Ja ga nesto nevidim, more bit da sam corav.kreker wrote:http://teve.ba/article/20415/hayat-pokrenuo-hd-kanal
Logosoft
Moderator: Benq
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8676 Re: Logosoft ALL ABOUT
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#8677 Re: Logosoft ALL ABOUT
Mozda nama starim korisnicima nece dopustiti da gledamo nove hd kanale..haman im niko ne zeli preci na nove pakete cim mi njihovi predstavnici zvone sedmicno na vrata i mole da predjem na nove paketi tvrdeci da mi je povoljnije:)
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8678 Re: Logosoft ALL ABOUT
Koce im ga znat vise, mada je HS najavio da je od sutra Hayat HD zvanicno u ponudi. Mozda bude sutra. Vise bi volio Hayat Music HD al eto.
-
kreker
- Posts: 238
- Joined: 29/05/2011 15:48
#8679 Re: Logosoft ALL ABOUT
[quote="MTV"]Koce im ga znat vise, mada je HS najavio da je od sutra Hayat HD zvanicno u ponudi. Mozda bude sutra. Vise bi volio Hayat Music HD al eto.[/quot
Ma nema ga I ja bih volio HAYAT MUSIC HD.
Meni vise ni ned nude novi paket jednom dvaput me pitali u igmanskoj I odustali.

Ma nema ga I ja bih volio HAYAT MUSIC HD.
Meni vise ni ned nude novi paket jednom dvaput me pitali u igmanskoj I odustali.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8680 Re: Logosoft ALL ABOUT
Vidi crnjaka objavljenog na datumkreker wrote:Ma nema ga I ja bih volio HAYAT MUSIC HD.MTV wrote:Koce im ga znat vise, mada je HS najavio da je od sutra Hayat HD zvanicno u ponudi. Mozda bude sutra. Vise bi volio Hayat Music HD al eto.
Meni vise ni ned nude novi paket jednom dvaput me pitali u igmanskoj I odustali.![]()
![]()
![]()
![]()
-6.3.2015 od strane ZMBT:
Od danas u OSNOVNOJ ponudi Logosoft d.o.o. gledajte Hayat HD
-7.03.2015 od strane Hayata:
Hayat HD sada gledajte putem Logosoft d.o.o. i putem Kablovske HS!
Uskoro i putem satelita kao i kod drugih operatera.
ps. Uskoro i Hayat MUSIC HD
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8681 Re: Logosoft ALL ABOUT
520 like-ova naspram drugih vijesti gdje je maksimalno 20 like-ova, mislim da su uboli na salu.Sakazulu wrote:Zveknuo lol.ba čestitku za 8. mart! Šaljivu, emotivnu i sa pravom porukom. Ali mislim kad su žene pročitale sadržaj, lijepo su sve u pm poslale.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8682 Re: Logosoft ALL ABOUT
Što se mene tiče, može biti Hayat i u 3D, ne znam kad sam ga upalio.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8683 Re: Logosoft ALL ABOUT
Da je meni Nova TV i Doma TV tu se nagledah dobrih serija i filmova i TV Premijera zadnjih dana. A tek Nova HD i Doma HD.
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
#8684 Re: Logosoft ALL ABOUT
a da li ima neki rok za prebacivanje na nove paketevanjki wrote:Mozda nama starim korisnicima nece dopustiti da gledamo nove hd kanale..haman im niko ne zeli preci na nove pakete cim mi njihovi predstavnici zvone sedmicno na vrata i mole da predjem na nove paketi tvrdeci da mi je povoljnije:)
-
kreker
- Posts: 238
- Joined: 29/05/2011 15:48
#8685 Re: Logosoft ALL ABOUT
ko je još na starim paketima može ga koristiti do15.12.2015.DoradO wrote:a da li ima neki rok za prebacivanje na nove paketevanjki wrote:Mozda nama starim korisnicima nece dopustiti da gledamo nove hd kanale..haman im niko ne zeli preci na nove pakete cim mi njihovi predstavnici zvone sedmicno na vrata i mole da predjem na nove paketi tvrdeci da mi je povoljnije:)
-
Naslovnica
- Posts: 35420
- Joined: 20/03/2013 15:38
#8686 Re: Logosoft ALL ABOUT
takođerDzontra_Volta wrote:Što se mene tiče, može biti Hayat i u 3D, ne znam kad sam ga upalio.
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#8687 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kako da uradim share externog diska ustekanog na usb port zte rutera? Jel trebam traziti da mi kreiraju profil/usera na ruteru pa da ja pustim share ili...sta mi je ciniti? Sluze li cemu USB portovi na STB Mag 250, koliko vidim na stranici proizvodjaca, svasta bi se nesto moglo samo izgleda da je lol optimizovao da se ne moze nista?
Zagooglah malo i gleda neki NN (barem meni) provajder iz komsiluka cuda cini sa ovim STB-ovim (YT, file share, browser, saso mange)
http://www.kbcnet.rs/iptv-set-top-box-mag-250
Zagooglah malo i gleda neki NN (barem meni) provajder iz komsiluka cuda cini sa ovim STB-ovim (YT, file share, browser, saso mange)
http://www.kbcnet.rs/iptv-set-top-box-mag-250
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8688 Re: Logosoft ALL ABOUT
Netko je to pisao da moze. Mislim da ga je potrebno iskljuciti iz struje i ponovo ukljuciti i kad pocne dizanje sistema da istekas mrezni kabl iz njega i kad udje u svoj meni da ustekas mrezni kabl i opicis na youtebe. Ne znam jel tacno al netko je pisao kad ga je dobio prvi.rizibizi wrote:Kako da uradim share externog diska ustekanog na usb port zte rutera? Jel trebam traziti da mi kreiraju profil/usera na ruteru pa da ja pustim share ili...sta mi je ciniti? Sluze li cemu USB portovi na STB Mag 250, koliko vidim na stranici proizvodjaca, svasta bi se nesto moglo samo izgleda da je lol optimizovao da se ne moze nista?
Zagooglah malo i gleda neki NN (barem meni) provajder iz komsiluka cuda cini sa ovim STB-ovim (YT, file share, browser, saso mange)
http://www.kbcnet.rs/iptv-set-top-box-mag-250
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8689 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zeko rek'o.kreker wrote:ko je još na starim paketima može ga koristiti do15.12.2015.DoradO wrote:a da li ima neki rok za prebacivanje na nove paketevanjki wrote:Mozda nama starim korisnicima nece dopustiti da gledamo nove hd kanale..haman im niko ne zeli preci na nove pakete cim mi njihovi predstavnici zvone sedmicno na vrata i mole da predjem na nove paketi tvrdeci da mi je povoljnije:)
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#8690 Re: Logosoft ALL ABOUT
Moze,probao radi nisam nista iskljucivao samo na loadu prebacio na neki defaultni profil nesto,nisam puno cackao probao par yt klipova iz one liste preporucenih i kaze ne moze u vasem regionu tako nesto.Elem,koristi li iko usb port na ruteru za externi disk?Jel user i pass za ruter vrlovrlotajni ko u telekomu ili malomanjetajni htio bih promjeniti SSID i pass za wifi?MTV wrote:Netko je to pisao da moze. Mislim da ga je potrebno iskljuciti iz struje i ponovo ukljuciti i kad pocne dizanje sistema da istekas mrezni kabl iz njega i kad udje u svoj meni da ustekas mrezni kabl i opicis na youtebe. Ne znam jel tacno al netko je pisao kad ga je dobio prvi.rizibizi wrote:Kako da uradim share externog diska ustekanog na usb port zte rutera? Jel trebam traziti da mi kreiraju profil/usera na ruteru pa da ja pustim share ili...sta mi je ciniti? Sluze li cemu USB portovi na STB Mag 250, koliko vidim na stranici proizvodjaca, svasta bi se nesto moglo samo izgleda da je lol optimizovao da se ne moze nista?
Zagooglah malo i gleda neki NN (barem meni) provajder iz komsiluka cuda cini sa ovim STB-ovim (YT, file share, browser, saso mange)
http://www.kbcnet.rs/iptv-set-top-box-mag-250
- semirsar
- Posts: 9030
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8691 Re: Logosoft ALL ABOUT
Uz raspad WiFi signala to je moja nocna mora, ne mres uci da si se stoput rodio, naletih ja na nakog pravo zajbanog kineza, ni Chuck Norris ne pomagaje, dapace us'o je u fazu neke depresivne malodusnosti nakon makljaze sa ZTE.rizibizi wrote:
Moze,probao radi nisam nista iskljucivao samo na loadu prebacio na neki defaultni profil nesto,nisam puno cackao probao par yt klipova iz one liste preporucenih i kaze ne moze u vasem regionu tako nesto.Elem,koristi li iko usb port na ruteru za externi disk?Jel user i pass za ruter vrlovrlotajni ko u telekomu ili malomanjetajni htio bih promjeniti SSID i pass za wifi?

-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#8692 Re: Logosoft ALL ABOUT
Sto se tice signala imam isti router nemam problema sa signalom, ali je steta da onaj usb port na routeru stoji 'nako i da se kao ne smije koristiti.
-
Nefs-i Mulhima
- Posts: 608
- Joined: 07/01/2013 23:18
#8693 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zove me neka zena iz lola i nudi super tv...
Fol korisnik interneta, haj se vezi 1,2 godine za tv paket zbog 3 mjeseca gratis pretplate...
Edukujte malo zaposlene... Od kad je mtel preuzeo sve gore i gore... a ionako sam jos malo na logosoftu
Fol korisnik interneta, haj se vezi 1,2 godine za tv paket zbog 3 mjeseca gratis pretplate...
Edukujte malo zaposlene... Od kad je mtel preuzeo sve gore i gore... a ionako sam jos malo na logosoftu
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8694 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pa samo se zahvalis da neces i cao miki. Na trio light starom paketu sam jos uvijek i predlagali nove pakete reko hvala lijepo dok moze ovaj moze onda cemo da vidimo sta cemo.
-
serum
- Posts: 238
- Joined: 08/11/2009 21:10
#8695 Re: Logosoft ALL ABOUT
Rade li kod vas Pink-ovi, od jutros niti jedan nije u funkciji.
Inače, u "subotu" u poslijepodnevnim satima imadoh posjetu od neka dva momka iz LOgo-mtela. Sad kažem ja imam ja super tv trio (stari paket tv,tel i net) ali on navalio da pređem na neki od novih paketa. Kažem evo u ovom ulazu imaš samo mene Logosoft, idi dalje nudi, prodaji, ali jok. On ostade da mene ubjeđuje kako mi je bolji neki tamo paket, ako se odreknem paketa plus i arena, da ću plaćati manje...itd...stvarno ne kontam...takođe reče da ću na ovom paketu moći ostati do 31.12.2015. i tad se moram odlučiti. Rekao sam da ako do tada nebude promjena, odoh na Telemach...inače kaže u pripremi je paket HBO....
Inače, u "subotu" u poslijepodnevnim satima imadoh posjetu od neka dva momka iz LOgo-mtela. Sad kažem ja imam ja super tv trio (stari paket tv,tel i net) ali on navalio da pređem na neki od novih paketa. Kažem evo u ovom ulazu imaš samo mene Logosoft, idi dalje nudi, prodaji, ali jok. On ostade da mene ubjeđuje kako mi je bolji neki tamo paket, ako se odreknem paketa plus i arena, da ću plaćati manje...itd...stvarno ne kontam...takođe reče da ću na ovom paketu moći ostati do 31.12.2015. i tad se moram odlučiti. Rekao sam da ako do tada nebude promjena, odoh na Telemach...inače kaže u pripremi je paket HBO....
-
Intelinside
- Posts: 45
- Joined: 21/11/2012 22:20
#8696 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ima li neko informaciju, da li će biti:
B92,PRVA,PRVA PLUS, RTL PLUS, HAPPY TV ?
))
B92,PRVA,PRVA PLUS, RTL PLUS, HAPPY TV ?
-
kreker
- Posts: 238
- Joined: 29/05/2011 15:48
#8697 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ako ostave (vrate) tv pakete kao prije, tj kao osnovni paket ja ću prvi placate za HBO ako je to istina što su ti rekli.serum wrote:Rade li kod vas Pink-ovi, od jutros niti jedan nije u funkciji.
Inače, u "subotu" u poslijepodnevnim satima imadoh posjetu od neka dva momka iz LOgo-mtela. Sad kažem ja imam ja super tv trio (stari paket tv,tel i net) ali on navalio da pređem na neki od novih paketa. Kažem evo u ovom ulazu imaš samo mene Logosoft, idi dalje nudi, prodaji, ali jok. On ostade da mene ubjeđuje kako mi je bolji neki tamo paket, ako se odreknem paketa plus i arena, da ću plaćati manje...itd...stvarno ne kontam...takođe reče da ću na ovom paketu moći ostati do 31.12.2015. i tad se moram odlučiti. Rekao sam da ako do tada nebude promjena, odoh na Telemach...inače kaže u pripremi je paket HBO....
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8698 Re: Logosoft ALL ABOUT
Za HBO su rekli meni jos 2012 kad nije bilo mtela. Kao trudimo se blablabla. Eh da je meni dosao pa bi fino stavio na papir koliko prije i koliko po novom bi bilo. Razlika u cijeni naravno 20 KM skuplje.serum wrote:Rade li kod vas Pink-ovi, od jutros niti jedan nije u funkciji.
Inače, u "subotu" u poslijepodnevnim satima imadoh posjetu od neka dva momka iz LOgo-mtela. Sad kažem ja imam ja super tv trio (stari paket tv,tel i net) ali on navalio da pređem na neki od novih paketa. Kažem evo u ovom ulazu imaš samo mene Logosoft, idi dalje nudi, prodaji, ali jok. On ostade da mene ubjeđuje kako mi je bolji neki tamo paket, ako se odreknem paketa plus i arena, da ću plaćati manje...itd...stvarno ne kontam...takođe reče da ću na ovom paketu moći ostati do 31.12.2015. i tad se moram odlučiti. Rekao sam da ako do tada nebude promjena, odoh na Telemach...inače kaže u pripremi je paket HBO....
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8699 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ne, ne, ne, rtl plus ugasen radi novih rtl passion, rtl crime, rtl living a oni mozda, happy mozda.Intelinside wrote:Ima li neko informaciju, da li će biti:
B92,PRVA,PRVA PLUS, RTL PLUS, HAPPY TV ?))
B92 ukinut radi prava, al ga telemach ima. Skinut je sa stranice al ga ima u ponudi kao i Prva i Prva plus.
-
kreker
- Posts: 238
- Joined: 29/05/2011 15:48
#8700 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja ako uzmem LoGo trio plaćao bih 10 KM vise sve što sad imam, I plus dobio brži net umjesto 18 imao bih 30MTV wrote:Za HBO su rekli meni jos 2012 kad nije bilo mtela. Kao trudimo se blablabla. Eh da je meni dosao pa bi fino stavio na papir koliko prije i koliko po novom bi bilo. Razlika u cijeni naravno 20 KM skuplje.serum wrote:Rade li kod vas Pink-ovi, od jutros niti jedan nije u funkciji.
Inače, u "subotu" u poslijepodnevnim satima imadoh posjetu od neka dva momka iz LOgo-mtela. Sad kažem ja imam ja super tv trio (stari paket tv,tel i net) ali on navalio da pređem na neki od novih paketa. Kažem evo u ovom ulazu imaš samo mene Logosoft, idi dalje nudi, prodaji, ali jok. On ostade da mene ubjeđuje kako mi je bolji neki tamo paket, ako se odreknem paketa plus i arena, da ću plaćati manje...itd...stvarno ne kontam...takođe reče da ću na ovom paketu moći ostati do 31.12.2015. i tad se moram odlučiti. Rekao sam da ako do tada nebude promjena, odoh na Telemach...inače kaže u pripremi je paket HBO....
