TV uređaji - sve o tome
Moderator: Benq
- Shinra
- Posts: 87
- Joined: 16/10/2013 22:51
#8676 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
E ne znam... Moram da vidim za garanciju sta daju I kako.
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8677 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Pa eto, idi uzmi, kad si toliko zapeo, sto se premisljas, skrati dilemu, "garantovace ti sve sto ho's" dok ne das pare.Shinra wrote:E ne znam... Moram da vidim za garanciju sta daju I kako.
Ti se bezbeli ne's smirit' dok ne najebes... a kako vidim, na dobrom si putu
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#8678 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ne znam ni sto mu.odgovarate na ovakve samoubilačke postove. Neka radi sta hoce, njegove pare....
- typeOnegative
- Posts: 5414
- Joined: 06/03/2013 00:31
- Location: Winterfell
#8679 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
fakat jbt. svi mu govore da se ne ostavlja ni tri stoje , a kamoli tri milje kod tih levata , a on se i dalje premislja .
Kao sto kolega semir kaze , dobit ce sve garancije moguce i reci ce sve sto treba dok ne da pare , a onda ko te ****, i za dalje moli se Bogu da se ne pokvari nesto .
Kao sto kolega semir kaze , dobit ce sve garancije moguce i reci ce sve sto treba dok ne da pare , a onda ko te ****, i za dalje moli se Bogu da se ne pokvari nesto .
Last edited by typeOnegative on 13/02/2019 20:18, edited 2 times in total.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#8680 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ne znam koliko je najjeftiniji OLED, pa.ako je tu negdje, neka kupi Oled i završi sa tim. Moze i njega u univerzalnom 
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#8682 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
I OLED se moze pokvariti.channel10 wrote:Ne znam koliko je najjeftiniji OLED, pa.ako je tu negdje, neka kupi Oled i završi sa tim. Moze i njega u univerzalnom
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#8683 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Svaki se može pokvariti, ali mu možda daju kakav popust u univerzalnom ili recimo dobije Samsung s8 ili s9 gratis.
Ako misli dati preko 3000, onda je garant i neki Oled tu negdje.
Ako misli dati preko 3000, onda je garant i neki Oled tu negdje.
-
CooK
- Posts: 3907
- Joined: 28/01/2012 19:50
#8684 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ma sve moze u Univerzalnom samo se ne moze nista kad se uredjaj pokvari, od*ebu te k'o matoru kurvu.channel10 wrote:Svaki se može pokvariti, ali mu možda daju kakav popust u univerzalnom ili recimo dobije Samsung s8 ili s9 gratis.![]()
Ako misli dati preko 3000, onda je garant i neki Oled tu negdje.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#8685 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ma znam. Vidiš da ga zezamCooK wrote:Ma sve moze u Univerzalnom samo se ne moze nista kad se uredjaj pokvari, od*ebu te k'o matoru kurvu.channel10 wrote:Svaki se može pokvariti, ali mu možda daju kakav popust u univerzalnom ili recimo dobije Samsung s8 ili s9 gratis.![]()
Ako misli dati preko 3000, onda je garant i neki Oled tu negdje.
Zapeo za njih ko da su rod rođeni.
- Shinra
- Posts: 87
- Joined: 16/10/2013 22:51
#8686 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ma necu, hebiga dobra je ponuda ali prevelik rizik, gledacu da vidim nesto drugo..semirsar wrote:Pa eto, idi uzmi, kad si toliko zapeo, sto se premisljas, skrati dilemu, "garantovace ti sve sto ho's" dok ne das pare.Shinra wrote:E ne znam... Moram da vidim za garanciju sta daju I kako.
Ti se bezbeli ne's smirit' dok ne najebes... a kako vidim, na dobrom si putu
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#8687 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Samsung q6f 55 na ekupi je 1889+ neki bežični hifi zvučnik koji navodno vrijedi 500 KM.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#8688 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Dođe li ikome Oreo na Sony?
- REDDEVILS
- Posts: 4800
- Joined: 21/02/2011 12:56
#8689 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Meni stoji obavijest uskoro ali na web stranici ima da se skine update na stick ali ja to necu da radim jer cekam OTA Updatesencobih wrote:Dođe li ikome Oreo na Sony?
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#8690 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Znači isto sve još nije nikom došloREDDEVILS wrote:Meni stoji obavijest uskoro ali na web stranici ima da se skine update na stick ali ja to necu da radim jer cekam OTA Updatesencobih wrote:Dođe li ikome Oreo na Sony?
- M416
- Posts: 2751
- Joined: 05/11/2014 13:45
- Location: AP
#8691 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ko je naumio kupovati TV u domodu 20% popusta na cijeli asortiman naredna 2 mjeseca za kupovinu Raiffeisen Visa karticom :
https://domod.ba/novosti/popust-20-sa-r ... articom/32
https://domod.ba/novosti/popust-20-sa-r ... articom/32
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#8692 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Eto sad svi trk u domod po jedan primjerak qleda ili nekog drugog tv-a jer je snizenje, malo je reci odlično (dok nije nestalo).
Sad sam gledao cijene qleda i sljedeće su u veličini 55":
Q6 je 2000, q7 3000, a q8 3600.
Skinete 20 posto plaćanjem RB karticom i dobijete dobru cijenu.
Gledam telefon S8 košta 900 -20 posto i
....
Sad sam gledao cijene qleda i sljedeće su u veličini 55":
Q6 je 2000, q7 3000, a q8 3600.
Skinete 20 posto plaćanjem RB karticom i dobijete dobru cijenu.
Gledam telefon S8 košta 900 -20 posto i
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#8693 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
U domodu stoje uvijek dvije cijene. Kako u domodu tretiraju plaćanje karticom, kao keš ili gornja cijena bez popusta?channel10 wrote:Eto sad svi trk u domod po jedan primjerak qleda ili nekog drugog tv-a jer je snizenje, malo je reci odlično (dok nije nestalo).
Sad sam gledao cijene qleda i sljedeće su u veličini 55":
Q6 je 2000, q7 3000, a q8 3600.
Skinete 20 posto plaćanjem RB karticom i dobijete dobru cijenu.
Gledam telefon S8 košta 900 -20 posto i....
-
CooK
- Posts: 3907
- Joined: 28/01/2012 19:50
#8695 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ako je ove godine zaista 20% popusta na ove cijene sa Domodovog web shop-a onda je to fenomenalna akcija ali znam da je prosle godine u ovo vrijeme bila ista akcija i nisu davali bas 20% popusta na sve artikle. Npr. znam da je 50MU6172 bio 999KM ali oni nisu odbijali 199,80KM pa ga prodavali za 799,20KM, koliko bi trebao biti ako su htjeli da ispostuju tih 20% popusta, nego su ga prodavali za 856KM(sto je opet super cijena ali nije 20% manje).M416 wrote:Ko je naumio kupovati TV u domodu 20% popusta na cijeli asortiman naredna 2 mjeseca za kupovinu Raiffeisen Visa karticom :
https://domod.ba/novosti/popust-20-sa-r ... articom/32
Vidjecemo kako ce biti ove godine ali kako god bilo ne moze se osporiti da je ovo dobra stvar jer je svaka akcija vise nego dobrodosla.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#8696 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ko traži dobar premium tv, ne treba gledati dalje
https://technoshop.ba/proizvodi/tv-i-au ... 5b6j-3125/
https://technoshop.ba/proizvodi/tv-i-au ... 5b6j-3125/
- rida1976
- Posts: 2562
- Joined: 25/11/2007 19:43
#8697 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ma puno je ovo za model star 3 godine. Da je 65 dijagonala, pa hajde, prešao bih preko te činjenice
- M416
- Posts: 2751
- Joined: 05/11/2014 13:45
- Location: AP
#8698 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ako je bilo tako prosle godine ne vidim onda razloga sto ne bi bilo i ove.Vjerovatno ne uracunavaju cijenu za gotovinu nego cijenu za karticno placanje kao dosta drugih web shopova i radnji poput next.ba ili plus.ba pa onda na tu cijenu ide tih 20%.CooK wrote:Ako je ove godine zaista 20% popusta na ove cijene sa Domodovog web shop-a onda je to fenomenalna akcija ali znam da je prosle godine u ovo vrijeme bila ista akcija i nisu davali bas 20% popusta na sve artikle. Npr. znam da je 50MU6172 bio 999KM ali oni nisu odbijali 199,80KM pa ga prodavali za 799,20KM, koliko bi trebao biti ako su htjeli da ispostuju tih 20% popusta, nego su ga prodavali za 856KM(sto je opet super cijena ali nije 20% manje).M416 wrote:Ko je naumio kupovati TV u domodu 20% popusta na cijeli asortiman naredna 2 mjeseca za kupovinu Raiffeisen Visa karticom :
https://domod.ba/novosti/popust-20-sa-r ... articom/32
Vidjecemo kako ce biti ove godine ali kako god bilo ne moze se osporiti da je ovo dobra stvar jer je svaka akcija vise nego dobrodosla.
-
CooK
- Posts: 3907
- Joined: 28/01/2012 19:50
#8699 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Da, bice da je tako.M416 wrote:Ako je bilo tako prosle godine ne vidim onda razloga sto ne bi bilo i ove.Vjerovatno ne uracunavaju cijenu za gotovinu nego cijenu za karticno placanje kao dosta drugih web shopova i radnji poput next.ba ili plus.ba pa onda na tu cijenu ide tih 20%.CooK wrote:Ako je ove godine zaista 20% popusta na ove cijene sa Domodovog web shop-a onda je to fenomenalna akcija ali znam da je prosle godine u ovo vrijeme bila ista akcija i nisu davali bas 20% popusta na sve artikle. Npr. znam da je 50MU6172 bio 999KM ali oni nisu odbijali 199,80KM pa ga prodavali za 799,20KM, koliko bi trebao biti ako su htjeli da ispostuju tih 20% popusta, nego su ga prodavali za 856KM(sto je opet super cijena ali nije 20% manje).M416 wrote:Ko je naumio kupovati TV u domodu 20% popusta na cijeli asortiman naredna 2 mjeseca za kupovinu Raiffeisen Visa karticom :
https://domod.ba/novosti/popust-20-sa-r ... articom/32
Vidjecemo kako ce biti ove godine ali kako god bilo ne moze se osporiti da je ovo dobra stvar jer je svaka akcija vise nego dobrodosla.
BTW, gdje je onaj lik sto je htio kupiti Q8 iz Univerzalnog? Ja mislim da mu sa ovim popustom ni u Domodu nije veca cijena a provjerena je radnja sa fabrickom Samsung garancijom.
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8700 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
sve su prilke ost'o i bez para i bez tv, gluho i daleko biloCooK wrote:...
BTW, gdje je onaj lik sto je htio kupiti Q8 iz Univerzalnog? Ja mislim da mu sa ovim popustom ni u Domodu nije veca cijena a provjerena je radnja sa fabrickom Samsung garancijom.
