Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#8601 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

zar moraju zatamniti i snimku tekme lige prvaka?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#8602 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

arshavin wrote:Je li vama sporo otvara stranice?


kod mene ok
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#8603 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Evo opet moram hrvata gledati na analognoj dok ne zavrsim sa kompom pa nastimam na d3go :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8604 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Mustang1 wrote:Evo opet moram hrvata gledati na analognoj dok ne zavrsim sa kompom pa nastimam na d3go :D
U mene na analognoj Srbin! A tako i na D3! :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#8605 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ti si vanredan :D
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#8606 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mehemed »

kakavdanakneiskustvu wrote:
arshavin wrote:Je li vama sporo otvara stranice?
kod mene ok
Takodjer sve OK
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#8607 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Fauja Singh »

Code: Select all

Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda
Prikljuci prosle sedmice digitalnu i jos uvijek nista od ovog besplatnog promotivnog koristenja HBO premium i HD paketa :roll:
User avatar
Rafael4
Posts: 371
Joined: 16/01/2013 14:47
Location: Getropola
Contact:

#8608 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rafael4 »

stroga normala wrote:

Code: Select all

Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda
Prikljuci prosle sedmice digitalnu i jos uvijek nista od ovog besplatnog promotivnog koristenja HBO premium i HD paketa :roll:
dobit ćeš ga 100 %, ja sam ga priključio i poslije 20 dana dobiio to promotivno
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#8609 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Fauja Singh »

Haj super, znaci tako to hoda, mislio sam vec da sam zaboravljen i da cu ih morati zvati.
User avatar
Rafael4
Posts: 371
Joined: 16/01/2013 14:47
Location: Getropola
Contact:

#8610 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rafael4 »

stroga normala wrote:Haj super, znaci tako to hoda, mislio sam vec da sam zaboravljen i da cu ih morati zvati.
samo ono baš ako ne dobiješ priključak u roku 15 i više dana zovi ih, poz
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#8611 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Fauja Singh »

normala 8-)
tnx
User avatar
fortaleza
Posts: 6182
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#8612 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza »

Ja ove kanale nisam dobio.
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#8613 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

Samo da znate da biste gledali sve kanale, potrebno je resetovati D3, tako da svako malo resetujte i bit će vam učitani. Al mislim da će vam krenuti od 1.9., barem je meni tako bilo sa prvim je bilo otključano. Al nemojte zaboraviti resetovati!
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#8614 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Neradnik »

Mozda se vec pisalo ranije al da ne citam sad u nazad... ako ko moze reci ima li sta od pinkova na telemahu?
semir1988
Posts: 230
Joined: 30/12/2012 16:32

#8615 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semir1988 »

Neradnik wrote:Mozda se vec pisalo ranije al da ne citam sad u nazad... ako ko moze reci ima li sta od pinkova na telemahu?
jock
User avatar
fortaleza
Posts: 6182
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#8616 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza »

doff wrote:Samo da znate da biste gledali sve kanale, potrebno je resetovati D3, tako da svako malo resetujte i bit će vam učitani. Al mislim da će vam krenuti od 1.9., barem je meni tako bilo sa prvim je bilo otključano. Al nemojte zaboraviti resetovati!
Koji si paket?

Meni operaterka rekla da nemam pravo na promotivni period mada sam "novi korisnik D3 v2.0 prijemnika". Govorim joj za ovo kao ne zna za to na stranicama im, kaže provjerit će.
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#8617 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

fortaleza wrote:Koji si paket?

Meni operaterka rekla da nemam pravo na promotivni period mada sam "novi korisnik D3 v2.0 prijemnika". Govorim joj za ovo kao ne zna za to na stranicama im, kaže provjerit će.
Sad sam na duo paketu al sam dobio promo dok sam imao odvojenu uslugu, po priključenju D3. Nazovi ponovo i ako ti isto kaže traži drugog operatera, vjerovatno nije upućena. Imaš pravo
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2860
Joined: 14/02/2013 14:11

#8618 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Hercegoviina »

na kojem kanalu mogu da gledam danasnje utakmice evropske lige?
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#8619 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gidra »

Hercegoviina wrote:na kojem kanalu mogu da gledam danasnje utakmice evropske lige?
Nigdje ako se ne varam.
Prošle godine je prenosio bht1, možda će i oni ponovo ali tek od grupne faze :D ...
Volio bih da je makar Sportklub ovu licencu kupio.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#8620 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rajv0sa »

Hercegoviina wrote:na kojem kanalu mogu da gledam danasnje utakmice evropske lige?
Imas na PTPC partizan.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#8621 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

@Telemach,zar morate zatamniti i atletiku?
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#8622 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Izgleda da danasnje utakmice EL ne prenose ni sportklubovi ni arene. Ko je onda otkupio prava na prenos tih utakmica?
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#8623 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rajv0sa »

Ma ne postoje neka grupna prava za play-off EL, to se regulise sa klubovima individualno.
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#8624 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mehemed »

Ajjj sto navlace ovi Telemach-ovci, mene zove ona iz Teh. podrške danas, i to bas dok sam bio na Dženazi, i dok sam ja njoj objasnio da mi ne treba duo paket, da sam zadovoljan i sa ovim S, da mi nista ne znaci tih 15Mbita kada je 1.2Mbita upload i da mi je upload bitniji, prodje pola Dženaze...
Ona navlaci, govori dobijem resiver, tamo vamo, WI-FI router, a nemam ja bas neke velike fajde od tog resivera kada mi je CRT TV, kao ni od WI-FI routera
Bas znaju u nevrijeme nazvat...
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8625 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Mehemed wrote:Ajjj sto navlace ovi Telemach-ovci, mene zove ona iz Teh. podrške danas, i to bas dok sam bio na Dženazi, i dok sam ja njoj objasnio da mi ne treba duo paket, da sam zadovoljan i sa ovim S, da mi nista ne znaci tih 15Mbita kada je 1.2Mbita upload i da mi je upload bitniji, prodje pola Dženaze...
Ona navlaci, govori dobijem resiver, tamo vamo, WI-FI router, a nemam ja bas neke velike fajde od tog resivera kada mi je CRT TV, kao ni od WI-FI routera
Bas znaju u nevrijeme nazvat...
Koji lik! :lol:
Locked