Nisam im ja meta, auto je po svemu sudeci. A do auta mogu doci jedino preko mene, s kljucem.. vidjet cemo imal ih danas..O'zone wrote: Bolje zatvor nego Bare jer sa Bara se niko ne vraća.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8701 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8702 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nemam rezervnizforumas wrote:Kad ih vidis sljedeci put baci im kljuc od auta, da se dzaba ne sekiras a i oni da ne trose gorivo bezvezemirzet87sa wrote:A ne znam sta..Logovan wrote: Poduzmi nešto, budi spreman, ako je već takva situacija.da prijavim muriji, blijedo bi me gledali.. da nosim oruzje sa sobom, ranim ga, eto meni zatvora.. za hladno isto tako.. kita situacija, kako god
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#8703 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma znam da im nisi ti meta nego auto ali eto sam si zaključio da do auta mogu doći samo preko tebe.mirzet87sa wrote:Nisam im ja meta, auto je po svemu sudeci. A do auta mogu doci jedino preko mene, s kljucem.. vidjet cemo imal ih danas..O'zone wrote: Bolje zatvor nego Bare jer sa Bara se niko ne vraća.
Jbga ja bi im zapisao tablice ili ih čak uslikao i prijavio muriji sa sumnjom u izvršenje krivičnog djela, ipak neka ima zapisano da si ih upozorio a onda se uzd'o use i u svoje kljuse ako dođe do ne daj bože.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8704 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
probat cu preko tablica saznat ko je, da vidim jel neki no name il kakva baja me tipraO'zone wrote:
Ma znam da im nisi ti meta nego auto ali eto sam si zaključio da do auta mogu doći samo preko tebe.
Jbga ja bi im zapisao tablice ili ih čak uslikao i prijavio muriji sa sumnjom u izvršenje krivičnog djela, ipak neka ima zapisano da si ih upozorio a onda se uzd'o use i u svoje kljuse ako dođe do ne daj bože.
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#8705 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jos ces pomisliti da te ja pratim!mirzet87sa wrote:Sad bez zajebancije, primjetio sam da prate i mene 2 ista auta vec par dana. Gdje god da odem, parkiram, stanem, prodju pored. Nisam paranoican nit sam umislio da sam neko, al sanse da svaki dan sretnem ista auta, a rute mi nisu iste, su minimalne.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#8706 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znaš i sam da ako je u pitanju stvarno auto mafija da tablice i auto su večinom niđe veze.mirzet87sa wrote:probat cu preko tablica saznat ko je, da vidim jel neki no name il kakva baja me tipraO'zone wrote:
Ma znam da im nisi ti meta nego auto ali eto sam si zaključio da do auta mogu doći samo preko tebe.
Jbga ja bi im zapisao tablice ili ih čak uslikao i prijavio muriji sa sumnjom u izvršenje krivičnog djela, ipak neka ima zapisano da si ih upozorio a onda se uzd'o use i u svoje kljuse ako dođe do ne daj bože.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8707 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Drzim te na okucorsa wrote: Jos ces pomisliti da te ja pratim!Prije par dana sam te vidio na Malti, a dan poslije u Nedzaricima u izlivnoj sa glavne prema Dobrinji. Jebi ga kad ti je upecatljivo auto.
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8708 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pomislio bih za praćenje na supercalija ali imao je havariju 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#8709 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Imam ja ljudeBlack swan wrote:pomislio bih za praćenje na supercalija ali imao je havariju
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#8710 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kad vidis da te neko gleda iz C klase W203 nema losih namjera, samo mu se svidja auto.mirzet87sa wrote:Drzim te na okucorsa wrote: Jos ces pomisliti da te ja pratim!Prije par dana sam te vidio na Malti, a dan poslije u Nedzaricima u izlivnoj sa glavne prema Dobrinji. Jebi ga kad ti je upecatljivo auto.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8711 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
2005 faceliftcorsa wrote:Kad vidis da te neko gleda iz C klase W203 nema losih namjera, samo mu se svidja auto.mirzet87sa wrote:Drzim te na okucorsa wrote: Jos ces pomisliti da te ja pratim!Prije par dana sam te vidio na Malti, a dan poslije u Nedzaricima u izlivnoj sa glavne prema Dobrinji. Jebi ga kad ti je upecatljivo auto.
![]()
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8713 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Skonto sam 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#8714 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Stavi kameru naprijed/nazad pa kući na miru pregledaj i analiziraj, u strahu su velike oči 
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8715 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma jebe mi se, kasko je. Nego se nadovezao na black swana oko pratnje, da zadnjih par dana primjetim dva ista auta iza sebe, svaki dan. Da mi je ruta ista pa bih i razumio, al nije. jebat ga, dosta offa 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#8716 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije ti život kasko a ni kvisko.mirzet87sa wrote:Ma jebe mi se, kasko je. Nego se nadovezao na black swana oko pratnje, da zadnjih par dana primjetim dva ista auta iza sebe, svaki dan. Da mi je ruta ista pa bih i razumio, al nije. jebat ga, dosta offa
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8717 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
slušaj... ako sumnjaš dovoljan razlog da postoji nešto...
jer čak i ako si paranoidan ne znači da te neko ne prati
jer čak i ako si paranoidan ne znači da te neko ne prati
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8718 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Stavi kameru u auto.mirzet87sa wrote:Ma jebe mi se, kasko je. Nego se nadovezao na black swana oko pratnje, da zadnjih par dana primjetim dva ista auta iza sebe, svaki dan. Da mi je ruta ista pa bih i razumio, al nije. jebat ga, dosta offa
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#8719 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Spremi par drugova da cekaju, ako ih vidis zovnes drugove, zaustavite i pitate sta je problem.
Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8720 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma prati, imam oko u saobracaju, primjetim i pamtim sve.. mozda i ne prati, mozda slucajno bude iza mene zadnjih par dana, samo me kopka to kako me uvijek nadje, kad i nemam neki odredjeni put ni vrijeme kojim se krecem. Vidjet cu sta ce biti ovih dana, ako se potrefi opet reagovat cu vec nekako.Black swan wrote:slušaj... ako sumnjaš dovoljan razlog da postoji nešto...
jer čak i ako si paranoidan ne znači da te neko ne prati
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8721 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da snimim samog sebe kako pjevam ;pLogovan wrote:Stavi kameru u auto.mirzet87sa wrote:Ma jebe mi se, kasko je. Nego se nadovezao na black swana oko pratnje, da zadnjih par dana primjetim dva ista auta iza sebe, svaki dan. Da mi je ruta ista pa bih i razumio, al nije. jebat ga, dosta offa
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8722 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Može i to, možda slučajno snimiš te što te prate. 
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#8723 Re: RE: Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Inace nije stan nego u Butmiru je ovo u kuci, covjek sam zivio ali je imao u familiji dvojicu boze sacuvaj. Neki debili kriminalci doduse jedan je dobar sa mahalom koliko znam, radi sta radi ali komsiluk ne dira sa svima je dobar,a drugi debil i dzaba. Moguce da je i radi njih nesto,a ovaj covjek se nasao tu ni kriv ni duzan. Inace ovaj covjek veze sa kriminalom nema.insomnia78 wrote:Prije ce biti da su se poznavali. "Kradja" je dosla onako, usput da imaju sa cime pobjeciTomahawk11 wrote:Znaci, uprate te lole, za tobom u stan, umlate te i ukradu auto....nisu ga mogli ukrasti da ga ne umlateDetalji ubistva na Ilidži: Dvije osobe ubile muškarca u stanu i ukrale mu automobil
Dvije osobe inicijala K. S. (1997.) i O. M. (1977.) iz Sarajeva sinoć su na Ilidži ubile muškarca inicijala P. N. (1952.) u njegovom stanu, a nakon toga mu ukrale automobil te se udaljile u nepoznatom pravcu.
Nije golf4 vrijedan tolike zajebancije
Sta se desilo u tramvaju na pofalicima? Policija stoji,a hitna otisla
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8724 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nes jeste valja pjehe
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#8725 Re: RE: Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
udarila zena u tramvaj(bez auta),smjesna saobracajna nesreca,ovo je za rubriku vjerovali ili ne.made_in_sarajevo wrote: Sta se desilo u tramvaju na pofalicima? Policija stoji,a hitna otisla
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
Code: Select all
Kako su za Radiosarajevo.ba naveli iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, još uvijek se utvrđuje o kakvoj nezgodi je riječ.
Potvrđeno nam je da je povrijeđena ženska osoba, ali su okolnosti pod kojima je povrijeđena još uvijek nepoznate.
Prema riječima očevidaca, žena je pretrčavala ulicu i udarila u tramvaj, ali iz MUP-a su naveli da ne znaju još uvijek šta se zapravo desilo.