Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8551 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

jel ovdje bio Fabulas?
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#8552 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by and »

za ovaj trio mobile kakav modem dođe?jel i ruter wifi,ili je samo modem?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8553 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Jos kad bi ispeglali snimalicu bilo bi dobro. Steka tu i tamo ali nekad stalno.
User avatar
semirsar
Posts: 9037
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8554 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Iskljucenje pretplatnika koji nisu izmirili decembarski racun pocinje 25. februara. Vise o iskljucivanju korisnika po osnovu dugovanja na LOL.ba. Vas Logosoft
Veselo ba, veselo... Ako ista mrzim to je dosadjivanje kojekakvim sms porukama o nekakvijem akcijama, cestitkama, opomenama i kojecega drugog od strane raznih firmi a koje je uzelo i previse maha.
Pa dobro je vise ba, ne treba mi i LOL sad poceti ta sranja?!
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8555 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

semirsar wrote:
Iskljucenje pretplatnika koji nisu izmirili decembarski racun pocinje 25. februara. Vise o iskljucivanju korisnika po osnovu dugovanja na LOL.ba. Vas Logosoft
Veselo ba, veselo... Ako ista mrzim to je dosadjivanje kojekakvim sms porukama o nekakvijem akcijama, cestitkama, opomenama i kojecega drugog od strane raznih firmi a koje je uzelo i previse maha.
Pa dobro je vise ba, ne treba mi i LOL sad poceti ta sranja?!
Trebali su dosadjivati neplatisama, imaju listu taj i taj i ozezi sto bi rekla Izvorna TV :D.
A nama nek dosadjuju sa porukama novi ovaj onaj kanal od tog i tog datuma za stare i nove korisnike. Jesam dosadan ha? :D
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8556 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

I meni dosla poruka danas kontam koji im je quratz ja pretplacen.... Fakat mi je krivo sto nisam presao na telemach, cim istekne ugovor, ako ovako ostane, ako se nesto bas na bolje ne promijeni, imaju mahanje... Fakat, lol najvece razocarenenje. Od odlicne firme, ali bas odlicne, postali su smecari...
uzmimerikardo
Posts: 72
Joined: 17/03/2009 02:35

#8557 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by uzmimerikardo »

Ovo sa sms porukama je klasicno uznemiravanje(imam preplaceno na racunu a dolazi opomena), a vala cu ih se otarasiti samo da nadjem kakvu alternativu al alternative su isto loshe...
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#8558 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by ElRe »

Qler wrote:I meni dosla poruka danas kontam koji im je quratz ja pretplacen.... Fakat mi je krivo sto nisam presao na telemach, cim istekne ugovor, ako ovako ostane, ako se nesto bas na bolje ne promijeni, imaju mahanje... Fakat, lol najvece razocarenenje. Od odlicne firme, ali bas odlicne, postali su smecari...
Tek te na Telemachu bombarduju porukama sto SMS, sto preko D3 na TVu.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8559 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Zbog jedne SMS poruke se počelo odjavljivati ma dajte ljudi ba, pa bolje SMS nego da me samo isključe i da se nerviram.
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8560 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Nije fazon samo u tom SMS-u, fazon je sto sam ih od prebacivanja na logo trio paket zvao vise puta, i to bar troduplo vise, nego za ove prosle skoro tri godine kod njih... to je problem. Sto placam lafo 30mb/s a dobijem 2... sto pola TV kanala trza i stopa, sto mi i kad je preko 15mb/s download youtube zna stopati i na 720p... a kazu nema problema...
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8561 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Je li vama poruka došla sa 062999***? Što ne šalju sa 067*******?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8562 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Dzontra_Volta wrote:Je li vama poruka došla sa 062999***? Što ne šalju sa 067*******?
Jeste taj broj
Adi-g
Posts: 831
Joined: 26/02/2004 00:00

#8563 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Adi-g »

Zna li neko user i pass od wifi routera zyxel. Probao sam admin 1234 ali nece
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8564 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Adi-g wrote:Zna li neko user i pass od wifi routera zyxel. Probao sam admin 1234 ali nece
Pr4obaj
admin-admin ili
user-user ja sam imao taj al ne mogu se sjetiti tačno. jedno od ovo dvoje je
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8565 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
Adi-g wrote:Zna li neko user i pass od wifi routera zyxel. Probao sam admin 1234 ali nece
Pr4obaj
admin-admin ili
user-user ja sam imao taj al ne mogu se sjetiti tačno. jedno od ovo dvoje je
Ako je novi crni zyxel onda ti nitko ne zna koji je pass jer ga iz lola ne daju. Ne daju ga iz razloga sto bi ako zezne korisnik naplacuje se izlazak na teren.
Adi-g
Posts: 831
Joined: 26/02/2004 00:00

#8566 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Adi-g »

Bijeli je modem a admin admin nece
User avatar
semirsar
Posts: 9037
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8567 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Probaj
user
user
Kod mene je bilo tako, i zao mi sto ga zamjenih s ovi usratim ZTE, s njim se nisam usrecio.
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8568 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Ma kupis sebi router, bar danas nisu skupi i namjestis sve po svome...
User avatar
semirsar
Posts: 9037
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8569 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Nije stvar u tome, kupiti ruter je najmanji problem. Nije mi ni na kraj pameti se zamajavati s tim stvarima, u poslu se do grla, vec mjesecima, ali kad se umoran vratim kuci s posla doceka me sranje. Tako i danas, Supertv naprasno se zaledi, signal wifi na tv takodje nestade, sinoc nisam mogao zvati na telefon... tako i nocas, sutra ce mi opet druge misli biti u glavi... i tako u krug... vrzino kolo unaokolo, jbs LOL, ovaj LOL i onaj od prosle godine su dva sasvim razlicita pojma, APSOLUTNO!
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8570 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Kod nas je zezao dva ili tri puta preko vikenda ruter, koji zezne sve od tv pa do neta... i gašenjem je došlo sve na svoje. I od tada više nije ništa štekalo. Tako da ne znam šta da ti kažem, da li je to samo do tebe ili...
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8571 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Logosoft daruje zabavu za cijelu porodicu! - Ko ide u Cinema City?

https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=2d0d ... 8e6c7c631d
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#8572 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by jocker-07 »

Treba mi pomoc...Znaci modem i router su skopcani,sve sam uradio kako treba,tj.vratio router na fabricko i podesio sve ponovo,ali sad kada otkopcam kabal iz laptopa sto ide iz routera nece da se konektuje na wi fi koji sam napravio,kada odem da ga konektujem izbaci mi troubleshoot.Na laptopu stoji da vidi mrezu i sve ali nece jednostavno bez kabla da se konektuje.Moze li mi ko objasniti sta ttrebam sad uraditi??Gdje to da namjestim?
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#8573 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by jocker-07 »

Treba mi pomoc...Znaci modem i router su skopcani,sve sam uradio kako treba,tj.vratio router na fabricko i podesio sve ponovo,ali sad kada otkopcam kabal iz laptopa sto ide iz routera nece da se konektuje na wi fi koji sam napravio,kada odem da ga konektujem izbaci mi troubleshoot.Na laptopu stoji da vidi mrezu i sve ali nece jednostavno bez kabla da se konektuje.Moze li mi ko objasniti sta ttrebam sad uraditi??Gdje to da namjestim?
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8574 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

jocker-07 wrote:Treba mi pomoc...Znaci modem i router su skopcani,sve sam uradio kako treba,tj.vratio router na fabricko i podesio sve ponovo,ali sad kada otkopcam kabal iz laptopa sto ide iz routera nece da se konektuje na wi fi koji sam napravio,kada odem da ga konektujem izbaci mi troubleshoot.Na laptopu stoji da vidi mrezu i sve ali nece jednostavno bez kabla da se konektuje.Moze li mi ko objasniti sta ttrebam sad uraditi??Gdje to da namjestim?
Probaj ugasiti (ne resetovati) laptop i onda ponoviti spajanjen a wifi!
Nokian808
Posts: 1036
Joined: 13/05/2013 20:50

#8575 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Nokian808 »

semirsar wrote:Probaj
user
user
Kod mene je bilo tako, i zao mi sto ga zamjenih s ovi usratim ZTE, s njim se nisam usrecio.

Meni riknuo bijeli Zyxel prije 5-6 dana i dobio ZTE i čini mi se bolji na osnovu kratkog iskustva - jači domet wifi 2 puta a ima i USB port...
Takodje admin web sučelje mu je 5x bolje pa se pitam šta je problem s ZTE kod tebe?
Post Reply