SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8676 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Direkt u znak. :skoljka:

Code: Select all

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/nesreca-u-centru-sarajeva-bmw-om-udario-u-saobracajni-znak/161108138?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=161108138&utm_campaign=Klix.ba+Facebook+status#2
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25532
Joined: 12/08/2013 12:51

#8677 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

pokusao da impresionira picoku u autu, i uspio je :izet:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8678 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

klizno se na traNvajsku sinu garant...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#8679 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Još tri auta u Butmiru
Pripadnici Ministarstva za unutrašnje poslove Kantona Sarajevo nastavljaju s pojačanom kontrolom i oduzimanjem vozila od višestrukih povratnika u vršenju teških prekršaja.

Dana 4. novembra 2016. godine, policijski službenici II PU iz saobraćaja su isključili S.Š. iz Sarajeva, koji je zatečen da upravlja putničkim motornim vozilom marke Fiat, reg. oznake E24-K-231. Izvršenim uvidom u registre prekršajnih evidencija i novčanih kazni, utvrđeno je da je isti višestruki povratnik u vršenju teških prekršaja iz oblasti ZOOBS-a na putevima u BiH, kažnjivih po članu 235. istog Zakona, a u Registru novčanih kazni ima dug u iznosu od 6.131,00 KM.

Dana 5. novembra 2016. godine, policijski službenici II PU iz saobraćaja su isključili H.R. iz Sarajeva, koji je zatečen da upravlja putničkim motornim vozilom marke VW Golf, bez reg. oznaka. Izvršenim uvidom u registre prekršajnih evidencija i novčanih kazni, utvrđeno je da je isti višestruki povratnik u vršenju teških prekršaja iz oblasti ZOOBS-a na putevima u BiH, kažnjivih po članu 235. istog Zakona, a u Registru novčanih kazni ima dug u iznosu od 910,00 KM.

Dana 6. novembra 2016. godine, policijski službenici II PU iz saobraćaja su isključili S.E. iz Sarajeva, koji je zatečen da upravlja putničkim motornim vozilom marke VW Golf, reg. oznake J73-T-225. Izvršenim uvidom u registre prekršajnih evidencija i novčanih kazni, utvrđeno je da je ista višestruki povratnik u vršenju teških prekršaja iz oblasti ZOOBS-a na putevima u BiH, kažnjivih po članu 235. istog Zakona, a u Registru novčanih kazni ima dug u iznosu od 9.066,00 KM.

Pošto se do sada izrečenim sankcijama nije postigla svrha kažnjavanja, jer su isti nastavili s vršenjem najtežih oblika prekršaja iz oblasti ZOOBS-a na putevima u BiH, čime se direktno ugrožava javna sigurnost, na osnovu saglasnosti sudije Općinskog suda u Sarajevu, od S.Š., H.R. i S.E. su privremeno oduzeta motorna vozila. Pomenuta vozila će do okončanja prekršajnog postupka biti deponovana na depou MUP-a Kantona Sarajevo u Butmiru.
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#8680 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kloniran »

od sutra krece rasklapanje i skidanje dijelova :mrgreen:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#8681 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Kataklinger »

Dzaba svi zakoni i akcije kad je ono sto najvise boli u ovom Kurcistanu to sto ce se isti i dalje provoditi selektivno.
User avatar
tusk
Posts: 180
Joined: 30/01/2014 21:31

#8682 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by tusk »

Nezgodna je ta zadnja vuca :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8684 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

izdrži Eso--uz tebe smo

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8685 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Dokle je doslo - hapse se moralne gromade i stubovi naseg drustva :shock:
Od danas vise nista nece biti isto. Pricace se o prije Ese i poslije Ese.
Osim ako opet ne zajebu sa imenom :-)
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8686 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

Pravda za EsA
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8688 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

Ubijen muškarac i zapaljeno auto....

Sve je ovo zbog Trumpa i hapšenja poštenog Ese.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#8689 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Jutros u gradacackoj se samozapalio neki fiat u voznji
Kad sam naisao pola auta izgorilo i policija vrsi uvidjaj
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8690 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Detalji ubistva na Ilidži: Dvije osobe ubile muškarca u stanu i ukrale mu automobil

Dvije osobe inicijala K. S. (1997.) i O. M. (1977.) iz Sarajeva sinoć su na Ilidži ubile muškarca inicijala P. N. (1952.) u njegovom stanu, a nakon toga mu ukrale automobil te se udaljile u nepoznatom pravcu.
Znaci, uprate te lole, za tobom u stan, umlate te i ukradu auto....nisu ga mogli ukrasti da ga ne umlate :?
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#8691 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

Tomahawk11 wrote:
Detalji ubistva na Ilidži: Dvije osobe ubile muškarca u stanu i ukrale mu automobil

Dvije osobe inicijala K. S. (1997.) i O. M. (1977.) iz Sarajeva sinoć su na Ilidži ubile muškarca inicijala P. N. (1952.) u njegovom stanu, a nakon toga mu ukrale automobil te se udaljile u nepoznatom pravcu.
Znaci, uprate te lole, za tobom u stan, umlate te i ukradu auto....nisu ga mogli ukrasti da ga ne umlate :?
ne znaju spojiti zice, treb'o im kljuc a vlasnik auta im nije htio dobrovoljno dati...

mujo postao udovac po treci put... prva zena mu se otrovala gljivama, druga se isto tako otrovala gljivama... treca je umrla od frakture lobanje, kaze mujo sama je kriva, nije htjela da jede gljive...
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#8692 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nepass »

Jucer kod vjecnice policajski kombi, oni u autu. Na semaforu crna bora bez registracija. Jbt 3-4m od njih na kraju ode ni prstom da maknu.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#8693 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Tomahawk11 wrote:
Detalji ubistva na Ilidži: Dvije osobe ubile muškarca u stanu i ukrale mu automobil

Dvije osobe inicijala K. S. (1997.) i O. M. (1977.) iz Sarajeva sinoć su na Ilidži ubile muškarca inicijala P. N. (1952.) u njegovom stanu, a nakon toga mu ukrale automobil te se udaljile u nepoznatom pravcu.
Znaci, uprate te lole, za tobom u stan, umlate te i ukradu auto....nisu ga mogli ukrasti da ga ne umlate :?
čudne stvari se kod nas na ilidzi događaju
neki dan baba zove kaže hoda nam neko po krovu :| :| :| 300 metara dalje ubili babu u stanu
1931. godište neka žena pored nje nema svijest :? :? :? :?
odem kod majstora... od 4 lika koji su došli 4 različite nacije i kontinetni :| :| :| sve neki mutni tipovi
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#8694 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Sad bez zajebancije, primjetio sam da prate i mene 2 ista auta vec par dana. Gdje god da odem, parkiram, stanem, prodju pored. Nisam paranoican nit sam umislio da sam neko, al sanse da svaki dan sretnem ista auta, a rute mi nisu iste, su minimalne.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8695 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Tomahawk11 wrote:
Detalji ubistva na Ilidži: Dvije osobe ubile muškarca u stanu i ukrale mu automobil

Dvije osobe inicijala K. S. (1997.) i O. M. (1977.) iz Sarajeva sinoć su na Ilidži ubile muškarca inicijala P. N. (1952.) u njegovom stanu, a nakon toga mu ukrale automobil te se udaljile u nepoznatom pravcu.
Znaci, uprate te lole, za tobom u stan, umlate te i ukradu auto....nisu ga mogli ukrasti da ga ne umlate :?
Prije ce biti da su se poznavali. "Kradja" je dosla onako, usput da imaju sa cime pobjeci
Nije golf4 vrijedan tolike zajebancije
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8696 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

mirzet87sa wrote:Sad bez zajebancije, primjetio sam da prate i mene 2 ista auta vec par dana. Gdje god da odem, parkiram, stanem, prodju pored. Nisam paranoican nit sam umislio da sam neko, al sanse da svaki dan sretnem ista auta, a rute mi nisu iste, su minimalne.
Poduzmi nešto, budi spreman, ako je već takva situacija.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#8697 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Logovan wrote: Poduzmi nešto, budi spreman, ako je već takva situacija.
A ne znam sta.. :D da prijavim muriji, blijedo bi me gledali.. da nosim oruzje sa sobom, ranim ga, eto meni zatvora.. za hladno isto tako.. kita situacija, kako god
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#8698 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

mirzet87sa wrote:
Logovan wrote: Poduzmi nešto, budi spreman, ako je već takva situacija.
A ne znam sta.. :D da prijavim muriji, blijedo bi me gledali.. da nosim oruzje sa sobom, ranim ga, eto meni zatvora.. za hladno isto tako.. kita situacija, kako god
Bolje zatvor nego Bare jer sa Bara se niko ne vraća.
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#8699 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zforumas »

mirzet87sa wrote:
Logovan wrote: Poduzmi nešto, budi spreman, ako je već takva situacija.
A ne znam sta.. :D da prijavim muriji, blijedo bi me gledali.. da nosim oruzje sa sobom, ranim ga, eto meni zatvora.. za hladno isto tako.. kita situacija, kako god
Kad ih vidis sljedeci put baci im kljuc od auta, da se dzaba ne sekiras a i oni da ne trose gorivo bezveze
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8700 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

mirzet87sa wrote:
Logovan wrote: Poduzmi nešto, budi spreman, ako je već takva situacija.
A ne znam sta.. :D da prijavim muriji, blijedo bi me gledali.. da nosim oruzje sa sobom, ranim ga, eto meni zatvora.. za hladno isto tako.. kita situacija, kako god
Oružje, pa pucaj u noge. :skoljka: Ili kakva palica, ako ništa, možda posluži.
Post Reply