Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...
Moderator: _BataZiv_0809
pici
Posts: 46361 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 08/05/2016 22:23
kokuz_sa wrote: pici wrote: 03:00 HBO jošH pet saHata...tik tak tik tak
isto kao da cekas pornic na palmi u 02.00
podsjetime, haman isto al palma je palma
yes
Juliuscezar
Posts: 6717 Joined: 11/05/2014 23:47
Post
by Juliuscezar » 08/05/2016 22:25
Jbm ga prevod bude tek oko pola 1 do pola 2.
nema me tamo
Posts: 13597 Joined: 30/10/2013 18:58
Post
by nema me tamo » 08/05/2016 22:25
Pa jel u isto vrijeme kao u Americi ili je njima sad bila nekad oko 9, 10?
Pandakonda
Posts: 6116 Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone
Post
by Pandakonda » 08/05/2016 22:27
nema me tamo wrote: Pa jel u isto vrijeme kao u Americi ili je njima sad bila nekad oko 9, 10?
Nama je u isto vrijeme kad i u Americi, zato je kod nas uživo u 03:00 dok je kod njih 20-21h ili u koliko već oni puštaju.
tvojkomsija
Posts: 1493 Joined: 21/04/2014 17:59
Post
by tvojkomsija » 08/05/2016 22:29
Ljudima je cudno da mala Bosna ima premijeru u istom trenutku kada i SAD
pici
Posts: 46361 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 08/05/2016 22:33
tvojkomsija wrote: Ljudima je cudno da mala Bosna ima premijeru u istom trenutku kada i SAD
makar po nečemu da smo ko Hamerika
pici
Posts: 46361 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 08/05/2016 22:35
Pandakonda wrote: nema me tamo wrote: Pa jel u isto vrijeme kao u Americi ili je njima sad bila nekad oko 9, 10?
Nama je u isto vrijeme kad i u Americi, zato je kod nas uživo u 03:00 dok je kod njih 20-21h ili u koliko već oni puštaju.
normala da je premijera ko u Hamerici, pa plačam HBO 8KM mjesečno, jedva sam wife premunto, kaje za šta je to ma pusti bona novi provajder povečo nam cijene
tvojkomsija
Posts: 1493 Joined: 21/04/2014 17:59
Post
by tvojkomsija » 08/05/2016 22:36
Jeb*na vremenska zona..morat cu ujutro gledat, taman dok stigne na torrente
pici
Posts: 46361 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 08/05/2016 22:38
ja ogledo prošlu dva puta jednom u 03 na HBO i u 04 na HBO+1
droga portorož
Sir Charles
Posts: 1069 Joined: 10/04/2006 01:22
Post
by Sir Charles » 08/05/2016 22:54
Auuuu, strpase me ovi kvizasi u Lannistere
A nisam fan ovog gledanja u sitne sate, to sam nekad radio kad sam bio mlad i gledao nba, nego kad dodjem s posla, torrent i lagano...
Pandakonda
Posts: 6116 Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone
Post
by Pandakonda » 08/05/2016 23:04
Skup brate HBO ako ga planiraš koristit samo za Game of Thrones.
Capajebo
Posts: 22028 Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb
Post
by Capajebo » 08/05/2016 23:09
Brkooo
Posts: 10359 Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare
Post
by Brkooo » 08/05/2016 23:10
i mene ubaci kviz medju vukove
uh sutra nova epizoda... znaci nema interneta i potencijalnog spojlanja za mene do 16:00
SanskiBiser
Posts: 9154 Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
Post
by SanskiBiser » 08/05/2016 23:13
VIDEO
nema me tamo
Posts: 13597 Joined: 30/10/2013 18:58
Post
by nema me tamo » 09/05/2016 00:26
pici wrote: Pandakonda wrote: nema me tamo wrote: Pa jel u isto vrijeme kao u Americi ili je njima sad bila nekad oko 9, 10?
Nama je u isto vrijeme kad i u Americi, zato je kod nas uživo u 03:00 dok je kod njih 20-21h ili u koliko već oni puštaju.
normala da je premijera ko u Hamerici, pa plačam HBO 8KM mjesečno, jedva sam wife premunto, kaje za šta je to ma pusti bona novi provajder povečo nam cijene
E to..
Tako sam i ja okrenem samo na +1 i 2 puta gledam TD..
Ma stoji to da se placa, al' konto sam i s placanjem da smo osuđeni da gledamo 24 sata poslije premijere.
pink floydd
Posts: 6043 Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd
Post
by pink floydd » 09/05/2016 00:47
Ian McShane, 73, is joining Season 6 for one key episode. He's said to have a small amount of screen time, but his character is very important. As he teased it to Pop Goes the News, "I am responsible for bringing somebody back that you think you’re never going to see again. I’ll leave it at that." Interesting, but who? The Hound, perhaps?
Hound ili Lady Catelyn se vraćaju, a ?
ladacoko
Posts: 2664 Joined: 25/06/2011 20:51
Location: pucam penale
Post
by ladacoko » 09/05/2016 01:04
jel zna neko otprilike kad ce postaviti na hbo go ovu 3 epizodu,hoce li u roku 2h poslije premijere
Jack Be Nimble
Posts: 11653 Joined: 15/01/2010 18:31
Post
by Jack Be Nimble » 09/05/2016 02:03
ladacoko wrote: jel zna neko otprilike kad ce postaviti na hbo go ovu 3 epizodu,hoce li u roku 2h poslije premijere
Moji prijatelji na zapadnoj obali Amerike gledaju nakon po sata zavrsetka emitovanja.
Riddle
Posts: 8503 Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane
Post
by Riddle » 09/05/2016 02:41
Hoce li biti neki stream? Moram gledati sad posto necu biti u mogucnosti nekoliko dana.
pici
Posts: 46361 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/05/2016 03:03
pocinjeeeeeeeee
Riddle
Posts: 8503 Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane
Post
by Riddle » 09/05/2016 03:05
Jebi ga
pici
Posts: 46361 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/05/2016 03:53
ne ulazite na temu sad cu da vam spojlam
,,, uglavnom sve sto smo nagadjali...
pici
Posts: 46361 Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac
Post
by pici » 09/05/2016 03:58
jo im faca kad su vidjeli jona
... ja sam mislio da ce mu Melisandra popusit kolko je bila ushicena
Last edited by
pici on 09/05/2016 03:59, edited 1 time in total.