To je opet nešto lokalno, zovi i gnjavi ih!
al-em wrote:Jos uvijek ne radi rtl2
A u srijedu sam zvao da prijavim kvar.
Zvuka ima, tona nema. Nije valjda da ce mi i to ukinuti.
Moderator: Benq
al-em wrote:Jos uvijek ne radi rtl2
A u srijedu sam zvao da prijavim kvar.
Zvuka ima, tona nema. Nije valjda da ce mi i to ukinuti.
chvila 2 ul gradacacka, trio light stari paket. zadovoljan, tv je iptv internet stalno ok jer stalno radi tv. ako nije ok internet onda nije ni tv. telefon ok. Sve u svemu zadovoljan. eh sad sto su tv stavili u pakete to je nova prica .hare_mne wrote:poZ za sve, zanima me na cvili 2 da li mozda neko koristi LoGO! TRIO ( il tome nst slicno)
koliko ste zadovoljni, net-om, kablov i telefonijom??? nisam nikad bio njihov korisnik...

Kod mene taj ZTE, al nemam problema nikakvih što se tiće prekida takve vrste, jedino za 1 i drugi mart je bilo zbog problema na chvili. i sad sve extra radiBronco_Billy wrote:Jel ima neko problem sa ovim ZTE uređajima? Stvarno iritantno i nesnošljivo, dnevno po 30 puta dodje do kratkog prekida.
Evo vec 2 mjeseca pricaju pricu o tom update-u firmware-a medjutim nista.
Vjeruj nikad nisam imao prekida od kako ga imam osim ovo što sam naveoBronco_Billy wrote:Meni svaki put kad ih nazovem pričaju istu priču. Svi korisnici sa tim uređajem imaju isti problem da često dolazi do kratkih prekida.
Navodno čekaju taj update firmware-a. A muljaju nešto ko da gledam.
Možda imaš drugačiji FWare...kreker wrote:Vjeruj nikad nisam imao prekida od kako ga imam osim ovo što sam naveoBronco_Billy wrote:Meni svaki put kad ih nazovem pričaju istu priču. Svi korisnici sa tim uređajem imaju isti problem da često dolazi do kratkih prekida.
Navodno čekaju taj update firmware-a. A muljaju nešto ko da gledam.
Ma eto vidiš kako svaki dan nešto neće...al-em wrote:Dosao mi rtl2, ali sad nemam snimalicu na dosta kanala na kojima sam to imao, ftv, obn, hrt1...
Nisam siguran da si i ranije mogao birati, nego kako koja tura novih rutera stiže, tako ugrađuju novim korisnicima, ili ako ti stari crkne dobiješ taj novi....rizibizi wrote:Daju li sta drugo od rutera osim ovog bijelog ZTE-a, imaju li svi novi ruteri USB port? Da znam sta da trazim kad budu dolazili.
S tim sranjem i ja imam problema od prvog dana.kreker wrote:Kod mene taj ZTE, al nemam problema nikakvih što se tiće prekida takve vrste, jedino za 1 i drugi mart je bilo zbog problema na chvili. i sad sve extra radiBronco_Billy wrote:Jel ima neko problem sa ovim ZTE uređajima? Stvarno iritantno i nesnošljivo, dnevno po 30 puta dodje do kratkog prekida.
Evo vec 2 mjeseca pricaju pricu o tom update-u firmware-a medjutim nista.
MTV wrote:Mozda nam se pridruzi koji RTL pored ova tri sto imamo. http://www.teve.ba/article/20383/rtl-po ... ova-kanala
Nazovi ih nek' ti update-uju firmware, evo meni su jutros odradili. Sad za sad je ok pa vidicemo.semirsar wrote:S tim sranjem i ja imam problema od prvog dana.
Nisam u SarajevuSakazulu wrote:Đe su nove aplikacije za gledanje tv-a preko moba. Prije si bio aktivniji oko ovih zezalica
MTV wrote:Mozda nam se pridruzi koji RTL pored ova tri sto imamo. http://www.teve.ba/article/20383/rtl-po ... ova-kanala
Vraćaj se u SA, treba snijeg čistitiMTV wrote:Nisam u SarajevuSakazulu wrote:Đe su nove aplikacije za gledanje tv-a preko moba. Prije si bio aktivniji oko ovih zezalica
MTV wrote:Mozda nam se pridruzi koji RTL pored ova tri sto imamo. http://www.teve.ba/article/20383/rtl-po ... ova-kanala
Ozbiljno RTL krece sa 3 nova/stara kanala po uzoru na njemacki RTL. Jos fali samo RTL Nitro koji bi ovi u slucaju ako ga pokrenu budu zvali RTL Brzina. Kad vidim ona dva pink plus i pink ekstra kanala koji su 95% slucajeva isti kao srpski pink, ova tri nebi bila losaZnam nece donijeti nista novo al eto kad nemoze HBO more li ovo:
http://mojtv.hr/magazin/12355/rtl-passi ... telji.aspx
MTV wrote:Nemrem od bure.
Sakazulu wrote:To čuvaš stabla Masline da ne odu u horizontalu
MTV wrote:Nemrem od bure.
mokra_carapa wrote:Jesu li počeli slati račune za februar? Da ne bude opet sms opomena korisnicima