Ko je rahmetlija?Mehemed wrote:Ajjj sto navlace ovi Telemach-ovci, mene zove ona iz Teh. podrške danas, i to bas dok sam bio na Dženazi, i dok sam ja njoj objasnio da mi ne treba duo paket, da sam zadovoljan i sa ovim S, da mi nista ne znaci tih 15Mbita kada je 1.2Mbita upload i da mi je upload bitniji, prodje pola Dženaze...
Ona navlaci, govori dobijem resiver, tamo vamo, WI-FI router, a nemam ja bas neke velike fajde od tog resivera kada mi je CRT TV, kao ni od WI-FI routera
Bas znaju u nevrijeme nazvat...
Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#8626 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#8627 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kao da je to bitnoMOSALJOZE wrote: Ko je rahmetlija?
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#8628 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dedo Hans, sve je tu 
-
messilla
- Posts: 325
- Joined: 27/07/2011 17:15
#8629 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kako je ovo samo neozbiljna kompanija. Dva mjeseca ima kako sam prijavio digitalnu, nit ko dolazi, nit zove, nit šta kojeg...koja neozbiljnost...

- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8630 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Poštovani, molim vas da nam pošaljete svoje podatke u PP, kako bismo provjerili u čemu je problem.messilla wrote:Kako je ovo samo neozbiljna kompanija. Dva mjeseca ima kako sam prijavio digitalnu, nit ko dolazi, nit zove, nit šta kojeg...koja neozbiljnost...![]()
- fortaleza
- Posts: 6181
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#8631 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Poštovani,
može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?
može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?
Code: Select all
Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8632 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.fortaleza wrote:Poštovani,
može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?
Code: Select all
Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8633 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
http://teve.ba/article/16099/rtl-i-rtl- ... total-tv-a
@Telemach: Da li ovo znači da i mi na D3 možemo uskoro očekivati RTL2, a pošto već imamo RTL (hrvatski)?!
@Telemach: Da li ovo znači da i mi na D3 možemo uskoro očekivati RTL2, a pošto već imamo RTL (hrvatski)?!
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8634 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
smece od kanalaMaharadza wrote:http://teve.ba/article/16099/rtl-i-rtl- ... total-tv-a
@Telemach: Da li ovo znači da i mi na D3 možemo uskoro očekivati RTL2, a pošto već imamo RTL (hrvatski)?!
- fortaleza
- Posts: 6181
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#8635 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa jel to znači da bi trebao dobiti promotivno navedene pakete ili ne? Jer ih nisam dobio..Telemach wrote:Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.fortaleza wrote:Poštovani,
može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?
Code: Select all
Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#8636 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
I opet danas zovu, pa jesu vise dosadni, nije im jasno da mi ne treba duo paket, njhov telefon ili jaci paket interneta, kao ni digitalna TV, a sto mogu biti dosadni...
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8637 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Molim vas, pošaljite nam svoje korisničke podatke u PP.fortaleza wrote:Pa jel to znači da bi trebao dobiti promotivno navedene pakete ili ne? Jer ih nisam dobio..Telemach wrote:Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.fortaleza wrote:Poštovani,
može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?
Code: Select all
Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#8638 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ne daj se MehmedeMehemed wrote:I opet danas zovu, pa jesu vise dosadni, nije im jasno da mi ne treba duo paket, njhov telefon ili jaci paket interneta, kao ni digitalna TV, a sto mogu biti dosadni...
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#8639 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
http://www.index.hr/black/clanak/kakav- ... 97617.aspxMehemed wrote:I opet danas zovu, pa jesu vise dosadni, nije im jasno da mi ne treba duo paket, njhov telefon ili jaci paket interneta, kao ni digitalna TV, a sto mogu biti dosadni...
Eto, iskoristi šansu, zaradi malo.
-
Mustang1
- Posts: 29925
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8640 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne dobijas .. Ja sam se natezao sa njima i ubjedjivao .. Ispadne da trebas prvo prikljuciti samo d3 da imas te pakete i onda kad istekne to prebacis se na neki od paketafortaleza wrote:Pa jel to znači da bi trebao dobiti promotivno navedene pakete ili ne? Jer ih nisam dobio..Telemach wrote:Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.fortaleza wrote:Poštovani,
može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?
Code: Select all
Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8641 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dobio sam juce amico reciver.
Topla preporuka za sve na mmds da ostanu na deltaline ili topfield reciverima
Slika je bolja,brze otvara kodirane kanale,menu mu je jednostavan,sw je od opticum iliti YuMaTu recivera.
Nedostatci:
Gubi jacinu tona/zvuka ako je bio na standby.
Kanali se mogu premjestati i preimenovati, ali ako je kanal bio na broju 55,i premjestim ga na poziciju broj 1, on ce biti tu ali pod brojem 55.
Ako poslije toga uradim skeniranje kanala, svi kanali se vrate tamo gdje su i bili prije premjestanja,i vrate im se njihovi orginalni nazivi.
Tako da ono premjestanje i preimenovanje kanala ne pije vode.
Takodje ako su titlovi bili podeseni za svaki kanal posebno, npr HR titl za Nat Geo,SR za Fox,nakon skeniranja se vrate na defaultno podesavanje.
U meniju ima opcija on/off za titlove,i jezik titlova.
I veliki nedostatak sto nema HDMI.
To su neki prvi utisci,preporuka @telemachu da jos malo porade na sw za ovaj Amico model.
Ovim putem se zahvaljujem kolegi sa foruma @telemach.
Tapatalk 2
Topla preporuka za sve na mmds da ostanu na deltaline ili topfield reciverima
Slika je bolja,brze otvara kodirane kanale,menu mu je jednostavan,sw je od opticum iliti YuMaTu recivera.
Nedostatci:
Gubi jacinu tona/zvuka ako je bio na standby.
Kanali se mogu premjestati i preimenovati, ali ako je kanal bio na broju 55,i premjestim ga na poziciju broj 1, on ce biti tu ali pod brojem 55.
Ako poslije toga uradim skeniranje kanala, svi kanali se vrate tamo gdje su i bili prije premjestanja,i vrate im se njihovi orginalni nazivi.
Tako da ono premjestanje i preimenovanje kanala ne pije vode.
Takodje ako su titlovi bili podeseni za svaki kanal posebno, npr HR titl za Nat Geo,SR za Fox,nakon skeniranja se vrate na defaultno podesavanje.
U meniju ima opcija on/off za titlove,i jezik titlova.
I veliki nedostatak sto nema HDMI.
To su neki prvi utisci,preporuka @telemachu da jos malo porade na sw za ovaj Amico model.
Ovim putem se zahvaljujem kolegi sa foruma @telemach.
Tapatalk 2
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8642 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Poštovani @van helsing, zahvaljujemo na korektnom komentaru i sugestijama.
van helsing wrote:Dobio sam juce amico reciver.
Topla preporuka za sve na mmds da ostanu na deltaline ili topfield reciverima
Slika je bolja,brze otvara kodirane kanale,menu mu je jednostavan,sw je od opticum iliti YuMaTu recivera.
Nedostatci:
Gubi jacinu tona/zvuka ako je bio na standby.
Kanali se mogu premjestati i preimenovati, ali ako je kanal bio na broju 55,i premjestim ga na poziciju broj 1, on ce biti tu ali pod brojem 55.
Ako poslije toga uradim skeniranje kanala, svi kanali se vrate tamo gdje su i bili prije premjestanja,i vrate im se njihovi orginalni nazivi.
Tako da ono premjestanje i preimenovanje kanala ne pije vode.
Takodje ako su titlovi bili podeseni za svaki kanal posebno, npr HR titl za Nat Geo,SR za Fox,nakon skeniranja se vrate na defaultno podesavanje.
U meniju ima opcija on/off za titlove,i jezik titlova.
I veliki nedostatak sto nema HDMI.
To su neki prvi utisci,preporuka @telemachu da jos malo porade na sw za ovaj Amico model.
Ovim putem se zahvaljujem kolegi sa foruma @telemach.
Tapatalk 2
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#8643 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@Telemach, izgleda da mi je cisco reciver otisao posto mi je preko D3 slika "tackasta" na svakom kanalu dok kad iskljucim i prebacim na Analognu slika je ok.Kablove pregledao i svi su uredu pa me interesuje koja je procedura zamjene.Hvala unapred na odgovoru 
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8644 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Poštovani, molim vas pošaljite nam svoje korisničke podatke u inbox ili pozovite naš Kontakt centar na 033 83 55 55.shandrprcSA wrote:@Telemach, izgleda da mi je cisco reciver otisao posto mi je preko D3 slika "tackasta" na svakom kanalu dok kad iskljucim i prebacim na Analognu slika je ok.Kablove pregledao i svi su uredu pa me interesuje koja je procedura zamjene.Hvala unapred na odgovoru
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#8645 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
poslao na pp, hvala jos jednomTelemach wrote:Poštovani, molim vas pošaljite nam svoje korisničke podatke u inbox ili pozovite naš Kontakt centar na 033 83 55 55.shandrprcSA wrote:@Telemach, izgleda da mi je cisco reciver otisao posto mi je preko D3 slika "tackasta" na svakom kanalu dok kad iskljucim i prebacim na Analognu slika je ok.Kablove pregledao i svi su uredu pa me interesuje koja je procedura zamjene.Hvala unapred na odgovoru
- fortaleza
- Posts: 6181
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#8646 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Da, valjda je tako. Al vidiš ovog @Telemacha kako ga hinjavo šuknu gore naviše,Mustang1 wrote:Ne dobijas .. Ja sam se natezao sa njima i ubjedjivao .. Ispadne da trebas prvo prikljuciti samo d3 da imas te pakete i onda kad istekne to prebacis se na neki od paketafortaleza wrote:Pa jel to znači da bi trebao dobiti promotivno navedene pakete ili ne? Jer ih nisam dobio..Telemach wrote:Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.
Još kaže proslijeđeni podaci službi, a nitko se ne javlja, vjerojatno i neće, svakako si donji.
-
Mustang1
- Posts: 29925
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8647 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma i meni su tako govorili ali dzaba se mucis neces dobiti nista 
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#8648 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
NapravljenoshandrprcSA wrote:poslao na pp, hvala jos jednomTelemach wrote:Poštovani, molim vas pošaljite nam svoje korisničke podatke u inbox ili pozovite naš Kontakt centar na 033 83 55 55.shandrprcSA wrote:@Telemach, izgleda da mi je cisco reciver otisao posto mi je preko D3 slika "tackasta" na svakom kanalu dok kad iskljucim i prebacim na Analognu slika je ok.Kablove pregledao i svi su uredu pa me interesuje koja je procedura zamjene.Hvala unapred na odgovoru
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8649 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Koliko sam ja mogao vidjeti,ovaj kolega @telemach moze zavrsiti dosta toga,a i brze nego kada zoves SZK. Svaka cast.
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#8650 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
To svaka cast ne zasluzuje iz razloga sto namjerno izbjegava odgovore na odredjena pitanja!
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
