Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8651 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Kod nas radi...

To je opet nešto lokalno, zovi i gnjavi ih!
al-em wrote:Jos uvijek ne radi rtl2
A u srijedu sam zvao da prijavim kvar.
Zvuka ima, tona nema. Nije valjda da ce mi i to ukinuti.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8652 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

hare_mne wrote:poZ za sve, zanima me na cvili 2 da li mozda neko koristi LoGO! TRIO ( il tome nst slicno)
koliko ste zadovoljni, net-om, kablov i telefonijom??? nisam nikad bio njihov korisnik...


:bih:
chvila 2 ul gradacacka, trio light stari paket. zadovoljan, tv je iptv internet stalno ok jer stalno radi tv. ako nije ok internet onda nije ni tv. telefon ok. Sve u svemu zadovoljan. eh sad sto su tv stavili u pakete to je nova prica .
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 683
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#8653 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Bronco_Billy »

Jel ima neko problem sa ovim ZTE uređajima? Stvarno iritantno i nesnošljivo, dnevno po 30 puta dodje do kratkog prekida.
Evo vec 2 mjeseca pricaju pricu o tom update-u firmware-a medjutim nista.

Image
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#8654 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

Bronco_Billy wrote:Jel ima neko problem sa ovim ZTE uređajima? Stvarno iritantno i nesnošljivo, dnevno po 30 puta dodje do kratkog prekida.
Evo vec 2 mjeseca pricaju pricu o tom update-u firmware-a medjutim nista.

Image
Kod mene taj ZTE, al nemam problema nikakvih što se tiće prekida takve vrste, jedino za 1 i drugi mart je bilo zbog problema na chvili. i sad sve extra radi
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 683
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#8655 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Bronco_Billy »

Meni svaki put kad ih nazovem pričaju istu priču. Svi korisnici sa tim uređajem imaju isti problem da često dolazi do kratkih prekida.
Navodno čekaju taj update firmware-a. A muljaju nešto ko da gledam.
kreker
Posts: 238
Joined: 29/05/2011 15:48

#8656 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by kreker »

Bronco_Billy wrote:Meni svaki put kad ih nazovem pričaju istu priču. Svi korisnici sa tim uređajem imaju isti problem da često dolazi do kratkih prekida.
Navodno čekaju taj update firmware-a. A muljaju nešto ko da gledam.
Vjeruj nikad nisam imao prekida od kako ga imam osim ovo što sam naveo
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8657 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

kreker wrote:
Bronco_Billy wrote:Meni svaki put kad ih nazovem pričaju istu priču. Svi korisnici sa tim uređajem imaju isti problem da često dolazi do kratkih prekida.
Navodno čekaju taj update firmware-a. A muljaju nešto ko da gledam.
Vjeruj nikad nisam imao prekida od kako ga imam osim ovo što sam naveo
Možda imaš drugačiji FWare...
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#8658 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by al-em »

Dosao mi rtl2, ali sad nemam snimalicu na dosta kanala na kojima sam to imao, ftv, obn, hrt1...
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8659 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

al-em wrote:Dosao mi rtl2, ali sad nemam snimalicu na dosta kanala na kojima sam to imao, ftv, obn, hrt1...
Ma eto vidiš kako svaki dan nešto neće...
rizibizi
Posts: 1973
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#8660 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Daju li sta drugo od rutera osim ovog bijelog ZTE-a, imaju li svi novi ruteri USB port? Da znam sta da trazim kad budu dolazili.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8661 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

rizibizi wrote:Daju li sta drugo od rutera osim ovog bijelog ZTE-a, imaju li svi novi ruteri USB port? Da znam sta da trazim kad budu dolazili.
Nisam siguran da si i ranije mogao birati, nego kako koja tura novih rutera stiže, tako ugrađuju novim korisnicima, ili ako ti stari crkne dobiješ taj novi....
rizibizi
Posts: 1973
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#8662 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by rizibizi »

Ne treba meni da biram meni treba da radi i da ima usb port dok ne skupim love za kakav NAS.
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8663 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

kreker wrote:
Bronco_Billy wrote:Jel ima neko problem sa ovim ZTE uređajima? Stvarno iritantno i nesnošljivo, dnevno po 30 puta dodje do kratkog prekida.
Evo vec 2 mjeseca pricaju pricu o tom update-u firmware-a medjutim nista.

Image
Kod mene taj ZTE, al nemam problema nikakvih što se tiće prekida takve vrste, jedino za 1 i drugi mart je bilo zbog problema na chvili. i sad sve extra radi
S tim sranjem i ja imam problema od prvog dana.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8664 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Mozda nam se pridruzi koji RTL pored ova tri sto imamo. http://www.teve.ba/article/20383/rtl-po ... ova-kanala
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8665 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Đe su nove aplikacije za gledanje tv-a preko moba. Prije si bio aktivniji oko ovih zezalica :)
MTV wrote:Mozda nam se pridruzi koji RTL pored ova tri sto imamo. http://www.teve.ba/article/20383/rtl-po ... ova-kanala
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 683
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#8666 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Bronco_Billy »

semirsar wrote:S tim sranjem i ja imam problema od prvog dana.
Nazovi ih nek' ti update-uju firmware, evo meni su jutros odradili. Sad za sad je ok pa vidicemo.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8667 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sakazulu wrote:Đe su nove aplikacije za gledanje tv-a preko moba. Prije si bio aktivniji oko ovih zezalica :)
MTV wrote:Mozda nam se pridruzi koji RTL pored ova tri sto imamo. http://www.teve.ba/article/20383/rtl-po ... ova-kanala
Nisam u Sarajevu :D
Ozbiljno RTL krece sa 3 nova/stara kanala po uzoru na njemacki RTL. Jos fali samo RTL Nitro koji bi ovi u slucaju ako ga pokrenu budu zvali RTL Brzina. Kad vidim ona dva pink plus i pink ekstra kanala koji su 95% slucajeva isti kao srpski pink, ova tri nebi bila losa :) Znam nece donijeti nista novo al eto kad nemoze HBO more li ovo:
http://mojtv.hr/magazin/12355/rtl-passi ... telji.aspx
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8668 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

MTV wrote:
Sakazulu wrote:Đe su nove aplikacije za gledanje tv-a preko moba. Prije si bio aktivniji oko ovih zezalica :)
MTV wrote:Mozda nam se pridruzi koji RTL pored ova tri sto imamo. http://www.teve.ba/article/20383/rtl-po ... ova-kanala
Nisam u Sarajevu :D
Ozbiljno RTL krece sa 3 nova/stara kanala po uzoru na njemacki RTL. Jos fali samo RTL Nitro koji bi ovi u slucaju ako ga pokrenu budu zvali RTL Brzina. Kad vidim ona dva pink plus i pink ekstra kanala koji su 95% slucajeva isti kao srpski pink, ova tri nebi bila losa :) Znam nece donijeti nista novo al eto kad nemoze HBO more li ovo:
http://mojtv.hr/magazin/12355/rtl-passi ... telji.aspx
Vraćaj se u SA, treba snijeg čistiti :)
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8669 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Nemrem od bure.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8670 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

To čuvaš stabla Masline da ne odu u horizontalu :)
MTV wrote:Nemrem od bure.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8671 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sakazulu wrote:To čuvaš stabla Masline da ne odu u horizontalu :)
MTV wrote:Nemrem od bure.
:D
User avatar
mokra_carapa
Posts: 335
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#8672 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mokra_carapa »

Jesu li počeli slati račune za februar? Da ne bude opet sms opomena korisnicima :roll:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8673 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Na email došlo 5-og, a papir će za koji dan... Baš kasne kako su se djelimično rasprodali :)
mokra_carapa wrote:Jesu li počeli slati račune za februar? Da ne bude opet sms opomena korisnicima :roll:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8675 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Zveknuo lol.ba čestitku za 8. mart! Šaljivu, emotivnu i sa pravom porukom. Ali mislim kad su žene pročitale sadržaj, lijepo su sve u pm poslale.
Post Reply