Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8501 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sa AKIPTV facebook stranice:
06.02.2015. nastupa SRETNI VIKEND na : www.tvviet.tv ! ! ! Nas sistem cete moci koristiti potpuno besplatno sve do ponedjeljka. Korisnicko ime i sifru mozete pronaci u opisu nase aplikacije na google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ak.tvviet

Tko ne posjeduje android uredjaj, moze koristiti sistem preko nase sranice: www.tvviet.tv. Ime i sifra su takodjer u opisu aplikacije na google play.

Ukoliko se sistem optereti, promijenit cemo sifru koju cete ponovo moci naci u opisu aplikacije na google play.

Uzivajte!
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#8502 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

radi li jos uvjek ovaj mail od logosofta kad kucam pise mi unkown or disable user?nisam ga odavno koristio pa me interesuje sta moze bit?
User avatar
mokra_carapa
Posts: 335
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#8503 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mokra_carapa »

Ljakan wrote:radi li jos uvjek ovaj mail od logosofta kad kucam pise mi unkown or disable user?nisam ga odavno koristio pa me interesuje sta moze bit?
Radi korisnicko [email protected] i pass
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#8504 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ljakan »

nece opet izgleda da sam pasword zaboravio.nekad se mogao resetovat sad izgleda ne moze,nema one opcije u postavkama.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8505 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Uskoro pocinje s radom Hayat HD i Hayat Music HD sigurno bi ih mogli uskoro ocekivati. Ja se radujem Hayat Music HD jedini Hayat koji gledam.

Mogli bi nam staviti H2 koji je dostupan u Srbiji. Al oni se hvale novim "boljim" paketima.
User avatar
mokra_carapa
Posts: 335
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#8506 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mokra_carapa »

Joj Hayat, pa OBN pa Pink sve bolje od boljeg :-)
Libertas
Posts: 44
Joined: 11/08/2012 20:01

#8507 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Libertas »

Evo preko WiFi-ja brzina neta na novom Logo Trio+. Prebacih se sa starog Trio+.

Image

Za sada sam zadovoljan, na kraju se i isplati sa obzirom na stabilnost i brzinu interneta bezobzira što nema HD kanala. (Oba STB uređaja su uključena, pohvalno da iznosi ovu brzinu)
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#8508 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Maharadza »

Libertas wrote:Evo preko WiFi-ja brzina neta na novom Logo Trio+. Prebacih se sa starog Trio+.

Image

Za sada sam zadovoljan, na kraju se i isplati sa obzirom na stabilnost i brzinu interneta bezobzira što nema HD kanala. (Oba STB uređaja su uključena, pohvalno da iznosi ovu brzinu)
Mnogo mi se đasvi taj ping! :izet: Hajd izmjeri prema frankfurtu ako ti nije problem?!
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8509 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Meni je prema Logosoftu uvijek ping 1.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8510 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Prema Frankfurtu kad je stabilno od 20-50 ping, kad nevalja je i do 100 ako se nevaram.
Libertas
Posts: 44
Joined: 11/08/2012 20:01

#8511 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Libertas »

Samo jedan server mi se nalazio za Frankfurt, zar nije prije bilo dosta više ?

Frankfurt
Image

Amsterdam:
Image
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8512 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Servera je bilo 6-8, ne znam tacno.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8513 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Na lol.ba obavijest o isključivanju. Pa se pitam što je i LOL počeo kasniti sa računima, meni jučer stigao, a nekad je bio u sandučiću u prvim danima mjeseca.
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8514 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Meni u sandučić uvijek dođe oko 10-tog u mjesecu, a na e-mail početkom mjeseca. Sad je malo kasnio na e-mail, a poštom još nije stigao.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8515 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Meni racuni uopste ne dolaze, a e-racun ne znam ni gdje treba da se gleda.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8516 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Ja svakog prvog uplatim I nemam nikakvih problema I dođe račun 0,00
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8517 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Ja platim kad se sjetim :lol:
Ali neki korisnici nisu jos ni decembarski racun dobili, to pouzdano znam.
MTV wrote:Meni racuni uopste ne dolaze, a e-racun ne znam ni gdje treba da se gleda.
Racun dobijam na moj gmail, istovremeno i na LOL mail.
Takodje mogu na LOL stranici, kad se ulogujem, vidjeti sve uplate, reverse i ostale podatke o svemu sto me zanima a vezano je za moj racun.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8518 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Pratim preko stranice uplate i interfejsa Super TV al nikad nisam ni usao na lol mail :D
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8519 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Svma dođe automatski na lol mail. Ja sam namjestio da mi automatski sve mailove sa lol maila forwarduje na gmail, pa tako stigne i račun.
A za štampanu verziju me pitala teta da li želim da mi stiže poštom, kad sam podnosio zahtjev za pristup. Kontam, dok je džaba nek mi stiže. A plaćam ionako u Igmanskoj, jer mi je blizu posla.
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8520 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

kiki-miki wrote:
Dzontra_Volta wrote:Svma dođe automatski na lol mail. Ja sam namjestio da mi automatski sve mailove sa lol maila forwarduje na gmail, pa tako stigne i račun.
A za štampanu verziju me pitala teta da li želim da mi stiže poštom, kad sam podnosio zahtjev za pristup. Kontam, dok je džaba nek mi stiže. A plaćam ionako u Igmanskoj, jer mi je blizu posla.

Gdje tačno se nalaze tamo? Nigdje ne vidjeh natpis njihov.
http://lmgtfy.com/?q=igmanska+9

i jos kljiknes na sliku i sve ti bidne blize i jasnije, kuzis? :evil:
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#8521 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by dpjokala26 »

kiki-miki wrote:Samo kod nas mogu biti dvije ulice istog naziva. :-)

U Vogošći također ima Igmanska
vogosca je provincija, nije sarajevo. :roll:
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8522 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

kiki-miki wrote:Samo kod nas mogu biti dvije ulice istog naziva. :-)

U Vogošći također ima Igmanska
A logosoft na broju 9, imade li njega tamo, ha? :mrgreen:
A jopet, sve ovdeka moguce pa i to :lol:
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8523 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

kiki-miki wrote:
semirsar wrote:
kiki-miki wrote:Samo kod nas mogu biti dvije ulice istog naziva. :-)

U Vogošći također ima Igmanska
A logosoft na broju 9, imade li njega tamo, ha? :mrgreen:
A jopet, sve ovdeka moguce pa i to :lol:
Ne znam gdje je tamo uopšte broj 9.Jer kako se pruža ta ulica to je čudo jedno vjeruj :lol: :lol: :lol:
Ja kol'ko vidim pola vogosce u igmanskoj je na broju B.B. :-)
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8524 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

kiki-miki wrote:
Dzontra_Volta wrote:Svma dođe automatski na lol mail. Ja sam namjestio da mi automatski sve mailove sa lol maila forwarduje na gmail, pa tako stigne i račun.
A za štampanu verziju me pitala teta da li želim da mi stiže poštom, kad sam podnosio zahtjev za pristup. Kontam, dok je džaba nek mi stiže. A plaćam ionako u Igmanskoj, jer mi je blizu posla.

Gdje tačno se nalaze tamo? Nigdje ne vidjeh natpis njihov.
Ma Igmanska je vrlo kratka ulica, uđeš u nju iz Paromlinske i na kraju ulice (cca 100 m) sa lijeve strane je Logosoft. Na izlozima "šljašte" oni Logo paketi, nema šanse da promašiš.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8525 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Mislim da bi bio red da su nas pocastili sa jednim kanalom umjesto reklamiranja iskljucivanja korisnika radi ne placanja i akcije reci da sam te ja poslao koja vrijedi do 1 maja.
Post Reply