Logosoft
Moderator: Benq
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#8551 Re: Logosoft ALL ABOUT
jel ovdje bio Fabulas?
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#8552 Re: Logosoft ALL ABOUT
za ovaj trio mobile kakav modem dođe?jel i ruter wifi,ili je samo modem?
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8553 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jos kad bi ispeglali snimalicu bilo bi dobro. Steka tu i tamo ali nekad stalno.
- semirsar
- Posts: 9037
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8554 Re: Logosoft ALL ABOUT
Veselo ba, veselo... Ako ista mrzim to je dosadjivanje kojekakvim sms porukama o nekakvijem akcijama, cestitkama, opomenama i kojecega drugog od strane raznih firmi a koje je uzelo i previse maha.Iskljucenje pretplatnika koji nisu izmirili decembarski racun pocinje 25. februara. Vise o iskljucivanju korisnika po osnovu dugovanja na LOL.ba. Vas Logosoft
Pa dobro je vise ba, ne treba mi i LOL sad poceti ta sranja?!
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8555 Re: Logosoft ALL ABOUT
Trebali su dosadjivati neplatisama, imaju listu taj i taj i ozezi sto bi rekla Izvorna TVsemirsar wrote:Veselo ba, veselo... Ako ista mrzim to je dosadjivanje kojekakvim sms porukama o nekakvijem akcijama, cestitkama, opomenama i kojecega drugog od strane raznih firmi a koje je uzelo i previse maha.Iskljucenje pretplatnika koji nisu izmirili decembarski racun pocinje 25. februara. Vise o iskljucivanju korisnika po osnovu dugovanja na LOL.ba. Vas Logosoft
Pa dobro je vise ba, ne treba mi i LOL sad poceti ta sranja?!
A nama nek dosadjuju sa porukama novi ovaj onaj kanal od tog i tog datuma za stare i nove korisnike. Jesam dosadan ha?
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8556 Re: Logosoft ALL ABOUT
I meni dosla poruka danas kontam koji im je quratz ja pretplacen.... Fakat mi je krivo sto nisam presao na telemach, cim istekne ugovor, ako ovako ostane, ako se nesto bas na bolje ne promijeni, imaju mahanje... Fakat, lol najvece razocarenenje. Od odlicne firme, ali bas odlicne, postali su smecari...
-
uzmimerikardo
- Posts: 72
- Joined: 17/03/2009 02:35
#8557 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ovo sa sms porukama je klasicno uznemiravanje(imam preplaceno na racunu a dolazi opomena), a vala cu ih se otarasiti samo da nadjem kakvu alternativu al alternative su isto loshe...
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8558 Re: Logosoft ALL ABOUT
Tek te na Telemachu bombarduju porukama sto SMS, sto preko D3 na TVu.Qler wrote:I meni dosla poruka danas kontam koji im je quratz ja pretplacen.... Fakat mi je krivo sto nisam presao na telemach, cim istekne ugovor, ako ovako ostane, ako se nesto bas na bolje ne promijeni, imaju mahanje... Fakat, lol najvece razocarenenje. Od odlicne firme, ali bas odlicne, postali su smecari...
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8559 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zbog jedne SMS poruke se počelo odjavljivati ma dajte ljudi ba, pa bolje SMS nego da me samo isključe i da se nerviram.
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8560 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nije fazon samo u tom SMS-u, fazon je sto sam ih od prebacivanja na logo trio paket zvao vise puta, i to bar troduplo vise, nego za ove prosle skoro tri godine kod njih... to je problem. Sto placam lafo 30mb/s a dobijem 2... sto pola TV kanala trza i stopa, sto mi i kad je preko 15mb/s download youtube zna stopati i na 720p... a kazu nema problema...
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8561 Re: Logosoft ALL ABOUT
Je li vama poruka došla sa 062999***? Što ne šalju sa 067*******?
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8562 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jeste taj brojDzontra_Volta wrote:Je li vama poruka došla sa 062999***? Što ne šalju sa 067*******?
-
Adi-g
- Posts: 831
- Joined: 26/02/2004 00:00
#8563 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zna li neko user i pass od wifi routera zyxel. Probao sam admin 1234 ali nece
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8564 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pr4obajAdi-g wrote:Zna li neko user i pass od wifi routera zyxel. Probao sam admin 1234 ali nece
admin-admin ili
user-user ja sam imao taj al ne mogu se sjetiti tačno. jedno od ovo dvoje je
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8565 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ako je novi crni zyxel onda ti nitko ne zna koji je pass jer ga iz lola ne daju. Ne daju ga iz razloga sto bi ako zezne korisnik naplacuje se izlazak na teren.afannedim wrote:Pr4obajAdi-g wrote:Zna li neko user i pass od wifi routera zyxel. Probao sam admin 1234 ali nece
admin-admin ili
user-user ja sam imao taj al ne mogu se sjetiti tačno. jedno od ovo dvoje je
-
Adi-g
- Posts: 831
- Joined: 26/02/2004 00:00
#8566 Re: Logosoft ALL ABOUT
Bijeli je modem a admin admin nece
- semirsar
- Posts: 9037
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8567 Re: Logosoft ALL ABOUT
Probaj
user
user
Kod mene je bilo tako, i zao mi sto ga zamjenih s ovi usratim ZTE, s njim se nisam usrecio.
user
user
Kod mene je bilo tako, i zao mi sto ga zamjenih s ovi usratim ZTE, s njim se nisam usrecio.
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8568 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ma kupis sebi router, bar danas nisu skupi i namjestis sve po svome...
- semirsar
- Posts: 9037
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8569 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nije stvar u tome, kupiti ruter je najmanji problem. Nije mi ni na kraj pameti se zamajavati s tim stvarima, u poslu se do grla, vec mjesecima, ali kad se umoran vratim kuci s posla doceka me sranje. Tako i danas, Supertv naprasno se zaledi, signal wifi na tv takodje nestade, sinoc nisam mogao zvati na telefon... tako i nocas, sutra ce mi opet druge misli biti u glavi... i tako u krug... vrzino kolo unaokolo, jbs LOL, ovaj LOL i onaj od prosle godine su dva sasvim razlicita pojma, APSOLUTNO!
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8570 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kod nas je zezao dva ili tri puta preko vikenda ruter, koji zezne sve od tv pa do neta... i gašenjem je došlo sve na svoje. I od tada više nije ništa štekalo. Tako da ne znam šta da ti kažem, da li je to samo do tebe ili...
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8571 Re: Logosoft ALL ABOUT
Logosoft daruje zabavu za cijelu porodicu! - Ko ide u Cinema City?
https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=2d0d ... 8e6c7c631d
https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=2d0d ... 8e6c7c631d
- jocker-07
- Posts: 3296
- Joined: 10/01/2013 15:50
#8572 Re: Logosoft ALL ABOUT
Treba mi pomoc...Znaci modem i router su skopcani,sve sam uradio kako treba,tj.vratio router na fabricko i podesio sve ponovo,ali sad kada otkopcam kabal iz laptopa sto ide iz routera nece da se konektuje na wi fi koji sam napravio,kada odem da ga konektujem izbaci mi troubleshoot.Na laptopu stoji da vidi mrezu i sve ali nece jednostavno bez kabla da se konektuje.Moze li mi ko objasniti sta ttrebam sad uraditi??Gdje to da namjestim?
- jocker-07
- Posts: 3296
- Joined: 10/01/2013 15:50
#8573 Re: Logosoft ALL ABOUT
Treba mi pomoc...Znaci modem i router su skopcani,sve sam uradio kako treba,tj.vratio router na fabricko i podesio sve ponovo,ali sad kada otkopcam kabal iz laptopa sto ide iz routera nece da se konektuje na wi fi koji sam napravio,kada odem da ga konektujem izbaci mi troubleshoot.Na laptopu stoji da vidi mrezu i sve ali nece jednostavno bez kabla da se konektuje.Moze li mi ko objasniti sta ttrebam sad uraditi??Gdje to da namjestim?
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8574 Re: Logosoft ALL ABOUT
Probaj ugasiti (ne resetovati) laptop i onda ponoviti spajanjen a wifi!jocker-07 wrote:Treba mi pomoc...Znaci modem i router su skopcani,sve sam uradio kako treba,tj.vratio router na fabricko i podesio sve ponovo,ali sad kada otkopcam kabal iz laptopa sto ide iz routera nece da se konektuje na wi fi koji sam napravio,kada odem da ga konektujem izbaci mi troubleshoot.Na laptopu stoji da vidi mrezu i sve ali nece jednostavno bez kabla da se konektuje.Moze li mi ko objasniti sta ttrebam sad uraditi??Gdje to da namjestim?
-
Nokian808
- Posts: 1036
- Joined: 13/05/2013 20:50
#8575 Re: Logosoft ALL ABOUT
semirsar wrote:Probaj
user
user
Kod mene je bilo tako, i zao mi sto ga zamjenih s ovi usratim ZTE, s njim se nisam usrecio.
Meni riknuo bijeli Zyxel prije 5-6 dana i dobio ZTE i čini mi se bolji na osnovu kratkog iskustva - jači domet wifi 2 puta a ima i USB port...
Takodje admin web sučelje mu je 5x bolje pa se pitam šta je problem s ZTE kod tebe?
