Bitcoin & crypto svijet
Moderator: anex
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#8526 Re: Bitcoins
Ja mislim da sad treba kupovati XRP... Sumnjam da ce on vise padati ispod ovoga gdje je sada, sto znaci da moze samo rasti.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#8527 Re: Bitcoins
Tvoje ''sumnjam'' nam nije nikakva garancijaDozer wrote:Ja mislim da sad treba kupovati XRP... Sumnjam da ce on vise padati ispod ovoga gdje je sada, sto znaci da moze samo rasti.
Padao je već ispod, koliko je ono bio, 0,25?!
Pravilo je da nema pravila.
Da bi bio neki enormni rast, treba da bude nekog hypea.
Toga nema, a ne vidim da će skoro biti.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#8529 Re: Bitcoins
Dok BTC padne ispod 1 k.madner wrote:Jos malo i uljecem
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#8530 Re: Bitcoins
To pitar kupio pa pada ??
Poslije podne ću da uložim nešto para na ripple
Poslije podne ću da uložim nešto para na ripple
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8531 Re: Bitcoins
Kad je BTC bio na 9k rekao si da ulijeces na 5k... pa onda kad je bio na 6k si rekao ulijeces sigurno na 4.... saad kazes ma samo sto nisammadner wrote:Jos malo i uljecem
Nista od tebe...
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#8532 Re: Bitcoins
Nije ba, rekao sam uljecem na 5K.512MB wrote:Kad je BTC bio na 9k rekao si da ulijeces na 5k... pa onda kad je bio na 6k si rekao ulijeces sigurno na 4.... saad kazes ma samo sto nisammadner wrote:Jos malo i uljecem![]()
Nista od tebe...
Ostajem pri tome, samo sam promjenio valutu.
Sada su svedske krune.
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8533 Re: Bitcoins
Sta bi sa onim Victomovim coinom sto ga je pokreno kaf je bitcoin bio na 20k, dukat coin il sta vec 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#8534 Re: Bitcoins
Procentualna razlika između dukatcoina i bitcoina je sada drastično manja nego je bila u tom momentu512MB wrote:Sta bi sa onim Victomovim coinom sto ga je pokreno kaf je bitcoin bio na 20k, dukat coin il sta vec
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#8535 Re: Bitcoins
uletio sam sa velikom sumom od 100 euro
za sada
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#8536 Re: Bitcoins
mO k3 wrote:uletio sam sa velikom sumom od 100 euroza sada
Odmah se napredak vidi

- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#8537 Re: Bitcoins
Insallahphillie wrote:mO k3 wrote:uletio sam sa velikom sumom od 100 euroza sada
Odmah se napredak vidi
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8538 Re: Bitcoins
Moke stari manipulator 
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8539 Re: Bitcoins
Ja sam od juce do danas donji 6 milja 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#8540 Re: Bitcoins
512MB wrote:Moke stari manipulator
usparo sam nesto para pa eto da kupim ...
juce sam potrosio 2,5 k na Daimler Aktien ... to je rest da nezna zena
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8541 Re: Bitcoins
Bravo Moke, prva lekcija je negovori nista zeni 
Last edited by 512MB on 20/11/2018 15:11, edited 2 times in total.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#8542 Re: Bitcoins
512MB wrote:Bravo Moke, prva lekcoja je negevpri nista zeni
mlad sam ucim .... sto manje zna to bolje ....
Pitar kako je kod tebe?
- HowForWhom
- Posts: 5582
- Joined: 29/11/2015 22:33
#8543 Re: Bitcoins
pa da jos rokne, neka hvala512MB wrote:Pitaru ako sad ne kupis neces nikad
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8544 Re: Bitcoins
LONG vs SHORT borba


- HowForWhom
- Posts: 5582
- Joined: 29/11/2015 22:33
#8545 Re: Bitcoins
Ma ja sam u minusu....mO k3 wrote:512MB wrote:Bravo Moke, prva lekcoja je negevpri nista zeni![]()
![]()
mlad sam ucim .... sto manje zna to bolje ....
Pitar kako je kod tebe?
sad nisam pri nekoj lovi da kupujem, a kupovao bih iskreno....
nadam se da ce potrajati ovo....
ma samo da Kineska Nova godina prodje
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8546 Re: Bitcoins
Higuita koji su targets sljedeci, 5200?
- Rene Higuita
- Posts: 1026
- Joined: 10/09/2012 16:17
- Contact:
#8547 Re: Bitcoins


Monthly: At support
Weekly: At support
Daily: At support
4H: At resistance




-
joe_black
- Posts: 1618
- Joined: 27/07/2012 12:36
#8548 Re: Bitcoins
Pozdrav, Kakva je situacija i prognoza strucnjaka u pogledu kretanja bitcoina i kriptovaluta poslije probijanja psiholoskog praga od 5000$...
Izgleda se krecemo prema 500$, a kada padne na tu cifrru???
Izgleda se krecemo prema 500$, a kada padne na tu cifrru???
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#8550 Re: Bitcoins
Čekaš da ode ispod 100 $, onda kupiš 50 komada.
