SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#8651 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Taman koliko vrijedi život.....
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#8652 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
eh evo pa da vidite


- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8653 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
perfect_guy wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/421015/ ... enan-Memic
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#8654 Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mogu ti ja rec da bolje u zivotu prođu ti sto im se svi smiju nego ovi mangupi.Samo nek se smiju,smijo sam se i ja i bio mangup al mi to nista nije dobro donjelo.zdruzdjo wrote: Sin i drug njegov su postali predmet zajebancije medju rajom u skoli jer njih dvojica sad uredno cekaju zeleno a ostali mangupi predju na crveno i onda je to prcanje. Ali neka je. Najbolje skole s nauce kad ti se nabiju na nos.
-
peepeep
- Posts: 940
- Joined: 10/10/2016 12:04
#8655 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Što te iznenađuje? U Zenici udario dijete, vozio 25 km/h više od dopuštenog i dobio 2 godine zatvora. A curica mala više nikada neće prohodati.Logovan wrote:perfect_guy wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/421015/ ... enan-Memic![]()
E jebem ti mater, pa nevjerovatno.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#8656 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Od cirkusa nije vise ni ocekivati.
Svi oni upru prstom jedni u druge i pat pozicija.
I onda imas 30% od plate kao rezultat.
Svi oni upru prstom jedni u druge i pat pozicija.
I onda imas 30% od plate kao rezultat.
- crno_sa_zlatnim
- Posts: 280
- Joined: 15/01/2011 23:20
#8657 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bivši komandir iz Starog Grada, bio je na nečijoj listi na opštinskim izborima, ili na Ibrinoj ili na SDA.delllboy79 wrote:crno_sa_zlatnim wrote:Ali je zato u komentarima na FB Sejfo Šehović, te će dečko vrlo brzo biti vani.mco wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161104034
Ovom liku obrve sredenije od cure hahahah
Ko je sejfo?
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#8658 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Isto mi se desilo prije par godina. Na istom pješačkom. Policajac mi je uzeo podatke, jer je tad bila kao neka akcija upozoravanja pješaka. Poslije nekog vremena je stigao i poziv za sud. Imam i sad taj poziv i presudu. Ja sam dobio kaznu 50 maraka. Bilo mi je malo smiješno, ali sad kad pročitah to sto si pisao, sad mi je malo tužno. Nikad kao vozač nisam isao na sud, a pravio sam svakakve gluposti. Država u kojoj je sve moguće i isto tako nemoguće.zdruzdjo wrote:Nisam pisao o ovome a sad cu.
Sin je sa drugom iz razreda nekad u maju presao kao pjesak na crveno kod katedrale i uhvatio ga policajac. Zurio u skolu. Ok, ocitao mu bukvicu i rekao kako ce kaznu dobro iskihati. Vise figurativno da bi malo pedagoskog efekta imalo. Ocekivao sam nekih 50-ak km na adresu.
Desetak dana kasnije dolazi obavjest iz suda da je pokrenut prekrsajni postupak. Hmmmm, ok. Red flag ali....
Nakon toga dolazi poziv iz centra za socijalni rad da se pojavimo. Doslovno zena u centru nije mogla vjerovati za sta smo pozvani. U mislila je da je vozio bez vozacke, zatjerao policajca, svadjao se......Nista od toga.
Morala je napraviti izvjestaj o njemu. Gdje zivimo, kako, jeli uslovno, imamo li vodovod ili bunar, kanalizaciju, uslovno ili ne, vlazno, kakav je ucenik, jeli imao sukobe sa zakonom, vladanje u skoli.......
Nakon toga polovinom ljeta dolazi poziv na sud u kojem pise da ako se ne odazovemo ce biti sproveden, da moramo naci advokata ili ce biti dodjeljen po sluzbenoj duznosti, da ce biti saslusan policajac koji ih je uhvatio i uzeti u obzir i izvjestaj centra za socijalni rad....
Uglavnom nasao sam advokata, dosli na sud, dosao i advokat po sluzbenoj duznosti, pravni zastupnik pu stari grad. Sin je od sudije (da da, sudije) dobio ukor i nista vise. Lazna 0.00 km. Isto bi dobio i da je bio advokat po sluzbenoj duznosti taj koji je vodio sve to rekli mi kasnije.
E sad pokusajte zamisliti koliko je sav ovaj cirkus "kostao" drzavu. Da su poslali kaznu, ja bih je platio i drzava bi bila u plusu.
Ne pravdam sina uopste. Cak je popio dobru "corbu". Imalo je sve to i pedagoskog ucinka. Ali halooooo, ne zivimo na islandu gdje je kriminal toliko nizak da je zanemarljiv pa da se tako rasipa. Nego imamo toliko gorecih problema da nam ne treba nikakav trosak drzavi koji nece biti naplacen.
I onda kazu zatrpano tuzilastvo i sudovi. Pa jesu. GLUPOSTIMA koje se mogu rjesiti u dan dva.
U svakom trenutku oko katedrale u krugu 150 metara postoji bar 20 prekrsilaca zobs-a. Parkiranje po trotoarima, oduzimanje prvenstva, zuto/crveno, pa na kraju i pjesake naravno.
Ali samo po kratkom postupku, kazna po dzepu i kraj. Ako je sta ozbiljnije hapsi.
Ali jok.....
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
samo pozitiva
- Posts: 1018
- Joined: 27/01/2016 10:58
- Location: Tapatalk
#8660 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/sport/postao-svjetsk ... /150919018crno_sa_zlatnim wrote:Bivši komandir iz Starog Grada, bio je na nečijoj listi na opštinskim izborima, ili na Ibrinoj ili na SDA.delllboy79 wrote:
Ko je sejfo?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#8661 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nema potrebe za uzbudjenjemLogovan wrote:perfect_guy wrote:http://--- NO LINKS ---/clanak/BiH/421015/ ... enan-Memic![]()
E jebem ti mater, pa nevjerovatno.
ovo je samo uvod u nhegovu smjenu
zivi bili pa vidjeli
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#8663 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
BožanskaAlfons Kauders wrote:muha_sa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161108006
Kakva je ovo sad komedija?
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8664 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
joj jutros kad sam vidio crne kombije s rešetkama
reko šta sad...čitavu ulicu blokirali i pješačke
trebalo im je kazne nalijepiti
reko šta sad...čitavu ulicu blokirali i pješačke
trebalo im je kazne nalijepiti
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#8665 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
koja predstava svetenejeblo...
evo pročitah šta je forumaš zdruzdjo pisao, i gledam ovo jutros... na isto se svede. trošenje budžetskih para da bi se opralo pred javnosti.
šou program, predstava za javnost, spektakl, prskalice, petarde, akcija do zuba naoružanih policajaca, koji vrlo vjerovatno naći jedno veliko ništa. ako ipak bude nešto, ako je malo, tužilaštvo će pretvoriti u ništa, a ako je ipak još malo veće, tužilaštvo će ga smanjiti, pa će ga sud definitivno pretvoriti u ništa. ili jednostavnije, kako oprati kriminal kroz tri posude.
sve se ovo moglo, da se stvarno htjelo, uraditi sa 10% resursa potegnutih jutros. ne sumnjam da će izvještaj o ovoj akciji proći negdje daleko ispod radara...
pametnije im je bilo, kad su već sišli u grad, da potrpaju ono smeće u kombije i odvuku ga. bar neke koristi.
evo pročitah šta je forumaš zdruzdjo pisao, i gledam ovo jutros... na isto se svede. trošenje budžetskih para da bi se opralo pred javnosti.
šou program, predstava za javnost, spektakl, prskalice, petarde, akcija do zuba naoružanih policajaca, koji vrlo vjerovatno naći jedno veliko ništa. ako ipak bude nešto, ako je malo, tužilaštvo će pretvoriti u ništa, a ako je ipak još malo veće, tužilaštvo će ga smanjiti, pa će ga sud definitivno pretvoriti u ništa. ili jednostavnije, kako oprati kriminal kroz tri posude.
sve se ovo moglo, da se stvarno htjelo, uraditi sa 10% resursa potegnutih jutros. ne sumnjam da će izvještaj o ovoj akciji proći negdje daleko ispod radara...
pametnije im je bilo, kad su već sišli u grad, da potrpaju ono smeće u kombije i odvuku ga. bar neke koristi.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#8666 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pronaći će drogu i tjt, a očito da nekoga imaju na piku
inače ovdje leže i ozbiljniji krimosi
inače ovdje leže i ozbiljniji krimosi
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#8667 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Moguće je i da su uprava i osoblje zatvora na piku.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#8668 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
najprije će to biti, da ruše nekog šefa ili direktora...
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#8669 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije ni cudo sto su unutra imali mobitele tv prijemnike i ko zna sta jos
Vrlo vjerovatno ce tu biti i osoblja koje ce biti uhapseno i sl sve zbog mita potplacivanja i ko zna cega sve ne od obicnog cuvara do direktora i sl
Vrlo vjerovatno ce tu biti i osoblja koje ce biti uhapseno i sl sve zbog mita potplacivanja i ko zna cega sve ne od obicnog cuvara do direktora i sl
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#8670 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
otisli su pretresati zatvore a ne trafike
da izbije belaj i bjezanija onda bi bilo sto ih je tako malo
nikad ali ama bas nikad narodu ugoditi
da izbije belaj i bjezanija onda bi bilo sto ih je tako malo
nikad ali ama bas nikad narodu ugoditi
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#8671 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Skupili ih na hodnik pa se uhvatili u kolo da ih cuvaju?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#8672 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://m.avaz.ba/clanak/261110/ilidza-u ... z-svijesti
ma ne otisli da im predstavu naprave pravi mali palcici

ma ne otisli da im predstavu naprave pravi mali palcici
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#8673 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ka'e se na olx-u.drugi profil wrote:Moguće je i da su uprava i osoblje zatvora na piku.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8674 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Napravit cu ti ja predstavu veceras 
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
