Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8701 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jest ali osim te hrvatske repke sve ostalo zatamnjuju zbog arenesport ..
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#8702 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa dobro zatamnice sutra srbija - hrvatska 100% na hrt.2 ali ce zato biti prenos na rtrs.u
taman da slusam onog hudnika kako place nakon svakog gola kad ga prime 
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8703 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Mozda rtrs salje zato sto su u istoj grupi koju oni prenose ? 
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#8704 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
što ne mogu na d3go vidjeti film od jučer?
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#8705 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Na kojem programu? Pogledaj propušteno nije dostupno na svim kanalima, nego samo na onim gdje ima plava strelicaStupskaBitanga wrote:što ne mogu na d3go vidjeti film od jučer?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#8706 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma nije to jer to znam ali ne mogu uopšte na glavnom prozoru vratiti program od jučer na onoj strelici već samo do 00:00
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#8707 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma imaju problema s d3go
Neki dan hocu da gledam FTV kaze nije ti dopusteno da gledas tja program. Korsitio sam telemach net 
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8708 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
OKTelemach wrote:Poštovani @Tiger 033, Telemach vrši konstantno poboljšanje kvalitete svih servisa, a u posljednje vrijeme osobito MMDS-a. O svim izmjenama i novitetima bit ćete blagovremeno obaviješteni.Tiger 033 wrote:Kolega @Telemach ... kad ovo "KVALITETNIJI PRENOS SIGNALA I DISTRIBUCIJA MMDS SERVISA" mozemo ocekivati na podruciju St.grada
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#8709 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Uredno imam prijavljena 3 uređaja na D3GO uslugu koju sam normalno koristio.
U zadnja 2-3 mjeseca laptop konstatno odbija da se konektuje jer imam "previše prijavljenih uređaja". Unutar sam limita od tri uređaja (što i dalje stoji na korisničkom panelu), u čemu je problem?
U zadnja 2-3 mjeseca laptop konstatno odbija da se konektuje jer imam "previše prijavljenih uređaja". Unutar sam limita od tri uređaja (što i dalje stoji na korisničkom panelu), u čemu je problem?
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#8710 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ako si radio format na laptopu onda ga prepoznaje kao novi uredjaj. Prvo odjavi pa prijavi nakon 24 h
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8711 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ja mislim jarane da ti je puk'o šaraf što sve čuvaEborg wrote:Uredno imam prijavljena 3 uređaja na D3GO uslugu koju sam normalno koristio.
U zadnja 2-3 mjeseca laptop konstatno odbija da se konektuje jer imam "previše prijavljenih uređaja". Unutar sam limita od tri uređaja (što i dalje stoji na korisničkom panelu), u čemu je problem?
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8712 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pobriši sve uređaje, sačekaj 24h i proradit' će! Jbg, dobar je d3go, samo su ga zasrali sa tim ograničenjem uređaja!Eborg wrote:Uredno imam prijavljena 3 uređaja na D3GO uslugu koju sam normalno koristio.
U zadnja 2-3 mjeseca laptop konstatno odbija da se konektuje jer imam "previše prijavljenih uređaja". Unutar sam limita od tri uređaja (što i dalje stoji na korisničkom panelu), u čemu je problem?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8713 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
hrt 2 zatamnjen,utakmica več odavno gotova,što bože,što?
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8714 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kolega @Telemach moze li kratko objasnjenje... kako poredati kanale na "amiko" resiveru
izludi me stalno sortiranje kanala pri svakom SKENIRANJU
pleace ako ima kakva FINTA/ČARLAMA za ovo SORTIRANJE
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8715 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Mislim da sa ovim sw u njemu nema.
Mozda bude noviji sw u kojem će biti ispravljen taj bug.
Budem probao malo kemijat sa sw,skoro svi alati za opticum recivere odgovaraju ovom.
Pa makar morao platit nov reciver Telemachu.
Tapatalk 2
Mozda bude noviji sw u kojem će biti ispravljen taj bug.
Budem probao malo kemijat sa sw,skoro svi alati za opticum recivere odgovaraju ovom.
Pa makar morao platit nov reciver Telemachu.
Tapatalk 2
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8716 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ako si primjetio SOFTVER je isti ili slican kao kod "Topfield" resivera...ISKRENO zaHebo sam se sto sam dao "Deltaline" resiver, na njemu sam bio ono sto se kaze prava štelavan helsing wrote:Mislim da sa ovim sw u njemu nema.
Mozda bude noviji sw u kojem će biti ispravljen taj bug.
Budem probao malo kemijat sa sw,skoro svi alati za opticum recivere odgovaraju ovom.
Pa makar morao platit nov reciver Telemachu.
Tapatalk 2
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8717 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A ništa,dajem ti ja svoj Deltaline za taj Amico
.
Tapatalk 2
Tapatalk 2
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8718 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
van helsing wrote:A ništa,dajem ti ja svoj Deltaline za taj Amico.
Tapatalk 2
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
#8719 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ? 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8720 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
heat wrote:malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ?
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
#8721 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Maharadza wrote:heat wrote:malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ?dobro jutro; davno ukinut' jaro! Nema ni ESPN-a ako nisi znao, a zamjenskih kanala za ova 2 ni na vidiku!
a znam da kasnim ....
vec drugo pitanje....jel mozemo traziti raskid ugovora JER SU UKINULI NAVEDENE KANALE (mozda smo potpisali ugovor bas ali bas zbog ta dva kanala pa nekakvo potrosacko pravo da li imamo) ?
- Bosnianman
- Posts: 322
- Joined: 09/04/2011 13:51
#8722 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
heat wrote:Maharadza wrote:heat wrote:malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ?dobro jutro; davno ukinut' jaro! Nema ni ESPN-a ako nisi znao, a zamjenskih kanala za ova 2 ni na vidiku!
a znam da kasnim ....![]()
vec drugo pitanje....jel mozemo traziti raskid ugovora JER SU UKINULI NAVEDENE KANALE (mozda smo potpisali ugovor bas ali bas zbog ta dva kanala pa nekakvo potrosacko pravo da li imamo) ?
Ja licno potpisao taj ugovor zbog SportKluba HD, a sad su nekad ubacili Discovery Sci i vec odavno u dodali FOX-ove u HD-u.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8723 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Samo trazite tj. qrcite se pa ce vam/nam poceti ubacivati kanale k'o BHtelekom tipa "RTVSlon,NTV Amna,RTV HIT Brčko,SMART TV Tešanj" itd... oni su i danas uspjeli IZNENADITI
svoje pretplatnike (MojaTV) novim kanalom "RTV Cazin"
ljudi su ŠOKIRANI od uzbuđenja 
-
Thug...
- Posts: 248
- Joined: 20/03/2009 12:07
#8724 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nije Telemach ukinuo kanale vec su isti prestali sa emitovanjemheat wrote:Maharadza wrote:heat wrote:malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ?dobro jutro; davno ukinut' jaro! Nema ni ESPN-a ako nisi znao, a zamjenskih kanala za ova 2 ni na vidiku!
a znam da kasnim ....![]()
vec drugo pitanje....jel mozemo traziti raskid ugovora JER SU UKINULI NAVEDENE KANALE (mozda smo potpisali ugovor bas ali bas zbog ta dva kanala pa nekakvo potrosacko pravo da li imamo) ?
- heat
- Posts: 17438
- Joined: 30/01/2013 10:58
- Location: Sarajevo
- Grijem se na: Ljubav
- Vozim: ABCD
- Contact:
#8725 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Thug... wrote:Nije Telemach ukinuo kanale vec su isti prestali sa emitovanjem
