Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8526 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

kokuz_sa wrote:
pici wrote:03:00 HBO jošH pet saHata...tik tak tik tak

Image

isto kao da cekas pornic na palmi u 02.00 :D
:thumbup: :mrgreen: podsjetime, haman isto al palma je palma :mrgreen:

nema me tamo wrote:
Sad u 3 sata nova epizoda na HBO?

I na ovom nasem balkanskom?

http://mojtv.hr/kanal/tv-program/41/hbo.aspx
yes
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#8527 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Jbm ga prevod bude tek oko pola 1 do pola 2.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#8528 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by nema me tamo »

Pa jel u isto vrijeme kao u Americi ili je njima sad bila nekad oko 9, 10?
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#8529 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

nema me tamo wrote:Pa jel u isto vrijeme kao u Americi ili je njima sad bila nekad oko 9, 10?
Nama je u isto vrijeme kad i u Americi, zato je kod nas uživo u 03:00 dok je kod njih 20-21h ili u koliko već oni puštaju.
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#8530 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tvojkomsija »

Ljudima je cudno da mala Bosna ima premijeru u istom trenutku kada i SAD :D
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8531 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

tvojkomsija wrote:Ljudima je cudno da mala Bosna ima premijeru u istom trenutku kada i SAD :D
makar po nečemu da smo ko Hamerika :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8532 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Pandakonda wrote:
nema me tamo wrote:Pa jel u isto vrijeme kao u Americi ili je njima sad bila nekad oko 9, 10?
Nama je u isto vrijeme kad i u Americi, zato je kod nas uživo u 03:00 dok je kod njih 20-21h ili u koliko već oni puštaju.

normala da je premijera ko u Hamerici, pa plačam HBO 8KM mjesečno, jedva sam wife premunto, kaje za šta je to ma pusti bona novi provajder povečo nam cijene :mrgreen:
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#8533 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tvojkomsija »

Jeb*na vremenska zona..morat cu ujutro gledat, taman dok stigne na torrente :D
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8534 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

ja ogledo prošlu dva puta jednom u 03 na HBO i u 04 na HBO+1 :mrgreen: droga portorož :mrgreen:
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#8535 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Sir Charles »

Auuuu, strpase me ovi kvizasi u Lannistere :D

A nisam fan ovog gledanja u sitne sate, to sam nekad radio kad sam bio mlad i gledao nba, nego kad dodjem s posla, torrent i lagano...
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#8536 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Skup brate HBO ako ga planiraš koristit samo za Game of Thrones. :-)
User avatar
Capajebo
Posts: 22028
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8537 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

pici wrote:kaje za šta je to ma pusti bona novi provajder povečo nam cijene :mrgreen:
:mrgreen: :lol:
Imal kakav stream HBO-a kad bude epizoda? :D
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#8538 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Brkooo »

i mene ubaci kviz medju vukove 8-) :D

uh sutra nova epizoda... znaci nema interneta i potencijalnog spojlanja za mene do 16:00 :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#8539 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »



:lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#8540 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by nema me tamo »

pici wrote:
Pandakonda wrote:
nema me tamo wrote:Pa jel u isto vrijeme kao u Americi ili je njima sad bila nekad oko 9, 10?
Nama je u isto vrijeme kad i u Americi, zato je kod nas uživo u 03:00 dok je kod njih 20-21h ili u koliko već oni puštaju.

normala da je premijera ko u Hamerici, pa plačam HBO 8KM mjesečno, jedva sam wife premunto, kaje za šta je to ma pusti bona novi provajder povečo nam cijene :mrgreen:
E to..

Tako sam i ja okrenem samo na +1 i 2 puta gledam TD..
Ma stoji to da se placa, al' konto sam i s placanjem da smo osuđeni da gledamo 24 sata poslije premijere. :D
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#8541 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pink floydd »

Image

Ian McShane, 73, is joining Season 6 for one key episode. He's said to have a small amount of screen time, but his character is very important. As he teased it to Pop Goes the News, "I am responsible for bringing somebody back that you think you’re never going to see again. I’ll leave it at that." Interesting, but who? The Hound, perhaps?
Hound ili Lady Catelyn se vraćaju, a ?
User avatar
ladacoko
Posts: 2664
Joined: 25/06/2011 20:51
Location: pucam penale

#8542 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ladacoko »

jel zna neko otprilike kad ce postaviti na hbo go ovu 3 epizodu,hoce li u roku 2h poslije premijere
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#8543 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

ladacoko wrote:jel zna neko otprilike kad ce postaviti na hbo go ovu 3 epizodu,hoce li u roku 2h poslije premijere
Moji prijatelji na zapadnoj obali Amerike gledaju nakon po sata zavrsetka emitovanja.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#8544 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

Hoce li biti neki stream? Moram gledati sad posto necu biti u mogucnosti nekoliko dana.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8545 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

pocinjeeeeeeeee :meza1:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#8546 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

Jebi ga :roll:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#8547 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by nema me tamo »

Previše hypa bilo.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8548 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

ne ulazite na temu sad cu da vam spojlam :mrgreen: ,,, uglavnom sve sto smo nagadjali...
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#8549 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by nema me tamo »

Ma sve i sad ide da vidi dosadnog Brana? :lol:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8550 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

jo im faca kad su vidjeli jona :mrgreen: ... ja sam mislio da ce mu Melisandra popusit kolko je bila ushicena :mrgreen:
Last edited by pici on 09/05/2016 03:59, edited 1 time in total.
Post Reply