Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8601 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
zar moraju zatamniti i snimku tekme lige prvaka?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8602 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
arshavin wrote:Je li vama sporo otvara stranice?
kod mene ok
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8603 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo opet moram hrvata gledati na analognoj dok ne zavrsim sa kompom pa nastimam na d3go 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8604 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
U mene na analognoj Srbin! A tako i na D3!Mustang1 wrote:Evo opet moram hrvata gledati na analognoj dok ne zavrsim sa kompom pa nastimam na d3go
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#8606 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Takodjer sve OKkakavdanakneiskustvu wrote:kod mene okarshavin wrote:Je li vama sporo otvara stranice?
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#8607 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Code: Select all
Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda- Rafael4
- Posts: 371
- Joined: 16/01/2013 14:47
- Location: Getropola
- Contact:
#8608 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
dobit ćeš ga 100 %, ja sam ga priključio i poslije 20 dana dobiio to promotivnostroga normala wrote:Prikljuci prosle sedmice digitalnu i jos uvijek nista od ovog besplatnog promotivnog koristenja HBO premium i HD paketaCode: Select all
Svaki novi korisnik D3 v2.0 digitalnog prijemnika dobiva promotivno Prošireni, HBO Premium i HD paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#8609 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Haj super, znaci tako to hoda, mislio sam vec da sam zaboravljen i da cu ih morati zvati.
- Rafael4
- Posts: 371
- Joined: 16/01/2013 14:47
- Location: Getropola
- Contact:
#8610 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
samo ono baš ako ne dobiješ priključak u roku 15 i više dana zovi ih, pozstroga normala wrote:Haj super, znaci tako to hoda, mislio sam vec da sam zaboravljen i da cu ih morati zvati.
- fortaleza
- Posts: 6182
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#8612 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ja ove kanale nisam dobio.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#8613 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Samo da znate da biste gledali sve kanale, potrebno je resetovati D3, tako da svako malo resetujte i bit će vam učitani. Al mislim da će vam krenuti od 1.9., barem je meni tako bilo sa prvim je bilo otključano. Al nemojte zaboraviti resetovati!
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#8614 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Mozda se vec pisalo ranije al da ne citam sad u nazad... ako ko moze reci ima li sta od pinkova na telemahu?
-
semir1988
- Posts: 230
- Joined: 30/12/2012 16:32
#8615 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
jockNeradnik wrote:Mozda se vec pisalo ranije al da ne citam sad u nazad... ako ko moze reci ima li sta od pinkova na telemahu?
- fortaleza
- Posts: 6182
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#8616 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Koji si paket?doff wrote:Samo da znate da biste gledali sve kanale, potrebno je resetovati D3, tako da svako malo resetujte i bit će vam učitani. Al mislim da će vam krenuti od 1.9., barem je meni tako bilo sa prvim je bilo otključano. Al nemojte zaboraviti resetovati!
Meni operaterka rekla da nemam pravo na promotivni period mada sam "novi korisnik D3 v2.0 prijemnika". Govorim joj za ovo kao ne zna za to na stranicama im, kaže provjerit će.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#8617 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sad sam na duo paketu al sam dobio promo dok sam imao odvojenu uslugu, po priključenju D3. Nazovi ponovo i ako ti isto kaže traži drugog operatera, vjerovatno nije upućena. Imaš pravofortaleza wrote:Koji si paket?
Meni operaterka rekla da nemam pravo na promotivni period mada sam "novi korisnik D3 v2.0 prijemnika". Govorim joj za ovo kao ne zna za to na stranicama im, kaže provjerit će.
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#8618 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
na kojem kanalu mogu da gledam danasnje utakmice evropske lige?
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#8619 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nigdje ako se ne varam.Hercegoviina wrote:na kojem kanalu mogu da gledam danasnje utakmice evropske lige?
Prošle godine je prenosio bht1, možda će i oni ponovo ali tek od grupne faze
Volio bih da je makar Sportklub ovu licencu kupio.
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#8620 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Imas na PTPC partizan.Hercegoviina wrote:na kojem kanalu mogu da gledam danasnje utakmice evropske lige?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8621 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@Telemach,zar morate zatamniti i atletiku?
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#8622 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Izgleda da danasnje utakmice EL ne prenose ni sportklubovi ni arene. Ko je onda otkupio prava na prenos tih utakmica?
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#8623 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma ne postoje neka grupna prava za play-off EL, to se regulise sa klubovima individualno.
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#8624 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ajjj sto navlace ovi Telemach-ovci, mene zove ona iz Teh. podrške danas, i to bas dok sam bio na Dženazi, i dok sam ja njoj objasnio da mi ne treba duo paket, da sam zadovoljan i sa ovim S, da mi nista ne znaci tih 15Mbita kada je 1.2Mbita upload i da mi je upload bitniji, prodje pola Dženaze...
Ona navlaci, govori dobijem resiver, tamo vamo, WI-FI router, a nemam ja bas neke velike fajde od tog resivera kada mi je CRT TV, kao ni od WI-FI routera
Bas znaju u nevrijeme nazvat...
Ona navlaci, govori dobijem resiver, tamo vamo, WI-FI router, a nemam ja bas neke velike fajde od tog resivera kada mi je CRT TV, kao ni od WI-FI routera
Bas znaju u nevrijeme nazvat...
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8625 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Koji lik!Mehemed wrote:Ajjj sto navlace ovi Telemach-ovci, mene zove ona iz Teh. podrške danas, i to bas dok sam bio na Dženazi, i dok sam ja njoj objasnio da mi ne treba duo paket, da sam zadovoljan i sa ovim S, da mi nista ne znaci tih 15Mbita kada je 1.2Mbita upload i da mi je upload bitniji, prodje pola Dženaze...
Ona navlaci, govori dobijem resiver, tamo vamo, WI-FI router, a nemam ja bas neke velike fajde od tog resivera kada mi je CRT TV, kao ni od WI-FI routera
Bas znaju u nevrijeme nazvat...
