Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#8626 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MOSALJOZE »

Mehemed wrote:Ajjj sto navlace ovi Telemach-ovci, mene zove ona iz Teh. podrške danas, i to bas dok sam bio na Dženazi, i dok sam ja njoj objasnio da mi ne treba duo paket, da sam zadovoljan i sa ovim S, da mi nista ne znaci tih 15Mbita kada je 1.2Mbita upload i da mi je upload bitniji, prodje pola Dženaze...
Ona navlaci, govori dobijem resiver, tamo vamo, WI-FI router, a nemam ja bas neke velike fajde od tog resivera kada mi je CRT TV, kao ni od WI-FI routera
Bas znaju u nevrijeme nazvat...
Ko je rahmetlija?
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#8627 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mehemed »

MOSALJOZE wrote: Ko je rahmetlija?
Kao da je to bitno :zid: , jedan covjek, zivio u Njemackoj, zelja mu bila da se ovamo pokopa...
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#8628 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rajv0sa »

Dedo Hans, sve je tu :D
messilla
Posts: 325
Joined: 27/07/2011 17:15

#8629 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by messilla »

Kako je ovo samo neozbiljna kompanija. Dva mjeseca ima kako sam prijavio digitalnu, nit ko dolazi, nit zove, nit šta kojeg...koja neozbiljnost... :-? :-x
User avatar
Telemach
Posts: 16889
Joined: 13/10/2010 14:13

#8630 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

messilla wrote:Kako je ovo samo neozbiljna kompanija. Dva mjeseca ima kako sam prijavio digitalnu, nit ko dolazi, nit zove, nit šta kojeg...koja neozbiljnost... :-? :-x
Poštovani, molim vas da nam pošaljete svoje podatke u PP, kako bismo provjerili u čemu je problem.
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#8631 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza »

Poštovani,

može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?

Code: Select all

Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
User avatar
Telemach
Posts: 16889
Joined: 13/10/2010 14:13

#8632 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

fortaleza wrote:Poštovani,

može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?

Code: Select all

Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8633 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

http://teve.ba/article/16099/rtl-i-rtl- ... total-tv-a

@Telemach: Da li ovo znači da i mi na D3 možemo uskoro očekivati RTL2, a pošto već imamo RTL (hrvatski)?!
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2860
Joined: 14/02/2013 14:11

#8634 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Hercegoviina »

Maharadza wrote:http://teve.ba/article/16099/rtl-i-rtl- ... total-tv-a

@Telemach: Da li ovo znači da i mi na D3 možemo uskoro očekivati RTL2, a pošto već imamo RTL (hrvatski)?!
smece od kanala
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#8635 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza »

Telemach wrote:
fortaleza wrote:Poštovani,

može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?

Code: Select all

Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.
Pa jel to znači da bi trebao dobiti promotivno navedene pakete ili ne? Jer ih nisam dobio..
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#8636 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mehemed »

I opet danas zovu, pa jesu vise dosadni, nije im jasno da mi ne treba duo paket, njhov telefon ili jaci paket interneta, kao ni digitalna TV, a sto mogu biti dosadni...
User avatar
Telemach
Posts: 16889
Joined: 13/10/2010 14:13

#8637 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

fortaleza wrote:
Telemach wrote:
fortaleza wrote:Poštovani,

može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?

Code: Select all

Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.
Pa jel to znači da bi trebao dobiti promotivno navedene pakete ili ne? Jer ih nisam dobio..
Molim vas, pošaljite nam svoje korisničke podatke u PP.
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#8638 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gidra »

Mehemed wrote:I opet danas zovu, pa jesu vise dosadni, nije im jasno da mi ne treba duo paket, njhov telefon ili jaci paket interneta, kao ni digitalna TV, a sto mogu biti dosadni...
ne daj se Mehmede
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#8639 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Mehemed wrote:I opet danas zovu, pa jesu vise dosadni, nije im jasno da mi ne treba duo paket, njhov telefon ili jaci paket interneta, kao ni digitalna TV, a sto mogu biti dosadni...
http://www.index.hr/black/clanak/kakav- ... 97617.aspx

Eto, iskoristi šansu, zaradi malo. :D
Mustang1
Posts: 29925
Joined: 29/12/2010 17:31

#8640 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

fortaleza wrote:
Telemach wrote:
fortaleza wrote:Poštovani,

može odgovor? Pri potpisu ugovora za Supermix paket (i zamjene SD za v2.0 prijemnik) dobivam li promotivno dodatne programe kao što to piše na vašoj stranici?

Code: Select all

Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda.
Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.
Pa jel to znači da bi trebao dobiti promotivno navedene pakete ili ne? Jer ih nisam dobio..
Ne dobijas .. Ja sam se natezao sa njima i ubjedjivao .. Ispadne da trebas prvo prikljuciti samo d3 da imas te pakete i onda kad istekne to prebacis se na neki od paketa :D
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8641 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Dobio sam juce amico reciver.
Topla preporuka za sve na mmds da ostanu na deltaline ili topfield reciverima :mrgreen:
Slika je bolja,brze otvara kodirane kanale,menu mu je jednostavan,sw je od opticum iliti YuMaTu recivera.
Nedostatci:
Gubi jacinu tona/zvuka ako je bio na standby.
Kanali se mogu premjestati i preimenovati, ali ako je kanal bio na broju 55,i premjestim ga na poziciju broj 1, on ce biti tu ali pod brojem 55.
Ako poslije toga uradim skeniranje kanala, svi kanali se vrate tamo gdje su i bili prije premjestanja,i vrate im se njihovi orginalni nazivi.
Tako da ono premjestanje i preimenovanje kanala ne pije vode.
Takodje ako su titlovi bili podeseni za svaki kanal posebno, npr HR titl za Nat Geo,SR za Fox,nakon skeniranja se vrate na defaultno podesavanje.
U meniju ima opcija on/off za titlove,i jezik titlova.
I veliki nedostatak sto nema HDMI.
To su neki prvi utisci,preporuka @telemachu da jos malo porade na sw za ovaj Amico model.
Ovim putem se zahvaljujem kolegi sa foruma @telemach.




Tapatalk 2
User avatar
Telemach
Posts: 16889
Joined: 13/10/2010 14:13

#8642 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Poštovani @van helsing, zahvaljujemo na korektnom komentaru i sugestijama.
van helsing wrote:Dobio sam juce amico reciver.
Topla preporuka za sve na mmds da ostanu na deltaline ili topfield reciverima :mrgreen:
Slika je bolja,brze otvara kodirane kanale,menu mu je jednostavan,sw je od opticum iliti YuMaTu recivera.
Nedostatci:
Gubi jacinu tona/zvuka ako je bio na standby.
Kanali se mogu premjestati i preimenovati, ali ako je kanal bio na broju 55,i premjestim ga na poziciju broj 1, on ce biti tu ali pod brojem 55.
Ako poslije toga uradim skeniranje kanala, svi kanali se vrate tamo gdje su i bili prije premjestanja,i vrate im se njihovi orginalni nazivi.
Tako da ono premjestanje i preimenovanje kanala ne pije vode.
Takodje ako su titlovi bili podeseni za svaki kanal posebno, npr HR titl za Nat Geo,SR za Fox,nakon skeniranja se vrate na defaultno podesavanje.
U meniju ima opcija on/off za titlove,i jezik titlova.
I veliki nedostatak sto nema HDMI.
To su neki prvi utisci,preporuka @telemachu da jos malo porade na sw za ovaj Amico model.
Ovim putem se zahvaljujem kolegi sa foruma @telemach.




Tapatalk 2
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#8643 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by shandrprcSA »

@Telemach, izgleda da mi je cisco reciver otisao posto mi je preko D3 slika "tackasta" na svakom kanalu dok kad iskljucim i prebacim na Analognu slika je ok.Kablove pregledao i svi su uredu pa me interesuje koja je procedura zamjene.Hvala unapred na odgovoru :D
User avatar
Telemach
Posts: 16889
Joined: 13/10/2010 14:13

#8644 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

shandrprcSA wrote:@Telemach, izgleda da mi je cisco reciver otisao posto mi je preko D3 slika "tackasta" na svakom kanalu dok kad iskljucim i prebacim na Analognu slika je ok.Kablove pregledao i svi su uredu pa me interesuje koja je procedura zamjene.Hvala unapred na odgovoru :D
Poštovani, molim vas pošaljite nam svoje korisničke podatke u inbox ili pozovite naš Kontakt centar na 033 83 55 55.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#8645 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by shandrprcSA »

Telemach wrote:
shandrprcSA wrote:@Telemach, izgleda da mi je cisco reciver otisao posto mi je preko D3 slika "tackasta" na svakom kanalu dok kad iskljucim i prebacim na Analognu slika je ok.Kablove pregledao i svi su uredu pa me interesuje koja je procedura zamjene.Hvala unapred na odgovoru :D
Poštovani, molim vas pošaljite nam svoje korisničke podatke u inbox ili pozovite naš Kontakt centar na 033 83 55 55.
poslao na pp, hvala jos jednom :thumbup:
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#8646 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza »

Mustang1 wrote:
fortaleza wrote:
Telemach wrote:Poštovani, svaki novi korisnik D3 v2.0, dobiva promotivno (u toku prvog obračunskog perioda) navedene pakete. Sve potrebne informacije možete dobiti na našoj web stranici.
Pa jel to znači da bi trebao dobiti promotivno navedene pakete ili ne? Jer ih nisam dobio..
Ne dobijas .. Ja sam se natezao sa njima i ubjedjivao .. Ispadne da trebas prvo prikljuciti samo d3 da imas te pakete i onda kad istekne to prebacis se na neki od paketa :D
Da, valjda je tako. Al vidiš ovog @Telemacha kako ga hinjavo šuknu gore naviše, :D neki dvosmisleni odgovori kao i krive informacije na njihovoj web stranici.

Još kaže proslijeđeni podaci službi, a nitko se ne javlja, vjerojatno i neće, svakako si donji.
Mustang1
Posts: 29925
Joined: 29/12/2010 17:31

#8647 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ma i meni su tako govorili ali dzaba se mucis neces dobiti nista :D
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#8648 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by shandrprcSA »

shandrprcSA wrote:
Telemach wrote:
shandrprcSA wrote:@Telemach, izgleda da mi je cisco reciver otisao posto mi je preko D3 slika "tackasta" na svakom kanalu dok kad iskljucim i prebacim na Analognu slika je ok.Kablove pregledao i svi su uredu pa me interesuje koja je procedura zamjene.Hvala unapred na odgovoru :D
Poštovani, molim vas pošaljite nam svoje korisničke podatke u inbox ili pozovite naš Kontakt centar na 033 83 55 55.
poslao na pp, hvala jos jednom :thumbup:
Napravljeno :thumbup:
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8649 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Koliko sam ja mogao vidjeti,ovaj kolega @telemach moze zavrsiti dosta toga,a i brze nego kada zoves SZK. Svaka cast.
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#8650 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

To svaka cast ne zasluzuje iz razloga sto namjerno izbjegava odgovore na odredjena pitanja!

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Locked