PS: i da bude difolt kad se bira isti, a ne kad nestane struje da se mora ponovo tandrkat
Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#8551 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ZAHTJEVAMO BOŠNJ.. OVAJ BOSANCA ZA KOMENTATORA, dosta je i onih tamo i ovih vamo 
PS: i da bude difolt kad se bira isti, a ne kad nestane struje da se mora ponovo tandrkat
PS: i da bude difolt kad se bira isti, a ne kad nestane struje da se mora ponovo tandrkat
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#8552 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hrvati su od pamtivijeka imali najbolje komentatore. 
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#8553 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Meni su svugdje srbi
na svim sportklubovima srbi , na analognoj , all around serb.s 
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8554 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kakve veze ima ko je, ako covjek dobro radi svoj posao?
Ne kontam.
Ne kontam.
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8555 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Meni je Croat iritantan
A na hrvatskom nema emisije subotom i nekad pred utakmicu navece bude .. Sinoc je bila .. Subotu svaku bude 
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#8556 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jebe se meni koji je, samo je problem kad su pristrasni...ivanovic ivanovc, ma to ivanovicu, srpski galeb, ivanovic ovo ivnovic ovo. Debil, a Vidica ni ne spomene, toliko su dvolicni 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8557 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Creasy wrote:Hrvati su od pamtivijeka imali najbolje komentatore.
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#8559 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
pa nema ni face-a na d3go
jbt, ne može čovjek rahat vani (out BiH) a da pogleda reprezentaciju k'o gospodin...
jbt, ne može čovjek rahat vani (out BiH) a da pogleda reprezentaciju k'o gospodin...
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#8560 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ni ne mozes korsitit d3go izvan telemach mreze.van Basten wrote:pa nema ni face-a na d3go![]()
jbt, ne može čovjek rahat vani (out BiH) a da pogleda reprezentaciju k'o gospodin...
- Rafael4
- Posts: 371
- Joined: 16/01/2013 14:47
- Location: Getropola
- Contact:
#8561 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
face ima na d3go, još ima obični bez hd, a ovako ono kanala 320 ima full hd face tvvan Basten wrote:pa nema ni face-a na d3go![]()
jbt, ne može čovjek rahat vani (out BiH) a da pogleda reprezentaciju k'o gospodin...
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#8562 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Koji je u vas omjer Downloada/Uploada?
U mene u prosjeku vise od 1/4 ukupnog prometa cini upload, ono ostalo download, iako je upload brzina samo 1/10 download brzine, nekada bude veci dnevni promet uploada, nego downloada
DNEVNI PROMET

SEDMIČNI PROMET

MJESEČNI PROMET (05.08-27.08.)

U mene u prosjeku vise od 1/4 ukupnog prometa cini upload, ono ostalo download, iako je upload brzina samo 1/10 download brzine, nekada bude veci dnevni promet uploada, nego downloada
DNEVNI PROMET

SEDMIČNI PROMET

MJESEČNI PROMET (05.08-27.08.)

-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8563 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Gdje cu vidjeti to 
- meteoropata
- Posts: 69
- Joined: 06/03/2010 14:03
- Vozim: merida silex 400
- Horoskop: jeo i kren'o
#8564 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Zovem humanitarni broj i čujem: "Ovaj poziv nije omogućen vašim tarifnim planom"
wtf.
wtf.
- Rafael4
- Posts: 371
- Joined: 16/01/2013 14:47
- Location: Getropola
- Contact:
#8565 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
i meni se to jučer desilo ..meteoropata wrote:Zovem humanitarni broj i čujem: "Ovaj poziv nije omogućen vašim tarifnim planom"
wtf.
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#8566 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@telemach
zasto se D3GO ne moze koristiti van mreze telemacha, jer ako je na mrezi telemacha ne vidim svrhu D3GO kada se kanali mogu onda gledati na normalnom tv-u?
zasto se D3GO ne moze koristiti van mreze telemacha, jer ako je na mrezi telemacha ne vidim svrhu D3GO kada se kanali mogu onda gledati na normalnom tv-u?
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#8567 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Furaju se na bhtelecom i mojatv. Neces dobiti odgovor na ovo pitanjekakaljin wrote:@telemach
zasto se D3GO ne moze koristiti van mreze telemacha, jer ako je na mrezi telemacha ne vidim svrhu D3GO kada se kanali mogu onda gledati na normalnom tv-u?
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#8568 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo i ja postavljam isto pitanje?kakaljin wrote:@telemach
zasto se D3GO ne moze koristiti van mreze telemacha, jer ako je na mrezi telemacha ne vidim svrhu D3GO kada se kanali mogu onda gledati na normalnom tv-u?
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#8569 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo i ja postavljam isto pitanje?kakaljin wrote:@telemach
zasto se D3GO ne moze koristiti van mreze telemacha, jer ako je na mrezi telemacha ne vidim svrhu D3GO kada se kanali mogu onda gledati na normalnom tv-u?
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#8570 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Opet kazem, dzabe ga postavljas
Ovde smo pitali telemach zasto HRT npr mogu gledati u MO a mi u SA ne mozemo i nikada odgovor nismo dobili. Isto tako neces dobiti odgovor ni na ovo pitanje..
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8571 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Mehemed wrote:Koji je u vas omjer Downloada/Uploada?
U mene u prosjeku vise od 1/4 ukupnog prometa cini upload, ono ostalo download, iako je upload brzina samo 1/10 download brzine, nekada bude veci dnevni promet uploada, nego downloada
DNEVNI PROMET
SEDMIČNI PROMET
MJESEČNI PROMET (05.08-27.08.)

- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8572 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Vi ste stetocine za internet 
Na sta toliko trosite ako nije tajna?
Na sta toliko trosite ako nije tajna?
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#8573 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ja danaske skin'o je'an filmic, a vratio kol'ko sam vratio, ha ja...van helsing wrote:Vi ste stetocine za internet
Na sta toliko trosite ako nije tajna?
P.S. Da ne bidne zabunjole kak'e, nije vesela sveska u pitanju
- SmokingMan
- Posts: 22582
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#8574 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Uglavnom igrice,potrebni programi,tutorijali,to je to...van helsing wrote:Vi ste stetocine za internet
Na sta toliko trosite ako nije tajna?
Volim kada sve ide brže...
-
Bryant 24
- Posts: 71
- Joined: 14/02/2013 19:53
#8575 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ljudi gdje mogu vidjeti taj omjer Upload/Download?
