ima nešto i u rahatlokumu...Point. wrote:Ovo izdrkavanje Bosnjaka prema Erdoganu postaje pateticno. Sta ljudi vide u toj Turskoj? Poslace oni Bosni jos neimara za gradnju dzamija, poslace malo rahat lokuma i par slatkorjecivih stihova o bratskim vezama, a Srbiji firme i nova radna mjesta. Al bitno je da Brko voda za sobom zamotanu hanumu i na ti je sa Baketom. Kakve nas podanicke metode pucaju, Bog te mazo.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/na ... on-poplava



