
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8577 Re: Šta trenutno čitate?
kolko god volio oror na ekranu ne volim ga na papiru...
kakav je i čemu služi
opiši kad pročitaš
kakav je i čemu služi
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#8578 Re: Šta trenutno čitate?
glavni lik je navodno serijski ubica,psihijatar tvrdi da je ubio 12-tero ljudi ali se on toga ne sjeca,bjezi,groblje,pocinje sranje ala BarkerBlack swan wrote:kolko god volio oror na ekranu ne volim ga na papiru...
kakav je i čemu služiopiši kad pročitaš
The Books of Blood 1-6,Hellraiser,The Great and Secret Show
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8579 Re: Šta trenutno čitate?
čito sam helrejzera... ok je
kao i film
kao i film
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#8580 Re: Šta trenutno čitate?
http://www.imdb.com/title/tt0100260/Black swan wrote:čito sam helrejzera... ok je
kao i film
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8581 Re: Šta trenutno čitate?
mislim da sam gledao sve njegove 
čak i onaj meat train i još neke
kojih se ne mogu sjetiti
čak i onaj meat train i još neke
kojih se ne mogu sjetiti
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#8582 Re: Šta trenutno čitate?
sto se tice filmova samo hellraiser je skoro kao roman ovo ostalo je nako,bolje procitatiBlack swan wrote:mislim da sam gledao sve njegove
čak i onaj meat train i još neke
kojih se ne mogu sjetiti
- alcho
- Posts: 1610
- Joined: 31/08/2006 09:08
#8583 Re: Šta trenutno čitate?

Nakon citanja, covjeku bude zao sto nije pisao i o ostalim danima provedenim u logoru
- aux
- Posts: 939
- Joined: 25/04/2011 21:30
#8584 Re: Šta trenutno čitate?

Nisam nikad prije citao neku knjigu a da ne govorim serial knjiga o vampirima ali eto da i to probam mozda mi se i svidi
-
Nikolai Stavrogin
- Posts: 280
- Joined: 21/08/2014 17:57
#8585 Re: Šta trenutno čitate?
Anatolij Ribakov "Djeca Arbata" 
-
vazna
- Posts: 512
- Joined: 19/10/2012 22:56
#8586 Re: Šta trenutno čitate?
Noel Malcolm ''Bosna; Kratka povijest''
-
Del_Boy_Trotter
- Posts: 64
- Joined: 24/12/2012 19:09
#8587 Re: Šta trenutno čitate?
Žarko Laušević " Godina prođe - dan nikad"
- cls
- Posts: 901
- Joined: 04/02/2010 16:11
#8588 Re: Šta trenutno čitate?
Lacan: The Silent Partners by Slavoj Žižek
-
sedma_7
- Posts: 769
- Joined: 03/04/2007 18:24
#8589 Re: Šta trenutno čitate?
Nista, ali planiram poceti sa Momom Kapor. Citao neko? Pocinje osvajati facebook... Bas me zanima 
- alcho
- Posts: 1610
- Joined: 31/08/2006 09:08
#8590 Re: Šta trenutno čitate?
sedma_7 wrote:Nista, ali planiram poceti sa Momom Kapor. Citao neko? Pocinje osvajati facebook... Bas me zanima
Onda ne moze da ne valja
- Boateng
- Posts: 1409
- Joined: 15/02/2011 00:10
#8591 Re: Šta trenutno čitate?
.
Last edited by Boateng on 14/07/2015 06:58, edited 1 time in total.
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#8592 Re: Šta trenutno čitate?
Boris Maksimović - Hadžiluk plemenitom snu i Nick Hornby - High Fidelity 
-
sedma_7
- Posts: 769
- Joined: 03/04/2007 18:24
#8593 Re: Šta trenutno čitate?
Razumijem sarkazamBoateng wrote:Taj rad.alcho wrote:sedma_7 wrote:Nista, ali planiram poceti sa Momom Kapor. Citao neko? Pocinje osvajati facebook... Bas me zanima![]()
![]()
![]()
Onda ne moze da ne valja
-
pajo_sl
- Posts: 33
- Joined: 13/11/2012 04:47
- Contact:
#8594 Re: Šta trenutno čitate?
Jernej pl. Andrejka:
Slovenski fantje v Bosni in Hercegovini 1878

Slovenski fantje v Bosni in Hercegovini 1878

- cls
- Posts: 901
- Joined: 04/02/2010 16:11
#8595 Re: Šta trenutno čitate?
Moc sna 1 - Roger Caillois
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#8596 Re: Šta trenutno čitate?
počela, djeluje zanimljivo 


- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#8597 Re: Šta trenutno čitate?
Upravo procitao, ne znam koje rijeci da upotrijebim za knjigu, nikad dok sam citao neku knjigu nisam u jednom trenutku dozivio osjecanja kao u ovoj.Zao mi je sad pocet citat nesto drugo, jer sam posato dio Hasana ,Amira i Afganistana.


- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#8598 Re: Šta trenutno čitate?
Philip Roth - Ogorčenost 
- aux
- Posts: 939
- Joined: 25/04/2011 21:30
#8599 Re: Šta trenutno čitate?
Odustao od vampira jer nije to za mene nikako
prepustio sam se ozbiljnijim radnjama pa sam poceo citati Harold Robbinsa i njegove Avanturiste,odlicna knjiga procitao sam je vise od pola za samo 2 dana 


Last edited by aux on 18/01/2015 15:29, edited 1 time in total.
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#8600 Re: Šta trenutno čitate?
kod mene sad Tendrjakov i Prepad na prikaze...
