutim makar dva puta mjesecno se modem bukvalno zakuje, dakle ne mogu pristupiti ni lokalnoj adresi 192.168.0.1, interneta nema. Onda moram raditi restart modema pomocu onog nekog zavucenog dugmica, cackalicom, i nakon toga sve proradi (belaj mi je jer sam sve "zavukao i utegao", pa mi je onda pravi posao uraditi taj restart). Osim toga, status LAN mreze koji pokazuje je nigdje veze, popunjeni su mi LAN portovi 1,2,3, a on uvijek pokazuje da su aktivna sva cetiri porta, kao i port TEL 2 u kojem nema nista.
Toliko od mene.
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8731 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Molimo Vas dostavite nam tačne korisničke podatke u inbox, provjerićemo Vaše navode i korigovati sve što je potrebno.NediM17 wrote:Samo da prijavim da je ovaj Cisco 4682 HD D3 smece. Korektan je on sto se slike tice, 720p, nije hrdjavo, ton kad pojacas kraja na 90% kanala krci, EPG nekada radi, nekada ne. Sve to manje-vise, nije lose, ali ono sto me iritira, i od cega hocu da poludim je sljedece. Npr. kad sa D3 koji je na HDMI 1 na televizoru prebacujem na HDMI 2 na kojem mi je sat. risiver, D3 prima komande od daljinskog TV-a, mijenja kanale, ulazi u meni, isto tako prima komande i od daljinskog sat. risivera, od daljinskog od pojacala, ma strasno. Zbog tih stvari je u mom slucaju D3 skoro negledljiv, kad hocu da pojacam na TV-u, on ulazi u meni, krene po nekim postavkama itd.
Sto se tice modema Cisco EPC3925 i on je smece svoje klase. Uredu, korektan je net, korektan je i ping, medjutim makar dva puta mjesecno se modem bukvalno zakuje, dakle ne mogu pristupiti ni lokalnoj adresi 192.168.0.1, interneta nema. Onda moram raditi restart modema pomocu onog nekog zavucenog dugmica, cackalicom, i nakon toga sve proradi (belaj mi je jer sam sve "zavukao i utegao", pa mi je onda pravi posao uraditi taj restart). Osim toga, status LAN mreze koji pokazuje je nigdje veze, popunjeni su mi LAN portovi 1,2,3, a on uvijek pokazuje da su aktivna sva cetiri porta, kao i port TEL 2 u kojem nema nista.
Toliko od mene.
-
realna do boli
- Posts: 1674
- Joined: 08/06/2006 13:04
- Location: na mjestu ...
#8732 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dok smo bili na Art netu na RTL-u HRT smo mogli gledati seriju Sulejman velicanstveni, sinoc je zatamnjeno. Znaci li to da ce i u buduce sve bitnije
serije biti zatamnjene.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#8733 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kako ste vi postavili jezičke postavke na cisco risiveru za meni, zvuk i titlove?
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8734 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Welcome to Telemach .realna do boli wrote:Dok smo bili na Art netu na RTL-u HRT smo mogli gledati seriju Sulejman velicanstveni, sinoc je zatamnjeno. Znaci li to da ce i u buduce sve bitnijeserije biti zatamnjene.
Tapatalk 2
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#8735 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
I sto vam se na resiveru svako malo "resetuju" ove postavke , a uvijek kad nestane struje recimo , uvijek moram ponovo rucno namjijestati audio zvuk i titlove na nas jezik , sve se resetuje na engleskom i tako svaki put , zar to ne moze da ostane pa i kad struje nestane pa dodje da ne moram uvijek ponovo namijestati ...
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8736 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
hoce li se zamracivati utakmica hrvatske u 13 sati?
ako hoce da trazim selameta.
grobari napaceni
ako hoce da trazim selameta.
grobari napaceni
-
Mustang1
- Posts: 29922
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8737 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Prijateljsku ne bi trebalo .. Ali 
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#8738 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Zasto ovo adresirate na telemach (ili bilo kojeg drugog provajdera) !? Obrati se RAK-u s upitom...Hercegoviina wrote:hoce li se zamracivati utakmica hrvatske u 13 sati?
ako hoce da trazim selameta.
grobari napaceni
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8739 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kakav RAK? zasto se ne zamracuje na teritoriji gdje su hrvati vecina? ovo je politicko pitanje .un1ted wrote:Zasto ovo adresirate na telemach (ili bilo kojeg drugog provajdera) !? Obrati se RAK-u s upitom...Hercegoviina wrote:hoce li se zamracivati utakmica hrvatske u 13 sati?
ako hoce da trazim selameta.
grobari napaceni
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#8740 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Politicko ili ne, opet je RAK nadlezan
Ne mozes otici u vodovod i zaliti se sto ti ne radi grijanje 
-
Mustang1
- Posts: 29922
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8741 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
E sad nek daju obrazlozenje .. Ako HRT ne salje zahtjev ko salje .. Prijateljska utakmica koju samo HRT prenosi nema APSOLUTNO NIKAKVOG razloga da se zatamni !
-
Mustang1
- Posts: 29922
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8742 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A evo nije zatamnjeno na Analognoj .. Ja gledao na digitalnoj i prije pocetka su zatamnili .. Ocigledno su skontali da ne trebaju i pustili 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8743 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kako su oprezni čim vide da ih se 'prati' šta i kada zatamnjuju. 
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8744 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Na mmds platformi "mrak".
Prelijepo.
Tapatalk 2
Prelijepo.
Tapatalk 2
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8745 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
zamracise, djubrad prokleta
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8746 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ako ce vam biti lakse,i na mojatv je "mrak" . Odnosno poruka da nisu u mogucnosti emitovati sadrzaj iz bla bla razloga.
Prelijepo.
Tapatalk 2
Prelijepo.
Tapatalk 2
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8747 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
zasto onda nije zamraceno u svim gradovima. ?van helsing wrote:Ako ce vam biti lakse,i na mojatv je "mrak" . Odnosno poruka da nisu u mogucnosti emitovati sadrzaj iz bla bla razloga.
Prelijepo.
Tapatalk 2
nikad necu prezaliti sto sam potpisao ugovor sa ovim grobarima
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8748 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
NOVI JEDINSTVENI BROJ KONTAKT CENTRA 1360
Poštovani,
Obavještavamo vas da je 1360 novi jedinstveni broj Kontakt centra, dostupan 24/7 za sve postojeće i potencijalne korisnike Telamacha.
Važeći broj 033/835-555 će i dalje biti dostupan za sve pozivatelje.
Vaš Telemach
Poštovani,
Obavještavamo vas da je 1360 novi jedinstveni broj Kontakt centra, dostupan 24/7 za sve postojeće i potencijalne korisnike Telamacha.
Važeći broj 033/835-555 će i dalje biti dostupan za sve pozivatelje.
Vaš Telemach
- burekodsira
- Posts: 3539
- Joined: 09/07/2006 00:23
#8749 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kad ćete stići u Goražde
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8750 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hvala što se interesujete za naše usluge, ukoliko budemo dostupni na području Goražda kao i do sada, sve zainteresirane korisnike ćemo blagovremeno informisati.burekodsira wrote:kad ćete stići u Goražde
