buzzer wrote:tvsabina,
ti, ili si zlonamjerna, ili si previdjela da je pedja prije par postova napisao da eg nece biti pr nase stranke.
svijet je pun djece bolje, ili gore od oceva. zasto bi se eg morala ogradjivati od postupaka svog punoljetnog oca?
Boldirano - svakako jako sam zlonamjerna
Toliko sam "zlonamjerna" da sam vam dužna - muštuluk. Ne , nisam vidjela da je PK to napisao jer nisam iščitala veliki broj postova. Kada sam vidjela prijedlog (koji sam ironično prozvala neduhovitim) "smrklo" mi se pred očima tako da zbilja nisam čitala , pročitala sam isključivo liberov post na koji sam replicirala.
Hvala vam na upozorenju.
EG se mora ograđivati od postupka svog "punoljetnog oca" jer postoji mnogo razloga od rata do danas zašto bi se njen "punoljetni otac" trebao poslati u političkom smislu u neku stvar....ali nije važno. U prvom postu na ovu temu sam napisala da su to dvije potpuno različite persone ali da ih veže PORODICA . A porodica živi ZAJEDNO , i samo
zlonamjerni mogu ne gledati sličnosti.
Sve dok JAVNO ne kritizira , stranku , ideologiju i sistem u kom živimo a koje je kreirao njen otac , ne vjerujem joj niti jedan jedini sekund (da mi možda ne oduzmu i ovo pravo?) a ni nakon toga joj jednostavno - ne vjerujem..ne vjerujem da ona želi mijenjati ovu zemlju na način kako sam shvatila da je žele mijenjati ljudi iz NS.