Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#8701 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Jest ali osim te hrvatske repke sve ostalo zatamnjuju zbog arenesport ..
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#8702 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by brazzo19 »

Pa dobro zatamnice sutra srbija - hrvatska 100% na hrt.2 ali ce zato biti prenos na rtrs.u :D taman da slusam onog hudnika kako place nakon svakog gola kad ga prime :D
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#8703 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Mozda rtrs salje zato sto su u istoj grupi koju oni prenose ? :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8704 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

što ne mogu na d3go vidjeti film od jučer?
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#8705 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

StupskaBitanga wrote:što ne mogu na d3go vidjeti film od jučer?
Na kojem programu? Pogledaj propušteno nije dostupno na svim kanalima, nego samo na onim gdje ima plava strelica
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8706 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

Ma nije to jer to znam ali ne mogu uopšte na glavnom prozoru vratiti program od jučer na onoj strelici već samo do 00:00
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#8707 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by seoBIH »

Ma imaju problema s d3go :) Neki dan hocu da gledam FTV kaze nije ti dopusteno da gledas tja program. Korsitio sam telemach net :?
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8708 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Telemach wrote:
Tiger 033 wrote:Kolega @Telemach ... kad ovo "KVALITETNIJI PRENOS SIGNALA I DISTRIBUCIJA MMDS SERVISA" mozemo ocekivati na podruciju St.grada :?:
Poštovani @Tiger 033, Telemach vrši konstantno poboljšanje kvalitete svih servisa, a u posljednje vrijeme osobito MMDS-a. O svim izmjenama i novitetima bit ćete blagovremeno obaviješteni.
OK :thumbup: nadam se da ce biti cim prije :o
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#8709 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Eborg »

Uredno imam prijavljena 3 uređaja na D3GO uslugu koju sam normalno koristio.

U zadnja 2-3 mjeseca laptop konstatno odbija da se konektuje jer imam "previše prijavljenih uređaja". Unutar sam limita od tri uređaja (što i dalje stoji na korisničkom panelu), u čemu je problem?
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8710 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

Ako si radio format na laptopu onda ga prepoznaje kao novi uredjaj. Prvo odjavi pa prijavi nakon 24 h

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8711 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Eborg wrote:Uredno imam prijavljena 3 uređaja na D3GO uslugu koju sam normalno koristio.

U zadnja 2-3 mjeseca laptop konstatno odbija da se konektuje jer imam "previše prijavljenih uređaja". Unutar sam limita od tri uređaja (što i dalje stoji na korisničkom panelu), u čemu je problem?
Ja mislim jarane da ti je puk'o šaraf što sve čuva ;-) :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8712 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Eborg wrote:Uredno imam prijavljena 3 uređaja na D3GO uslugu koju sam normalno koristio.

U zadnja 2-3 mjeseca laptop konstatno odbija da se konektuje jer imam "previše prijavljenih uređaja". Unutar sam limita od tri uređaja (što i dalje stoji na korisničkom panelu), u čemu je problem?
Pobriši sve uređaje, sačekaj 24h i proradit' će! Jbg, dobar je d3go, samo su ga zasrali sa tim ograničenjem uređaja!
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8713 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

hrt 2 zatamnjen,utakmica več odavno gotova,što bože,što?
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8714 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Kolega @Telemach moze li kratko objasnjenje... kako poredati kanale na "amiko" resiveru :?: izludi me stalno sortiranje kanala pri svakom SKENIRANJU :evil: pleace ako ima kakva FINTA/ČARLAMA za ovo SORTIRANJE
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8715 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Mislim da sa ovim sw u njemu nema.
Mozda bude noviji sw u kojem će biti ispravljen taj bug.
Budem probao malo kemijat sa sw,skoro svi alati za opticum recivere odgovaraju ovom.
Pa makar morao platit nov reciver Telemachu. :-)


Tapatalk 2
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8716 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

van helsing wrote:Mislim da sa ovim sw u njemu nema.
Mozda bude noviji sw u kojem će biti ispravljen taj bug.
Budem probao malo kemijat sa sw,skoro svi alati za opticum recivere odgovaraju ovom.
Pa makar morao platit nov reciver Telemachu. :-)


Tapatalk 2
Ako si primjetio SOFTVER je isti ili slican kao kod "Topfield" resivera...ISKRENO zaHebo sam se sto sam dao "Deltaline" resiver, na njemu sam bio ono sto se kaze prava štela :D a i slika mi je bila duplo bolja tj. dala se uštimat' :stidljiv:
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8717 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

A ništa,dajem ti ja svoj Deltaline za taj Amico :-) .



Tapatalk 2
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8718 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

van helsing wrote:A ništa,dajem ti ja svoj Deltaline za taj Amico :-) .



Tapatalk 2
:thumbup: pogledaj PP
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#8719 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by heat »

malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ? :twisted:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8720 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

heat wrote:malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ? :twisted:
:lol: dobro jutro; davno ukinut' jaro! Nema ni ESPN-a ako nisi znao, a zamjenskih kanala za ova 2 ni na vidiku!
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#8721 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by heat »

Maharadza wrote:
heat wrote:malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ? :twisted:
:lol: dobro jutro; davno ukinut' jaro! Nema ni ESPN-a ako nisi znao, a zamjenskih kanala za ova 2 ni na vidiku!

a znam da kasnim .... :)
vec drugo pitanje....jel mozemo traziti raskid ugovora JER SU UKINULI NAVEDENE KANALE (mozda smo potpisali ugovor bas ali bas zbog ta dva kanala pa nekakvo potrosacko pravo da li imamo) ?
User avatar
Bosnianman
Posts: 322
Joined: 09/04/2011 13:51

#8722 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Bosnianman »

heat wrote:
Maharadza wrote:
heat wrote:malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ? :twisted:
:lol: dobro jutro; davno ukinut' jaro! Nema ni ESPN-a ako nisi znao, a zamjenskih kanala za ova 2 ni na vidiku!

a znam da kasnim .... :)
vec drugo pitanje....jel mozemo traziti raskid ugovora JER SU UKINULI NAVEDENE KANALE (mozda smo potpisali ugovor bas ali bas zbog ta dva kanala pa nekakvo potrosacko pravo da li imamo) ?

Ja licno potpisao taj ugovor zbog SportKluba HD, a sad su nekad ubacili Discovery Sci i vec odavno u dodali FOX-ove u HD-u.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8723 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Samo trazite tj. qrcite se pa ce vam/nam poceti ubacivati kanale k'o BHtelekom tipa "RTVSlon,NTV Amna,RTV HIT Brčko,SMART TV Tešanj" itd... oni su i danas uspjeli IZNENADITI :shock: svoje pretplatnike (MojaTV) novim kanalom "RTV Cazin" :-) :lol: ljudi su ŠOKIRANI od uzbuđenja :D
Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#8724 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Thug... »

heat wrote:
Maharadza wrote:
heat wrote:malo kasnim......a đe HD Premier League čanel ? :twisted:
:lol: dobro jutro; davno ukinut' jaro! Nema ni ESPN-a ako nisi znao, a zamjenskih kanala za ova 2 ni na vidiku!

a znam da kasnim .... :)
vec drugo pitanje....jel mozemo traziti raskid ugovora JER SU UKINULI NAVEDENE KANALE (mozda smo potpisali ugovor bas ali bas zbog ta dva kanala pa nekakvo potrosacko pravo da li imamo) ?
Nije Telemach ukinuo kanale vec su isti prestali sa emitovanjem
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#8725 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by heat »

Thug... wrote:Nije Telemach ukinuo kanale vec su isti prestali sa emitovanjem

:? :?
Locked