Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8651 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

van helsing wrote:Koliko sam ja mogao vidjeti,ovaj kolega @telemach moze zavrsiti dosta toga,a i brze nego kada zoves SZK. Svaka cast.
Slazem se... fakat su za svaku pohvalu mene su malo je reci ODUSEVILI :thumbup: ... RESPECT :thumbup:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8652 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

mumi80 wrote:To svaka cast ne zasluzuje iz razloga sto namjerno izbjegava odgovore na odredjena pitanja!

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
1. Zašto se HRT zatamnjuje u Sarajevu ali ne i u Mostaru?

2. Kada će zamjena za ESPN America i da li će je uopšte biti?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8653 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Maharadza wrote:
mumi80 wrote:To svaka cast ne zasluzuje iz razloga sto namjerno izbjegava odgovore na odredjena pitanja!

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
1. Zašto se HRT zatamnjuje u Sarajevu ali ne i u Mostaru?

2. Kada će zamjena za ESPN America i da li će je uopšte biti?


na ovo prvo neće nikad odgovoriti,ako odgovori ja jedem ovaj lqptop
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#8654 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by plagijator1975 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Maharadza wrote:
mumi80 wrote:To svaka cast ne zasluzuje iz razloga sto namjerno izbjegava odgovore na odredjena pitanja!

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
1. Zašto se HRT zatamnjuje u Sarajevu ali ne i u Mostaru?

2. Kada će zamjena za ESPN America i da li će je uopšte biti?


na ovo prvo neće nikad odgovoriti,ako odgovori ja jedem ovaj lqptop
A ono opravdanje kao zemaljski signal .....

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#8655 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

ernadr wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Maharadza wrote:
1. Zašto se HRT zatamnjuje u Sarajevu ali ne i u Mostaru?

2. Kada će zamjena za ESPN America i da li će je uopšte biti?


na ovo prvo neće nikad odgovoriti,ako odgovori ja jedem ovaj lqptop
A ono opravdanje kao zemaljski signal .....

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
zato sto ne zna sta da napise jer nesmije da kaze da nelegalno pustaju signal u Mostaru, ne samo oni vec svi kablovski operateri. Kada je RAK rekao da ako se preljeva signal on se ne smije pustati kroz kablovski sistem vec pojedinac ako ga uhvati sa antenom uhvatio ga je. Ali telemach je jedna firma koja ima u vise gradovau BiH i mora da bude ista programska sema u svim gradovima. Ako je negdje slabija prograska sema onda mora biti i manja pretplata onda.

Kada odgovorina ovo pitanje onda se moze smatrati da pomaze korisnicima kako treba,i svi cemo mu cestitati na tome.
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#8656 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bato99 »

ubacujte koji novi kanal,otključajte druge,radite nešto :-D
User avatar
Cracked
Posts: 798
Joined: 16/05/2012 02:31

#8657 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Cracked »

bato99 wrote:ubacujte koji novi kanal,otključajte druge,radite nešto :-D
Sve vodi na to da nece nista biti. Pinkove mozemo zaboraviti, a u najboljem slucaju dodatno placati. Ovo drugo kod mene ne dolazi u obzir.
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#8658 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bato99 »

Cracked wrote:
bato99 wrote:ubacujte koji novi kanal,otključajte druge,radite nešto :-D
Sve vodi na to da nece nista biti. Pinkove mozemo zaboraviti, a u najboljem slucaju dodatno placati. Ovo drugo kod mene ne dolazi u obzir.
ma zapustili se pravo,nikakvih novih kanala,povećanja brzine,ma ništa :evil:
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8659 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Volio bih vidjeti B92 i ATV BL u mmds ponudi.
Takodje,volio bih kada bi se napravili neki paketi na mmds-u,pa ko hoce veci broj kanala neka izvoli i doplati.


Tapatalk 2
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8660 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

van helsing wrote:Volio bih vidjeti B92 i ATV BL u mmds ponudi.
Takodje,volio bih kada bi se napravili neki paketi na mmds-u,pa ko hoce veci broj kanala neka izvoli i doplati.


Tapatalk 2
NO SIKIRIKI bit ce ;-) i usput pogledaj PP
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#8661 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Pitarrr82 »

Ma za ESPN nema kvalitetne a jeftine zamjene tako da od toga nista a i ako ubace poneki kanal uzece njih 5 za taj tako da...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8662 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Maharadza wrote:
mumi80 wrote:To svaka cast ne zasluzuje iz razloga sto namjerno izbjegava odgovore na odredjena pitanja!

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
1. Zašto se HRT zatamnjuje u Sarajevu ali ne i u Mostaru?

2. Kada će zamjena za ESPN America i da li će je uopšte biti?


na ovo prvo neće nikad odgovoriti,ako odgovori ja jedem ovaj lqptop
A ono opravdanje kao zemaljski signal .....

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta[/quote]


zemaljskog signala ne bi trebalo biti u npr, vitezu,busovači
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8663 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

ernadr wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Maharadza wrote:
1. Zašto se HRT zatamnjuje u Sarajevu ali ne i u Mostaru?

2. Kada će zamjena za ESPN America i da li će je uopšte biti?


na ovo prvo neće nikad odgovoriti,ako odgovori ja jedem ovaj lqptop
A ono opravdanje kao zemaljski signal .....

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
zato sto ne zna sta da napise jer nesmije da kaze da nelegalno pustaju signal u Mostaru, ne samo oni vec svi kablovski operateri. Kada je RAK rekao da ako se preljeva signal on se ne smije pustati kroz kablovski sistem vec pojedinac ako ga uhvati sa antenom uhvatio ga je. Ali telemach je jedna firma koja ima u vise gradovau BiH i mora da bude ista programska sema u svim gradovima. Ako je negdje slabija prograska sema onda mora biti i manja pretplata onda.

Kada odgovorina ovo pitanje onda se moze smatrati da pomaze korisnicima kako treba,i svi cemo mu cestitati na tome.[/quote]



meni je prije par godina odgovoreno iz RAK-a da tamo gdje se signal HRT hvata zemaljskim putem tu se ne mora zatamniti određeni program
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#8664 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
ernadr wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:


na ovo prvo neće nikad odgovoriti,ako odgovori ja jedem ovaj lqptop
A ono opravdanje kao zemaljski signal .....

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
zato sto ne zna sta da napise jer nesmije da kaze da nelegalno pustaju signal u Mostaru, ne samo oni vec svi kablovski operateri. Kada je RAK rekao da ako se preljeva signal on se ne smije pustati kroz kablovski sistem vec pojedinac ako ga uhvati sa antenom uhvatio ga je. Ali telemach je jedna firma koja ima u vise gradovau BiH i mora da bude ista programska sema u svim gradovima. Ako je negdje slabija prograska sema onda mora biti i manja pretplata onda.

Kada odgovorina ovo pitanje onda se moze smatrati da pomaze korisnicima kako treba,i svi cemo mu cestitati na tome.


meni je prije par godina odgovoreno iz RAK-a da tamo gdje se signal HRT hvata zemaljskim putem tu se ne mora zatamniti određeni program[/quote]

ali je zabranjeno modifiovanje signala koji se cini cim ga prebacujes kroz kablovski sistem.
a u ostalom zakon je na cijeloj teritorji BiH i mora se postovati. I ja bi volio da se ne zatamljuje HRT, ali zakon je takav kakav je.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#8665 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by smartXL »

kakaljin wrote:zato sto ne zna sta da napise jer nesmije da kaze da nelegalno pustaju signal u Mostaru, ne samo oni vec svi kablovski operateri. Kada je RAK rekao da ako se preljeva signal on se ne smije pustati kroz kablovski sistem vec pojedinac ako ga uhvati sa antenom uhvatio ga je. Ali telemach je jedna firma koja ima u vise gradovau BiH i mora da bude ista programska sema u svim gradovima. Ako je negdje slabija prograska sema onda mora biti i manja pretplata onda.

Kada odgovorina ovo pitanje onda se moze smatrati da pomaze korisnicima kako treba,i svi cemo mu cestitati na tome.
De nam taj dopis postavi gdje je rak bas tako rekao.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8666 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

smartXL wrote:
kakaljin wrote:zato sto ne zna sta da napise jer nesmije da kaze da nelegalno pustaju signal u Mostaru, ne samo oni vec svi kablovski operateri. Kada je RAK rekao da ako se preljeva signal on se ne smije pustati kroz kablovski sistem vec pojedinac ako ga uhvati sa antenom uhvatio ga je. Ali telemach je jedna firma koja ima u vise gradovau BiH i mora da bude ista programska sema u svim gradovima. Ako je negdje slabija prograska sema onda mora biti i manja pretplata onda.

Kada odgovorina ovo pitanje onda se moze smatrati da pomaze korisnicima kako treba,i svi cemo mu cestitati na tome.
De nam taj dopis postavi gdje je rak bas tako rekao.


mislim da je on to pogrešno shvatio
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8667 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

smartXL wrote:
kakaljin wrote:zato sto ne zna sta da napise jer nesmije da kaze da nelegalno pustaju signal u Mostaru, ne samo oni vec svi kablovski operateri. Kada je RAK rekao da ako se preljeva signal on se ne smije pustati kroz kablovski sistem vec pojedinac ako ga uhvati sa antenom uhvatio ga je. Ali telemach je jedna firma koja ima u vise gradovau BiH i mora da bude ista programska sema u svim gradovima. Ako je negdje slabija prograska sema onda mora biti i manja pretplata onda.

Kada odgovorina ovo pitanje onda se moze smatrati da pomaze korisnicima kako treba,i svi cemo mu cestitati na tome.
De nam taj dopis postavi gdje je rak bas tako rekao.
Mene samo zanima da li to ima negdje crno na bijelo u obliku/kontekstu nekog' zakona ili je to rekla-kazala od strane RAK-a tj. "trebalo bi" i "po mogućnosti" itd.?!
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#8668 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

A jel neko primijetio da se zatamnjuje samo zadrzaj koji ide na Arenama .. Kada neki sadrzaji ima na HRT.u i SportKlubu ne zatamnjuju .. Ista stvar i kad se kombinuje sa EuroSportom .. Samo sadrzaj sa Arena sporta zatamne
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8669 Re: Odg: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Maharadza wrote:
smartXL wrote:
kakaljin wrote:zato sto ne zna sta da napise jer nesmije da kaze da nelegalno pustaju signal u Mostaru, ne samo oni vec svi kablovski operateri. Kada je RAK rekao da ako se preljeva signal on se ne smije pustati kroz kablovski sistem vec pojedinac ako ga uhvati sa antenom uhvatio ga je. Ali telemach je jedna firma koja ima u vise gradovau BiH i mora da bude ista programska sema u svim gradovima. Ako je negdje slabija prograska sema onda mora biti i manja pretplata onda.

Kada odgovorina ovo pitanje onda se moze smatrati da pomaze korisnicima kako treba,i svi cemo mu cestitati na tome.
De nam taj dopis postavi gdje je rak bas tako rekao.
Mene samo zanima da li to ima negdje crno na bijelo u obliku/kontekstu nekog' zakona ili je to rekla-kazala od strane RAK-a tj. "trebalo bi" i "po mogućnosti" itd.?!



pitati RAK
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8670 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

u četvrtak zatamnili atletiku na HRT2,danas nisu,niđe veze
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#8671 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by seoBIH »

Pitali, nema odgovora.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8672 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

123456789 wrote:Pitali, nema odgovora.


koga pitali,nekog u RAK-u?
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#8673 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

kakavdanakneiskustvu wrote:u četvrtak zatamnili atletiku na HRT2,danas nisu,niđe veze
Ko prenosi dijamantsku ligu ? Jel to bilo u cetvrtak ?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#8674 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by seoBIH »

kakavdanakneiskustvu wrote:
123456789 wrote:Pitali, nema odgovora.


koga pitali,nekog u RAK-u?
Da, neko je vec i postavljao odgovore dopisa.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#8675 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rajv0sa »

Da ne bude da ih samo kudimo :D , Rome lego' za dva sata 8) .
Locked