KAMI666 wrote:Sta je pi**e, sta ste se usrale odmah

Ko god proda, taj je izgubio. Hodlanje zivotom
P.S. : presao sam na pastetu dnevno i frtalj kruha a mislila se curka pecena jesti svaki dan
Kako je sada tek McAfee-u, nadamo se da ce da odrzi svoju rijec

Koju riječ? Meni on izgleda skroz naivan, kad je počeo bitcoin padat sa 20k i pao na 15k on objavi eto ljudi opet će se sad vratit kupujte

A za nekoliko mjeseci nakon tog izjavi da će bitcoin biti krajem godine 20k ili više (zaboravio sam sad). Čak i neki drugi što bi trebali da znaju šta pričaju, na isti način rade. Da li je to neznanje ili namjerno ne znam

Bilo je i nekih članaka kad je tek počeo padat, da je neko sračunao da ne može bit manje od 4k da padne jer neće se isplatit rudarenje ako ima ikakve logike

Ali očigledno da niko ništa ne zna, najbolje je sam skontat logički

Ovo se do sad i moglo skontati ko je želio bit realan, vidiš da je support vazda padao po malo, što ti dođe trokut opadajući, a ne ravan na 6k

I po tome bi se reklo može na 3k ili 2.5k past prije nego se počne oporavljati